>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wykonam dla Was grafikę z free !!!

betheone 188

betheone

Użytkownik
Zamówienie extra. Herb Barcelony na tle stadionu/trybun, żeby jedno przenikało w drugie. Wielkość na avatar. Z góry dzięki. :)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
@Swizz

dawciox15 niema czasu dla mnie wiec moze ty sprobojesz zrobic dla mnie avka.

Chcialbym Marie Sharapova i gdzies w odbiciu maly cherb Manchasteru City.Moze gdzies na gorze w rogu.Kolorystyka podobna jak nizej tylko podzielona na rozowy przy Sharapovej i niebieski przy Manchasterze City.Gdzies nadole wyrazny podpis prof - taka lub podobna czcionka jak przy tym napisie - SENSITIVE.



tu znajdziesz kilka fajnych avkow z Sharapova wiec mozesz cos wykorzystac do mojego avatara.Albo poszukaj na wlasna reke moze znajdziesz rownie dobre albo lepsze.Da sie zrobic? Czekam na odpowiedz ????

http://cs.mariasharapova.com/forums/1/545457/ShowThread.aspx


Co do rozmiaru obrazka to tak jak tu wiekszosc osob ma 128x128.
 
G 24

gijom

Użytkownik
swizz, ja mam prosbe o avek, z Tomkiem Frankowskim(tylko jak bedziesz wybieral zdjecie, to w barwach Polski najlepiej). Jakas ramka do tego, a resze pozostawiam Tobie, z gory dziekuje.
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Gdybyś mógł zrobić dla mnie coś w tym stylu. Oczywiście motyw Interu Mediolan i mój nick jednak bez gwiazdeczek, samo Jose.
Naprawdę bardzo fajne prace ????
Widzę że teraz też swizz zabrał się za robienie grafiki, także gdybyś był w stanie coś takiego zrobić byłbym bardzo wdzięczny.
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
sylwia10 4

sylwia10

Użytkownik
Dawciox15 dziekuję bardzo za Twoją pracę. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Masz talent, jeszcze raz dzięki ????
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
Sorry ale już sie pogubiłem ???? ????

Możecie pisać od nowa ? ????

Piotrek_ sprecyzuj to dokładniej ! Bo tak na prawde nie wiem o co Ci chodzi ????
 
G 24

gijom

Użytkownik
Sorry ale już sie pogubiłem ???? ????
Możecie pisać od nowa ? ????
Piotrek_ sprecyzuj to dokładniej ! Bo tak na prawde nie wiem o co Ci chodzi ????
No to ja zaczne:
Prosze o avek z Tomkeim Frankowskim, do tego lekka ramka,a reszte, odbicia itp pozostawiam tobie.
 
Do góry Bottom