>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

www.boylesports.com

H 0

hazardzista_80

Użytkownik
no to dobrze nie weszli na polski rynek a juz sie wystraszyli i zmniejszyli promocje... szkoda, bo byla naprawde ciekawa - a teraz jest standardowa. ale widac mamy niezla reputacje ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja tam miałem wcześniej konto( zakładane na potrzeby otworzenia konta w poker roomie).
Łapię się, do którejś promocji?? Chciałem zagadać na czacie ale byli wszyscy zajęci i tak w kółko. Wie ktoś co z takimi użytkownikami?
 
D 0

don_vit

Użytkownik
Wysokosc bonusa zostala zmniejszona dla wszystkich graczy - nie jedynie polskich. Myślę, że promocja ciągle jest niezła na tle firm konkurencyjnych (spojrzcie na promocje powitalna w Sportingbet....:zoltakartka ???? .

@rpg - jesli juz wplacales kase to promocja Cie nie obejmie, ale mozesz zawsze potwierdzic to na angielskim live czacie.

Poza tym, buk mimo tego, że irlandzki to oferta na sporty europejskie coraz lepsza, no i live tez :spokodfhgfh:
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Tak jak było to pisane wcześniej, kto zarejestrował się przed 7. maja to obowiązuje go promocja 800PLN freebet.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jak wpłacę na MB to dostanę freebeta jak postawie zakład ??
Widzę, że teraz zmienili regulamin i nie ma nic wspomniane o nieobjęciu promocją wpłat z mb, więc chyba można, ale najlepszych rozwiązaniem jest kontakt z chatem.
 
K 18

klakson

Użytkownik
Więc właśnie się pytam bo nic nie ma napisane a na czat wejść nie mogę ???? ... więc nie będę ryzykować
 
K 18

klakson

Użytkownik
a to jest w ogóle do 100 zł więc jak wpłacę 80 to też dostanę freebeta ? Mam taką nadzieje ????
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Dostawaliscie freebeta odrazu po zawarciu pierwszego zakladu czy rzeczywiscie trzeba czekac do 24h po rozliczeniu zakladu?
 
K 18

klakson

Użytkownik
Sorry że piszę post pod postem ale mam pytanie do tych co już wypłacali kasę. Czy jak już postawiłem freebeta to mogę wypłacić pieniądze czy trzeba to obrócić.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
nic nie trzeba obracać jeżeli zakład okaże się wygrany na konto zostanie dopisana kwota pomniejszona o stawkę i możesz wtedy wypłacić
 
raczeq 0

raczeq

Użytkownik
Wielki plus dla tego bukmachera. Wpłaciłem wczoraj 100zł. Zagralem live po kursie 1,01. Rano przyznali mi freebeta 100zł, zagrałem na live kurs 2,2. Weszło, rozliczyli zakład od ręki. Zlecilem wyplate na mb i kasa na koncie byla po niecałej godzine. Polecam wszystkim te promo;)
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
Witam

Gdzie sprawdzic ze dopisali freebet bo wczoraj zagralem i niewiem czy mam ten zaklad czy nie??pozdro ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Witam
Gdzie sprawdzic ze dopisali freebet bo wczoraj zagralem i niewiem czy mam ten zaklad czy nie??pozdro ????
Po zalogowaniu pod stanem konta masz &quot;środki bonusowe&quot;, nie sposób tego nie zauważyć, więc jeśli tego nie widziałeś to znaczy, że jeszcze nie przyznali.
 
Do góry Bottom