>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyścigi Konne

N 23

nekar

Użytkownik
zapiskę łap już w czwartek na stronie tor służewiec, będziesz miał więcej czasu na typowanie. Co do Oaks to dla mnie nie powinna przegrać Galiba, która jest obecnie w szczytowej formie i w pełni zdrowia.
Pozdro
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
PROSTO ZE STAJNI:

Małgorzata Łojek.

Aksaya - Widać, że ma raczej przeciętne możliwości, a dosyć duża pobudliwość nie ułatwia jej zadania.

Nechius - Energiczny, z nadziejami na przyszłość.

Rock&#39;n&#39;roll - Pobiegnie na takim dystansie (1000 m), który powinien mu odpowiadać. Jeżeli w tym biegu sobie nie poradzi, trudno mu prorokować wyścigową przyszłość.

Endorphin - Jest w korzystnej sytuacji, bo już ma debiut za sobą. Pokazała się w nim z dobrej strony (walczyła o zwycięstwo), choć ruszyła ze startu jako ostatnia ze stratą kilku długości do prowadzących koni.

Nestora - Biega bez błysku, ale sobie radzi. Wydaje mi się, że i w tym wyścigu nie jest bez szans na dobre miejsce.

Sariah Alkhalediah - Poniesie małą wagę pod utalentowanym jeźdźcem, który ostatnio święcił najwyższe triumfy. Niewykluczone, że dzięki temu może być w rozgrywce.

Najm Al Khalediah - Jak na konia pokazowego, radzi sobie przyzwoicie, jednak trudno oczekiwać, że w tym wyścigu coś zwojuje.

Informatyka - Ma przeciętne możliwości, ale może rutynowany dżokej Wiaczesław Szymczuk doda jej skrzydeł.

Hyyaf Al Khalediah - W biegu o Nagrodę Janowa udowodnił, że jest dobrym koniem. Obawiam się tylko, czy dystans 3 km nie okaże się dla niego za długi.

Addis - Nie będzie spełniał roli lidera. Pobiegnie dla siebie.

Kasir Al Khalediah - Wydaje mi się, że drzemią w nim chyba większe możliwości niż widać to w wyścigach, jednak ma jakiś problem psychiczny. Może zmiana jeźdźca go odblokuje.

Mackenzie Spiers - Trafiła na mocne towarzystwo, bo jest po zeszłym sezonie trochę &quot;zagrana&quot;. Trudno jej dobrać odpowiedni wyścig.

Big Luck - Nie może odnaleźć formy z zeszłego roku, ale wypada zauważyć, że konkurencja w tym sezonie jest o wiele silniejsza. Sporo go kosztował pierwszy tegoroczny wyścig pod dużą wagą. Liczę na to, że jesienią będzie powoli odzyskiwał formę.

Tybet - Waga 63 kg będzie go zapewne w tym wyścigu gniotła. Dystans 1300 m też mu zbytnio nie odpowiada. Został jednak krótkodystansowcem ze względów zdrowotnych (przeszedł operację dróg odechowych). &quot;Z budowy&quot; jest to koń, który powinien się ścigać na dłuższych dystansach. Niestety, jego kariera nie układa się tak, jak zakładaliśmy.
Andrzej Walicki
Jasna - Podczas treningów skacze bardzo ładnie. Mam nadzieję, że podczas wyścigu będzie podobnie.
Saszka Denisowicz - Jego debiut się opóźniał ze względów proceduralnych. Nic mu nie dolegało. Też nieźle skacze. Na torze roboczym nie odstawał od Jasnej, ale trzeba wziąć pod uwagę, że ona ma już kilka wyścigów &quot;w nogach&quot;.
Thuram - 1800 m to nie jest jego dystans, jednak może płatne miejsce uda mu się wywalczyć.
Dynamite - Był wycofany z powodu bukszyn. Galopuje nieźle.
Sundari - To szybka kobyła. Będzie biegała tylko na krótkich dystansach.
J&#39;Aime La Vie - Jest bardzo szybka. W debiucie straciła kilka długości na starcie.
Beautyful Pearl - Jest w formie. Mam nadzieję na udany występ.
Iwetta - Też jest niezła. Być może krótszy dystans będzie jej bardziej odpowiadał.
Sztorm - Wypadł całkiem przyzwoicie w debiucie, rywalizując z końmi, które już biegały. Myślę, że w drugim starcie nie powinien wypaść gorzej.
Ivo - Choć jest to wyścig wyłącznie dla czwartej grupy, to spotka się w nim kilka niezłych koni. Mam nadzieję, że mój będzie w końcowej rozgrywce.
Black Troy - Średni, bez szybkości. Był &quot;naskakiwany&quot;, ale się &quot;rozbił na łopatki&quot;.
Krzysztof Ziemiański

Peira – Według mnie ma spore szanse w tym wyścigu. Powinna walczyć o wysokie miejsce.

Sztucer – Przeciętny. Pojedzie na nim debiutujący uczeń, Kamil Grzybowski. To bardzo odważny, 18-letni chłopak. Uważam, że należy dać mu szansę, bo zapowiada się na zdolnego jeźdźca.

Urwis – Dobrze się czuje i nie jest bez szans w tym biegu. Lepiej czuje się na miękkim torze.

Hefajstos – Wiosną miał uraz, który nękał go dość długo. Tylko raz wystartował przed przerwą, ale myślę, że powinien się poprawić.

Barika – Mam nadzieję, że zaprezentuje się korzystnie, bo podczas przerwy letniej trochę schudła i lepiej wygląda.

Noreen Cullen – Drobna klaczka o dużym sercu. Jest bardzo dzielna i ambitna, dlatego liczę, że pokaże się z dobrej strony już w pierwszym starcie.

Al-Am – Na razie nie prezentuje najwyższej formy. Wiosną nie mógł się odnaleźć i nie widać znaczącej poprawy.

Dorz – Myślę, że poprawił się i powinien wypaść lepiej niż za pierwszym razem.

Maggie E Connor – Myślę, że pobiegnie lepiej, ale jeszcze może być za wcześnie, żeby zaprezentowała pełnię możliwości. Miała zapalenie okostnej po debiucie.

Benijo – Pobiegnie z szansami na wywalczenie czołowego miejsca. Dobrze się czuje.

Firo – Jest bardzo kapryśny. Ma duże możliwości i jeśli będzie chciał się ścigać, to na pewno je zademonstruje.

Walentino – Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony, chociaż w tak mocnym towarzystwie czeka go trudne zadanie.

Nufene A – Odczuła trudy dotychczasowych startów, więc dałem jej odpocząć. Mam nadzieję, że wpłynie to na nią korzystnie.

Hortensja – Wystartuje po dość długiej przerwie, co nie jest sprzyjającą okolicznością. Cały czas jest zdrowa i dobrze się czuje.

Maciej Jodłowski

Dżulietta – Zamiast kontuzjowanej Ani Gil pojedzie na niej uczennica z Wrocławia. Utrzymuje się w dobrej formie i po mału się odnajduje.

Soczewica – Raczej późniejsza. W pierwszym starcie czeka ją trudne zadanie.

Szarif – Też bardziej na przyszły rok. Podobnie jak bracia, Szatan i Szanon, jest bardzo wyrośnięty.

Delyphia – Udanie rozpoczęła karierę i mam nadzieję, że pójdzie za ciosem.

Ama – Nieco słabsza od Delyphii, ale utrzymuje dobry poziom.

Dżagan – Mam nadzieję, że ukończy bieg w środku stawki.

Asiatic Fly – Trafił na trudny, licznie obsadzony wyścig. Myślę, że płatne miejsce jest w jego zasięgu.

Mangobei – W I grupie czeka go trudne zadanie. Ładnie wygląda. To fajny, ale dość ostry ogier.

Dżiakomo – Utrzymuje solidną formę. Ostatnio zaprezentował się korzystnie, jednak znów ma mocnych konkurentów.

Doctor Dahess – Trafił na bardzo solidną i wyrównaną stawkę. Pracuje bardzo chętnie i jestem z niego zadowolony. Mam nadzieję, że powalczy.

Janusz Kozłowski

Bajtar – Dobrze wypadł pod uczniem Giedykiem, więc mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Leading Light – Na swoim średnim poziomie.

Socorino – Także bez zmian. Zawsze oczekuję od niego dobrych występów.

Faghelaed – U niego wszystko bez zmian. Mam nadzieję, że znów powalczy o dobre miejsce.

Myth of Malham – Pobiegnie po długiej przerwie spowodowanej urazem. Jest zgłoszony do Wielkiej Warszawskiej i jeśli ma w niej pobiec, to musi wystartować już teraz.

Nick of The Star – Biegał do tej pory przeciętnie. Może na płotach będzie mu się wiodło lepiej? Skacze poprawnie.

Arental – Jego start stoi pod znakiem zapytania.

Taba – Nie straciła niezłej formy i czuje się bardzo dobrze.

Mieczysław Mełnicki

Tampa Bay – Tym razem wystartuje na bardziej korzystnym dystansie. Stawka jest wyrównana, jednak mam nadzieję, że tanio skóry nie sprzeda.

Song of Joy – Biega w kratkę, ale czuje się nieźle.

HN Electra – Liczę na jej dobry występ, choć jest zdecydowanie słabsza od rok starszej HN Miry.

Patryk Wróblewski

Acre – Leniwa. Skacze poprawnie. Nie ma przyspieszenia, więc w gonitwach płaskich radziła sobie średnio. Myślę, że ma realne szanse na płatną lokatę.

Nanula – Biegała słabo. Jest jeszcze mało doświadczona, na treningach spisuje się przyzwoicie.

Varsaviana – Osiągała najlepsze wyniki z trójki wystawianych przeze mnie klaczy. Skacze nieźle i pobiegnie z szansami na miejsce w czołówce.
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
W Derbach Arabskich chyba zagram trójki z czterech koni:
13 - Hyyaf Al Khalediah)
8 - Pirat
6 - Cekur
12 - Belos
Ale na fuksa może zagram jakieś porządki z:
10 - Werdżebem bo jedzie na nim Mazur a dzieciak jest niesamowity
19 - Kasir Al Khalediah, myslę że moze zaskoczyć
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
No niestety trojka nie weszła. Oszukali mnie służewieccy złodzieje ;)
Mazur ostatni ale chyba kobyłę miał słabą.
Brawo dla Pirata. Nowy rekord toru na 3 000 m!
Drugi Wielki Damati.
ZWC 15,4 pln
PDK 205,2 pln
TRJ 672,4 pln
CZW nie trafiona
KWN 18 983,2 pln
Co ciekawe było 10 wyścigów i zrobiono 2 kwinty, wyścigi 1-5 i 6-10.
Druga kwinta nie trafiona.
A tu klacze zgłoszone do oaks:
5) LIRY (Oaks) - LR (kat. A) 49000 zł .Gonitwa międzynarodowa dla 3-letnich klaczy. (2400) godz. 18:00

1. INSTYTUCJA dż. S. Wasiutow 59
2. NATALIE OF BUDYSIN pr. dż. S. Mazur 59
3. SPECIAL MOTIVATION pr.dż. A. Mazurkiewicz 59
4. GALIBA dż. W. Szymczuk 59
5. DJULEDOUZ dż. A. Turgaev 59
6. SUMMER LANE dż. P. Krowicki 59
7. SEKWANKA k. dż. L. Reznikova Wróblewska 59
8. NARKOZA k.dż. M. Březina 59 okulary
9. BISSECTRISA pr.dż. A. Kabardov 59
pozdro
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Moje typy na sobotnie Liry (Oaks):
Summer Lane (6)
Galiba (4)
Natalie of Budysin (2)
Special Motivation (3)
Pozdro
 
N 23

nekar

Użytkownik
Podtrzymuję swój typ na Oaks - wygra Galiba
co mówi trener Galiby Tomasz Kluczyński
Galiba - Apetyt cały czas jej dopisuje, jest bardzo wesoła i zrelaksowana. W ostatnich dwóch wyścigach pokazała, że jest bardzo szybka i wytrzymała, dlatego jesteśmy przygotowani na każdy sposób rozegrania gonitwy. Dzielnie stawimy czoła Natalce i niepokonanej Summer Lane oraz pozostałym klaczom.
pozdro
n.
 
N 23

nekar

Użytkownik
Nie trafiona kwinta, będzie duża pula na wygrane
Moja propozycja:
gonitwa 1 3/Noridion, 4/Dżumena, 6/Soleil, 7/Kalmar
gonitwa 2 7/Victor Kossack, 10/Jom Ahava, 11/Hiszpan
gonitwa 3 1/Daremi, 3/Faster Then Light, 7/Magic Gift
gonitwa 4 1/Perfector, 4/Master Bars, 8/Palacio
gonitwa 5 4/Galiba
n.
 
N 23

nekar

Użytkownik
Na Wyspach nie tylko Igrzyska Olimpijskie
sympatyczny wyścig dla dwulatków w Brighton 14.10 GMT na dystansie 5f213y
Wielkim fav jest Bornean tr. Zarooni ze znakomitym Barzalona w siodle. Płaci 2.20 za wygraną. Postaramy się go ograć dwoma końmi;
Dust Whirl trenera Hannona - płaci 5.0, Przed sezonem tr.Hannon mówił o nim ,że jest jednym z najlepszych dwulatków w jego stajni, przewiduje jego start w wyścigu dla najszybszych dwulatków Supersprint.
Imperial Spirit - debiutującego trenera Jamesa Tate.Płaci 7.50 Opinia przed sezonem - musicie zapamiętać tego konia, pracuje b. dobrze. Duży, mocny ogier ze znakomitym ruchem.
n.
 
N 23

nekar

Użytkownik
Salisbury 15.30 wyscig dla koni dwuletnich na dystansie 1200 m Maiden Stakes czyli dla koni, które jeszcze nie wygrały, klasa 4, 12 biega.
Na tym torze dużo wygrywa dwulatkami trener Richard Hannon 36 zw. na 189 startów
O koniu King Oliver, który tu startuje mówi: dużo czasu zajęło doprowadzenie go do kondycji wyścigowej, musiał zrzucić dużo wagi, obecnie jest o.k.
czyli King Oliver - win - 3.85 with betfair⛔
n.
 
T 7

tez_cos_dodam

Użytkownik
Moja rada - nigdy nie słuchać trenerów. Są lojalni wobec właścicieli (którzy sami często grają) więc zdarza im się łgać. Jest pewna płatna stronka z opiniami trenerów (adresu nie podaję bo Czarny Żołądź znowu mnie ukarze za niby spam), ale tam dobrze widać że kierowanie się ich opiniami to czyste chybił - trafił.
 
N 23

nekar

Użytkownik
Cytowana opinia trenera nie jest typem, tylko ogólną info, że koń jest gotowy do biegania. Kierowałem się głównie statystyką trenera na tym torze, trenerzy mają swoje ulubione ścieżki prowadzenia koni praktykowane przez lata. Tu nie wyszło. Last bets na betfair pokazały kto wygra, zmasowany atak na Saint Jerome 13/8f,.
n.
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Już jutro St. Leger

5) ST.LEGER - LR (kat. A) 66500 zł .Gonitwa międzynarodowa dla 3-letnich i starszych ogierów i klaczy. (2800) godz. 16:15

1. KLAN dż. E. Zahariev 54
2. CAMERUN dż. P. Piątkowski 60
3. IWONICZ dż. W. Szymczuk 60
4. TROPICAL FLY dż. S. Wasiutow 54
5. ENJOY THE SILENCE dż. A. Turgaev 54
6. YOUNG BOY pr. dż. S. Mazur 54
7. AT ONE BLOW k.dż. A. Kabardov 54
8. SALAM k.dż. M. Březina 60 okulary
9. INDIAN GENERAL dż. P. Krowicki 54
10. KAIROS dż. V. Popov 60

Konie 3-letnie mają -6 kg.
Ja zagram trójki z 2-5-6-9.
Jakie są twoje typy Nekar?
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Po przerwie wracam , moze tym razem sie uda ugrac jeszcze wiecej !!
17:20 at Wolverhampton · 1 mile 141 yards Flat Handicap

Typ:
Against One Scoop Or Two
Kurs: LAY 48
Stake: £10.79
To Win: £0.23

Win: £0.23 ✅
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Bet2.
17:30 at Windsor · 1 mile 2 furlongs 7 yards Flat Handicap
Typ:
Uncle Dermot
Kurs: LAY 46
Stake: £10.92
To Win: £0.24
Win: £0.24 ✅
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Bet 3.

18:50 at Kempton · 1 mile 2 furlongs Flat


Typ:
Tribal I D
Kurs: LAY 60
Stake: £10.79
To Win: £0.18

Win: £0.18
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
bet 4.

19:20 at Kempton · 1 mile 2 furlongs Flat Handicap

Typ:
Ashkalara
Kurs: LAY 29
Stake: £11.19
To Win: £0.40

Win: £0.40
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
bet 5.

21:20 at Kempton · 7 furlongs Flat Handicap

Typ:
Ashkalara
Kurs: LAY 38
Stake: £11.85
To Win: £0.32


Win: £0.32
 
N 23

nekar

Użytkownik
Nie zdążyłem podać typów na St. Leger ale bym spudłował. Mocno liczyłem Young Boya, ale fatalna taktyka jazdy na froncie i walka z koniem ze swojej stajni, który prowadził wyścig spowodowała że YB osłabł końcem i nie liczył się na celowniku.
n.
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Ja też spudłowałem. Konie które grałem były 1, 2, 4 i 5. Niestety do trójki władował mi się przez nikogo nie typowany (w lidze mediów) At One Blow. Tylko Fakt go typował na 4 miejsce i program gonitw na 3. W derbach ten koń był dopiero 7.
Zdziwiła mnie natomiast wypłata za trójkę. Tylko 242,5 pln. Widocznie gracze brali pod uwagę tego konia albo ktoś grubo postawił na taką kombinację.
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
bet 6.

14:30 at Gowran Park · 1 mile 4 furlongs Flat Handicap

Typ:
King&#39;s Warrant
Kurs: LAY 23
Stake: £11.43
To Win: £0.52


Win: £0.52
 
Do góry Bottom