>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wybory prezydenckie w Polsce (2015) - dyskusja polityczna

blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja to wstawiam dla beki, no i jak widzę wasze reakcje, to mam tą przysłowiową &quot;bekę&quot; ale ciekawe bardzo, że każda partia nie pisowska, demokraci czy UW jest kojarzona z PO. Duda był w UW ????
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Może i jestem naiwny ale liczę że Duda będzie lepszym prezydentem od komora...
Co do wyborów na jesieni to cóż nie mam pojęcia na kogo zagłosować z pewnością nie na PO,PSL czy NowoczesnaPL...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Ja też na to liczę i szczerze mu, a w szczególności NAM wszystkim - POLAKOM tego życzę, ale dla zachowania proporcji i równowagi w przyrodzie, będę wstawiał te gówniane obrazki. ????
 
P 276

pwlib

Użytkownik
To POlszewicki pastuchu odpowiedz jeszcze czy Polska nie jest w ruinie biorąc pod uwagę owe dane:
Ponad 5 milionów Polaków zarabia w ciągu roku mniej niż 10 tys. zł! To oznacza, że ich średnio-miesięczne dochody wynoszą mniej niż 834 zł. Z danych Ministerstwa Finansów opublikowanych przez dziennik „Rzeczpospolita” wynika, że w ubiegłym roku z tytułu uzyskanych dochodów rozliczyć z fiskusem musiało się 24,6 mln osób. Ponad połowa z nich, czyli 12,84 mln osób, uzyskała w ciągu roku dochody nieprzekraczające kwoty 20 tys. zł. To oznacza, że ich średnio-miesięczne dochody – po odliczeniu składek na ubezpieczenia społeczne, kosztów uzyskania przychodu i innych odliczeń przewidzianych prawem – wynosiły mniej niż 1.667 zł.
Niestety ponad 5,1 mln osób deklaruje fiskusowi zarobki na poziomie nieprzekraczającym 10 tys. zł w ciągu roku. To oznacza, że ich średnio-miesięczne dochody wynoszą mniej niż 834 zł, czyli kwotę zbliżoną do tzw. minimum egzystencji.
Dochody niemal 2,5 mln Polaków nie przekraczają nawet progu wspomnianego minimum, a to oznacza, że osoby takie mogą mieć problemy z zapewnieniem sobie i swoim najbliższym podstawowych dóbr niezbędnych do życia takich jak jedzenie, lekarstwa czy ubrania.
Przypomnijmy, że kwota wolna od podatku w Polsce wynosi 3,091 zł i jest jedną z najniższych na świecie. Więcej wolności gospodarczej mają obywatele takich krajów jak Zambia, Tanzania, Maroko, czy Indonezja, gdzie kwota wolna od podatku jest wyższa. Warto tutaj zaznaczyć, że również utrzymanie się w tych krajach jest znacznie tańsze. Polska nie jest krajem trzeciego świata, jest gorzej…
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Jesteś debilem, wiedziałem, że do mnie pijesz ignorancie, ale ciężko cokolwiek odpisać na te pustosłowie.
W Niemczech co 6 mieszkaniec żyje w biedzie.
Pozdrawiam. blaise ;)
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
ja to wstawiam dla beki, no i jak widzę wasze reakcje, to mam tą przysłowiową &quot;bekę&quot; ale ciekawe bardzo, że każda partia nie pisowska, demokraci czy UW jest kojarzona z PO. Duda był w UW ????
Problem leży gdzie indziej. Jak rozumiem w tym obrazku sugerowano, że Duda jest prezydentem &quot;pisowskim&quot; w przeciwieństwie do Komorowskiego, który był &quot;obywatelskim&quot; A fakt jest taki, że i jeden i drugi otoczył się swoimi ludźmi i trudno się temu specjalnie dziwić. Więc to zestawienie można uznać za zmanipulowane.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Problem leży gdzie indziej. Jak rozumiem w tym obrazku sugerowano, że Duda jest prezydentem &quot;pisowskim&quot; w przeciwieństwie do Komorowskiego, który był &quot;obywatelskim&quot; A fakt jest taki, że i jeden i drugi otoczył się swoimi ludźmi i trudno się temu specjalnie dziwić. Więc to zestawienie można uznać za zmanipulowane.

Taka manipulacja to norma w TV czy radiu ostatnio nawet coraz więcej tego na necie... Manipulacja sama w sobie by nie była tak wielkim złem gdyby nie to że większość ludzi nie jest na tyle rozwinięta by samodzielnie myśleć.
 
midq 677

midq

Użytkownik
To POlszewicki pastuchu odpowiedz jeszcze czy Polska nie jest w ruinie biorąc pod uwagę owe dane:
a przepraszam bardzo, jezeli miliony ludzi (nie tylko polaków) to debile albo nieroby albo i debile i nieroby to skad maja miec pieniadze? czysta statystyka, nie wszyscy moga zyc w dobrobycie, LUDZIE NIE SĄ RÓWNI
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Jesteś debilem, wiedziałem, że do mnie pijesz ignorancie, ale ciężko cokolwiek odpisać na te pustosłowie.
W Niemczech co 6 mieszkaniec żyje w biedzie.
Pozdrawiam. blaise ;)
Oczywiście, że do ciebie piję bo ty nazwałeś tych co nazywają &quot;ruiną&quot; Polskę pisowskimi pastuchami.
A zechciałbyś nazwać mnie debilem również realnie?
W Niemczech co 6 mieszkaniec w biedzie? A co to za bieda?
Proszę o twarde dane i statystyki.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
a przepraszam bardzo, jezeli miliony ludzi (nie tylko polaków) to debile albo nieroby albo i debile i nieroby to skad maja miec pieniadze? czysta statystyka, nie wszyscy moga zyc w dobrobycie, LUDZIE NIE SĄ RÓWNI
hahahahah
Proszę o wskazanie miejsca gdzie napisałem, że &quot;wszyscy mają żyć w dobrobycie&quot;
W państwie, które nie jest w ruinie odsetek ludzi, którzy nie żyją w biedzie powinien być bardzo mały. W Polsce jest ogromny- usprawiedliwione jest zatem twierdzenie, że Polska to kraj w &quot;ruinie&quot;
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szykuje się nam najlepszy Prezydent w historii Rzeczypospolitej, nie tylko III RP. Ma niezwykły dar jak Kennedy mówienia w taki sposób, że jego słowa nie tylko trafiają tylko do umysłów, ale i serc ludzi. Przemówienie w Sejmie było momentami piękne np. słowa o miłości do Ojczyzny rozumianej jako patriotyzm. Do tego wzniósł się ponad podziały polityczne mówiąc o tym, że WSZYSCY w sejmie są patriotami. Do tego facet wygłasza piękne przemówienia z pamięci. Myślę jednak, że prawdziwy test nadejdzie wtedy kiedy powstaną jakieś spory z własnym zapleczem. Tym nie mniej dla mnie jak na razie przebija wszystkich dotychczasowych. Do tego szykuje się najlepsza pierwsza dama i najlepsza pierwsza córka. I myślę, że powinno to dać do myślenia co napisałem paru ludziom z tego forum, którzy sami w życiu nic dobrego nie byli w stanie zobaczyć u Komorowskiego, a mnie uważali za jakiegoś wypranego z mózgu lemminga.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Piękne przemowy to nie wszystko, Adamo. Do obowiązków Prezydenta Rzeczypospolitej należy nade wszystko przestrzeganie stanowionego przez polski parlament prawa.
http://telewizjarepublika.pl/prezydent-duda-nie-powolal-nowych-sedziow-tk-stepien-za-niewykonywanie-prawa-grozi-trybunal-stanu,25991.html
Mówiąc szczerze to jest oczywiste, że PO chciała obsadzić swoimi ludźmi TK. Gdyby sytuacja była odwrotna i to Komorowski byłby Prezydentem, a PiS rzutem na taśmę zrobił taki myk, jestem pewien, że i Komorowski czy ktokolwiek inny popierany przez PO by tak się zachowywał. Stworzyli tylko po to ustawę żeby móc obsadzić TK. Media mainstreamowe są przychylne PO-SLD-RAZEM i nie mówią głośno o pewnych rzeczach, ale to zachowanie PO było moim zdaniem antydemokratyczne. Oczywiście ja rozumiem strach i intencje PO, chodziło o to, żeby PiS nie mógł robić wszystkiego co mu się żywnie podoba tj. nawet uchwalania ustaw niekonstytucyjnych. Na Białorusi też zaczynano od TK żeby wprowadzić autorytaryzm i tego PO (i może słusznie) się boi ALE to nie usprawiedliwia brudnych chwytów. Zresztą to się wpisuje w cały ciąg amatorszczyzny PO - dali się podsłuchać kelnerom = nie panowali nad obecnymi lub byłymi służbami, przez 8 lat nie postawili Ziobro przed TS, a na końcu stworzyli ustawę żeby obsadzić TK. To wszystko jest godne politowania i żałosne. To tak jak w związku. Dziewczyna może od ciebie odejść bo ją zdradziłeś, ale nie ma nic gorszego jak odchodzi bo jesteś żałosnym nieudacznikiem. To co kiedyś było w PiSie - brak dobrego piaru, amatorszczyzna zmieniło się miejscami na PO. Mieli k...wa cały rok na TK czy inne sprawy, ale byli tak aroganccy i pewni władzy jak i Komor, że sobie nie zabezpieczyli wcześniej, a teraz nie można zarzucać Dudzie, że gra nieczysto, bo to PO zaczęła tak grać.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
No wlasnie juz dawno inna wladza a w telewizji co wlacze to Kopacz, Miller, PAlikot, Kalisz.
Dosc juz tego scierwa moze
 
Do góry Bottom