>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Nie wiem gdzie i na kim są przeprowadzane te &quot;sondaże&quot; ale gdzie nie poczytać lub z kim nie porozmawiać POparcie na bronka i jego &quot;partię&quot; nie przekracza nigdy 10, no max 15 procent (bo jednak część urzędników i ludzi czerpiących z koryta przy obecnej władzy zagłosuje za swoimi opiekunami), tymczasem w pseudosondażach jest to zawsze ponad 40proc... Smiac sie czy plakac???
widac to zresztą po przykładzie tego forum, gdzie bronek ma AŻ 9 procent! Znaczy użytkownicy forum nie są grupą reprezentatywną???;)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Nie wiem gdzie i na kim są przeprowadzane te &quot;sondaże&quot; ale gdzie nie poczytać lub z kim nie porozmawiać POparcie na bronka i jego &quot;partię&quot; nie przekracza nigdy 10, no max 15 procent (bo jednak część urzędników i ludzi czerpiących z koryta przy obecnej władzy zagłosuje za swoimi opiekunami), tymczasem w pseudosondażach jest to zawsze ponad 40proc... Smiac sie czy plakac???
widac to zresztą po przykładzie tego forum, gdzie bronek ma AŻ 9 procent! Znaczy użytkownicy forum nie są grupą reprezentatywną???;)
Wszystko zależy gdzie pytasz... równie dobrze ja mogę zapytać - dlaczego Duda ma tak dużo w sondażach, skoro z całego grona moich znajomych tylko jedna osoba (no może dwie) by na niego zagłosowała ????

Mierzenie poparcia na próbie siebie, swojej rodziny czy znajomych, to trochę głupia sprawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
To forum to raczej nie moja rodzina, tylko jak sadzę przedstawiciele różnych grup społecznych, mieszkańcy różnych miejscowości, w różnym wieku, różnym wykształceniu itp, itd. więc chyba ta sonda w miarę wartościowa jak sądzę. A wyniki mówią same za siebie ;]
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
dokładnie, z tym wiekiem bym tak bardzo nie galopował, bo większość tu siedzących to pewnie przedział 20-30 (może nawet mniej :razz: ) i dużo mniejszy odsetek osób starszych... a już po 50 to ze świecą pewnie szukać ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Emeryci, ludzie po 50tce tez są na forum i głosują? ;)
... a jak myślisz, kto prawie 20 lat temu wydeptywał pierwsze ścieżki do &quot;ziemniaków&quot;?
I szerzej, które to pokolenie (lub generacja) wprowadzało do Polski Internet? Gimbaza? :grin:
[...] więc chyba ta sonda w miarę wartościowa jak sądzę. A wyniki mówią same za siebie ;]
Nie mówią za siebie. Prawdę mówiąc są nic nie warte z naukowego punktu widzenia. Jestem z wykształcenia socjologiem więc wiem o czym piszę.
Pobawić w &quot;sondę&quot; oczywiście zawsze się można ;). Najlepiej nie nazywając tego sondą.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
kto wierzy w Polsce w uczciwe wybory po tej szopce z jesieni? To byla tylko proba, chcieli sprawdzic na ile sobie moga pozwolic....Troche protestow bylo ale rozejdzie sie po kosciach... Oni czekaja na najblizsza jesien i najwazniejsze wybory.
Pamietacie podobnie zrobili z emeryturami. Najpierw odebrali je części SB-kom i czekali na reakcje spoleczenstwa....cisza, no to potem dobrali sie do OFE i przedluzyli wiek emerytalny.....
Zwrocie uwage, najpierw jest robiona jaka mala proba....obserwuja reakcje, a potem ida z &quot;grubej rury&quot;...
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Jak Platformie moze rosnac poparcie skoro w kraju jest taki syf?
Przeciez to jest ku...sko niemozliwe.
Wszystko dla PO jest nierentowne i najlepiej wszystko by zamkneli.Polskie marki sprzedali obcokrajowcom i dalej dotowali in vitro (w ktorych placowkach maja udzialy).
Na dodatek jeszcze kreca miedzy Rosja a Ukraina w wyniku czego mamy sankcje - uderzenie w rolnikow i nasze produkty.Oraz w to ,ze bedzie wojna.
Jak taki polak pracujacy na smieciowej umowie , nie mogacy isc do lekarza na NFZ bo kolejki siegaja miesiace/lata ma isc walczyc za ojczyzne jak ta zgraja swin spieprzy z kraju i wroci jak wszystko sie uspokoi.
Tutaj potrzebne jest wyjscie 100x wieksze niz te ktore bylo przy okazji ACTA.
Inaczej znowu sie okaze ze przy liczeniu glosow systemy siadly a wygra PO i Komor.
Zniszcza nas kompletnie.
Dla mnie jest tylko dwoch kandydatow : Kukiz i Korwin.
Najlepiej bym glosowal na Kukiza ale wieksza szanse ma chyba Korwin.
Pozatym same stanowisko prezydenta nie zmieni zbyt naszej sytuacji.Tutaj najwazniejsza by wygrac ze swoja partia wybory.
 
therock 50

therock

Użytkownik
sprawa jest prosta, wygraja zlodzieje z po albo pisu
jak wiadomo po juz sie nachapalo przez te 8lat, natomiast pisiory pewnie nakradna dwa razy tyle w 2lata
wybor jest prosty, mniejsze zlodziejstwo, byle do kryzysu :]
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Wszystkie partie bedace w sejmie kradly,kradna i beda krasc.
Niewiem dlaczego uwazasz ze pis ma nakrasc tyle co po w 2 lata?
Jak dla mnie moga nakrasc mniej ale raczej nie 2x wiecej.
 
kjero 31

kjero

Użytkownik
sprawa jest prosta, wygraja zlodzieje z po albo pisu
jak wiadomo po juz sie nachapalo przez te 8lat, natomiast pisiory pewnie nakradna dwa razy tyle w 2lata
wybor jest prosty, mniejsze zlodziejstwo, byle do kryzysu :]
Idąc takim tokiem rozumowania to równie dobrze mogę stwierdzić, że jeśli wygra pis to po będzie a może nie będzie ich kontrolować i wytykać im wszystkich grabieży a jeżeli wygra po to pis nie będzie ich miał pod lupą bo będą wiedzieć, że już się nakradli.
Ostatnio słyszałem fajną opowieść.
Pewien stary muzułmanin siedział przy drodze, na jego ciele siedziało mnóstwo much. Przechodzący obok turysta, widząc to podszedł do niego i &quot;odgonił&quot; wszystkie muchy na co stary człowiek rzekł : Po co to zrobiłeś, przecież te już chyba się nagryzły a za chwile przylecą znowu i będą mnie kąsać.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik

Jak ktoś ma pograną drugą turę, to można być coraz bardziej spokojny. Nawet w sondażu dla Faktów BK ma 42%. Wydaje się że do wyborów poparcie w tych sondażach będzie się kształtowało na poziomie 40%, a już prawie na pewno nie sięgnie 50 pproc.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Naprawdę uważam, że warto głosować na kandydatów antysystemowych. Jeśli będzie 2. tura zgodnie z przewidywaniami to dam na przeciw Bronkowi Marii - czyli najprawdopodobniej na Dudę. Ale w pierwszej turze osobiście zastanawiam się nad Jackiem Wilkiem i Grzegorzem Braunem. Bardzo mądry i inteligentny jest Grzegorz Braun. Swoją drogą zauważyliście, że na 11 kandydatów tylko jeden ma jedno imię, każdy inny ma aż dwa. Taka ciekawostka.
Do tej pory kandydatura Grzegorza Brauna była skrzętnie przemilczana w mediach. Podobnie dzieje się w sondażach wyborczych, które wielokrotnie okazywały się być niewiarygodne. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że sympatycy przemilczanego w mediach i sondażach Grzegorza Brauna zebrali ponad 125 tysięcy podpisów poparcia, podczas gdy nieustannie nagłaśniani w mediach i sondażach kandydaci lewicy nie zdołali zebrać wymaganej liczby podpisów.
Link z sondażami; http://ewybory.eu/wybory-prezydenckie-2015/sondaze-prezydenckie/
Mam apel do naszych użytkowników: piszcie meila do programów telewizyjnych, aby zapraszali takich ludzi jak Grzegorz Braun do telewizji. Ja napisałem do &quot;Polityka przy kawie&quot; w TVP 1. Na razie odpowiedzi brak ale ciekawe co napiszą. Piszcie do Tvnów, Polsatów, Tvp, bo do lewackiej Superstacji to nie wiem czy warto.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Jak Platformie moze rosnac poparcie skoro w kraju jest taki syf?
Przeciez to jest ku...sko niemozliwe.
Wszystko dla PO jest nierentowne i najlepiej wszystko by zamkneli.Polskie marki sprzedali obcokrajowcom i dalej dotowali in vitro (w ktorych placowkach maja udzialy).
Na dodatek jeszcze kreca miedzy Rosja a Ukraina w wyniku czego mamy sankcje - uderzenie w rolnikow i nasze produkty.Oraz w to ,ze bedzie wojna.
Jak taki polak pracujacy na smieciowej umowie , nie mogacy isc do lekarza na NFZ bo kolejki siegaja miesiace/lata ma isc walczyc za ojczyzne jak ta zgraja swin spieprzy z kraju i wroci jak wszystko sie uspokoi.
Tutaj potrzebne jest wyjscie 100x wieksze niz te ktore bylo przy okazji ACTA.
Inaczej znowu sie okaze ze przy liczeniu glosow systemy siadly a wygra PO i Komor.
Zniszcza nas kompletnie.
Dla mnie jest tylko dwoch kandydatow : Kukiz i Korwin.
Najlepiej bym glosowal na Kukiza ale wieksza szanse ma chyba Korwin.
Pozatym same stanowisko prezydenta nie zmieni zbyt naszej sytuacji.Tutaj najwazniejsza by wygrac ze swoja partia wybory.
uważasz, że Korwin ma jakiekolwiek szanse? Postaw pieniądz, pewnie kurs z kosmosu ;)

 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Pobawić w &quot;sondę&quot; oczywiście zawsze się można . Najlepiej nie nazywając tego sondą.
Jak najbardziej jest to sonda. Sonda dotycząca użytkowników forum, w dodatku tych, którzy są zdeterminowani by na forum bukmacherskim wyrażać swoje polityczne opinie.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik

Jak ktoś ma pograną drugą turę, to można być coraz bardziej spokojny. Nawet w sondażu dla Faktów BK ma 42%. Wydaje się że do wyborów poparcie w tych sondażach będzie się kształtowało na poziomie 40%, a już prawie na pewno nie sięgnie 50 pproc.
Jestem ciekaw jaka będzie korelacja wyników wyborów i frekwencji. Tak ad-hoc, bez sprawdzania danych wydaje mi, że grupą najbardziej niepewną udziału w wyborach są ludzie młodzi i oni mogą być najbardziej skłonni do poszukiwania kandydatów spoza duetu Komorowski/Duda.
 
firel 142

firel

Użytkownik
w STS jest Mikke vs Jarubas Mikke @1.27
oraz Janusz Palikot vs Kowalski @1.27
choć jak wiadomo w AKO tego niestety nie złączymy
 
Do góry Bottom