>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wydarzenia w Tarnowie

pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
,,Wiele juz zostalo opisane, moge potwierdzic jedynie, ze wszystko co koledzy wczesniej juz napisali na miejscu MIALO MIEJSCE. Osobiscie jestem delikatnie mowiac oburzony tym co widzialem, i jak zostalem potraktowany. Zasnalem jeszcze przed Tarnowem, na stacji w Tarnowie obudzili mnie halasy z peronu. Widzialem ganianki kibicow z policja. Nastepna rzecz, ktora na zawsze mi zostanie w pamieci to policjant w kominiarce, ktory wybija szybe obok mnie za pomoca kamienia i wrzuca do srodka gaz. Z powodu nadmiaru gazu zwymiotowalem momentalnie jednoczesnie uderzajac glowa o plastikowe siedzenie. Gdy dochodzilem do siebie dojezdzalismy do Krakowa. Zobaczylem pelno policjantow, ktorzy stali na kompletnie ciemnym peronie. Nastepnie bylo slychac tylko huk granatow i do mojego przedzialu wpadlo dwoch policjantow, wyraznie starsi wiekiem. Jeden w okularach w starym &quot;zomowskim&quot; sprzecie. Bil palka kazdego, widzialem chlopaka ktoremu po uderzeniu polal sie wodospad krwi z okolic ust, chyba nosa. Godzine lezelismy na ziemi w miedzy czasie ow policjant bil przypadkowe osoby nawet za podniesienie glowy czy odezwanie sie &quot;ze ktos podemna traci przytomosc&quot;. Po godzinie zostalem wywleczony na ciemny peron. Obok mnie stracil przytomnosc starszy kibic, oczy mu sie &quot;wywrocily&quot; brzuch dramatycznie drgal. Wygladalo to na zawal. Nad nim stalo 3 policjantow, ktorzy cyt. &quot;dajcie tu jakas karetke bo nam odplynie ten pajac&quot;. Kibic ten byl w takim stanie, ze pierwsze co bym zrobil to rozpoczal udzielanie pierwszej pomocy. Owych 3 delikwentow mieniacych sie strozami prawa, ktorz napewno sa przeszkoleni pod tym wzgledem ograniczylo sie do szturchania tego czlowieka butem i flegmatycznym wzywaniu karetki przez radiostacje. Karetka przyjechala po 20 minutach, jaki jest stan tego czlowieka - nie wiem. Nastepnie zostalem wylegitymowany, w miedzy czasie kilku policjantow w momencie gdy siedzielismy grupa kilkunastu osob na ziemi rzekomo rozpoznawalo winnych napasci na policjantow. Pisze &quot;rzekomo&quot; poniewaz widzialem jak zabrali chlopaka ktory napewno nie bral udzialu w zajsciach w Tarnowie. Siedzial naprzeciwko mnie, i wiem ze nie wychylil nawet glowy z pociagu. Wzieli go na bok i slychac bylo tylko jego jeki. Okladali go w 5-6 osob palkami, nie patrzac czy celuja w glowe czy nogi. Ten chlopak wyl z bolu na cala okolice, a najgrosze jest to, ze nikt nie mogl zainterweniowac aby temu zaprzestac. Skonczyli go okladac gdy jeden z policjantow powiedzial &quot;ok ok polamany, dawajcie nastepnego&quot;. Chlopak nie mogl sam wstac, polozyli go obok mnie twarza do ziemi tak samo jak mnie oraz reszte. Po kilkunastu minutach jeden z policjantow (bardzo mlody, rozpoznam napewno po zdjeciu) zaczal mnie szturchac palka po glowie i docinal &quot;przyznaj sie ze jestes kurwa, no mow&quot; lezalem bez ruchu, po chwili zaczal mnie kopac podeszwa buta (dokladnie pieta) w plecy. Nastepnie gdy lezalo nas juz 10-15 kazali nam wstac i wrocic do pociagu, gdy wszyscy wstali zaczeli nas ponownie bic, kopac. Kolejna rzecz jaka pamietam to gdy lezalem juz w pociagu na ziemi, wrzucili chlopaka, ktorego katowali na poczatku. Lezal na mnie bezwladnie, mowil tylko ze ma polamane rece i przezywal ze zapewne straci przez to prace. Ludzki dramat. Jutro ide na obdukcje, mam wiele siniakow na plecach, posladkach oraz ramionach. Napewno tej sprawy tak nie zostawie. Do teraz jestem w szoku. Wiedzialem wczesniej o naduzyciach policji w stosunku do kibicow, ale nie myslalem, ze moga one przybrac taka skale.&quot;- tak kibic GKS-u opisał zajście w Tarnowie. A jakie są wasze opinie o zachowaniu policji i kibiców? Moim zdaniem to wina policji, która sprowokowała całe te zajście.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Jest to na pewno wina policji... w Tarnowie chyba jest ona najgorsza w całej Polsce. Nie tylko kibicom Gieksy się takie coś przytrafiło. Widziałem kilka godzin po tej akcji dworzec (jak wracałem z meczu Wisły pociągiem), pierwsze moje odczucie to właśnie, że była jakaś jazda kibicowska. ACAB!!
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Hehe :] Nie można jedno znacznie skomentować tej sytuacji ... Nie było się tam i nie wiemy jak to było na prawdę a wiemy że każda z stron będzie miała swoją racje i ani policja ani kibice pewnie nie byli bez winy ... Sam czasami wybiorę się na mecz i jak na razie wszystko było z policjantami ok. Więc jak kibice umieją się zachować i kulturalnie dopingować swoją drużynę to policja sama nie zaatakuje, co nie zmienia faktu że bronię tutaj policję ????
pozdROWienia ????
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Z pała w ręku i w grupie to oni są mocni skur****ny !! a jak przyjdzie co do czego jak jadą radiowozem we dwóch a siedzi grupa ludzi na przystanku to możesz i dymać ich żone a oni i tak nie wysiądą se strachu ot taka cała ta nasza policja !!CHWDP !!
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
Tym razem i ja się zgodzę, że zdecydowaną większość winy ponoszą policjanci, lecz wciąż hasła typu &quot;CHWDP&quot; powodują, że się załamuję poziomem intelektualnym młodzieży....
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Tym razem i ja się zgodzę, że zdecydowaną większość winy ponoszą policjanci, lecz wciąż hasła typu &quot;CHWDP&quot; powodują, że się załamuję poziomem intelektualnym młodzieży....
Sam mam 16 lat, ale raczej nie używam tych haseł, to prawda policja często prowokue itp. itd. , ale to raczej tacy krzykacze młodzi, którzy chcą być fajni i wyjść na kozaka krzyczą: HWDP, ACAB, Jp- i wiele inych. Ale wszyscy wiedzą, że 90% z tych krzykaczy boi się policji i jak co od czego przychodzi spier****** przed nimi- to jest ŻAŁOSNE (żal mi tych ułomnych dzieci).
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
I tak moim zdaniem sprawa rozejdzie się po kościach. Kto bedzie chciał wierzyć kibicom bardziej uwierzą policjantom według mnie. :/ Żeby były jeszcze jakieś dowody typu filmiki czy zdjęcia z pociągu. A tak pokażą pewnie tylko siniaki i skaleczenia a jak je &quot;zdobyli&quot; tego raczej nie udowodnią i milicjanci będą twierdzić że po jakiejś ustawce czy coś. Zawsze jest tak że w tego typu sprawach górą jest milicja. :/ Niestety...
 
S 11

support75

Użytkownik
Żeby były jeszcze jakieś dowody typu filmiki czy zdjęcia z pociągu.
forum gieksy czytales ?!
filmiki, zdjecia, nagrania glosu sa. Wiele kibicow nagrywalo, ale pozniej te materialy pokasowała policja. Nagrania sa oddzyskiwane z tego co wiem juz pare jest.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
forum gieksy czytales ?!
filmiki, zdjecia, nagrania glosu sa. Wiele kibicow nagrywalo, ale pozniej te materialy pokasowała policja. Nagrania sa oddzyskiwane z tego co wiem juz pare jest.
Oto właśnie chodzi że przeczytałem prawie wszystkie posty osób relacjonujące te wydarzenia i potem jeszcze długo byłem w szoku po tym co przeczytałem. O dowodach nic nie znalazłem więc myślałem że nie ma ale skoro piszesz że już pare jest no to zwiększa szanse kibiców. I dobrze żeby milicjanci zostali ukarani za te czyny myślą że z kibicem to można jak ze śmieciem. Ile razy juz się słyszało o takich akcjach milicji...
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
ale przeciez policja jest the best, a hasla chwdp sa przeciez zalosne.
zalosni sa Ci policjanci i Ci ktorzy ich bornia.
Te hasła nie są żałosne bo mówia prawdę, ale żałośnie to wygląda jak krzyczą je jakieś dzieci , które jak przyjdzie co do czego spier**** gdzie pieprz rośnie, a nawet dalej.
 
S 11

support75

Użytkownik
Te hasła nie są żałosne bo mówia prawdę, ale żałośnie to wygląda jak krzyczą je jakieś dzieci , które jak przyjdzie co do czego spier**** gdzie pieprz rośnie, a nawet dalej.
z tym sie zgodze. troche zle przeczytalem. pozdrawiam.
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
Oczywiście że hasła &quot;CHWDP&quot; są żałosne, bo uogólniają!! Ciekawe jakby Polska wyglądała gdyby nie było policji, hmmm, pewnie jakbyś wyszedł z domu to banda kretynów naj**ała by Cię za rogiem za 10 złotych....
 
S 11

support75

Użytkownik
Radek_3City - jesli ma byc taka policja jak teraz to wole by jej nie bylo W OGOLE!
Po za tym nikt nie mowi ze nie ma byc policji, tylko ze nie bylo tak po....bana jak jest obecnie.

edit: jak tu nieuogolniac! w Krakowie, było PÓŁ PREWENCJI! i zaden tam na inteligentnego nie wygladal, a tym bardziej nie zachowywal sie na poziomie.
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
Radek_3City - jesli ma byc taka policja jak teraz to wole by jej nie bylo W OGOLE!
Po za tym nikt nie mowi ze nie ma byc policji, tylko ze nie bylo tak po....bana jak jest obecnie.

edit: jak tu nieuogolniac! w Krakowie, było PÓŁ PREWENCJI! i zaden tam na inteligentnego nie wygladal, a tym bardziej nie zachowywal sie na poziomie.
Więc proponuję Wam-wrogom policji wymyślić jakiś cudowny skrót na policje z prewencji :-D Ja z uwagi na pracę często mam kontakty z policjantami, nie są to jakieś tam układy, lecz zwykłe kontrole i nigdy nie spotkałem się z chamstwem, obrażaniem itp. więc policjantów moim zdaniem nie można wrzucać do jednego worka. Jak się patrzy na akcje z powyższych filmików to prawda - widać że Ci &quot;policjanci&quot; nie są obdażeni rozumem - ale tak jak piszę, nie wszyscy są tacy, dlatego to uogólnianie jest moim zdaniem nie na miejscu.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Najgorsze jest to że ludzie obstawiający (i nie chodzi o bukmacherkę ;) ) spotkania zazwyczaj nie potrafią składnego zdania złożyć i wszystko co się dzieje dookoła traktują jako ataki czy próby łamania jakichś zasad itp.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Z pała w ręku i w grupie to oni są mocni skur****ny !! a jak przyjdzie co do czego jak jadą radiowozem we dwóch a siedzi grupa ludzi na przystanku to możesz i dymać ich żone a oni i tak nie wysiądą se strachu ot taka cała ta nasza policja !!CHWDP !!
A co powiesz o większości przygłupów którzy rozkręcają zadymy? W grupie i nawaleni to są cwaniaki ale jak taki jest sam to jest taka pi*** że szkdoa gadać.
Nie bronię tu policji ale tak samo jak są popier*** policjanci tak samo są tacy kibice i nie można tutaj uogólniać.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
A co powiesz o większości przygłupów którzy rozkręcają zadymy? W grupie i nawaleni to są cwaniaki ale jak taki jest sam to jest taka pi*** że szkdoa gadać.

Nie bronię tu policji ale tak samo jak są popier*** policjanci tak samo są tacy kibice i nie można tutaj uogólniać.
No może i prawda bo są i normalni kibice i normalni pałerzy ... Tylko sory jak widze takie bydle z pałką co okłada niewinnych ludzi to mi sie nóż w kieszeni otwiera ... A prawie większość policjantów to &quot;cioty&quot; mocne w grupie dlaczego jak jest jakaś akcja, gdy jedzie radiowóz z dwoma policjantami nie zainterweniuje .. ??!! Bo sie boją ... A powinni być autorytetem ... A tracą ten autorytet bo sory, gdy są w kupie na za dużo sobie pozwalają... Miałem w okolicy takiego policjanta, że nawet jakby go miali zaj***ć to on by poszedł i opier***ł i dla takich gość to respect to jest powołanie do zawodu, żeby pomóc innym a nie bać się o swoją dupe ... !!
 
Do góry Bottom