>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyścigi psów

C 676

coronagda

Użytkownik
Hej. Czy jest ktoś na forum kto gra w greyhound? Stawiam już jakiś czas na psy na żywo i chciałbym się podzielić z kimś kto też to robi doświadczeniem
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Hej. Czy jest ktoś na forum kto gra w greyhound? Stawiam już jakiś czas na psy na żywo i chciałbym się podzielić z kimś kto też to robi doświadczeniem
Ja grałem przez okres pół roku jak była pandemia. Ciężki kawałek chleba ale można się w tym odnaleźć. Trzeba siedzieć głęboko w statystykach i pilnować długości tras. Często właściciele wystawiają psa na różnych dystansach.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Też obstawiałem przez długi czas, ciężki kawałek chleba, moim zdaniem dość często są ustawiane te gonitwy. Kiedyś, kilka lat temu był program nawet w angielskiej telewizji o szprycowaniu tych psów. Co ciekawe podawali środki, które spowalniały te psy niektóre, ponieważ bardziej opłacało się często przegrać wyścig, niż grać pod zwycięstwo
 
C 676

coronagda

Użytkownik
Ja gram na betfair i tylko na giełdzie. Próbowałem dosyć długo w tradycyjny sposób i na dłuższą metę nie byłem zadowolony. Teraz gram tylko na lay i zaliczam przyzwoity profit
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Tak, ja mówiłem o giełdzie Betfair. Jak layem to jakie grasz najwyższe kursy ?? Grasz przeciwko faworytom czy duże zobowiązania też wchodzą w grę??
 
C 676

coronagda

Użytkownik
Tak, ja mówiłem o giełdzie Betfair. Jak layem to jakie grasz najwyższe kursy ?? Grasz przeciwko faworytom czy duże zobowiązania też wchodzą w grę??
średnie zobowiązanie to 17, ale zdarza się że sięga nawet 30. Kieruje się swoimi statystykami plus ogólnymi. Muszą być przynajmnie trzy psy, którym wykres spada, a "mojemu" rośnie
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Brzmi ciekawie, możesz już pisać wiadomości prywatne ? Może podzieliłbyś się większą ilością szczegolow
 
C 676

coronagda

Użytkownik
Brzmi ciekawie, możesz już pisać wiadomości prywatne ? Może podzieliłbyś się większą ilością szczegolow
bardzo chętnie
Post automatycznie złączony:

Ponad dwa miesiące testuję tę strategie. Korzystam jeszcze z Geeks toy
 
Ostatnia edycja:
DenyG 8,9K

DenyG

Użytkownik
Hej. Czy jest ktoś na forum kto gra w greyhound? Stawiam już jakiś czas na psy na żywo i chciałbym się podzielić z kimś kto też to robi doświadczeniem
Taak mam doświadczenie z tym tematem ogólnie z wyścigami chartów. Ale bardziej moim ''Konikeim'' są wyścigi konne :D Trzeba zaznaczyć, że w większości krajów jest to zakazany sport dlatego moim zdaniem ten rynek jest bardzo dobrze skonfigurowany pod postaciami kursów. Mieszkam w UK większość ludzi siedzących w bukmacherce odradza co nie oznacza, że nie trafiają sie perełki warte pogrania. Było wiele kontrowersji w postaci podsypania ich poprzez proszki, dokładania obciążników "dociązania" w ich ubrania a nawet podcinania opuszków i pazurów kontrowersji nie brakuje bo sport nie aż tak popularny. Bardzo lubię oglądać ich wyścigi są bardziej agresywne i specyficzne co moim zdaniem właśnie jest mniej przewidywalne od koni. (y)
 
C 676

coronagda

Użytkownik
Taak mam doświadczenie z tym tematem ogólnie z wyścigami chartów. Ale bardziej moim ''Konikeim'' są wyścigi konne :D Trzeba zaznaczyć, że w większości krajów jest to zakazany sport dlatego moim zdaniem ten rynek jest bardzo dobrze skonfigurowany pod postaciami kursów. Mieszkam w UK większość ludzi siedzących w bukmacherce odradza co nie oznacza, że nie trafiają sie perełki warte pogrania. Było wiele kontrowersji w postaci podsypania ich poprzez proszki, dokładania obciążników "dociązania" w ich ubrania a nawet podcinania opuszków i pazurów kontrowersji nie brakuje bo sport nie aż tak popularny. Bardzo lubię oglądać ich wyścigi są bardziej agresywne i specyficzne co moim zdaniem właśnie jest mniej przewidywalne od koni. (y)
Jeżeli chodzi o przewidywalność, to mam inne wrażenie. Stawiam tylko na najgorszego lub prawie najgorszego psa (na lay) i wszystkie wyścigi oglądam. Bardzo rzadko zdarza się że "mój pies" wygrywa w normalnym biegu. Najczęściej wygrywa po jakiś przygodach rywali. Mam zrobionych ponad 1700 wyścigów, wszystkie zapisuje w exelu i cały czas szukam optymalnej strategii. O kontrowersjach słyszałem, ale ja na te 1700+ wyścigów tego nie zauważam
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
W mojej przygodzie niejednokrotnie udawało mi się trafić kurs na wygraną psa rzędu @30, @40 a mój rekord to jeśli się nie mylę pies z kursem @120, tak więc layowanie jest fajne ale jeden wyścig może przekreślić np 30-40 wcześniejszych wygranych
Post automatycznie złączony:

Jakie masz założenia podczas ładowania? Masz ustalone z góry zobowiązanie np 100£, którego nie przekraczasz na jeden bieg czy jak??
 
DenyG 8,9K

DenyG

Użytkownik
Teraz rozumiem konspekt ;) To może działać, życzę powodzonka. W przeciągu 2 miesięcy jak testujesz ten system ile zdarzeń obstawiłeś? Masz ponad 1700 zdarzeń w jakim przeciągu czasu?
 
C 676

coronagda

Użytkownik
W mojej przygodzie niejednokrotnie udawało mi się trafić kurs na wygraną psa rzędu @30, @40 a mój rekord to jeśli się nie mylę pies z kursem @120, tak więc layowanie jest fajne ale jeden wyścig może przekreślić np 30-40 wcześniejszych wygranych
Post automatycznie złączony:

Jakie masz założenia podczas ładowania? Masz ustalone z góry zobowiązanie np 100£, którego nie przekraczasz na jeden bieg czy jak??
moja stawka podstawowa to 1/500 bankrola. teraz zaczynam od 0,40£ (bankrol 200£). max zobowiązanie to ok. 30. Kieruje się przede wszystkim swoimi statystykami, ale w skrócie to muszą być przynajmniej trzy psy które ogólnie mówiąc powinny wygrać
Post automatycznie złączony:

Teraz rozumiem konspekt ;) To może działać, życzę powodzonka. W przeciągu 2 miesięcy jak testujesz ten system ile zdarzeń obstawiłeś? Masz ponad 1700 zdarzeń w jakim przeciągu czasu?
dokładnie tym systemem gram od 23.11.21
 
Do góry Bottom