>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata pieniędzy

J 0

jeziorek

Użytkownik
Witam, wpłaciłem 40zł, obstawiłem 2 mecze i kwota wzrosła do 65zł. I teraz pytanie, jak nie brałem żadnych bonusów, to gdybym wpłacił 55zł to mógłbym wypłacić te 120zł? Proszę mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie to jest bo od suppa nic się dowiedzieć nie mogę. Dzięki i pozdrawiam.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Jeżeli nie brałeś żadnych bonusów to każdą wpłatę musisz obrócić przynajmniej jeden raz, tzn. wpłaciłeś 40 zł, obstawiasz 40 zł po kursie 1.01 i już teoretycznie można zlecać wypłatę (nie wiem jak obecnie z minimalnymi wypłatami tam jest). Jeżeli planujesz zrobić depozyt to te 55 zł musisz także obrócić (nieważne czy 1 kupon za 55 zł, czy 11 za 5 zł).
 
J 0

jackblack

Użytkownik
9lipca w poniedzialek zlecilem wyplate 278zl na konto skrill i do dzis nie mam funduszy i wciaz ta sama odpowiedz.Problemy techniczne.podobne posty znalazlem na forum poker strategy.Jesli jest ktos z podobna sytuacja prosze o posty niech ta gowniana bukmacherka spadnie w rankingu bo limity u nich to normalka ale z taka sytuacja sie jeszcze nie spotkalem.NIE POLECAM TEGO BOOKA
 
K 0

kopytko

Użytkownik
9lipca w poniedzialek zlecilem wyplate 278zl na konto skrill i do dzis nie mam funduszy i wciaz ta sama odpowiedz.Problemy techniczne.podobne posty znalazlem na forum poker strategy.Jesli jest ktos z podobna sytuacja prosze o posty niech ta gowniana bukmacherka spadnie w rankingu bo limity u nich to normalka ale z taka sytuacja sie jeszcze nie spotkalem.NIE POLECAM TEGO BOOKA
mialem to samo - w piatek cofnalem wyplate i w pponiedzialek sprobuje na konto
 
J 0

jackblack

Użytkownik
Podobne problemy znajdziecie na forum poker strategy,a tak na marginesie gram od kilku lat na bukmacherkchach internetowych i nigdy nie spotkalem z problemami technicznymi ktore trwaja tydzien.Tak wiec to kolejny przyklad ze bwin jest bukmacherka amatorska.Moga pinnacle,betfair czy bet365 stopy lizac.Nie polecam tego booka!!!!
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Ludzie w czym wy macie problem piszcie do ich firmy licencyjnej i przedstawicie co i jak.
Ja już bardzo dawno miałem problemy z Bwin też z wypłata gdy udało mi się wygrać u nich na pokarze grubo ponad 3tyś i tez zwlekali na koncu zamrozili kasę więc napisałem do ich firmy licencyjnej(dane są na ich stronie) kasę miałem na MB po 1 tygodniu.
Edit.także przestrzegam gry u nich w Pokera nie wiem może się mylę ale grałem u nich trochę na pokerze na stołach jak i w turniejach mam wrażenie że grają tam ludzie podstawieni przez nich nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ? Gram trochę w pokera i rozumiem zdarza się iż wchodzisz all inn czy dużą stawką na flopie wypada AS w ręcę masz 2x asy a przeciwnik ma 12% szans przed ostatnia kartą i na ostatniej karcie wypada kolor czy full ,czy Street na bwin jest to naprawdę bardzo często grałem w różnych pokeromach takich sytuacji nie było wiadomo zdarza się że ostatnia karta na flopie wypadnie i nawet z trójki możesz polec ale nie aż tak.Nie wiem może to śmieszne a może nie.
te 3 tyś wygrane zostały też niezłym fartem na stołach i tylko jeden jedyny raz.Jeśli chodzi o turnieje nie sposób coś wygrać.
 
J 0

jackblack

Użytkownik
Wczoraj wieczorem dostalem kolejnego maila ze problemy techniczne z wyplatami na skrill sa dalej nierozwiazane i jesli sobie zycze to moge anulowac wyplate i tak tez zrobilem i dzis mam juz srodki na koncie bwin,tak wiec kasa nie znikla ale pozostaje czekac na rozwiazanie rzekomych problemow technicznych.Jesli bede cos wiedziala dam znac.Pozdro!
 
A 6

amstrad

Użytkownik
ja zrobiłem w sobote dwie wypłaty z BWIN na konto bankowe i z tego co pamietam zawsze w poniedziałek juz na koncie je miałem a dzisiaj wtorek i cisza jak na razie .Poczekamy zobaczymy
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Wczoraj wieczorem dostalem kolejnego maila ze problemy techniczne z wyplatami na skrill sa dalej nierozwiazane i jesli sobie zycze to moge anulowac wyplate i tak tez zrobilem i dzis mam juz srodki na koncie bwin,tak wiec kasa nie znikla ale pozostaje czekac na rozwiazanie rzekomych problemow technicznych.Jesli bede cos wiedziala dam znac.Pozdro!
Jeżeli taka firma jak Bwin już przez około 2 tygodnie wstrzymuje wypłaty dla graczy - zarówno na MB jak i na konta bankowe tłumacząc się to &quot;kłopotami technicznymi&quot; to według mnie oznacza to tylko jedno - upadek tej firmy. A najbardziej perfidne jest to, że nie ma żadnych &quot;kłopotów technicznych&quot; przy wpłatach do Bwin zarówno przez MB jak i z kont bankowych. Natomiast te &quot;kłopoty techniczne&quot; są wyłącznie jak chce się wypłacić pieniądze z Bwin. To jest jedno wielkie sk........ństwo.
 
S 12

sick

Użytkownik
Litości .. wypłaty na netelera realizują błyskawicznie ... @Jerzyk63 chyba nie wiesz o czym mówisz ... wiesz ile jest warta sama marka bwin ? Sam czekam na wypłatę na MB ale awarie po prostu się zdarzają
poluzujcie trochę - no chyba że żyjecie z bukmacherki i nie ma na chleb
 
S 12

sick

Użytkownik
wiem że to spółka notowana na giełdzie która bez popitki łyknęła GB, Party Poker, jest sponsorem wielkich klubów w Europie
no ale Ty pewnie znasz jakieś szczegóły które podważą ww fakty - chętnie poczytam
na forum pokerstrategy osoba zlecająca wypłatę w piątek otrzymała ją w poniedziałek rano (netelerem)
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
wiem że to spółka notowana na giełdzie która bez popitki łyknęła GB, Party Poker, jest sponsorem wielkich klubów w Europie
no ale Ty pewnie znasz jakieś szczegóły które podważą ww fakty - chętnie poczytam
na forum pokerstrategy osoba zlecająca wypłatę w piątek otrzymała ją w poniedziałek rano (netelerem)
Wow - spółka notowana na giełdzie która bez popitki łyknęła GB, Party Poker, jest sponsorem wielkich klubów w Europie, a przez 2 tygodnie nie potrafi usunąć kłopotów technicznych związanych z wypłatami na MB. Rzeczywiście super reklama.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
że są na giełdzie notowani to nie oznacza że nie mogą splajtować.Oni może i na razie kasę mają ale wiedzą że jak tak dalej pójdzie to wkoncu pracownika nie opłacą.To że mają problemy finansowe to chyba raczej na pewno.Ja na Bwin gram od samego początku praktycznie to był mój 1 buk od wielu lat i znam tego buka dobrze.I dotychczas było wszystko ok.Kombinowanie z ich strony zaczęło się od niespełna roku zaczęły się głupie podchody sprawdzanie monty anulowane dobre wyniki podawane błędne wyniki itp.Pamiętam jak bah miał problemy i był na skraju bankructwa właściciel nawet nie krył tego ale wyszli z tego teraz przyszedł czas na Baw.Świadczy o tym ich miejsce w rankingu.A ich spadek to tylko kwestia czasu.
A jeszcze powiedzcie mi kogo sponsoruje Bwin z tego co mi wiadomo Milanu jak i realu M już dawno nie jest sponsorem Bwin.
reasumując albo Bwin wyjdzie z tych kłopotów i wywiąże się albo nie i kasy nie zobaczycie i nic im nie zrobicie.
 
S 12

sick

Użytkownik
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/Home.htm (prawy górny róg)
naliczyłem 6 sposobów wypłat na bwin (https://home.bwin.com/pl/page.aspx?view=PaymentMethodHelp)
nie działa 1
ogłośmy ich bankructwo przecież to oczywiste że ich nie stać na wypłaty
to co że realizują je innymi drogami
na pewno robią to żeby nas zmylić
pomyślał ktoś że te problemy techniczne to jakieś tarcia na lini mb - bwin ??
ja się mogę zgodzić że kiepsko im idzie z szanowaniem klienta, mają strasznie wolny support ale nie róbcie psychozy bo jakiś kanał wypłat nie działa z niewiadomego powodu
gdyby w ogóle nie wypłacali sam przyłączyłbym się do chóru wątpiących
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/Home.htm (prawy górny róg)

naliczyłem 6 sposobów wypłat na bwin (https://home.bwin.com/pl/page.aspx?view=PaymentMethodHelp)

nie działa 1
ogłośmy ich bankructwo przecież to oczywiste że ich nie stać na wypłaty
to co że realizują je innymi drogami
na pewno robią to żeby nas zmylić

pomyślał ktoś że te problemy techniczne to jakieś tarcia na lini mb - bwin ??

ja się mogę zgodzić że kiepsko im idzie z szanowaniem klienta, mają strasznie wolny support ale nie róbcie psychozy bo jakiś kanał wypłat nie działa z niewiadomego powodu
gdyby w ogóle nie wypłacali sam przyłączyłbym się do chóru wątpiących
Nie będę się spierał bo dokładnie nie wiem ale gdzieś czytałem jakiś czas temu źe jak i milanu tak i realu juź nie jest sponsorem ale nie wiem na 100 oby to tylko chwilowa usterka z ich strony ale ten buk jakiś czas duźo kombinuje gdyby dobrze stali z kasą to by nie kombinowali bo po co niby ile to razy mnie baw juz owalił anulując mi poprawny zakład np ostatnio mecz towarzyski oglądałem go po golu na 2 0 dla psg zaraz obstawilem źe 3 gola strzeli cska obstawiłem a gol padł zaraz po ok 30sek dopiero dla cska oczywiscie baw anulował zakład i uznał ze pomyłka bo obstawiłem w czasie jak gol padł i to w ostatnim czasie ostatnio miałem takich cyrków i oni kombinują jak tylko mogą
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
proponuje wam poruszyc to na forum SBR http://forum.sbrforum.com/ załóżcie temat na forum i wtedy coś sie na pewno ruszy. Pewnie jak zwykle tylko polakow robią w *****
to nic nie da jeśli robią naprawde wałki tylko i wyłącznie może coś dać reakcja firmy Licencyjnej a oni i tak mają w dup**** ranking mają swoich klientów i będą mieli aż baw ich nie oskubie.
 
Do góry Bottom