>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyniki wyborów-co sadzicie?

alex76 21

alex76

Użytkownik
Jak PiS miało wygrać wybory jak wszystkie UB-eckie media były przeciw PiS na czele z GW, RMF, R. Zet i TVN-em. Zle dla Polski stało się że upadła idea IV-RP, teraz zobaczycie powrócą układy, zostanie wprowadzony podatek liniowy który zrobi biednych jeszcze biedniejszym a bogatych bogatszymi.
A nie było układów od kąd rządziła partia Kaczyńskiego. To może przypomnę, iż zapowiadano likwidację KRRiTV tymczasem stołki w tej radzie zajęli tylko i wyłącznie osoby z PiS&#39;u oraz z partii koalicyjnych. Po raz pierwszy w historii nie było nikogo z opozycji. Radio Maryja, TV Trwam oraz cała TVP była za PiS&#39;em. Inne media typu TVN, GW były przeciwko, ale jak nie być skoro rząd tak się ośmieszał i nie zrobił niczego z tego co zapowiadał (prawie). Natomiast jeśli chodzi o Radio Zet to najpierw zacznij je słuchać a następnie oceniaj czy było ono UB-eckie. Podatek liniowy to temat do długiej dyskusji i tak na końcu nie doszlibyśmy do kompromisu. Stwierdzić można jednak, że dobrze się stało, iż Pan Jarosław Kaczyński, który śmie milionom Polaków kłamać prosto w oczy nie ma już władzy.
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
W Polsce ogromna większość ludzi jest zadowolona z wyników. Ja jestem również w tej większości, ale cieszy mnie niemal tak samo reakcja krajów Europy na nowy układ w naszym parlamencie.
Chyba jednak zostanę w tym pięknym kraju ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
u mnie (znaczy w moim pięknym mieście ;) ) głosowanie wyglądało następująco:
frekwencja 53,34%
PO
41,24
PiS
32,19
PSL
9,17
reszta poniżej 2% ;)
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
wyniki nie są oficjalne ???? wygralo PO szkoda ... ale za 4 lata dostaną srogie baty od tych którzy teraz dali im szanse wygrac ???? zobaczycie że na obietnicach sie skończy ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
najwazniejsze ze wygrala prawice a nie lewica ????
&quot;Cudotwórca Pierwszy tydzień rządów Donalda Tuska
Poniedziałek
Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do
kraju.
Wtorek
Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.
Środa
Donald Tusk obniżył podatki --- od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą
1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia --- pielęgniarka
zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele
zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice
Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by
podjąć pracę w polskich szpitalach.
Czwartek
W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie ---
UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy
zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie
transportowane mięso z Polski do Rosji.
Piątek
W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i
320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz --- nowa minister infrastruktury -
przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin
Sobota
Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto
wprowadził poszóstne becikowe i ulgę na dziecko --- bez kozery - pińcet
tysięcy.
Niedziela
Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.
PS
Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by
jabłka Już nigdy nie drozały&quot;
z forum onet.pl
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
prawda jest taka, że obojętnie kto by nie wygrał będzie podobnie ???? Polsce potrzebna jest silna partia ludzi młodych, którzy maja swoje cele i ambicje. Ludzi wykształconych, a nie tam takich polityków co nawet po angielsku rozmawiać nie potrafia. Myśle, ze nic się nie zmnieni a nawet uważam, że bedzie gorzej niź było do tej pory ???? Szkoda, że nie wygrał Pis ? dlaczego ... hm mieli najlepszy program, walczyli z korupcja, a kto wygrał ? partia mitów, partia cudów... za które zapłaci w następnych wyborach ???? chiałbym sie mylic ... ale juz widze te twarze zawiedzionych ludzi, którzy zaufali Tuskowi i jego obietnicom, mówi o potędze Irlandii, a nie potrafi w debacie powiedzieć nic o podatkach w tym kraju ... naprawde wg mnie sporo osób sie przejedzie na PO tak jak przejechali sie na SLD, a afer takich jak z posłanką Sawicką bedzie jeszcze więcej ... kolejna kompronitacja ????
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
Mam nadzieje, ze to pozytywny a nie uszczypliwy dowcip ????
Wg mnie zwolennicy PiS prorokując jak będzie działał nowy rząd utwierdzają nas, że Polacy dokonali trafnego wyboru.
Poczekamy zobaczymy jak dotąd największym osiągnięciem jest reakcja krajów Europy na zmianę dowodzenia w naszym kraju.
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
Nie sądzę, aby tak było. Z wypowiedzi przywódców krajów Europy Donald Tusk jest szanowany za swoje poglądy i ma wielu przyjaciół. Myślę, ze więcej zdziała dla Polski przyjaznym dialogiem niż Kaczyński zamykaniem się na integrację...
Kaczyńscy w rozmowach myślą tylko o tym czy nie są wyśmiewani, tłamszeni i oszukiwani, to świadczy o strasznych kompleksach tych ludzi co jest szkodą dla wizerunku Polski w Europie.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
nie wiem czy polityka pana Tuska nie doprowadzi do skumulowanej agresji śmiechu na jego osobe ???? np. &quot;Cudotwórca Pierwszy tydzień rządów Donalda Tuska&quot; ???? i może ten śmiech z braci Kaczyńskich w duzej części przejdzie na pana Donalda ???? Myśle, że Platforma sie skompromituje i większość jej elektoratu przejdzie w następnych wyborach do Pis-u, a frekwencja wyborcza spadnie. Dlaczego? Bo zobaczą, że obiecanki-cacanki PO niestety w praktyce nie zostały zrealizowane ????
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
Jesteś człowiekiem słabej wiary podobnie jak bracia K. ???? Z góry zakładasz że w Polsce nic sie nie może udać. Realia są takie, że PO obejmuje władze w bardzo dobrym momencie. Mamy wzrost gospodarczy, bezrobocie spada. I tu pewnie się odezwiesz, ze to zasługa PiS. Niestety jest to wynikiem tego, ze jesteśmy w UE i powoli zagraniczni inwestorzy zaczynają lokować pieniądze w naszym kraju, a już teraz zapowiada się, że ten proces będzie przyspieszony. Po braciach K. a właściwie Panu Ziobrze dobre zostało to, ze spadła przestępczość.
Gdyby PO nie miało mocnego zaplecza i dobrej a zarazem realnej wizji Polski, to nie głosowałby na nią taki procent polskiej inteligencji. Nie mieliby również poparcia wśród największych autorytetów w naszym kraju.
Rozumiem, ze po tych 2 ostatnich latach można zwątpić w polski rząd, ale dajmy szanse nowym ludziom się wykazać zamiast dyskwalifikować ich w przedbiegach.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Hm spadek bezrobocia i wzrost gospodarczy to jest jakaś tam zaleta Pisu, chociaż główna zaletą jest walka z korupcją. W tej sprawie Pis zrobił naprawde wiele ???? Ja nie jestem zwolennikiem Pisu, a bardziej krytykiem Platformy albo inaczej realistą ???? wiem, ze to co obiecała Platforma w wyborach do parlamentu jest nie realne ???? skonczy sie na obietnicach ... i rząd ten pozostawi zdecydowanie gorsze wrażenie niż rzad Pisu.
Bo równie dobrze mógłbym założyc własną partie i obiecać wiele ... ale tu sie licza wyniki ???? dlatego uwazam ze platforma wygrała wybory obiecywaniem rzeczy nierealnych, debatą Tuska, ponieważ tą debate wygrał Tusk dlaczego ? dlatego, ze był medialny, wręcz szokujący, taki wręcz powiedzialbym grający pod publike ... czyli merytorycznie przegrał z Kaczyńskim, tak samo jak merytorycznie przegrał z Kwaśniewskim... wieć dlaczego wygrał ? po prostu dla tego, że w Polska to taki kraj w którym gdy polityk jest agresywny, jest szokujacy, opowiada niestworzone historie(np historia o pistolecie w windzie) to wtedy zyskuje popularnośc. W Polsce wygrywa nie ten co ma lepszy program ? bo kto z nas oglądałby normalna rzeczową debate bez jakiś tam ironi, aluzji, czy dygresji ... Naród kocha jak cos sie dzieje, jak jest smiesznie, i lubi polityków którzy zamiast mówić z sensem, graja pod publiczke ... A nie lubie polityków rzeczowych ... konkretnych ... dlaczego ? bo oni sa nudniejsi i nie ma takich różnego rodzaju zwrotów nakręcajacych opinię publiczną .... Wg mnie Platforma tak jak szybko zdobyła zaufanie polaków je straci ... bo tak naprawde te wybory przegrały Samoobrona i LPR, a Pis moi drodzy ich nie przegrał a zajął drugie miejsce ... osiągnał sukces, bo doprowadził do rozwiązania sejmu, co sprawiło, że wyrzucił z niego ludzi marnej reputacji jak pan Lepper&quot;, co wiecej jeśli Platforma popełni dosłownie kilka błedów ... to taka silna opozycja jak Pis (ponad 32% glosów) ich po prostu znokautuje jak dobry bokser, wyczeka do następnych wybrów i je wygra, a całą winą za zle rzady obarczy platforme, co odbije sie na ich notowaniach wyborczych ... a calą smietanke spija panowie ziobro, kaczyński itd ...
taka mała dygresja pozdrawiam Złotów ???? piękne miasto ???? w tych wakacjach spędzałem tam piękne dni w hotelu Krajna ???? i poznałem wielu ciekawych ludzi ???? zresztą to piękne, ładne i zadbane miasto ???? naprawde polecam na wypadzik ????
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
kończąc w Polsce istnieje tzw. &quot;syndrom stu krów&quot;, polega on na tym, że jak hodowca w Ameryce ma sto krów, to jego sąsiad myśli nad tym co zrobić, by też mieć minimum sto krów. A w Polsce ? w Polsce jest tak, że jak sąsiad ma sto krów, to drugi zastanawia sie nie na tym, by on tez miał sto krów, ale dąży do tego aby jego sąsiad nie miał stu krów (czytaj najlepiej gdyby mu wszystkie zdechły) . Jeśli ta mentalność w Polsce sie nie zmieni, to nasz kraj będzie taki jaki jest ????

PS. Jeszcze raz pozdrowienia dla Złotowa i Remika47 z tego pięknego miasta ????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
no tak ale jak panował PiS to było cudz, miód i orzeszki. Wybuchłem śmiechem jak pan Kaczyński nazwał ostatnie 2 lata najlepszymi latami po roku 89.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
dlaczego ... hm mieli najlepszy program, walczyli z korupcja, a kto wygrał ?
Walczyli? Raczej robili mistyfikację aby ludzie tak myśleli tak naprawdę niczego wielkiego nie zrobili prócz założenia CBA, które nic nie robi. Program najlepszy? Dobre sobie. Najpierw go poczytaj obecny ma 44 strony..poprzedni miał 130 stron. Mieliśmy mieć z prywatyzacji 3-4 mld złotych rocznie tym czasem mieliśmy 621 milionów. W tym czasie prywatyzacja trwałaby ...127 lat. Gospodarka za Kaczyńskiego nic nie osiągnęła. Tak samo jak Polityka Zagraniczna, gdzie Polacy nie walczyli o to co mieli czyli zajmowali się sporami historycznymi, które może są ważne, ale nie najważniejsze.

Bo zobaczą, że obiecanki-cacanki PO niestety w praktyce nie zostały zrealizowane
Mogę Ci wymienić kilkadziesiąt obietnic PiS, z których nic nie wyszło ba! Wymienię tutaj KRRiTV, która miała zostać usunięta..a posłowie PiS siedzieli se w niej jakby to było zgromadzenie rodzinne.

Hm spadek bezrobocia i wzrost gospodarczy to jest jakaś tam zaleta Pisu, chociaż główna zaletą jest walka z korupcją. W tej sprawie Pis zrobił naprawde wiele ???? Ja nie jestem zwolennikiem Pisu, a bardziej krytykiem Platformy albo inaczej realistą
Spadek bezrobocia? Przepraszam, ale nikt nie wspomni, że w ciągu tych 2 lat wyjechały 2 miliony Polaków za granicę. Walka z korupcją? Przepraszam, ale szukanie tam gdzie jej nie ma to dziwne. Tym bardziej, że co z tego, że kogoś na niej złapią skoro należy zaczynać od jej przyczyny a nie skutków. Poza tym nie zapominaj o byłym Ministrze Sportu - Lipcu - ten Ci dużo o korupcji powie. Natomiast Pan Ziobro jest na tyle bezczelny, że potrafi obrazić twórcę kodeksu karnego. Walka z korupcją...śmieszne. To była raczej walka z osobami groźnymi dla PiS i ich śmiesznej polityki. Po co zakładać CBA skoro istnieje kilka innych organów? Po to żeby ludzie myśleli, że oni tam coś robią. PiS szukał korupcji na niskich szczeblach, jednak przy wielkich biznesmenach tego nie robi, bo z większością żyją bardzo dobrze.

czyli merytorycznie przegrał z Kaczyńskim, tak samo jak merytorycznie przegrał z Kwaśniewskim...
A może ty nie dorosłeś do tego by to oceniać? Podaj mi co takiego ze swoich obiecanek cacanek Anno Dominum 2005 spełnił Pan Kaczyński? Mam wspomnieć o planowanych mieszkaniach, autostradach i wielu wielu innych sprawach? Kaczyński nie potrafi rozmawiać on tylko w każdym szuka złodzieja etc. Podważa wiele autorytetów szczególnie lat 80 i myśli, że to on powinien być symbolem niezależności Polaków. To śmieszne.

po prostu dla tego, że w Polska to taki kraj w którym gdy polityk jest agresywny, jest szokujacy, opowiada niestworzone historie(np historia o pistolecie w windzie) to wtedy zyskuje popularnośc.
Dziwne bo ja słyszałem o tym wydarzeniu o ile się nie myle to Newsweek kiedyś to nawet opisał. Niestworzone historie? To zaraz powiem co powiedział J. Kaczyński. Pan Jarosław Kaczyński oświadczył publicznie, że PO prowadzi rozmowy z LiD&#39;em. A to zupełny absurd tylko do kampanii politycznej, bowiem nie prowadzili rozmów. Mówił, że nie będzie ostrej kampanii..zobacz sobie ich spoty reklamowe w TV..normalnie obiecanki cacanki i istna demagogia.

Naród kocha jak cos sie dzieje, jak jest smiesznie, i lubi polityków którzy zamiast mówić z sensem, graja pod publiczke ...
Taki jest Pan Kaczyński dziwne, ale pomyliły Ci się chyba osoby. Kaczyński nie przedstawił żadnego planu na odbudowę Polski i się pcha do rządu skoro nie ma z kim utworzyć koalicji poza tym poprzedni plan się nie sprawdził czyt. program a nowego nie ma więc o co kaman? Drugi raz to samo gówno? Nie, Ci co ostatnio nie byli poszli i oddali głos na PO bo widzieli, że z Kaczyńskim nie ma co o polityce rozmawiać.

a Pis moi drodzy ich nie przegrał a zajął drugie miejsce ... osiągnał sukces, bo doprowadził do rozwiązania sejmu, co sprawiło, że wyrzucił z niego ludzi marnej reputacji jak pan Lepper&quot;,
Tak to jest sukces, ale nie dla PiS&#39;u ale dla Polaków. Jak można obiecać i wyzywać Samoobronę a potem wejść z nią w koalicję? A po to żeby zachować stołki i zdobyć kasę. PiS było tak pewne, że wygrają, że się przeliczyło myśleli, że Polska poszła naprzód tymczasem to tylko oni poszli naprzód bo mieli większe zarobki.

to taka silna opozycja jak Pis (ponad 32% glosów) ich po prostu znokautuje jak dobry bokser, wyczeka do następnych wybrów i je wygra, a całą winą za zle rzady obarczy platforme, co odbije sie na ich notowaniach wyborczych ... a calą smietanke spija panowie ziobro, kaczyński itd ...
Czy nie o to osądzasz właśnie PO? Że ukazywali PiS ze złej strony etc.? Ale taka jest prawda.

Proszę Cię więc podaj konkrety o gospodarce, polityce zagranicznej chętnie podyskutuje bo widzę, że póki co to jest to grafomania w twoim wykonaniu.
 
Do góry Bottom