>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wyścigi psów

U 0

unix-dutch

Użytkownik
Witam Panowie,

w Niemczech w wielu zakładach bukmacherskich można obstawiać wyścigi psów lub też koni. Jest duży telewizor LCD na którym ściga się kilka psów, sa kursy i specjalne maszyny.

Wiece moze czy jest takie cos w polsce?

Pozdrawiam
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
a ja polecam granie na prawdziwych wyscigach zakladow place stawiamy na najgrosze konie z najwiekszymi kursami zawsze sie jakis do pierwszej trojki zalapie:-D
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
zeturf polecam stronke dają dobry bonus i jest to profesjonalna strona z wyścigami dziennie po około 40 wyścigów, polecam granie na faworytów płaska stawką wiekszość wygrywa po kursach 3-4, testowałem na około 150 wyścigach i grając po 1/2 euro na wyścig ugrałem łacznie z bonusem ponad 70 euro
 
M 0

maglieb

Użytkownik
wyscigi konne potrzebna pomoc- laik
Witam,

nie interesuje sie wyscigami konnymi i tematyka ta jest mi zupelnie obca. Zajmuje sie tlumaczeniami z jezyka angielskiego i trafily mi sie fragmenty wypowiedzi komentatora:
&quot;xy (imie konia) is still a clear favourite at seven to one&quot;
drugi kon po tym faworycie &quot;at three to one&quot;
jeszcze inny kon:
&quot;goes sixteen to three&quot;

czy ktos z Was bylby tak mily i wytlumaczyl jak najprosciej, o co chodzi w tych.. no wlasnie: kursach? notowaniach? i jak sie to czyta? musze to przetlumaczyc na jezyk polski tak, jak faktycznie sie mowi. Niestety, godzinne guglowanie zupelnie mi nie pomoglo.
serdecznie dziekuje za pomoc
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
nie znam sie zabardzo na angielskim ale .... at seven to one na moje oko znaczy siedem do jednego. oes sixteen to three a to trzy do siedmiu.
 
T 0

treliusz

Użytkownik
hmm wiec tak to co tutaj napisales jest troche dziwne.

Te liczby ktore podales to są kursy tyle ze w wymiarze &quot;fractional&quot; czyli stosowanym glownie na wyspach. w europie kursy sa podawane raczej w formie 1.50 (demical odd)
seven to one - Tak wiec kurs na zwyciestwo jak przypuszczam konia to 7/1 czyli po przeliczeniu na kursy europejskie 8.00

drugi kon po tym faworycie &quot;at three to one&quot; - po przeliczeniu, kurs 4.00
jeszcze inny kon: &quot;goes sixteen to three&quot; - 6.33

Jesli faktycznie jestes laikiem w zakladach to:
kurs na dane zdarzenie (tu wygrana danego konia) jest odzwierciedleniem prawdopodobienstwa zajscia tego zdazenia. Czyli na najpewniejsze zdarzenia mamy male kursy, bo ponosimy male ryzyko. dlatego zupelnie nie rozumiem jak na faworyta moze byc kurs 8.00, a na tamtych 4.00 i 6.33 to jaki z niego faworyt?

Mozesz wkleic wiecej tekstu? moze cos przekreciles albo cos

Pozdrawiam
treliusz
 
rastabanana 0

rastabanana

Użytkownik
&quot;xy (imie konia) is still a clear favourite at seven to one&quot;
drugi kon po tym faworycie &quot;at three to one&quot;
jeszcze inny kon:
&quot;goes sixteen to three&quot;

Jak napisał Maglieb jest to wypowiedź komentatora (w trakcie wyścigu).
Favourite oznacza tu nie faworyta a prowadzącego w stawce w danej chwili, a nie przed startem. Był po prostu na czystej pozycji do zwycięstwa... taka jest moja opinia
 
machcio 0

machcio

Użytkownik
wyscigi konne, obstawianie itd
Witam poszukuje juz od ponad godziny na necie jakies strategi co do obstawiania gonitw koni z moich obserwacji bardzo czesto chodza kursy od 5-7zl ze zajma miejsce w 3, bardzo ladnie sie zarabia, obstawia ktos moze gonitwy koni? ma jakies linki do taktyki itd to prosze o wypowiedz w tym temacie.
 
Do góry Bottom