>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory prezydenckie 2020

alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
LV Bet i Betfan wystawiły następującą ofertę: 
Lewica (kursy z LV Bet)Koalicja Obywatelska (kursy z Betfan)Konfederacja (kursy z LV Bet)
Robert Biedroń (1.3)Małgorzata Kidawa Błońska (1.35)Krzysztof Bosak (1.95)
Adrian Zandberg (6.0)Rafał Trzaskowski (4.0)Janusz Korwin-Mikke (3.0)
Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska (20.0)Aleksandra Dulkiewicz (6.0)Grzegorz Braun (4.0)
Joanna Scheuring-Wielgus (25.0)Adam Bodnar (10.0) 
 Magdalena Adamowicz (20.0) 
 Bartosz Arłukowicz (25.0) 
Warto na coś pograć Waszym zdaniem? 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Moim zdaniem 4.0 na Trzaskowskiego to spore value. Warto zobaczyć, że PO mocno go promowała przy ostatnich wyborach. Mimo, że on zawala w Warszawie co się da to go biorą wszędzie na inne kowe cje w innych miastach itp, zawsze w pierwszej linii.

​​​​​​Obstawiam, że jeśli Schetyna dalej będzie szefem PO to mogą wystawić Rafałka a jeśli dojdzie do głosu ta opozycja to....  Pewnie skończy się Kidawa głównie dlatego, że kobieta do tego dużo bardziej neutralna w swiatopogaldzie niż ten lewak Czaskoski.

W konfederacji będą prawybory, będzie mógł głosować każdy go się zapisze na zjeździe czy tam konwencji jak zwał tak zwał. 
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Jedyne value jakie tu widzę to 1.45 na Kidawę, bo wg mnie to jest pewne, że ja wyznacza. Ma bardzo dobre sondaże, niski elektorat negatywny. Mimo calej mojej sympatii dla Radka, to MKB to najrozsądniejsza opcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
cytat z dnia 11 listopada 2019 13:03 przez kibic-zwierzeMoim zdaniem 4.0 na Trzaskowskiego to spore value. Warto zobaczyć, że PO mocno go promowała przy ostatnich wyborach. Mimo, że on zawala w Warszawie co się da to go biorą wszędzie na inne kowe cje w innych miastach itp, zawsze w pierwszej linii.

​​​​​​Obstawiam, że jeśli Schetyna dalej będzie szefem PO to mogą wystawić Rafałka a jeśli dojdzie do głosu ta opozycja to....  Pewnie skończy się Kidawa głównie dlatego, że kobieta do tego dużo bardziej neutralna w swiatopogaldzie niż ten lewak Czaskoski.

W konfederacji będą prawybory, będzie mógł głosować każdy go się zapisze na zjeździe czy tam konwencji jak zwał tak zwał. 
Trzaskowski nie będzie kandydatem KO:
https://fakty.interia.pl/polska/news-rafal-trzaskowski-oglosil-decyzje-w-sprawie-startu-w-wyborac,nId,3336822
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
prawybory w konfederacji;

W prawyborach Konfederacji startują: poseł Konrad Berkowicz (wiceprezes partii KORWiN), poseł Krzysztof Bosak, poseł Grzegorz Braun (prezes partii Korona), poseł Artur Dziambor (wiceprezes partii KORWiN), poseł Janusz Korwin-Mikke, Paweł Skutecki (poseł Sejmu VIII kadencji), Krzysztof Tołwiński (poseł Sejmu VI kadencji), Jacek Wilk oraz Małgorzata Ziętek-Wielomska.


duzo kandydatow ciekawe kto komu glosy zabierze.
 
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Na lvbet kurs na Zandberga jako kandydata lewicy to 6. Warto grać, bo dużo wskazuje na to, że Biedroń się wycofa, a olbrzym z Danii po dobrym expose jest na fali. 
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
W ogole to jaja były na lvbet. Kurs na to ze Kosiniak zostanie prezydentem wynosił... 500 ????
Na etoto taki sam kurs ma np. Marcin Gortat ????
Zagrałem za 25zł, do wygrania 11 koła. Trzeba to będzie później z czymś skontrować.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
cytat z dnia 20 listopada 2019 19:05 przez sandomingoW ogole to jaja były na lvbet. Kurs na to ze Kosiniak zostanie prezydentem wynosił... 500 ????
Na etoto taki sam kurs ma np. Marcin Gortat ????
Zagrałem za 25zł, do wygrania 11 koła. Trzeba to będzie później z czymś skontrować.
Czym ty to chcesz skontrować później? Przecież nie ma żadnych szans na jego wygrana, na Dudę będzie 1,5 maks przed 1 tura, w drugiej raczej pewna wygrana, nawet jak Duda polegnie to na pewno nie z Kamyszem
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Po pierwsze na kogo i po drugie po co kontrowac coś co zostało zagrane za 25zl? Rozumiem jakbyś dał na tego KK za 2500 ale skoro za 25 zł? To na Boga... :) 
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Faktycznie lepiej to zostawić. Przynajmniej na razie. Jeśli Kidawa bądź Jaskowiak będą mieć słabą kampanię to druga tura jest możliwa dla WKK. Co więcej, możliwa jest nawet dla Zandberga. W skrajnym przypadku głosy opozycji mogą się rozłożyć mniej więcej po równo i o tym kto wejdzie zadecyduje kilkadziesiąt tysięcy głosów różnicy. 
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Teraz patrze na oferte juz finalnych wyborow i zwyciezca raczej jest pewny. Teraz pytanie: czy 1.23 w bahu bez podatku albo 1,4 w etoto - podatek, czy znajde gdzies wiekszy kurs, bo mi sie nie udalo, a to taka lokata 23% na 4 miesiace.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie bylbym taki pewny zwyciestwa dudy. jesli frekwencja w wyborach bedzie wieksza niz 60 procent to jego szanse spadaja. im wiecej osob glosuje tym wiecej jest przeciw czemus a nie za czyms. poki co ma elektorat na mniej niz 51 procet w pierwszej turze - pojedynczy sondaz -  a w drugiej wszystko moze sie zdarzyc. jedynym narzedziem dudy poki co jest tvp a tvp kojarzy sie z pis i w miare zblizania sie wyborow to powinno sie nasilac przez co powinien robic sie prog ktory ciezko bedzie dudzie przebic. im bardziej duda skojarzy sie z pisem tym mniej niezdecydowanych wyborcow bedzie chcialo na niego glosowac tak mysle. jesli holownia przyciagnie niezdecydowanych do siebie a jest jeszcze kamysz, ktory utrzymuje stale poparcie i nie jest kojarzony tylko z psl. kidawa bedzie pokazywana w tvp jak komorowski... ale sa inne media opiniotworcze... brak bosaka w mediach... pis juz dostal lekcje w wyborach parlamentarnych i stal sie niewolnikiem wlasnych dzialan. nie twierdze, ze duda nie wygra do wyborow jeszcze 3 miesiace poki co tendencja jest przeciwko niemu. jest pewna granica, ktorej nie moze przebic w sondazach w 1 turze.

fajnie jakby ktos wystawil linie 10,5 na biedronia albo wyzej. moim zdaniem nie kojarzy sie z lewica a bardziej z lewactwem i jest prog ktorego nie przekroczy ze wzgledu na sprzecznosci i brak zaufania, ktore pokazuja sondaze. to moje subiektywne zdanie nie mam pogladow politycznych jako takich.

 
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Im wyzsza frekwencja tym gorzej dla PiSu? Nie no, raczej im zalezy na frekwencji tym lepiej, bo wtedy zmotywuja roszczeniowcow z 500+ i innych by nie tylko brali socjal, ale i wyszlo zaglosowac. Poza tym Duda w I turze wszedzie ma nie mniej niz 42% niezaleznie od sondazy (co plus minus rowna sie wynikowi PiSu w ostatnich wyborach), no i na 2 ture pojda te same osoby i potrzeba 8% do większości. Pani Kidawa w sondażach ma 24-29% wiec podobnie jak PO w wyborach, wiec jej prakuje prawie 2 razy tyle glosow. Wiekszosc wyborcow Holowni raczej bedzie proDuda, jakies 65-35%, Zdecydowana wiekszosc Lewicy bedzie za Kidawa, Zdecydowana wiekszosc Kosiniaka i Bosaka bedzie za Duda. Jesli nic szczegolnego sie nie wydarzy to Duda dla mnie jest pewniakiem, choc pewnie bedzie kombinowanie jak ze strajkiem nauczycieli czy inne zagrywki, ale to marginalne roznice moze przyniesc, a nawet okazac sie kompromitacja.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
w wyborach parlamentarnych wysoka frekwencja tez miala dzialac na korzysc pisu, ktory zakladal wiecej niz 43,59 procent - na moje to 47 zakladali. wysoka frekwencja tez miala grac na niekorzysc konfederacji. to moje subiektywne zdanie, moge sie mylic zakladam jednak, ze pis=duda a duda=pis i w miare uplywu czasu bedzie to sie bardziej ksztaltowac. roszczeniowcy z 500 plus juz sie motywowali i zapasu tam nie ma. spowodowalo to odplyw a raczej brak glosu miekkiego elektoratu, ktory zaglosowal m.in. na psl. tak wylaczajac 2 sondaze - zalezy czy pokazuja razem ze zdecydowanymi wyborcami... - to duda raz mial 41,7 a tak to nie mial ponizej 43 pp. w wyborach do parlamentu pis mial relatywnie mniej glosow niz opozycja. a przejscie elektoratu konfederacji na dude w 2 turze tzn. calego elektoratu nie jest tak pewne. wybory parlamentarne pokazaly, ze pomimo mobilizacji elektoratu 500 plus drugi elektorat zmotywowal sie rownie mocno jak nie mocniej. i w tym drugim elektoracie glosujacym przeciw pis jest spora luka. jak pisze to moje subiektywne zdanie i moge sie mylic. kursy na dude sa moim zdaniem za niskie w stosunku do tego co moze sie wydarzyc.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
"a przejscie elektoratu konfederacji na dude w 2 turze tzn. calego elektoratu nie jest tak pewne", ale ja nie mowie o calosci. Niech Pan Andrzej ma te 42% czyli 1,6% mniej niz PiS w ostatnich. To musi pozyskac tylko 8% by wygrac. PSL/K'15 to 3/4 jak nie wiecej glos odda na Andrzeja w co raczej nie ma co watpic, podobnie w tych 6,5% konfederacji tez wiekszosc bedzie na Dude, Lewica raczej murem za Pania Kidawa, mysle, ze nawet powyzej 90% ich odda glos na Nia, ale to nic w sumie nie zmienia. No i tzw. niezdecydowani... ktorzy niezdecydowani sa raczej tylko w sondazach, bo albo wiedza na kogo glos pojdzie w II turze albo do wyborow nie pojda.
 
Do góry Bottom