>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

www.boylesports.com

W 33

wroclawiak

Użytkownik
wpłacam 50euro...gram po kursie 2.0..wygrywam..dostaje freebet?...gram po 2.00..wygrywam dostaje tylko wygrana bez stawki?...czyli mam 100 z I zakladu+50 z drugiego..gram potem 4 kolejne zaklady za 50..po kursie 2.0..trafiam wszystko mam 550e..i dostaje freebeta za 50..ktorego gram po kursie 2.00 i trafiam..znowu dostaje sama wygrana?..mam 650euro..gotowe do wyplaty

dobrze rozumuje?;]
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dobrze, tylko nie masz określonego minimalnego kursu, czyli kupony możesz grać nawet za 1,01. Oczywiście wykorzystując freebety granie niskich kursów się nie opłaca, bo odejmują stawkę, ale przy grze za własne środki taka gra jest dozwolona.
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
mozna grac zakldy live aby otrzymac freebet ?
czy mozna wczesniej wyplacic kase np po otrzymaniu pierwszego freebet&#39;u ?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Chat polski jest aktywny do 18:00, więc dzisiaj już za późno, jutro pogadam z nimi o wszystkich szczegółach i jak będzie coś co nie zostało powiedziane to napiszę.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
do kiedy była ważna ta promocja bo wpłaciłem do nich kilka dni temu 200zł potem miałem 3 błędne próby logowania
konto została zablokowane przesłałem kopie dowodu osobistego
została ona pomyślnie zweryfikowana
jednak konto ciągle jest zablokowane podobna mają 72 godziny na udzielenie odpowiedzi
a dzisiaj patrze na stronie nie ma już bonusu w wysokości do 800zł
tylko freebet 20eura
ciekawe czy mogę skorzystać z poprzedniej promocji czy zostaje mi już tylko te 20 euro
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Też właśnie dwa dni temu się zarejestrowałem, dzisiaj chciałem dokonać depozytu a tu patrzę bonus tylko 20E, eh, napisałem do nich czy jeśli rejestrowałem się z baneru z promo 800pln to czy dalej się do niego kwalifikuje, ale raczej jeden zapis w ich regulaminie stawia nas na straconej pozycji:
Boylesports zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji, przerwania lub nieprzedłużenia danej akcji promocyjnej oraz możliwość uzupełnienia regulaminu promocji o nowe zapisy bez podawania przyczyny ani informowania graczy.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
zobaczymy jak nas potraktują konto już odblokowane zakład za 200zł poszedł zobaczymy ile mi jutro przyznają kasy
swoją drogą też do nich napisałem ale ciekawe czy zdążą dzisiaj odpowiedzieć bo czat jak zwykle zajęty
 
D 0

don_vit

Użytkownik
Niestety czat polski nie bedzie czynny do 18 maja - taka wiadomosc uzyskalem kontaktujac sie z czatem angielskim. Czat angielski dziala 24/7 i rowniez obsluguje polskich klientow.
Niestety promocja powitalna zmienila sie od dzisiaj i ta zmiana dotyczy wszystkich graczy. Z 200EUR zrobilo sie 20EUR (800 PLN - &gt; 100 PLN).
Kto jednak wplacil pieniadze podczas trwania starej promocji, to obowiazuja go stare zasady, czyli freebety do 800 zl.
Jezeli freebet nie wplynal na czas, byc moze maja jakis problem z automatem ksiegujacym - warto zagadac wtedy na czacie.
Podrawiam!
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A ja rejestrowałem się dwa dni temu i dzisiaj chciałem zrobić depo, więc pytałem się przed chwilą chatu i mi powiedzieli, że jeszcze łapie się starego bonusu, a na odbiór freebetów mam czas do 7.06, tak mi powiedzieli.
A ile trwa weryfikacja tożsamości, bo chciałem wpłacić kartą, ale trzeba najpierw wysłać skan dowodu, ile mogę czekać na odblokowanie wpłaty?
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
ja najpierw wpłaciłem kartą a potem wysłałem kopie dowodu
w takim razie wychodzi że dostane te 200zł a nie 100:spokodfhgfh:
zobaczymy
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
A ja rejestrowałem się dwa dni temu i dzisiaj chciałem zrobić depo, więc pytałem się przed chwilą chatu i mi powiedzieli, że jeszcze łapie się starego bonusu, a na odbiór freebetów mam czas do 7.06, tak mi powiedzieli.

A ile trwa weryfikacja tożsamości, bo chciałem wpłacić kartą, ale trzeba najpierw wysłać skan dowodu, ile mogę czekać na odblokowanie wpłaty?
Weryfikacja trwa kilka godzin. Kiedyś o 1 w nocy wysłałem i po 3 mogłem robić depozyt. Możesz też ich trochę na czacie popędzić jeżeli zależy Ci na czasie.
 
D 319

defox

Użytkownik
Zarejestrowałem się bezpośrednio ze strony a nie z bannera &quot;darmowy zakład 20E&quot;. Mam nadzieję, że aby otrzymać freebeta nie trzeba wpisywać żadnego kodu promocyjnego?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Weryfikacja trwa kilka godzin. Kiedyś o 1 w nocy wysłałem i po 3 mogłem robić depozyt. Możesz też ich trochę na czacie popędzić jeżeli zależy Ci na czasie.
Aha, a na maila przychodzi ci potwierdzenie, że już możesz wpłacać?
A właśnie jak będę pierwszy raz dokonywał płatności za pomocą karty to czy wymagana jest jakaś jej aktywacja w mbanku czy nie?
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
osoby zarejestrowane przed 7 maja dostaną jednak promocje 800zł

zanowny Panie xxxxxxxxxx
Dziękujemy za Pana email.
Uprzejmie informujemy, że warunki bonusu uległy zmianie.
Niemniej jednak- jeśli obstawi Pan wymaganą ilość zakładów przed 7ym czerwca 2009, będzie Pan uprawiony do otrzymania starego bonusu (800 PLN).
Mamy nadzieję, że powyższe informacje okazały się pomocne.
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami.

Serdecznie pozdrawiam,
Jacek
Boylesports
Dział Obsługi Klienta
Finnabair Industrial Park
Dundalk
Republika Irlandii
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No dobrze, że zarejestrowałem się wcześniej bo by taki bonus przeleciał koło nosa. A ktoś tutaj wykorzystał ten bonus? Nie ma kursu minimalnego, to może ktoś grał po najniższych kursach i nic się nie czepiali? Bo nie ukrywam, że tego buka traktuje jako przystanek aby powiększyć sobie stan konta i zamierzam zakłady robić po 1.01 a tylko freebety grać na poważnie.
 
D 319

defox

Użytkownik
Zarejestrowałem się bezpośrednio ze strony a nie z bannera &quot;darmowy zakład 20E&quot;. Mam nadzieję, że aby otrzymać freebeta nie trzeba wpisywać żadnego kodu promocyjnego?
Ponawiam...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Aha, a na maila przychodzi ci potwierdzenie, że już możesz wpłacać?
A właśnie jak będę pierwszy raz dokonywał płatności za pomocą karty to czy wymagana jest jakaś jej aktywacja w mbanku czy nie?
Z tego co pamiętam to coś przychodzi. Jeżeli pierwszy raz płacisz kartą (tą z delfinem) to musisz zadzwonić na mlinię i włączyć płatności przez internet oraz ustawić limity.
Zarejestrowałem się bezpośrednio ze strony a nie z bannera &quot;darmowy zakład 20E&quot;. Mam nadzieję, że aby otrzymać freebeta nie trzeba wpisywać żadnego kodu promocyjnego?
Na 99% nie ma znaczenia czy rejestrowałeś się z banera czy ze strony bo odnośniki do rejestracji są identyczne. Kodu też sie żadnego nie wpisuje.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
o co im chodzi postawiłem 200zł dzisiaj otrzymałem zwrot
podczas próby obstawienia zakładu ukazuje się komunikat
brak środków aby postawić ten zakład konto gracza musi być zasilone kwotą...
stan konta 0,00
środki bonusowe 200.00
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
ok już wszystko jasne
trzeba zaznaczyć pod spodem okienko
wnieś zakład za środki bonusowe
od szacunkowej wygranej odliczają stawkę
 
Do góry Bottom