>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory samorządowe 2018

kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Serio porównujesz wynik z wyborów do parlamentu z wyborami do samorządów ?
Widać nie masz zielonego pojęcia o polityce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 51

kolo12

Użytkownik
powiedz to kaczynskiemu ktory twierdzil ze pis wygral ktorys tam raz ???? To tylko pokazuje ze poparcie dla pis maleje. Niedawno dawali psowi ponad 40 % wygranej a tu klops ????
 
K 51

kolo12

Użytkownik
wybory parlamentarne, a wybory samorządowe to dwa różne wybory
samorządowe 2014 - PiS 31.5
parlamentarne 2015 - PiS 38
samorządowe 2018 - PiS 32
więc?
tak tylko to jest wynik z sejmikow a gdzie wyniki z prezydentoe / burmistrzow / radnych?? Generalnie popracie dla pis spada i trzebs sie z tego cieszyc ???? Ludzie widza co oni zrobili z Polska. Ceny zywnosci wzrosly od ich rzadow o 20 % a uslug etc ponad 40 ????
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
powiedz to kaczynskiemu ktory twierdzil ze pis wygral ktorys tam raz ???? To tylko pokazuje ze poparcie dla pis maleje. Niedawno dawali psowi ponad 40 % wygranej a tu klops ????
Najpierw naucz się pisać po polsku poprawnie, potem porozmawiamy.
I owszem wygrał 4 raz z rzędu to jest fakt natomiast jak ktoś porównuje wynik % wyborów samorządowych z wyborami parlamentarnymi no to szkoda marnować czas bo to świadczy iż nie ma pojęcia o polityce.
 
K 51

kolo12

Użytkownik
pieniadze sa tez dzielone w miastach gminach etc ???? Ale widze ze Was to boli ze jednak pis nie ma 40 % poparcia jak sondaże pokazywały ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wyniki takie nijakie(oficjalnie PiS wygrał, ale wynik nie może ich zadowalać), stąd znowu burzliwe dyskusje na necie, bo jedni uważają, że wygrał PiS, a drudzy, że PO. Moim zdaniem takim minimalnym zwycięzcą jest chyba jednak PO, bo ich strata powoli się zmniejsza no i najważniejsze dla nich, że Warszawa dalej jest ich. Spodziewałem się lepszego wyniku PiS.
Przed wyborami pisałem, że 500+ daje PiSowi gwarancję, że będą rządzić wiele lat, ale teraz już nie mam co do tego przekonania. Faworytem do zwycięstwa w następnych, ważniejszych wyborach są nadal, ale muszą być czujni, bo jak znowu jakaś afera wyjdzie czy coś, to mogą mieć problem.
A może znowu coś ciekawego wprowadzą, może jakieś 500+ dla emerytów czy ludzi samotnie żyjących? Może te wyniki ich zmobilizują do działania i społeczeństwo na tym skorzysta;)
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jesli utrzymaja sie wyniki to wejda mi wszystkie kupony o jakich pisalem ???? Nie wiem po co porownujecie te wybory do parlamentarnych, przeciez to sa rozne zupelnie rzeczy. Tu byly komitety poparcia, ktorych nie bedzie w wyborach do sejmu, byli niezalezni/niezrzeszeni, a tak tego nie bedzie i te glosy beda rozdzielone po partiach. PiSowcem nie jestem, ale niestety te 3X % teraz dla PiSu, to okolice 40% w wyborach do Sejmu. Zreszta... poczekajmy na oferty bukow na kolejne wybory i wtedy dyskutujmy ????
P.S. przy sondazach gdy PO+.N bedzie zblizac sie do PiSu pojdzie koalicja z K&#39;15. Obiecaja Kukizom jakies 2 ministerstwa i bedzie monopol. Zreszta teraz i tak K&#39;15 to takie PiS w sumie tylko bardziej smieszne ????
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jedno jest pewne...muszą zacząć walczyć o duże miasta, ludzi lepiej wykształconych, lepiej zarabiających. Wygrana w przedziale 20-29 pokazuje, że mają pole do popisu ale też to jest ta grupa najbardziej podatna na zmiany poglądowe więc tutaj muszą docierać szczególnie właśnie w dużych miastach jak wyżej napisałem.
 
K 51

kolo12

Użytkownik
ok % procentowo moze pis wygral w sejmikach ale nie zapomnijmy o PSL + KO daje to juz ponad 40 + + SLD 6% - a to juz daje ok 50 %. Bo PSL i SLD nie beda w koalicji z pis. Wiec de facto pis nie bedzie &quot;dzielil kasy&quot; w sejmikach ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przypominam, że to nie jest temat dotyczący komentowania wyborów, tylko temat z propozycjami typów na wybory. Kto nie rozumie tej subtelnej różnicy to niech się dobrze zastanowi, zanim coś napisze. Od polityki jest osobny temat w dziale hyde park, tam możecie komentować do woli tylko bez kłótni i obrażania.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dla mnie ludzie głosujący na PO, nie licząc oczywiście zamożnych osób to jest jakiś odlam spoleczenstwa. Nie jestem jakimś psycho - fanem PISu ale kurde przecież oni i tak już sporo zrobili. Fakt faktem, że po 500+ trzeba było latać dziurę w budżecie i podrożały najzwyklejsze artykuły spożywcze ale tego tak nie odczujemy... Nawet to likwidowanie gimnazjów było świetnym pomysłem bo przecież za czasów 8klas szkoły podstawowej nie było tyle patologii co jest teraz. Dzieci idące do gimnazjum chcą imponowac swoim nowo poznanym rówieśnikom i dlatego w gimnazjach miały miejsce różne dziwne historie.. Gdyby nie PIS to mielibyśmy teraz fale uchodźców, terrorystów z których mały odlam chciałby podjąć jakąkolwiek prace. PO chciało ich nam tutaj wszystkich wcisnąć, nie będę wspominał tutaj wszystkich ich krzywych akcji ale nawet samo sprzedanie kolejki na Kasprowy było po prostu pomysłem nie z tej ziemi..
 
A 0

allhernan

Użytkownik
Jeśli ktoś ma jeszcze możliwośc to kilka promocji w etoto:
Czy będzie II tura (Lublin) - NIE @1.74 Żuk i Tułajew to dwóch jedynych poważnych kandydatów. Żuk w sondażach zbiera po 60%.
Czy będzie II tura (Katowice) - NIE @6.5 - Jak wyżej - kontrkandydat Krupy jest tylko jeden - z KO (jest jeszcze kandydatka partii śląskiej i plankton, na czele ze Słomką).
Jeśli Krupa i Żuk nie wygrają w pierwszej turze to równie dobrze mogą w drugiej przegrać całe wybory.
Czy J.Kaczyński wejdzie do Rady Warszawy - TAK @2.1 - PO wygrała z Ochoty pięć mandatów poprzednio. Lokalnie znany prawnik Kaczyński startuje z miejsca trzeciego, więc wejdzie prawdopodobnie nawet przy znacznie gorszym wyniku KO. Część ludzi zagłosuje tez zapewne na niego z przekory - &quot;na Jarosława Kaczyńskiego, ale innego&quot;.
Ktoś, mam nadzieję, jednak skorzystał (mimo, że prawie nikt się nie zainteresował). Kursy, z tego co pamiętam, minimalnie jeszcze spadły przed zamknięciem, więc wnioskuję, że komuś zagrać się udało.
Pozdrawiam ;)
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Ktos jest tutaj z Krakowa? Czy ta Wasserman ma szanse wygrac w 2 turze? czy juz po ptokach?
wg mnie praktycznie nie 1. MAjchrowski juz w 1 turze zdobyl 44 % (pisowa 34) - to juz daje jakas przewage jemu 2 Gibala niby nikogo nie popart ale mysle ze raczej z tych co nan iego glosowali zaglosuja na Majchrowskeigo. 3 Wielkie miasta raczej sa anty-pis
Jak dla mnie Majchrowski na 95 % ????
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Czy są gdzieś zakłady już na drugą turę wyborów? Wnieście do supportu, żeby zrobili zakłady to może się się pospieszą.
 
Do góry Bottom