>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

www.nojuice.net - 25$ Free bet bez depozytu!

Z 0

zez

Użytkownik
http://www.nojuice.net

25$ free bet

promocja tylko dla osob nie posiadajacych jeszcze konta u tego buka, dzis ostatni dzien tej promocji, maksymalnie mozna z kasy ugranej z tego free beta wyplacic 200$ ale przed wyplata musi byc 10 krotny obrot
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
www.nojuice.net

25$ free bet

promocja tylko dla osob nie posiadajacych jeszcze konta u tego buka, dzis ostatni dzien tej promocji, maksymalnie mozna z kasy ugranej z tego free beta wyplacic 200$ ale przed wyplata musi byc 10 krotny obrot

Czy trzeba cos napisac w tym mejlu do nich zeby przyznali kaske?
 
Z 0

zez

Użytkownik
co do warunkow wyplaty to wiem tylko tyle co napisalem wczesniej tj. 10 krotny obrot i max. wyplata 200$
nie wiem ile jest minimalna bo od 10krotnego obrotu jeszcze mi sporo brakuje
 
O 0

outlet

Użytkownik
a jak ktos nie ma netlera to co?

i i jak wyslalem im ten nr konta mojego i jak dostalem dwa mejle to oni mi juz wplacili na konto czy im musze jeszcze mejla wyslac?

no i moze jakis szybki kurs jak sie obstawia na tej stronie :oops:
 
Z 0

zez

Użytkownik
konto Netellera mozna szybko zalozyc
jesli dostales 2 maile to na 99% juz masz free beta, w drugim mailu powinna byc fraza: ... We would like to inform you that your $25.00 new account Free Play has been added to your account.
jesli tak jest to juz mozesz cos obstawic za tego free beta,
jaki wybrales sposob podawania kursow?
 
Z 0

zez

Użytkownik
przy zakladaniu konta sie wybieralo jak maja byc prezentowane kursy ale jesli masz np.
+200 to oznacza ze za 100 postawione wygrywa sie 200 (czyli to odpowiednik naszego kursu 3.0)
-200 to oznacza ze zeby wygrac 100 musisz postawic 200 ( czyli -200 to nasze 1.5)
 
O 0

outlet

Użytkownik
chyba cos namieszales ???? albo czytac nie umie

+200 to odpowiednik chyba u nas 2.0 ;p a -200 to zeby wygrac 150 musze postawic 100, nie iwem czy dobrze mysle
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
uswiadomie was ze ten 10x nie oznacza dziesiokrotnego obrotu lecz poprostu ugrania 250$ lipa jakich malo
W moim rozumieniu 10 krotny obrot po łączne postawienie na zaklady 250 dolcow.
Nie wazne czy stawiajac 250 kuponow po jednym dolcu czy 10 kuponow po 25 dolcow albo w kazdej innej mozliwej kombinacji.

I jak sie &quot;obroci juz&quot; czyli postawi za 250 dolcow i chyba nie trzeba miec na koncie 250.

Tak chyba to wyglada.Bo tak jest w innych bukach ktore &quot;kaza obrocic&quot; zeby potem wypłacić.
 
D 0

disemt

Użytkownik
Założyłem konto napisałem maila i czekam. Mówicie ze maksymalna wypłata z free bet&#39;a 25$ to 200$. A jak wpłace cos na konto to moge grać dalej i wuypłacić więcej?
 
J 0

juzwiakp

Użytkownik
uswiadomie was ze ten 10x nie oznacza dziesiokrotnego obrotu lecz poprostu ugrania 250$ lipa jakich malo
W moim rozumieniu 10 krotny obrot po łączne postawienie na zaklady 250 dolcow.
Nie wazne czy stawiajac 250 kuponow po jednym dolcu czy 10 kuponow po 25 dolcow albo w kazdej innej mozliwej kombinacji.

I jak sie &quot;obroci juz&quot; czyli postawi za 250 dolcow i chyba nie trzeba miec na koncie 250.

Tak chyba to wyglada.Bo tak jest w innych bukach ktore &quot;kaza obrocic&quot; zeby potem wypłacić.
tez tak myslalem dopoki nie porozmawialem na live czacie, no chyba ze zrobil mnie w jajo milaem juz 70 $ i wszystko wtopilem w kasynie bo na tym przedziwnym buku cezko byloby nastukac tyle dolcow
 
Do góry Bottom