>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wygrywa się konsekwencją

memfisek 97

memfisek

Użytkownik
#18

Wisła - Śląsk @ Wisła awansuje do finału 2.70 Unibet
1/5j
Wygrana: 2.7j


Byłem na meczu Wisły z Legią i byłem pozytywnie zaskoczony ich grą, dominowali na boisku zdecydowanie. W środku świetnie grał Wilk, na skrzydle grożenie stwarzali Małecki i Kosowski. Brakuje im jednak typowego napastnika na szpicy, bo Boguś gra piach straszny. Szkoda Sarkiego, który rozruszał Wisłę w drugiej połowie jednak kontuzja i w środę nie zagra, dobry grajek z niego.
Wisła czysto sportowo jest w stanie wygrać ten mecz i awansować dalej, są jednak też niesportowe aspekty przemawiające za typem na Wisłe. Już parę osób na tym forum poruszyło tą kwestie, mianowicie Śląsk może puścić ten mecz Wiśle w ramach ostatniego ich meczu na Reymonta, w którym to Wrocławianie sięgneli po majstra.
Wg mnie trudno się nie zgodzić z takimi przypuszczeniami. Prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie, zobaczymy w środę czy Śląsk się takim okaże. Kurs kusi więc trzeba grać.

#19

Ebbsfleet United - Tamworth @ 2.36 Pinnacle
3/5j
Wygrana: 7.08j
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Statystyki Kwiecień:

Kupony zagrane: 22
Kupony wygrane: 12
Kupony przegrane: 10
Zwroty: -

Stawki zagrane:
55.5j
Stawki wygrane: 62.18j
Bilans: 6.68j
Yield: 12.04%
Drugi miesiąc z rzędu na plusie co niesamowicie cieszy. Najbardziej żałuje kuponów 18 i 19, no ale cóż teorie spiskowe nie zawsze są prawdziwie. Co mnie najbardziej cieszy to zakłady akumulowane, które mi wchodzą elegancko, w maju postaram się to powtórzyć. Wszystkim użytkownikom FB życzę udanego długiego weekendu!

 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
#1

Okocimski Brzesko - Zawisza Bydgoszcz @ 2.00 Unibet
2/5j
Wygrana: 4j

Gospodarze walczą o utrzymanie w I lidze, ostatnio pokonali GKS Tychy i dopisali do swojego konta ważne trzy punkty. Zawisza miała walczyć o awans do Ekstraklasy, jednak ostatnio grała straszną kaszanę i w konsekwencji traci już troszkę punktów do miejsc premiowanych awansem. Efektem tego była zmiana na stanowisku trenera i dzisiaj Tarasiewicz ma szansę się wykazać. Gram w stronę gości bo i kurs tego wart, ale również piłkarsko wyglądają zdecydowanie lepiej od &quot;Piwoszy&quot;. Zmiana trenera musi pozytywnie podziałać na zawodników Zawiszy i dzisiaj dopiszą do swojego dorobku bardzo ważne trzy punkty.
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
#2

W.B.A - Wigan DNB @ 2.24 Pinnacle
2/5j
Wygrana: 4.48j

Dla Wigan to ostatni dzwonek jeśli myślą o utrzymaniu w PL. Ostatnio zdecydowanie lepiej grali z Totenhamem, a mimo to w ostatnich minutach stracili bramke i tylko zremisowali. Ich przeciwnik znajduje się w środku tabeli na bezpiecznej pozycji, dlatego myślę że w tym meczu kluczową rolę odegra zaangażowanie zawodników walczących o utrzymanie w lidze. Naprzód Wigan po mój szmal!
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
#3

Iskra - Yaroslavich Yaroslavl (+1.5) @ 1.66 Pinnacle
2/5j
Wygrana: 3.32j


#4

Dynamo Dresden - SC Paderborn @ 1.74 Pinnacle
2/5j
Wygrana: 3.48j
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
#6

Lille - Reims 1.35
Murcia - Sabadell 1.67
3/5j Pinnacle
Wygrana: 6.78j

Ważne mecze dla Lille i Murcii, jedni walczą o Europejskie puchary drudzy o utrzymanie w lidze. Ich rywale grają już mecze o przysłowiową pietruchę. Myślę, że atut własnego boiska, podwójna motywacja odgrają kluczową rolę w meczach tych drużyn, a ja będę cieszył się z ich zwycięstw.


#7

Vallecano - Valencia @ 2.10 Pinnacle
2/5j
Wygrana: 4.2j

Tutaj dla mniej odważnych polecałbym opcje DNB po też ciekawym kursie.
Nietoperze walczą z Sociedad o miejsce premiowane grą w LM. Dla zespołu mającego kłopoty finansowe, a takim zespołem jest własnie Valencia, byłby to potężny zastrzyk gotówki. Vallecano nie gra już o nic, ostatnio przegrali z Zaragozą, jednak w tym meczu mogą utrudnić życie rywalom bo grają na własnym boisku.
Miałem czekać jeszcze z pograniem tego typu, jednak wiem że kursy do niedzieli spadną więc zagrałem już dzisiaj.
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
#8
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze DNB 1.44
Miami Heat - Chicago Bulls (+14.5) 1.33

Memphis Grizzlies - OKC (+10.5) 1.30
1/5j
Wygrana: 2.5j
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
#9

Newcastle - Arsenal 1.65 Unibet
5/5j
Wygrana: 8.25j

Mecz dla Arsenalu najważniejszy w sezonie bo jak wygrają to są w LM.
Newcastle gra mecz for fun, zapewnili sobie utrzymanie.
Arsenal jak tego nie wygra to nie pije do końca roku ????
Grać trzeba póki kurs do wzięcia.
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
#16

Paire(-2.5s) - Kubot @ 2.56 Pinnacle
3/5j
Wygrana: 7.68j

Tenisa ogólnie to nie gram, jednak spodobał mi się ten typ. Polak to już nie ten level co Francuz. Dodatkowo Paire wystąpi przed swoją publicznością, kurs warty uwagi dlatego zainwestuje swój hajs w Paire i mam nadzieję, że się nie zawiode.
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Statystyki Maj:

Kupony zagrane: 16
Kupony wygrane: 9
Kupony przegrane: 3
Zwroty: 4

Stawki zagrane:
31j
Stawki wygrane: 51.99j
Bilans: 20.99j
Yield: 67.71%

Po podsumowaniu miesiąc mega udany! Na pewno żałuje tych zakładów, które zostały zwrócone, napaliłem się na większe kursy i grałem z handi. Tak to zysk by był jeszcze większy no ale trudno. Trzeci miesiąc z rzędu na plus, także jest co świętować!
 
Do góry Bottom