>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wtorek 3 listopada 2009r - 4 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Atletico Madryt---CHLESEA LONDYN
Atletico chyba w lekkim kryzysie. Chelsea nabrala wietru w zagle po wygranej z Liverpoolem 2-0. Graja na wyjezdzie wiec moze byc ciezko ale mysle ze na 1-0 ich stac.
Stawiam na Chelsea po kursie 2.00 ????
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Real wygra.Czuje przekret w druga strone.W Madrycie wygral Milan w Mediolanie wygra Real taki wniosek nasunął mi sie zaraz po pierwszym meczu.A czemu????Gdyby nie ta sama firma bukmacherska na koszulkach to bym tak nie myslal ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Real wygra.Czuje przekret w druga strone.W Madrycie wygral Milan w Mediolanie wygra Real taki wniosek nasunął mi sie zaraz po pierwszym meczu.A czemu????Gdyby nie ta sama firma bukmacherska na koszulkach to bym tak nie myslal ????
Takie stwierdzenie wymusza na mnie wniosek ze przy rejestracji pomyliles sie w swoim nicku (v=b).

Real jak najbardziej bedzie w stanie wygrac na San Siro ale latwo nie bedzie bp Milan po fatalnym poczatku sezonu zaczyna grac swoje (przelomem chyba byla druga polowa meczu z Roma gdzie zagrali naprawde dobrze), w koncu Ronaldinho ktory jest kreowany na nastepce Kaki zaczyna brac odpowiedzialnosc na swoje barki w trudnych meczach. Real napewno zaatakuje po pierwsze by zmazac plame z pierwszego meczu a po drugie poniewaz w razie porazki ich sytuacja w grupie (majac jeszcze mecz na trudnym terenie w Marsyli) bedzie trudna. Milan tez u siebie cos strzelic powinien dlatego ja tu sklaniam sie ku typom bramkowym, obie strzela badz over.

Mysle ze mecz na szczycie wykorzystaja Francuzi i pewnie pokonaja slaba jak dla mnie druzyne Zurichu, kurs niewielki ale mozna pomyslec o hc.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
odradzam gry Manchesteru po takim kursie !
w niedziele szlagier na Stamford z Chelsea sytuacja w naszej ( MU) grupie wygląda dość dobrze do nas ( MU ???? ) w niedziele właśnie wielki mecz o fotel lidera więc SaF zapewne będzie chciał dać odpocząć kilku zawodnikom , Giggs , Ferdinand , Vidic wszyscy po kontuzjach , raczej nie zagrają zeby nie ryzykować , co prawda Evans z Brownem dobrze ich z Bluckburn zastąpili ale CSKA jest o klase lepsze od Bluckburn. w pomocy zapewne zagra Obertan który wczoraj debiutował z PL i zapewne SaF będzie chciał dać mu szanse debiutu i w LM , co do ataku to spodziewał bym się Owena i Berbatova ... Rooney po nie dawnej kontuzji całego meczu raczej nie zagra. Remis byłby dobrym wynikiem mając w kontekście mecze z Besiktasem którzy jak większość tureckich drużyn silni są u siebie i z Wolfsburgiem trochę nie obliczalnym w tym sezonie. Tak więc X bardzo realny aczkolwiek bardzo chciał bym szybkie 3:0 dla ManU jak to się w siatkówce mówi ;)
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja bym jednak postawil na United. Nie zgodze sie ze stwierdzeniem, ze CSKA jest o klase lepsze od Blackburn. Mysle, ze jest nawet slabsze. W lidze rosyjskiej graja slabiutko, dla nich cel nr 1 na ta chwile to walka o 3 miejsce gwarantujace kwal. do LM w nastepnym sezonie. Ostatnio wymeczone 1:0 ze slabym Terekiem. Wczesniej porazki. Czeste zmiany szkoleniowcow, ostatnio odejscie w nieslawie Juande Ramosa rzutuje na atmosfere w zespole. Mysle, ze nawet przy troche wymieszanym skladzie MU nie powinno miec wiekszych problemow. Zwyciestwo oznacza juz niemal pewny awans z 1 miejsca. Nastepne dwa mecze to wyjazdy. Jedyne co moze zatrzymac Diably przed zwyciestwem to Akinfeev.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Atletico-Chelsea 2 1,85 jak dla mnie prezent, kursy lecą bardzo szybko w dół. Atletico w kryzysie, ostatni mecz przegrali z osłabionym kontuzjami Bilbao, ich obrona wygląda jak ser szwajcarski, nie widać jakichkolwiek oznak poprawy w grze hiszpańskiej drużyny. Chelsea w obecnych rozgrywkach LM rozgromił Atletico Madryt 4-0. Nic, tylko korzystać.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
sandomingo ...
CSKA zawsze w Pucharach radzi sobie dobrze to jest coś w stylu Interu który w LM gra kaszanke z piachem a w Serie A nie ma sobie równych. podobnie jest z CSKA w tym sezonie , w lidze może nie idzie zbytnio ale LM to LM tu nie ma słabych
aaaa i jeszcze jedno sprostowanie ;) nie ma zadnych 2 wyjazdów ;) tylko został jeden stosunkowo nie daleko do Niemiec ;) a mecz z Besiktasem będzie na OT i tak jak pisałem turcy jak turcy u siebie nie obliczalni na wyjazdach zupełnie inne druzyny.
ja bym jednak stanowczo odradzał gry po &quot;świetnym kursie&quot; na MU
 
B 0

bart1989

Użytkownik
Ja bym się zastanowił nad Juventusem, ostatnio z Haifą wygrali skromnie bo 1:0, później kolejne 1 bramkowe zwycięstwo ze Sieną, oraz pewne nad Sampdorią 5:1, jednak to co wczoraj chłopaki odwalili troszkę studzi zapał. Wygrywali 2:0 i przegrali można by rzec w 30 min całe spotkanie, bo Napoli wcisnęło im 3 bramki i to na wyjeździe.
Z drugiej strony Maccabi nie zdobyło jeszcze gola, a Juventus ma sporą szansę wskoczyć na lepsze miejsce w tabeli z racji konfrontacji Bayernu z Bordeaux. Jeśli Juve teraz nie wykorzysta sytuacji to później moze być ciężko o awans IMO.

Jeśli miałbym to stawiać to mój typ brzmi :Juventus wygra połowę lub całe spotkanie 1.35

Atletico - Chelsea
Chelsea idzie jak burza, a wiele już na temat tego meczu zostało wspomniane. Mecz na wyjeździe nie powinien przeszkodzić Chelsea w wywiezieniu 3 pkt z drużyną która ma 1pkt i 0 strzelonych bramek...
No i jeśli Chelsea wygra ten mecz to ma już praktycznie pewny awans z 1 miejsca.

Typ 2

Zastanawia mnie tez wysoki kurs na Bordeaux. Ostatnie 3 spotkania wygrali, wliczając to z Bayernem. Bayern zaś ostatnio zremisował ze Stuttgartem, a wcześniej 2 razy wygrał ze słabiutkim Eintrachtem.

Bordeaux jeśli wygra to spotkanie to ma pewny awans przynajmniej z 2 miejsca. Obie drużyny jednak muszą się sprężyć w tym spotkaniu gdyż aż 3 drużyny mają całkiem spore szanse na awans.

Typ : remis albo w połowie albo na końcu meczu
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Mnie sie nie chce wierzyc, ze OM czy MU nie wygraja swoich spotkan... Moze ich forma nie jest najlepsza, ale ich rywale graja jeszcze slabiej i nie moge sobie wyobrazic powtorki z rozrywki z poprzedniej kolejki. Jak dla mnie limit niespodzianek w meczach gospodarzy zostal wyczerpany. Mysle, ze zwyciestwem u siebie MU przypieczetuje awans z pierwszego miejsca w grupie, zas OM przedluzy szanse na awans i gdzies mam slowa o czekajacych waznych meczach w lidze, bo to samo mozna powiedziec chocby o CSKA. Jesli Atletico dalej bedzie gralo tak slabo, a Chelsea tak dobrze to trudno mi uwierzyc w inny wynik niz zwyciestwo gosci, choc za strasznie pewny tego typu bym mimo wszystko nie byl. Przestrzegam przed stawianiem na Porto, bo ta druzyna obecnie nie zachwyca i wcale mnie nie zdziwi, a wrecz spodziewam sie korzystnego wyniku dla APOELu. Gospodarze pokazali wole walki oraz to, ze nikogo sie nie boja i mysle, ze dzieki determinacji i publicznosci wywalcza kolejne pkt - moim zdaniem padnie tam remis.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Atletico Madryt - Chelsea Londyn 2
Faworyt jest tylko jeden, Atletico w primera division coś nie idzie, dlatego Chelsea jest tu murowanym faworytem, co za tym odpowiada dobra gra w lidze ( dużo bramek). Myślę, że Atletico nawet grając u siebie nie wywalcza nawet punktów.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Spotkanie: Apoel Nicosia - FC Porto
Typ: 1X​



Przed nami kolejna arcyciekawa kolejka Ligi Mistrzów. Tym razem wybieram mecz, w którym większość upatruje tylko jedno rozwiązanie – wygraną gości. Ja natomiast doszukuje się małej niespodzianki – chociaż, czy ewentualną wygraną gospodarzy można będzie traktować jak niespodziankę? Myślę, że nie.

Pewne jest, że w tym meczu każda z drużyn ma o co walczyć, bo przecież Apoel ma jeszcze iluzoryczne szanse na awans do kolejnej rundy, a Porto zwycięstwem może sobie ten awans zapewnić – pod warunkiem wywiezienia kompletu punktów z upalnego Cypru. No właśnie, ale czy tym razem Pomarańczowym pogoda będzie sprzyjać? Raczej nie, bo prognozy poza dużą wilgotnością nie przewidują upałów. Zważając na fakt, że półwysep Iberyjski nie należy do najzimniejszych temperatura (która zawsze była sprzymierzeńcem drużyn z Cypru) dla Portugalczyków nie będzie problemem.

Cypr to nie tylko pogoda. Wiele razy tamtejsze drużyny, udowodniły, że jest to ciężki teren dla przyjezdnych. Z najbliższej historii wystarczy wspomnieć męczarnie Chelsea, która z trudem wymęczyła skromne zwycięstwo 1:0. Forma APOEL-u, ogólnie też przedstawia się dobrze, po słabym początku i dwóch remisach kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Oczywiście, nie należy się sugerować formą z ligi cypryjskiej bo mecze na poziomie europejskich pucharów to zupełnie inna sprawa. Chociaż pomimo tego co pokazuje tabela grupy D, APOEL sprawiał naprawdę dobre wrażenie i gdyby nie małe problemy kadrowe w pierwszych meczach, oraz rażąca nieskuteczność kto wie na którym miejscu plasowaliby się Cypryjczycy. Ale nie ma co gdybać, fakty są takie, że po trzech kolejkach mają tylko jeden punkt dzięki remisowi z inną drużyną z półwyspu Iberyjskiego – Atletico Madrid.

Jak już pisałem wcześniej obie drużyny mają o co grać dzięki czemu można się spodziewać naprawdę ciekawego pojedynku. Atut własnego boiska oraz wielka ambicja APOEL-u pozwalają pokusić się o sprawienie niespodzianki. Dużą ilość podbramkowych sytuacji powinien zapewnić Kamil Kosowski, który najprawdopodobniej zagra od początku spotkania. We wcześniejszych meczach, pokazał że nie czuje żadnego respektu wobec silniejszych rywali i stwarza własnej drużynie sporo sytuacji – jeśli strzelcy poprawią skuteczność to Porto może odjechać z pustym dorobkiem punktowym. Oczywiście nie należy lekceważyć smoków. Kosowski przed pierwszym meczem wyrażał się o nich w samych superlatywach twierdząc, że są najlepszą obecnie drużyną w grupie D. Z drugiej strony jego zespół udowodnij, że potrafią grać z nimi jak równy z równym a o niepowodzeniu zadecydowała słabsza forma napastników. Na podstawie powyższego wywodu uważam, że typ 1X jest ciekawym typem a stawka 2,26 warta ryzyka.
 
robin-hood 0

robin-hood

Użytkownik
jesli chodzi o mecz atletico-chelsea to chcelsea prawdopodobnie wystawi zmiennikow (tak sugeruja angielskie media). w ostatnim meczu z boltonem ancelotti nie dokonal zadnej zmiany!! jedenastu chlopa gralo pelne 90 minut. jak juz ktos wspomnial w weekend czeka ich szlagierowy mecz z manchesterem united. ostatni argument to sytuacja w grupie. chelsea ma 9 pkt. po trzech kolejkach i naprawde nie musi wygrywac tego spotkania
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
ja się trochę zaczynam bać bo postawiłem podwójną szansę na Chelsea. ( czyli że wygra po 1 lub po 2 połowie). mam nadzieje że po 1 połowie podtrzyma jakieś 0:1 a potem już może się dziać co chce. Mimo wszystko mam nadzieję, że któraś z połów będzie należała do Chelsea. Atletico w dołku ale nie można ich lekceważyć na własnym terenie. Oby Chelsea nie dało plamy pomimo tego szlagierowego meczu z Man Utd.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Apoel Nicosia - FC Porto - 2 @@ 1,64 (Zwycięstwo Porto)
Wybrałem spotkanie ze wtorkowej fazy ligi mistrzów Apoel z Porto , Spotkanie dzięki któremu Porto może praktycznie przesądzić o awansie do następnej rundy. Porto zdecydowany faworyt w ataku dwójka znakomitych napastników Hulk oraz Falcao do tego dochodzi znakomita i utalentowana pomoc z czego od lat słynie Porto. Wątpię aby potknęli się na Cyprze. Mistrz Cypru co prawda lubi sprawiać niespodzianki jednak to spotkanie ma wiele czynników które niestety są na ✅ dla Porto i dlatego typuje ich zwycięstwo.
APOEL: Chiotis – Poursaitidis, Kontis, Grncarov, Haxhi, Charalambidis, Michael, Morais, Kosowski, Pinto, Mirosavljevic
Porto: Helton – Fucile, Rolando, Bruno Alves, Pereira, Belluschi, Fernando, Meireles, Hulk, Falcao, Rodriguez
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Spotkanie: Atletico MadrytChelsea Londyn 2

O godzinie 20.45 dojdzie do czwartego meczu w Lidze Mistrzów. W tym meczu jako gospodarze wystąpi drużyna Atletico Madryt a jako goście Chelsea Londyn. Drużyny są w zupełnie innych sytuacjach. Zespół z Madrytu w lidze jak i w europejskich pucharach spisuje się fatalnie. W lidze zajmuje nieciekawe 18 miejsce a w LM z dorobkiem 1 punktu zajmuje 4 – ostatnie miejsce. Zremisowali bezbramkowo z Apoelem a w pozostałych dwóch meczach stracili 6 goli (2:0 z Porto i 4:0 z Chelsea). W poniedziałek przegrali z Atleticiem Bilbao 0:1. Był to pierwszy mecz nowego trenera Quiqua Sancheza Floresa po dymisji Abela Resino. Niezbyt dobry początek kariery trenerskiej w tym klubie. Uważam że minie jeszcze trochę czasu nim piłkarze zapoznają się z nową myślą trenera. Nowy szkoleniowiec Atletico we wtorkowym meczu nie będzie mógł skorzystać z usług Mariano Pernii, Ignacio Camacho, Juana Valery oraz Roberto.
Chelsea obecnie zajmuje fotel lidera w lidze angielskiej jak i w grupie D Ligi Mistrzów. Ostatnie 4 mecze to popis w wykonaniu piłkarzy londyńskiego klubu. 5:0 z Blackburn, dwa razy po 4:0 z Boltonem a w międzyczasie właśnie zwycięstwo 4:0 z Atletico Madryt. Daje to świetny bilans bramek 17:0. Nie były to zwycięstwa fartowne i zdobyte tylko z błędów przeciwnika. Ekipa Ancelottiego gra bardzo mądrze i odpowiedzialnie. Jeżeli wygrają ten mecz to praktycznie wyjście z grupy mają w kieszeni. W tym meczu w drużynie Chelsea nie zagra John Obi Mikel, Jose Bosingwa, Ashley Cole, oraz Yuri Zhirkov. Pod znakiem zapytania stoi także występ Didier Drogby, który narzeka na drobny uraz.
Już w weekend Chelsea zagra arcyważny mecz z Manchesterem United tak więc nie spodziewam się tu kolejnego pogromu ze strony Chelsea a mądrej i rozważnej gry z dużym procentem posiadania piłki. To spowoduje że gospodarze będą musieli biegać aż w końcu nie wytrzymają fizycznie i ulegną mojemu ukochanemu klubowi – Chelsea Londyn.
 
liptonek44 0

liptonek44

Użytkownik
vs.
W roli zdecydowanego faworyta do wtorkowego wyjazdowego meczu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt przystąpią piłkarze Chelsea Londyn.Obie drużyny w obecnym sezonie prezentują zupełnie odmienną formę. Chelsea spisuje się bardzo dobrze, natomiast postawa Atletico jest katastrofalna.Chelsea Londyn z kompletem trzech zwycięstw pewnie przewodzi tabeli grupy D. Zwycięstwo na Vicente Calderon już teraz zapewni drużynie prowadzonej przez Carlo Ancelottiego awans do kolejnej rundy. W Madrycie wierzą jednak, że pojedynek z Chelsea będzie przełomowy dla drużyny, która wreszcie zacznie grać na miarę swoich możliwości.Atletico w trzech dotychczasowych meczach Ligi Mistrzów zdobyła jeden punkt bezbramkowo remisując u siebie z APOEL-em Nikozja, nie zdobyło ani jednego gola, za to straciło aż sześć.Atletico również w rozgrywkach ligowych spisuje się fatalnie. W dziewięciu rozegranych spotkaniach madrycki klub zdobył zaledwie siedem punktów i zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli.Drużynie na razie nie pomogła zmiana trenera. Quique Sanchez Flores w swoim debiucie na szkoleniowej ławce Atletico przegrał w ostatniej kolejce 0:1 z Athletic Bilbao.Nowy szkoleniowiec Atletico we wtorkowym meczu nie będzie mógł skorzystać z usług Mariano Pernii, Ignacio Camacho, Juana Valery oraz Roberto.W drużynie gości nie wystąpią natomiast John Obi Mikel, Jose Bosingwa, Ashley Cole, oraz Yuri Zhirkov. Pod znakiem zapytania stoi także występ Didier Drogby, który co prawda odcierpiał już karę trzymeczowego zawieszenia, ale narzeka na drobny uraz. Zespół Chelsea po jedenastu rozegranych spotkaniach przewodzi natomiast tabeli angielskiej Premiership. The Blues w obecnym sezonie mogą pochwalić się bardzo dobrą grą w defensywie. Drużyna Carlo Ancelottiego w rozgrywkach ligowych straciła do tej pory tylko osiem bramek, natomiast w Lidze Mistrzów jeszcze ani jednej.

Moja propozycja:
Chelsea win po kursie 1,80
⛔
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: AC Milan - Real Madryt ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.70
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 20.45 na San Siro w Mediolanie rozpocznie się niezwykle emocjonujące spotkanie 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym AC Milan podejmować będzie zespół Realu Madryt. Ciężko jest wskazać faworyta tego pojedynku. Jeszcze niedawno byłaby nim ekipa Królewskich, ale wobec bardzo dobrej passy Rossonerich i kilku wpadek w ostatnim czasie piłkarzy z Madrytu ciężko jest go wskazać.
Mecz przed dwoma tygodniami na Estadio Santiago Bernabeu zakończył się sensacyjnym zwycięstwem Milanu (3:2), mimo, iż to Real zgodnie z planem prowadził po pierwszej połowie.
Manuel Pellegrini zamierza w jutrzejszym spotkaniu wystawić tę samą jedenastkę, jaka wyszła na boisko w sobotnim meczu ligowym z Getafe, wygranym, mimo gry przez większość pojedynku z osłabieniu, 2:0 (2 bramki Gonzalo Higuaína). Atak tworzyć powinni Argentyńczyk Higuaín z Karimem Benzemą. W przeciwieństwie do tego pierwszego, który miejsca w wyjściowym składzie może być pewny, były napastnik Lyonu musi o nie walczyć z ikoną Realu - niezniszczalnym Raulem. Inną pozycją, której obsada nie jest do końca pewna, jest środek pola, gdzie partnerować Xabiemu Alonso może jutro zarówno Lassana Diarra, jak i Mahamadou Diarra.
Myślę, że goście przystąpią do jutrzejszego spotkania niezwykle zmotywowani. W ostatnim czasie Real zawiódł już wystarczajaco wiele razy i czas, by wraz z wygraną w &quot;małych derbach&quot; Madrytu zapoczątkować kolejną serię zwycięstw. Zwłaszcza, że Kaká i spółka muszą zrewanżować się podopiecznym Leonardo za przykrą niespodziankę z ostatniej kolejki. Nie sądzę, by Milan, mimo kilku przyzwoitych wyników w ostatnich meczach ligowych, był w stanie przeciwstawić się jutro zdeterminowanym Królewskim.

Przewidywany skład Realu Madryt: Casillas - Sergio Ramos, Pepe, Albiol, Arbeloa - Kaká, Xabi Alonso, Lassana Diarra, Marcelo - Higuaín, Benzema
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madrid - Chelsea
Typ: under 2,5
Kurs: 1,901
Buk: Pinnacle
W tym meczu kazdy stawia na Chelsea poniewaz są oni ostatnio w naprawde dobrej formie w lidze, Atletico to kazdy wie, mają potencjał ale nie potrafią go wykozystac, brakuje im tez troche szczescia ale to nie wytłumacza fatalnej postawy druzyny z Madrytu. Mecz nie ebdzie prowadzony w jakims kosmicznym tempie, Atletico nie bedzie chciało stracic a Chelsea ma pewna sytuacja w grupie a w najblizszy weekend ma mecz z ManU i to beda mieli na mysli. Mysle ze w tym meczu nie padnei duzo bramek i under 2,5 to dobry typ na to spotkanie.
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Spotkanie: Apoel Nicosia - FC Porto
Typ: X
Kurs: 3,65
Bukmacher: Bet-At-Home

Analiza:

Spotkanie Apoel Nicosia z FC Porto to kolejny z meczów piłkarskiej Ligi Mistrzów. Dla Cypryjczyków to ostatnia szansa na powalczenie o awans z 2 miejsca do dalszych rozgrywek.
Apoel w lidze cypryjskiej ogrywa wszystkich jak leci najczęściej bez straty bramki, spotkania LM to jednak inny rozmiar kapelusza zwłaszcza że przeciwnikiem ich jest dobrze dysponowany zespół FC Porto. Nie trzeba być ekspertem, żeby wiedzieć kto jest faworytem tego spotkania. Portugalczycy to bardzo silna drużyna, ale na wyjeździe dużo traci na wartości a w konfrontacji z ambitnymi, zmobilizowanymi Cypryjczykami mogą stracić punkty. Remis w tym spotkaniu mógłby być przyjęty przez gości z umiarkowanym zadowoleniem i myślę, że głównie z taką myślą przyjeżdżają na Wyspę Afrodyty. Ostatnio zwycięstwa w lidze przychodzą FC Porto dosyć ciężko - tracą trochę takie głupie bramki, a i skuteczność ich w niektorych sytuacjach zawodzi. Za atut Apoelu można uznać ich żywiołowość, a że mecze w Nikozji rzadko kiedy kończą się zdecydowanymi zwycięstwami teoretycznie mocniejszych rywali.
Ostatnie spotkania obu drużyn to: Apoel (wyjazdowa wygrana 2:0 z Arisem Limassol oraz domowa wygrana 2:0 z Ethnikosem Achnas), FC Porto (domowy remis 1:1 z Belenenses oraz również domowe zwycięstwo 3:2 z Academicą Coimbra).
Bezpośrednie spotkanie tych drużyn na Estadio Da Dragao zakończyło się minimalnym zwycięstwem 2:1 FC Porto (przebieg meczu wskazywał nawet na remis), co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że to spotkanie zakończy się remisem. Uważam że nie zawiodę się na APOELU, który urwie punkty faworyzowanemu FC Porto. Czy miałem rację przekonamy się jutro wieczorem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom