>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

www.nojuice.net - 25$ Free bet bez depozytu!

Z 0

zez

Użytkownik
http://www.nojuice.net

25$ free bet

promocja tylko dla osob nie posiadajacych jeszcze konta u tego buka, dzis ostatni dzien tej promocji, maksymalnie mozna z kasy ugranej z tego free beta wyplacic 200$ ale przed wyplata musi byc 10 krotny obrot
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
www.nojuice.net

25$ free bet

promocja tylko dla osob nie posiadajacych jeszcze konta u tego buka, dzis ostatni dzien tej promocji, maksymalnie mozna z kasy ugranej z tego free beta wyplacic 200$ ale przed wyplata musi byc 10 krotny obrot

Czy trzeba cos napisac w tym mejlu do nich zeby przyznali kaske?
 
Z 0

zez

Użytkownik
co do warunkow wyplaty to wiem tylko tyle co napisalem wczesniej tj. 10 krotny obrot i max. wyplata 200$
nie wiem ile jest minimalna bo od 10krotnego obrotu jeszcze mi sporo brakuje
 
O 0

outlet

Użytkownik
a jak ktos nie ma netlera to co?

i i jak wyslalem im ten nr konta mojego i jak dostalem dwa mejle to oni mi juz wplacili na konto czy im musze jeszcze mejla wyslac?

no i moze jakis szybki kurs jak sie obstawia na tej stronie :oops:
 
Z 0

zez

Użytkownik
konto Netellera mozna szybko zalozyc
jesli dostales 2 maile to na 99% juz masz free beta, w drugim mailu powinna byc fraza: ... We would like to inform you that your $25.00 new account Free Play has been added to your account.
jesli tak jest to juz mozesz cos obstawic za tego free beta,
jaki wybrales sposob podawania kursow?
 
Z 0

zez

Użytkownik
przy zakladaniu konta sie wybieralo jak maja byc prezentowane kursy ale jesli masz np.
+200 to oznacza ze za 100 postawione wygrywa sie 200 (czyli to odpowiednik naszego kursu 3.0)
-200 to oznacza ze zeby wygrac 100 musisz postawic 200 ( czyli -200 to nasze 1.5)
 
O 0

outlet

Użytkownik
chyba cos namieszales ???? albo czytac nie umie

+200 to odpowiednik chyba u nas 2.0 ;p a -200 to zeby wygrac 150 musze postawic 100, nie iwem czy dobrze mysle
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
uswiadomie was ze ten 10x nie oznacza dziesiokrotnego obrotu lecz poprostu ugrania 250$ lipa jakich malo
W moim rozumieniu 10 krotny obrot po łączne postawienie na zaklady 250 dolcow.
Nie wazne czy stawiajac 250 kuponow po jednym dolcu czy 10 kuponow po 25 dolcow albo w kazdej innej mozliwej kombinacji.

I jak sie &quot;obroci juz&quot; czyli postawi za 250 dolcow i chyba nie trzeba miec na koncie 250.

Tak chyba to wyglada.Bo tak jest w innych bukach ktore &quot;kaza obrocic&quot; zeby potem wypłacić.
 
D 0

disemt

Użytkownik
Założyłem konto napisałem maila i czekam. Mówicie ze maksymalna wypłata z free bet&#39;a 25$ to 200$. A jak wpłace cos na konto to moge grać dalej i wuypłacić więcej?
 
J 0

juzwiakp

Użytkownik
uswiadomie was ze ten 10x nie oznacza dziesiokrotnego obrotu lecz poprostu ugrania 250$ lipa jakich malo
W moim rozumieniu 10 krotny obrot po łączne postawienie na zaklady 250 dolcow.
Nie wazne czy stawiajac 250 kuponow po jednym dolcu czy 10 kuponow po 25 dolcow albo w kazdej innej mozliwej kombinacji.

I jak sie &quot;obroci juz&quot; czyli postawi za 250 dolcow i chyba nie trzeba miec na koncie 250.

Tak chyba to wyglada.Bo tak jest w innych bukach ktore &quot;kaza obrocic&quot; zeby potem wypłacić.
tez tak myslalem dopoki nie porozmawialem na live czacie, no chyba ze zrobil mnie w jajo milaem juz 70 $ i wszystko wtopilem w kasynie bo na tym przedziwnym buku cezko byloby nastukac tyle dolcow
 
Do góry Bottom