>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wypłata pieniędzy z bet365

D 0

drwcfcfan

Użytkownik
Witam. Chciałbym zadać jedno krótkie pytanie dot. bukmachera bet365. Czy wpłacając tam pieniądze i przykładowo mnożąc swój kapitał 2-krotnie lub 3-krotnie, są później jakieś problemy z wypłatą pieniędzy czy dochodzi do takich tylko wtedy, gdy ubiega się o bonus i nie grało się po określonych kursach w celu obrócenia bonusu? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bet365 to jedna z poważniejszych firm na rynku.
Nie robią problemów z wypłatami. Tym bardziej jeśli nie brałeś bonusu to możesz wypłacić po podwójnym czy potrójnym pomnożeniu kapitału - bo nie obowiązują Ciebie warunki promocji.
Tak informacyjnie. Dzisiaj zlecona wypłata na Skrill (Moneybookers) przed 12:00, na skrill przed 16:00. Niecałe 4h.
 
D 0

drwcfcfan

Użytkownik
Właśnie mam zamiar wpłacić kasę z banku na Moneybookers, a jutro przelać ją z MB na konto buka. Mam nadzieję, że zajmie to maksymalnie kilka godzin. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wpłata ze Skrill (Moneybookers) do bet365 jest w &quot;czasie rzeczywistym&quot; - czyli max. kilka minut i masz na koncie bet365. Wypłaty tą samą drogą do kilku godzin, także w nocy robią księgowania np. po 1:00.
Jeśli mówisz o wpłatach do portfela Skrill/Moneybookers to nie wiem ile aktualnie to trwa.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Chciałbym zaznaczyć także, że czasem robiąc wypłatę w nocy w Bet365 np. o 01 00 to bywało , że pieniądze na MB miałem o 01;40. Rzadka sytuacja, aby bukmacher tak późno jeszcze wypłacał(wypłaty nie są automatyczne jak np. w Pinnacle). A co do robienia problemów to nie spotkałem się jeszcze z takim procederem u nich. Nawet jak wygrałem trochę kasy, robiąc przy tym duży obrót to dostawałem po niedługim czasie 40 zł bonusu od nich.
 
D 0

drwcfcfan

Użytkownik
Jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedzi. Zaczynam się przekonywać do bukmacherki internetowej, bardzo dobrze idzie mi na live. Wcześniej grałem tylko u naziemnych buków. Mam jeszcze jedno pytanie. Wczoraj zweryfikowałem konto telefonicznie. Pytano mnie o paszport, ale jako że go nieposiadam, zapytałem kobietkę (swoją drogą bardzo miłą), czy mogą być skany dowodu i dostałem odpowiedź twierdzącą. Taką samą odpowiedź dostałem na pytanie, czy weryfikacja jest jednorazowa - czytałem kiedyś o tym, że przy wypłacaniu trochę większej kasy bet365 robi problemy i raz po raz prosi o skany dowodu, a wg jej słów i waszych wypowiedzi nie ma takiego procederu. Wysłałem im skany dowodu i wpisałem wszystko jak należy. Powinienem teraz czekać na jakąś wiadomość zwrotną, że konto zostało pozytywnie zweryfikowane? Wiem, być może takie pytania powinienem zadawać na ich czacie albo skontaktować się z nimi telefonicznie, ale na razie nie ma wielkiego problemu, więc przyszedłem z zapytaniem do Was.

Mam też pytanie już typowo bukmacherskie: czy jeśli gram zakłady akumulowane i jednym z nich jest zakład bez remisu, to gdy pozostałe typy wejdą, a w tamtym meczu padnie remis, dostaję zwrot stawki czy kurs z tamtego typu jest liczony jako 1,00? Będę wdzięczny za odpowiedź i pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1. Zapytaj na Live Chat to dostaniesz konkretną odpowiedź. Chociaż możesz dostać także maila, wiadomość na konto bet365, że masz już zweryfikowane konto.
2. Ten mecz masz policzony po kursie 1.00, reszta normalnie zatem jeśli pozostałe mecze są wygrane to po prostu zmniejsza Ci się wygrana.
 
A 67

akira

Użytkownik
Witam,

mam pytanie dotyczace wyplaty z bet365 widze zeby wyplacic pieniadze z konta buka to jest dziwnie proste nie wyplacalem jeszcze z tego buka wiec pytam w jaki sposob oni przelewaja mi wygrana skoro nie pytaja nawet o numer konta bankowego a ja wczesniej u nich nie wyplacalem tylko wpłacalem depozyt - czy to bezpieczne?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam,
mam pytanie dotyczace wyplaty z bet365 widze zeby wyplacic pieniadze z konta buka to jest dziwnie proste nie wyplacalem jeszcze z tego buka wiec pytam w jaki sposob oni przelewaja mi wygrana skoro nie pytaja nawet o numer konta bankowego a ja wczesniej u nich nie wyplacalem tylko wpłacalem depozyt - czy to bezpieczne?
http://help.bet365.com/pl/payments
Zazwyczaj wypłacasz tą samą metodą co wpłaciłes.
&quot;Wypłaty
Jeżeli zdeponowałeś środki korzystając z Przelewy24, wszystkie wypłaty zrealizowane będą za pomocą przelewu bankowego. Prosimy odwiedzić sekcję Przelew bankowy, aby uzyskać więcej informacji.
Przy zlecaniu wypłaty przelewem bankowym, zostaniesz poproszony o podanie danych bankowych, kiedy klikniesz na &#39;Wypłata&#39; na stronie bet365. &quot;
Jeżeli wpłacałeś przez p24
Witam,
A da sie wypłacic pieniadze z bet365 na karte prepaid ?
tak możesz to zrobić na numer rachunku karty albo na samą kartę.
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
A nie mozesz to co masz na becie wyplacic gdzie kolwiek, nie wiem jaka masz teraz opcje wyplaty, konto bankowe czy co. I przy stanie konta 0pln zdeponowac kase z konta skrill? Wtedy masz 100% wyplaty na skrill. Kiedys mialem cos kasy na becie, doplacilem ze skrilla i mimo ze jak chcialem wyplacic kase pokazala sie opcja tylko na skrill, to dzial platnosci wstrzymal wyplate i podzielil jakos procentowo ile mi wysla na skrill a ile na konto bankowe bo byly 2 metody depozytu wszystkich srodkow na koncie. Mam nadzieje ze w miare &quot;rozumnie&quot; to napisalem :)
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
To nic nie zrobisz, musisz wyplacic wszystko, wrzucic kase na skrill i stamtad zdeponowac kase na bet&#39;a, wtedy wyplacasz na skrilla co trwa od 10 minut do 3 godzin z doswiadczenia... Regula jest taka, zkad deponujesz, tam mozesz wyplacic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom