>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wtorek 8 Grudnia - 6 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Mac.Haifa-Bordeaux

Niby mecz o &#39;pietruszke&#39; ale kursy troche wysokie na ten mecz... Ja bym tutaj postawił 02 po kursie 1.42 (fortuna). Mac.Haifa nie strzelila w Lidze Mistrzow ani jednego gola...
Bordeaux podejmując u siebie Mac.Haife wygrali skromnie 1:0 . Teraz również będzie podobnie lub remis.
Bordo praktycznie bez pierwszej jedenastki pojechalo na ten mecz bo w weekend graja z Lyonem wiec mecz kompletnie odpuszczaja. Nie zagraja
Carasso, Ciani, Chalmé, Planus, Trémoulinas, Diarra, Gouffran, Gourcuff, Plasil, Chamakh i kontuzjowany Henrique.

Maccabi DNB
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Haifa nie strzeliła gola, co nie oznacza że nie strzeli teraz. Bordo rezerwy, mu rezerwy, marsylia musi zagrać ofensywnie i może być dużo goli, czelsi nie musi się wysilać i też pewnie rezerwy wystawi, bajern musi zaatakować i juve może ich skontrować. Moje typy na jutro to
Juve 1x lub 1
Macabi 1
Wolsburg 1
Mars-real +2,5
Chel-apoel -2,5
Atletico 1
Milan(choć tu akurat kursik malutki ale musi wygrać aby nie patrzeć na marsylie)
 
kombajn 181,6K

kombajn

Użytkownik
Besiktas - CSKA Moskwa

Bardzo złe wieści dla gości i wszystkich, którzy już zdążyli postawić na zespół z Moskwy... W dzisiejszym meczu nie będą mogli zagrać Alexei Berezoutski i Sergei Ignashevich - podstawowi obrońcy CSKA, ale także i reprezentacji Rosji! UEFA ich zdyskwalifikowała za niedopatrzenia przy kontroli antydopingowej w Manchesterze.
W takim wypadku spróbuję zagrać na wygraną gospodarzy (kurs w okolicach 2.75, stawka 5 j.) ⛔

http://www.sport.ru/ru/news/20091208/football/article131681/

⛔ 5 j.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Besiktas musiałby wygrać różnica 8 bramek co jest praktycznie niemożliwe, a Wolfsburg przegrać do zera.
wydaje mi sie ze w bezposrednim rozrachunku beda decydowac male mecze czyli te ktore rozegraly miedzy soba CSKA, Wolfsburg i Besiktas a jak wiadomo z tej trójki najgorszy bilans ma Besiktas czyli nawet zwyciestwo z CSKA nic im nie daje ;)
 
kombajn 181,6K

kombajn

Użytkownik
wydaje mi sie ze w bezposrednim rozrachunku beda decydowac male mecze czyli te ktore rozegraly miedzy soba CSKA, Wolfsburg i Besiktas a jak wiadomo z tej trójki najgorszy bilans ma Besiktas czyli nawet zwyciestwo z CSKA nic im nie daje ;)
Besiktas przegrał w Moskwie tylko 1:2 i zwycięstwo 1:0 lub dwoma lub więcej bramkami daje im awans do Ligi Europejskiej.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Widzę,że wielu z Was stawia na Wolfsburg.Mnie oni jednak nie przekonują w tym sezonie,bez trenera Maggatha to już inna drużyna(słabsza)a Dzeko i Graphite tylko czekają na przejście do lepszej drużyny.Ja obstawiam dziś remis,a dlaczego?Ferguson zrobi wszystko by nie stracić pierwszego miejsca w grupie,a tylko remis lub wygrana mu to zapewniąją. Wiem że zagra rezerwami,ale to geniusz taktyki i ustawi zespół tak,że strzelenie im bramki będzie bardzo trudne.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽VFL Wolfsburg - Manchester United
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,72
Bet365 ✅1:3​

Na Volkswagen Arena zawita dzisiaj finalista poprzednich rozgrywek czyli Manchester United. Jednak skład w jakim przybył do Niemiec jest daleki od optymalnego lekko mówiąc. Diably awans mają już zapewniony więc wcale nie dziwi że Ferguson oszczędza swoich zawodników. I tak dzisiaj nie zobaczymy takich piłkarzy jak : Edwin van der Sar, Rio Ferdinand, Nemanja Vidić, WEs Brown, Gary Neville, Rafael, Fabio, John O’Shea, Jonny Evans,Wayne Rooney, Federico Macheda, Dimitar Berbatow i Ryan Giggs! W tym gronie znalazło się aż 8 obrńców!! Ponadto szanse gry mógł miec Ritchie de Leat ale nie został on zgłoszony do rozgrywek więc z nominalnym obrońców w składzie pozostali Patrice Evra który nie jest takim obroncą jaki jest potrzebny dzisiaj bo często zapęzda się przeciez do przodu po lewym skrzydle. Drugim z obrońców który przylecial do Niemiec jest 19 letni Oliver Gill, który jedynie występował w rezerwach ManU. W bramce sam jestem ciekawy czy Fergie postawi na zbierajacego świetne recenzje Kuszczaka czy Fostera? Linia defensywna będzie bardzo ale to bardzo eksperymentalna. Takich braków w obronie nie da sie załatac. Na prawej wystąpi mający już malutkie doświadczenie grając na tej pozycji Darren Fletcher. On powinien sobie poradzic, ale zobaczmy kto na środku ma zagrac. Carrick i Gibson ! Dwaj środkowi pomocnicy jako stoperzy !I na lewej Evra. Zwiastuje to nie małe kłopoty z tyłu, Jeszcze jak będzei Foster w bramce to ja się boje pomyślec ... W pomocy jeszcze to wygląda w miare dobrze. Są w kadrze Valencia, Nani, Scholes czy Anderson. Z Przodu coś raczej swtorzą groźnego. W ataku najpewniej zagrają Owen z Wellbeckiem. Wolfsburg bez Martinsa, ale za to z trio Misimovic- Grafite- Dzeko. Ponadto walczą o awans który bez oglądania na innych zapewnia im zwycięstwo w tym meczu. Patrząc na mecze w Bundeslizde to jak gra Wolfsburg u siebie jestem przekonany że i ManU im strzeli gola. Zastanawialem się nad overem 2,5gola ale wybrałem opcje że oba zespoły strzelą bramke i obym się nie zawiódl.

WOLFSBURG : Benaglio - Riether, Ricardo Costa, Barzagli, Johnson - Josué - Hasebe, Gentner - Misimovic - Grafite, Dzeko

MANU : Foster- D. Fletcher, Carrick, Gibson, Evra - Valencia, Scholes, Anderson, Nani - Welbeck, Owen

VS

⚽Chelsea Londyn - APOEL Nikozja
Typ : Chelsea @ 1,33
bet365 ⛔2:2​

Wiem że niski kurs, ale nie widzę jakoś na Stamford Bridge Cypryjczyków. Owszem powalczyli oni z Chelsea u siebie, ale na wyjazdach to zupełnie inny zespoł. Ostatnio może Chelsea nie ma najlepszej passy. Odpadli z Carling Cup po karnych, potem przegrali z City w lidze, ale dzisiaj powinni się przełamac. W ostatnich 8 meczach u siebie w tym sezonie Chelsea nie straciła nawet bramki! Nie sądze by to APOEL właśnie miał pzrelamac taką passe The Blues. Wydaje się że ANcelotti nie pośle w bój najlepszego skladu, ale jakiś tam procent podstawowego składu pewnie wystawi. Pod znakiem zapytania stoi z kolei występ Johna Terry&#39;ego, Ashleya Cole&#39;a oraz Michaela Ballacka. Z powodu urazów definitywnie wykluczeni są Alex i Salomon Kalou. Ciężko wróżyc kto zatem zagra, ale szanse może dostaną Lampard i Cech o których nie najlepiej się pisze w angielskiej prasie. SPecyficzny klimat na Wyspach raczej nie wrózy nic dobrego APOElowi. Pamiętam jak przed rokiem bodaj Olympiakos przyjeżdzał na Stamford to także nie był w stanie nic zdziałac. Mnie nie trzeba przekonywac do tego zakladu chociaż kurs nie zadowala to jednak go pobieram.


VS

⚽Olympique de Marseille - Real Madryt
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,66
bet365 ✅1:3​

Bardzo ciekawa gar Marsylii w tym sezonie w Champions League, jednak szanse na awans znikome... Muszą wygrac 3-0 z Realem by cokolwiek zdziałac i myślec o awansie przy najprawdopodobniej wygranej Milanu z Zurichem. Co to oznacza? To że od początku powinni natrzec na Real. To jak zagrali w poprzedniej kolejce na San Siro wzbudziło we mnie powody do wielkiego szacunku. WIelka szkoda że wtedy nie wygrali chociaż szanse były spore. Słupek i poprzeczka w tym przeszkodzily. Również w pierwszym meczu na Santiago Bernabeu mimo porazki 0:3 spisali się więcej niż poprawnie. Do pewnego momentu byli zespołem lepszym. Deschamps ma do dyspozycji najlepszych zawodników na cale szczescie. Marsylia gra strasznie ofensywnie. Strzela mnóstwo bramek. Świetne stałe fragmenty gry wykonywane, które raz po raz zagrażają rywalom. A oto jaki sklad wystawic może Didier Deschamps na ten mecz :
Real słynie z dziurawej obrony w tym sezonie. Mecze wyjazdowe w ich wykonaniu nie są aż takie dobre. Dzisiaj Pellegrini nie ma Kaki do dyspozycji, ale co wazne wrócił już na dobre Cristiano Ronaldo i dał popis gry w meczu z Almerią. Gdyby nie cz.kartka w końcówce dostałby wysoką note. Ogólnie gdy jest Ronaldo to Real jest groźniejszy w ofensywie.
Spodziewam się że Marsylia powalczy jeszcze o awans, chociaż szanse są na to znikome, ale kto wie jak potoczy się los w meczu w Zurichu. Porpzednie mecze pomiędzy tymi zespołami były bardzo bramkostrzelne. Tego samego spodziewam się i dzisiaj.



Zapraszam do dyskusji ! ;)
 
kombajn 181,6K

kombajn

Użytkownik
Skład Chelsea (The Times):
---------------Turnbull---------------
Belletti--Ivanovic--Carvalho--Zhirkov
--------Lampard--Mikel--Essien--------
---------------Joe Cole---------------
------------Anelka---Kakuta-----------
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Kadra Manchesteru United na mecz z Wolfsburgiem: Tomasz Kuszczak, Ben Foster, Patrice Evra, Oliver Gill, Gabriel Obertan, Magnus Eikrem, Paul Scholes, Darron Gibson, Antonio Valencia, Michael Carrick, Matty James, Darren Fletcher, Ji-sung Park, Anderson, Cameron Stewart, Nani, Oliver Norwood, Michael Owen, Danny Welbeck .

Panowie szykuje sie na to że wilki powalczą o 3 punkty, w najgorszym przypadku remis...
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja osobiscie upatrywalbym w obu spotkaniach remis...

Besiktas nie ma szans na wyjscie z grupy ale...zawsze moze pomoc Wilka! Mysle, ze z racji ze sa to Turcy ktorzy sympatyzuja z Niemcami, zrobia wszystko co w ich mocy zeby nie dac wygrac CSKA! Zobaczcie, ze mimo iz Besiktas gra o pietruche to wlasnie oni sa faworytem meczu a nie CSKA ktore wygrac musi czyli ma wieksza motywacje i to oni powinni byc faworytem.

Jesli chodzi o drugi mecz to widzialbym to tak samo... MU nie moze sie dac ograc za wysoko a mimo to SAF wystawia &quot;glebokie rezerwy&quot;. Fakt ze Wilki maja lekki kryzys, mimo to mysle, ze SAF wie co robi i wie ze pierwsze miejsce w grupie jest dla MU. Zakladajac wariant ze Besiktas nie da sie ograc to Wilki zremisuja i beda miec drugie miejsce za MU i w ten sposob wszyscy beda szczesliwi....;)

Jak dla mnie warto grac plaska stawka na remisy w obu tych konfrontacjach... jeden remis padnie na bank!

pozdrawiam.
 
mako23 27

mako23

Użytkownik
Jesualdo Ferreira zapewnia, że Porto, pomimo zapewnienia sobie wyjścia z grupy, nie potraktuje tego spotkania ulgowo.
- Mecze w Lidze Mistrzów niosą ze sobą zawsze taką samą odpowiedzialność. Prestiż klubu, kraju, reputacja zawodników… to wszystko ma znaczenie. Atletico jest zespołem walecznym i na pewno ma ambicje na zakwalifikowanie się do LE. To może być zwiastunem dobrej gry, wielu emocji, czyli tego, co kibice lubią najbardziej.

Szkoleniowiec przyznał, że w wyjściowej jedenastce zamierza wystawić Hulka, Varelę, Fernando, Heltona i Maicona. Więcej nazwisk nie zdradził.

Ile w tym prawdy, przekonamy się o 20:45
 
K 0

kask88

Użytkownik
Większość z was stawia na Wolsburg z ManUtd a tak naprawdę to ManUtd potrzebuje punktu aby wyjsc z grupy z 1 miejsca bo na wyjezdzie bylo 2-2. Uwazam ze mimo braku kilku kluczowych graczy najbardziej prawdopodobny bedzie remis.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jak dla mnie to Remis prędzej padnie w Niemczech niż w Turcji.
Ruscy są nieobliczalni, pokazali ,że z Man Utd mogli wygrać :cool: Sezon skończyli i na ten mecz są według mnie przyszykowani na maxa, prawie 2 tygodnie mieli.Z Wolfsburgiem przegrywali 0:1 i potrafili wygrać 2:1 bo inny wynik jak wygrana pożegnałby ich z LM. Kiedy trzeba wygrywaja! Według mnie podobnie będzie dziś :cool: ,a Wolfsburg z MAN mnie nie przekonuję 80% ludzi stawia ja bym uważał .
Dla tych co grają na Ruskich:
Trener Besiktasu ma kilku zawodników kontuzjowanych, od dłuższego czasu z urazem nogi zmaga się Filip Holoskop. Natomiast Ridvan Simsek skarży się na problemy z pachwiną, a Erkan Zengin na swoją kostkę. Niepewny występu jest Ibrahim Toraman, który rozbił nos i jeżeli zagra to w ochronnej masce. Snajper Bobo i bramkarz Recber Rustu także nie mogą być w 100% pewni występu, w weekend w meczu z Diyarbakirspor pierwszy wszedł z ławki, zaś drugi rozegrał pełne spotkanie. Kahveci Nihat wraca do formy po problemach ze ścięgnem udowym.
Leonis Slutsky od dwóch tygodni nie miał okazji prowadzić klubu w lidze, gdyż skończył się sezon. Na pewno nie zagra Chilijczyk Mark Gonzalez, który zmaga się z urazem kostki i wróci dopiero po Nowym Roku. Guilherme nie zagra z powodu uda, Nika Piliev ze względu na mięśnie, zaś Daniel Carvalho również ze względu na kostkę. Oliseh Sekou powinien być do dyspozycji trenera, zaś po zawieszaniu wraca Deividas Semberas.
zrodło:
ligamistrzow.com
Porto po kursie 4,25 chyba przesadzone jest trochę. Portugalczycy ładnie miotą ostatnio i nie wiem czy to jest taki rywal , który pozwoli sobie na baty od nienajlepszego Atletico !
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kto by pomyślał patrząc na początek sezonu w wykonaniu Milanu że to właśnie oni będą walczyć o awans do 1/8. Dzień sądu natomiast przyszedł 30 września, gdy FC Zurych pokonali Milan na San Siro. wszyscy negatywnie wypowiadali się o Ronalhinho i spółce. Potem przyszły wielkie mecze z Królewskimi, w której Rossoneri pokazali kawałek dobrego footballu. Teraz z pewnością zamazali pasma swoich porażek na początku sezonu i zdobywaja kolejne zwycięstwa na czystej karcie. W lidze nikt im nie straszny, w swojej ekipie mają wielu doświadczonych i utalentowanych indywidualności którzy potrafią pociągnąc swój klub do zwyciestwa. Ronaldinho który ma przebłyski swojej dawnej formy z Barcelony, Huntelar który potrafi strzelić 2 gole na wagę zwycięstwa w końcówce meczu. W swoich szeregach mają jeszcze wielu piłkarzy którzy potrafią zmienić losy meczu.
Milan w tym meczu przypieczętuje swój awans i zaliczy kolejny mecz bez porazki. W Serie A podopieczni Leonardo wygrali pięć pojedynków z rzędu, w tym w miniony weekend z Sampdorią Genua za sprawą trzech bramek w ciągu 21 minut. Ewentualna porażka Olympique Marsylia z Realem Madryt w drugim spotkaniu grupy C daje co prawda awans Rossoneri niezależnie od wyniku spotkania w Zurychu, ale raczej wykluczone, żeby nie zagrali oni o pełną pulę. Dzięki temu mogliby bowiem ukończyć rywalizację na pierwszej pozycji.
Challandes nie może skorzystać z zawieszonego obrońcy Floriana Stahela oraz dwójki kontuzjowanych napastników: Yassine’a Chikhaouiego i Erica Hassliego. Pierwszy z rekonwalescentów ma problemy z kolanem, natomiast drugiego czeka dłuższa przerwa z racji złamanej nogi. Karę spowodowaną nadmiarem kartek odcierpiał pomocnik Onyekachi Okonkwo. Ze zdrowotnymi problemami uporali się z kolei Philippe Koch, Silvan Aegerter oraz Johan Vonlathen i wszyscy trzej powinni znaleźć się w wyjściowej jedenastce.
Milan zapewne zagra w systemie 4-4-2 z Marco Borriello – Alexandre Pato z przodu. Na swoją szansę czeka Klaas-Jan Huntelaar, choć wielce możliwe, iż dopiero po przerwie pojawi się na placu gry.
Gospodarze grają tylko o prestiż. Grają tylko po to żeby zagrać i pokazać się swoim kibicom. Moim zdaniem muszą się oni jednak skupić na lidze w której ostatnio się im nie wiedzie, a nie grać w meczu o pietruszkę. Rozpdzędony Milan nie powienien mieć problemów z pokonaniem Szwajcarów. Stawiam czystą 2 po małym kursie. Obawiam się grania z handicapem ponieważ mecz może się skonczyć zarówno wynikiem 0:1 jak i 0:3.

Ostatnia kolejka Ligi Mistrzów może namieszać w tabeli grupy B. Wilki z Wolfsburga podejmować będą bowiem pewny awansu Manchester United. Tylko zwycięstwo podopiecznych Armina Veh da prawo gry w fazie pucharowej bez oglądania się na rywali. Szanse na awans ma bowiem jeszcze CSKA Moskwa, która zmierzy się z Besiktasem w Stambule.
Zespół który wywalczył sobie po raz pierwszy możliwość walki w Lidze Mistrzów stanie przed szansą wejścia do 1/8. Walka o awans pomiędzy Wilkami z CSKA jest bardzo zacięta. Oba zespoły mają po 7 punktów, lecz lepszy bilans bramkowy ma zespół z Niemiec. Jedynie co musi Wolfsburg to wygrać z Czerwonymi Diabłami. Sir Alex Ferguson pewny awansu powołał bardzo okrojony skład. W samolocie lecącym do Wolfsburga nie znaleźli się: Rio Ferdinand, Nemanja Vidić, WEs Brown, Gary Neville, Rafael, Fabio, John O’Shea i Jonny Evans.
W obronie Manchesteru United na Volkswagen Arena zagra najprawdopodobniej Michael Carrick, który dobrze spisał się na nietypowej dla siebie pozycji w spotkaniu z West Hamem United. W formacji defensywnej można spodziewać się również występu Darrona Gibsona.W Wolfsburgu zabraknie natomiast Wayne’a Rooneya, Ryana Giggsa, Dymitara Berbatowa i Federico Machedy. Szkocki menadżer oszczędza ich bowiem na ciężki ligowy bój z Aston Villą w najbliższy weekend.
Taki skład to pewnego rodzaju prezent od Fergusona. Wystawia młodych - wszystko ok. Chce ich sprawdzić, oswoić z Ligą Mistrzów, ale czy to wystarczy by zatrzymać Grafite i Dzeko, którym to klub z Wolfsburga zawdzięcza taką grę na takim poziomie - wątpię ;) . Dużą rolę odegrał też co prawda poprzedni trener ekipy z Niemiec, ale maszyną do zdobywania bramek jest Brazylijczyk i Serb którzy tworzą mieszankę wybuchową. W dodatku ten drugi jest w wybornej formie, ale Brazylijczyk zapowiada że w meczu z ekipą z Old Trafford da z siebie wszystko.
Jak dla mnie typ bardzo pewny. Wolfsburg gra o awans i z pewnością da z siebie wszystko. Nie twierdzę że drużyna z Manchesteru podda się bez walki ale widzę tu pewne 3 punkty i awans do 1/8. Gdybym miał typować wynik to obstawiałbym 2:0.


⚽Zurich - AC Milan | 2 - 1,30
⚽ Wolfsburg - Manchester Utd | 1 - 2,05
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W meczu zamykającym fazę grupową Ligi Mistrzów do Szwajcarii zawitają podopieczni Leonardo. Prześledźmy sytuację w tabeli grupy C. Szwajcarzy na ostatniej pozycji wa tabeli, z dorobkiem 3 punktów, bez szans na zajęcie 3 miejsca, gwarantującego start w Lidze Europejskiej. Goście na miejscu drugim z 8 punktami. Aby być pewnymi awansu Włosi muszą wygrać swój mecz. Jeśli równocześnie punkty w Marsylii pogubi Real, wtedy Milan wyjdzie na pierwszym miejscu, co pozwoli uniknąć w 1/8 finału klubów z pierwszych miejsc w innych grupach. Także gra w jutrzejszym meczu jest warta świeczki. Goście będą chcieli się zrewanżować za pierwszy mecz, który sensacyjnie przegrali u siebie ze Szwajcarami 0-1. Milan gra ostatnio fantastycznie w lidze, gdzie odniósł 5 zwycięstw z rzędu. W ostatnich ośmiu spotkaniach triumfował siedmiokrotnie. Na początku sezonu po fatalnych wynikach Włochów mówiło się już nawet głośno o zwolnieniu trenera Leonardo. Na chwilę obecną już nikt tego tematu nawet nie porusza. Dobre wyniki w lidze przełożyły się na odpowiednio wysokie miejsce. Milan ustępuje zaledwie lokalnemu rywalowi - Interowi o 4 punkty. Gospodarze ostatnio wyraźnie bez formy. W lidze na odległej 8 pozycji, ze stratą 18 punktów do lidera. W ostatnich pięciu meczach zdobyli zaledwie pięć punktów. Biorąc pod uwagę formę obydwu zespołów, jak i stawkę meczu, faworyt jest tylko jeden i są nim goście. Milan musi wygrać, aby być pewnym awansu i zrobi to. Stawiam na małą kanonadę ze strony podopiecznych Leonardo i zwycięstwo co najmniej dwoma bramkami.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
08 grudnia 2009r
godzina 20:45​

⚽ Liga Mistrzów

Spotkanie: VfL Wolfsburg - Manchester United
Typ: Wolfsburg
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betclick
Stawka: 7/10

Analiza:
W końcu nadeszła ostatnia kolejka fazy grupowej, w której wszystko sie wyjaśni. W bardzo wyrównanej grupie B Wolfsburg podejmie ManU. Podstawowa różnica pomiędzy tymi drużynami jest taka, że Czerwone Diabły mają już zapewniony udział w kolejnej rundzie. Takiego przywileju nie ma za to jeszcze Wolfsburg.
Zatem już na wstępie przewagę mają gospodarze, którzy będą bardzo zmotywowani wywalczenia 3 punktów. Manchester w przypadku porażki straci niewiele.

Najważniejsza argument przemawiający za Wolfsburgiem jest jednak inny. Otóż Sir Alex Ferguson nie będzie mógł skorzystać z usług aż 8 osbrońców! Do Niemiec nie polecą: Rio Ferdinand, Nemanja Vidić, Wes Brown, Gary Neville, Rafael, Fabio, John O’Shea i Jonny Evans. Poza tym manager Manchsteru da odpocząć podporom Czerwonych Diabłów: Wayne’a Rooneya, Ryana Giggsa, Dymitara Berbatowa i Federico Machedy. Jest to związane z najbliższym ligowym meczem z Aston Villą w Premier League. Drużyna, a szczególnie defensywa MU będzie bardzo osłabiona. Ferguson będzie musiał dokonywać rotacji w poszczególnych formacjach, a takie eksperymentu sprawdzają się różnie.
Nadmienię tylko, że w składnie gości znajdą się takie nazwiska jak Gill, Stewart, James, Eikrem i Norwood. Oczywiście będą oni chcieli się pokazać, jednak na pewno brakuje im ogrania i tak duży skok z drużyny rezerw na mecz LM to chyba przesada.

Wolfsburg przystąpi do meczu z Anglikami w praktycznie najsilniejszym składzie. Świetną formą dysponuje ostatnio Edin Dzeko. Drugi napastnik - Grafite - zapewne też w końcu się przebudzi i być może zdobędzie gola. Do tego Zvjezdan Misimović i formacja ofensywna VfL prezentuje się bardzo okazale w porównaniu z obroną rywali. Pomimo tego, że gospodarze średnio grają w Bundeslidze, Liga Mistrzów to zupełnie inne rozgrywki i Armin Veh sam wspominał, że zwycięstwo z MU jest celem nadrzędnym.

Reasumując zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu są według mnie gospodarze. Powinni oni zagrać na 120%, ponieważ awans do 1/8 finału LM jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. Jak kończą się eksperymentu Sir Alexa Fergusona mieliśmy okazję oglądać w poprzedniej kolejce, kiedy to Na Old Trafford Czerwone Diabły uległy Besiktasowi...
Liczę na ciekawe widowisko i naprawdę pewne zwycięstwo gospodarzy.

:cool: :!: Powodzenia :!: :cool:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Hahaha,wiedziałem że Wolfsburg nie wygra..są słabi w tym roku i tyle.A Man U znów udowodnił że liga angielska jest najlepsza na świecie a sir Alex najlepszym strategiem,bo z dwoma nominalnymi obrońcami w składzie i wieloma rezerwowymi zawodnikami rozjechali szwabów ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Bo Wolfsburg w tym sezonie nic nie gra, stracil ta radosc z gry i determinacje. Nie maja pomyslu na gre, napastnicy nie dostaja dobrych podan od pomocnikow a obrona jest dziurawa i popelnia wiele bledu. Man utd pokazal charakter choc niespodziewalem sie takiego wyniku. Widac roznice klas i raczej nie ma co grac na Mistrza Niemiec w tym sezonie. Jesli chodzi o Chelsea czyzby kryzys formy czy tylko wypadek przy pracy ? Najwieksza niespodzianka to tak wysoka porazka Juve na swoim stadionie. Bawarczycy zaczynaja w koncu grac tak jak sie od nich wymaga, jak dojdzie po kontuzji Ribiery do jeszcze beda grozni w tej edycji LM !
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
No to pięknie ładna ta kolejka Lm była ???? Po Wolfsburgu wiele osób spodziewało się wygranej,Juventus dzisiaj też się nie popisał,Milan aż a zarazem tylko remis na szczęście dla mnie CSKA poradziła sobie bez Alexe Berezoutskiego i Sergieja Ignashevich a po tym skoku kursów niczego nie można było się spodziewać:razz:✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom