>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory Prezydenckie - Polska 2010

rex 144

rex

Użytkownik
Moje logiczne wywody się potwierdziły A ten kto napisał wcześniej że &quot;Rex gdyby masowo ludzie zaczęli stawiać na Kaczyńskiego to uwierz mi,że bukmacher by zmienił kursy tak aby nie być stratnym.&quot; - Już Ci tłumacze o co chodzi... oddsmakerzy specjalnie nie zmniejszali kursów na Kaczke bo wiedzieli już kilka dni wcześniej że Kaczyński nie wygra, więc zastosowali trick z dużym kursem by zachęcić ludzi do typowania właśnie na niego bo w domniemaniu ludzi Kaczyński miał tyle samo szansy % a może i więcej na wygranie 2 tury i buki wykorzystały &quot;głupotę i niewiedzę&quot; ludzi. Ludzie skusili się na 2,90 , nawet dużo ludzi z forum to obstawiało bo twierdzili że obok tak dużego kursu nie można przejść obojętnym. Obstawili na Kaczke po dużym kursie, kase wziął bukmacher, wynik był taki że przegrala Kaczka a bukmacher jest zarobiony na niewiedzy ludzi. To tyle.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Moje logiczne wywody się potwierdziły A ten kto napisał wcześniej że &quot;Rex gdyby masowo ludzie zaczęli stawiać na Kaczyńskiego to uwierz mi,że bukmacher by zmienił kursy tak aby nie być stratnym.&quot; - Już Ci tłumacze o co chodzi... oddsmakerzy specjalnie nie zmniejszali kursów na Kaczke bo wiedzieli już kilka dni wcześniej że Kaczyński nie wygra, więc zastosowali trick z dużym kursem by zachęcić ludzi do typowania właśnie na niego bo w domniemaniu ludzi Kaczyński miał tyle samo szansy % a może i więcej na wygranie 2 tury i buki wykorzystały &quot;głupotę i niewiedzę&quot; ludzi. Ludzie skusili się na 2,90 , nawet dużo ludzi z forum to obstawiało bo twierdzili że obok tak dużego kursu nie można przejść obojętnym. Obstawili na Kaczke po dużym kursie, kase wziął bukmacher, wynik był taki że przegrala Kaczka a bukmacher jest zarobiony na niewiedzy ludzi. To tyle.
Poza Tobetem, który wczoraj wystawił 1.35 na Komorowskiego. Darmowa kasa.
Vader kwestią nie była tylko chęć przyznania się, bądź nie. Po prostu wyborcami Samoobrony (tak jak i Jarka w dużej części) byli ludzie ze wsi, a tam raczej sondażów się nie robi.
 
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Wybory prezydenckie u bukmacherów - jak obstawialiśmy i ile płacili

W drugiej turze zarówno Bronisław Komorowski jak i Jarosław Kaczyński mieli po 50 proc. szans na wygraną. W zakładach, w jednej z najbardziej obleganych firm Star-Typ Sport, wyniki wyborów typowało kilkanaście tysięcy osób. Większość - wygraną Komorowskiego, co oznaczało, że to na zwycięstwie Kaczyńskiego można było dobrze zarobić.

Po pierwszej turze wyborów zainteresowanie zakładami bukmacherskimi sięgnęło zenitu. Pokazała ona bowiem, że wynik nie jest do końca pewny.

- Oczywiście, największym zainteresowaniem wciąż cieszył się mundial, ale wybory prezydenckie, pod względem ilości zakładów, dorównują meczowi w którym grają silne reprezentacje - powiedział nam Mateusz Juroszek z zarządu STS.

Po pierwszej turze analitycy firmy bukmacherskiej w roli faworyta widzieli kandydata Platformy Obywatelskiej. W jego przypadku, za postawioną złotówkę płacono od 1,20 zł do 1,38 zł. Korzystniejszą stała się tym samym wygrana Jarosława Kaczyńskiego. Za postawienie takiej samej kwoty, tyle, że ze wskazaniem na kandydata Prawa i Sprawiedliwości, gracz mógł zarobić od 2,70 zł do 3,20 zł. Wszystko zmieniało się jednak w zależności od tego jak wypadali kandydaci w debatach, czy od sposobu prowadzenia kampanii.

- Zakłady przyjmowaliśmy do piątku przed wyborami. Jeszcze w czwartek wygraną Komorowskiego typowało 85 procent graczy, a na zwycięstwo Kaczyńskiego liczyło 15 procent. Sytuacja uległa zmianie w piątek. Coraz więcej osób - ok. 30 procent - zaczęło typować wygraną Kaczyńskiego, który doganiał rywala - powiedział Mateusz Juroszek.

Wówczas kurs na wygraną kandydata PO wyniósł 1,30, a na lidera PiS - prawie dwukrotnie wyższy - 2, 90. - Gracze zwęszyli szansę na zarobek - dodał Juroszek - stawiali na Kaczyńskiego po 6 tysięcy złotych i z niecierpliwością czekali na informacje z PKW, bo kandydaci szli łeb w łeb. Jaki był wynik - wszyscy wiemy.

Od początku kampanii wyborczej, tylko w firmie STS, wyniki wyborów typowało ponad 14 tysięcy osób.

gazeta.pl
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Co powie &quot;Bronek&quot; w orędziu?
Pierwsze przemówienie prezydenta (Których słów i stwierdzeń użyje Bronisław Komorowski w pierwszym oficjalnym wystąpieniu po zaprzysiężeniu?)

Polska
1.01

Unia Europejska
1.01

Prezydent
1.02

Naród
1.05

Krzyż
1.05

Zgoda
1.10

Powódź
1.10

Wolność
1.15

Podatki
1.15

Solidarność
1.20

Rosja
1.25

Samolot
1.25

Gospodarka
1.25

Niezależny
1.30

Katastrofa
1.30

Sprawiedliwość
1.35

Suwerenność
1.45

Donald Tusk
1.50

Parytety
1.60

Pomożecie?
1.70

Związek partnerski
1.85

Wisła
1.85

Charyzma
1.90

Flaga
1.90

Bałtyk
2.00

VAT
2.00

Barack Obama
2.00

Afera
2.25

Wawel
2.50

Ulgi studenckie
2.50

Zbrodnia
3.00

Do roboty!
3.00

GROM
3.00

Wpadka
4.00

Woda opadnie
6.00

Plac Czerwony
7.00

Zgolę wąsy
9.00

Snajper
10.00

WSI
10.00

TVP
10.00

Hazard
10.00

Palikot
15.00

Kaszalot
15.00

Drzwi od stodoły
15.00

Ruletka
20.00

TVN
50.00

Szkło Kontaktowe
50.00

Tobet
100.00
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co powie &quot;Bronek&quot; w orędziu?

Katastrofa
1.30

Donald Tusk
1.50

VAT
2.00

Ulgi studenckie
2.50

Palikot
15.00
Myślę, że te słowa mogą paść. Sam ostatnio widziałem tą ofertę w Tobecie.
Najbardziej rozśmieszyło mnie jak zobaczyłem słowo &quot;Tobet&quot; ???? .
 
S 0

sebastw

Użytkownik
Mysle, ze VAT za 2.00 warty gry ???? , &quot;powodz&quot; za 1.10, I moj faworyt &quot;wolność&quot; propagandowa pada w każdym z przemowień za 1.15.
 
P 0

pwviking

Użytkownik
Brawo za inwencję! Najlepsze: &quot;pomożecie?&quot; i &quot;zgolę wąsy&quot; ????
Myślę, że warto spróbować (z kursów pow. 1.20): Rosja, gospodarka, katastrofa, VAT, TVP.
 
Do góry Bottom