>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wydarzenia w Tarnowie

malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Tak sobie myślę że oczywiście bywa tak że kibic &quot;dostaje&quot; bez przyczyny itp. ale nie sądzę aby policja posługiwała sie tymi pałkami swoimi aż tak często gdyby ich ludzie nie bluzgali tylko spokojnie sobie na mecz szli. Sam nie wiem czy bym wytrzymał gdyby mi ktoś praktycznie do ucha krzyczał &quot;tu k*rwo, ty ch**u&quot;.
Tak mi sie przynajmniej wydaje i oczywiście nie mówię że policja wszędzie jest bez winy, a często sama szuka problemów, nie zrozumcie mnie źle.
Sądzę tylko że zachowania policji w wielu przypadkach ma swoje przyczyny w postaci zachowania kibiców.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Tak, ja też nie rozumiem tego czemu u Nas nie może być tak jak w Anglii , Hiszpanii lub Włoszech ... Dlaczego na meczu nie może być spokojnie ?;&gt; Chociaż i tak to się już po woli zmienia ???? A tak w ogóle to pomyśleliście jak by wyglądał kraj bez policjantów ?:]
pozdROWienia ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dokładnie, bez policjantów byśmy raczej nie mogli sobie siedzieć spokojnie teraz i analizować meczy ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jakby nie było policjantów to by i nie było mandatów za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych ???? ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Z pała w ręku i w grupie to oni są mocni skur****ny !! a jak przyjdzie co do czego jak jadą radiowozem we dwóch a siedzi grupa ludzi na przystanku to możesz i dymać ich żone a oni i tak nie wysiądą se strachu ot taka cała ta nasza policja !!CHWDP !!
Cóż, z tym zgodzic się na pewno nie wolno. Ja im się nie dziwię, bo raczej sam bałbym się interweniowac przeciwko grupie podpitych i agresywnych łysych dresiarzy. Ale to ja; a dzisiaj w teleexpresie własnie mówili dokładnie o takich o jakich napisał Sc0rp0w; Dwóch policjantów po służbie zobaczyło jak czterech wyrostków próbuje włamac się do kiosku, podjeli interwencję i gdy jednego zatrzymali, reszta ruszyła mu na odsiecz; NO I TA MOCNA W GRUPIE DZICZ uciekła gdy nadjechał radiowóz, a dwójka &quot;tchórzliwych&quot; policjantów trafiła do szpitala.
Tak więc ja bym nie wydawał takich sądów bo one są kłamliwe (oczywiście nie twierdzę że wszyscy są bez winy i nie ma policjantów, którzy nie na dają się do tej pracy)
Wracając do wydarzenia z Tarnowa, chciałbym zauważyc fakt, że pociąg został zatrzymany poprzez użycie hamulca ręcznego co jednoznacznie wskazuje na jakiegoś kibaca. Po zatrzymaniu banda szukająca rozrywki w Więlką Sobotę ruszyła na policjantów , dewastując przy okazji dworzec kolejowy. Brutalne zachowanie policjantów jest usprawiedliwione, tym że jakoś szturmujący wyrostków należy uspokoic. Także możemy zadac sobie pytanie: Kibicom można wyzwiskami prowokowac policje i oni mają nie reagowac? OK, ale co gdy policjanci podczas akcji używają ostrego słownictwa do tych samych kolesi to oni mają wielki problem, jak dziecko które zostało wyzwane!
Na koniec chciałbym zaznaczyc, że odniosłem się w swojej wypowiedzi do sytuacji w Tarnowie. Sytuacji z Krakowa - Mydlnik nie znam, więc nie będę się do niej odnosił.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Powiem Wam tak chciałem iść do szkoły policyjnej w tym roku mam na decyzje jeszcze 5 miechów ... i po tym co sie wyprawia to mi sie żygać tym chce i coraz bardziej odechciewa .... W sumie nie chce iść na zwykłego krawężnika tylko jc to Tyczyn szkoła policyjna i na studia do Szczytna na oficerskie .. ale jak mam odpowiadać za bande debili to jw ....
 
amikowiec 0

amikowiec

Użytkownik
To co robili policjanci to skandal! Gdzie my żyjemy?! Okradali kibiców, bili ich niepotrzebnie... Kazali leżeć kilka godzin na ziemi...
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
nikifor - to co pokazałeś to tragedia, przykład idioty który nie zasługuje na założenie munduru :;/:
Oczywiście gdyby Ci kibice wyszli i zaczeli go bluzgać a on by ich spałował to by wyszło że on ma racje. Bark słów
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
malkolm to był tylko przykład. Sporo kibiców jeżdżących na wyjazdy może potwierdzić że policja często prowokuje w taki lub inny sposób.
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Wielu z tych policjantów po cywilnemu to zazwyczaj zwykłe ciecie, które nigdy by tego nei zrobiły. Tego typu prowokacje są częste, ale uświadamiają, że nie tylko kibice potrafią sprowokować. Coraz częściej to policja prowokuje.
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
CHWDP... mieszkałem 3 lata w Tarnowie... Naprawde Policja jest tam najgorsza, myślą , że jak mają przewage (pistolet,pałka,wiek) to są panami... a tak naprawde są niczym...
 
cashier 0

cashier

Użytkownik
Ciekawe czy Ty będąc z kolegą w samochodzie wyskoczyłbyś do bandy kafarów z przystanku ????

edit: mowie do scorpowa
 
Do góry Bottom