>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory parlamentarne 2023

tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
Tak, uważam, że w te 8 lat Polska rozwinęła się dużo bardziej, niż za rządów po i PSL mając dużo więcej kłód pod nogami. Gdyby jeszcze tylko PiS nie dał się zmanipulować covidowej propagandzie i pozwoliłby na wolność słowa + pojedyncze jednostki nie odstawilby takich chorych akcji, jak wybory kopertowe itp to uważał bym, że było nieźle. Nie wiem gdzie trzeba mieć oczy o mózg żeby nie wyklikać kilku prostych rzeczy w internecie. Gospodarka tego kraju pod wieloma względami zyskala bardzo dużo. Teraz ktoś sobie wybrał kolację pro niemiecka i pro rosyjska, bo z tego słynęli od lat lewica, Po i PSL.
Teraz cofamy się do tyłu żeby Tusk ponownie nad podporządkował Niemcom i unii żebyśmy byli w 100% zależni od nich.
Ja tak tylko przypominam, że to w ich interesie było podczas covida aby niezaszczepieni mieli ograniczone prawa.
Teraz nagle ludzie od kiedy skończył się covid otworzyli oczy i uważają, że no jednak Ci "FOLIARZE" to mieli troche racji.
Pełno osób żałuję, że się zaszczepiło i taka jest prawda.
Trzeba w końcu mówić o tym głośno, a nie traktować to dalej jak temat tabu.
W Stanach nawet Cukierberg odważył się powiedzieć, że popełnili błąd cenzurując wszystko co było anty covidowe, bo czas pokazał, że niekoniecznie Ci ludzie się mylili.
Post automatycznie złączony:

Zgadza się i ja bym dodał jeszcze do tego że bezmyślne lockdowny w Polsce,gdzie dziesiątki tysiący przedsiebiębiorców straciło żródło zarobku i zbankrutowało,oraz popełniło samobójstwa oraz za bardzo PIS się wdróżył w pomoc ukrainie gdzie najpierw sie dba o interes Polaków a pózniej ich a tutaj było na odwrót i to się przyczyniło tez że stracili władzę i przegrali wybory z opozycją!!!
 
Ostatnia edycja:
R 61,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Kilkugodzinna lokata na 30% jeszcze nikomu nie zaszkodziła ;) Teraz tylko czekać na rozliczenie.
Minimum siedmiodniowa. A jeśli Adrian max przeciągnie terminy, to 21dniowa. A co jeśli na końcu Pinokio i jego szef uznają, że ta zabawa nie ma sensu? Moim zdaniem gra nie była warta świeczki.
Ale żeby nie było - życzę na koniec zielonego koloru.
 
vbdamian 974

vbdamian

Użytkownik
Minimum siedmiodniowa. A jeśli Adrian max przeciągnie terminy, to 21dniowa. A co jeśli na końcu Pinokio i jego szef uznają, że ta zabawa nie ma sensu? Moim zdaniem gra nie była warta świeczki.
Ale żeby nie było - życzę na koniec zielonego koloru.
Przecież już rozliczone ma (ar0nek rano rozliczył). Zakład wszedł.
 
H 50,6K

halacik96

Użytkownik
Dlaczego marna? Osobiście dołożyłem do innej dlugoterminokwki i wywalone mam czy rozlicza dziś czy za tydzień, ważne że ++ który np mógł posłużyć jako niwelator podatku.
 
R 61,1K

roykeane2.0

Użytkownik
STs - zakład


Oficjalne desygnowanie na Premiera do 22 listopada 2023 r.
- termin wręczenia nominacji w Pałacu Prezydenckim

Tak - [email protected]

2015 Pierwsze posiedzenie sejmu 12 listopada, desygnowanie Szydło 13 listopada.
2019 Pierwsze posiedzenie sejmu 12 listopada, desygnowanie Morawieckiego 14 listopada.

Jak widać Duda nie czekał z tym zbyt długo w przeszłości. A skoro już zapowiedział kto ma być premierem - zrobi to zapewne jak najszybciej.
 
R 61,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Oficjalne desygnowanie na Premiera
- termin wręczenia nominacji w Pałacu Prezydenckim

Nowa oferta na powyższy zakład i nowe terminy
17 listopada - tak, kurs @2.7
20 listopada - tak, kurs @1.85
22 listopada - tak - kurs już tylko 1.57
 
Do góry Bottom