>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wtorek 3 listopada 2009r - 4 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
leon160 0

leon160

Użytkownik
Zapowiada się ciekawy dzień jutro. Ja osobiście typował bym takie spotkania jak:
1.) AC Milan-Real M. 1.druzyna strz.gola Kurs (1.3)
Dlaczego?! Ostatni mecz pokazał nam doskonale jak bardzo bramkostrzelne są obie drużyny, Milan gra na własnym stadionie. Zapewne zobaczymy w składzie Pato, Pirlo czy Ronaldinho, którzy strzelać potrafią :-D(chyba każdy zawodnik potrafi):-D. Jestem przekonany, że ostatni ich ligowy wynik 2:0 z parmą nie był przypadkowy. Tego typu jestem pewien Co prawda kurs nie jest zbyt wielki...Zastanowiłbym się także nad zagraniem, że obie drużyny strzelą gola.
2.)Mac.Haifa-Juventus: 2 Kurs (1.55)
To spotkanie raczej w bramki obfitować nie będzie choć mogę się mylić. Mac. Haifa plasuje się na ostatnim miejscu. 0 pkt na koncie a juve u siebie wygrał z tą drużyną zaledwie 1:0. W lidze wygrywając 2:0 ostatecznie przegrał 2:3:kwasny4565: cóż jeśli nie wygra jutro szanse na wyjście z grupy zmaleją i będzie ciężko o punkty. Jeśli nie postawie czystej 2 to dam, że Juventus strzeli bramkę. także niewielki kurs ale zamierzam zagrać nieco grubiej..
3.)Marseille-FC Zurich: 1 Kurs (1.27)
Kurs znów mały. Ale zawsze mogło być gorzej. koniec narzekania. Sytuacja w tej grupie jest niesłychanie ciekawa. Jeśli milan wygra( przypuszczenie) i Marseille także to real może czuć się nieco zagrożonym. Zurich nie jest bardzo silnym zespołem chociaż sprawili niespodziankę wygrywając z Milanem. W lidzie w 3 ostatnich spotkaniach 1 wygrali 2 zremisowali. Czyżby odpuścili mecze ligowe na rzecz Ligi Mistrzów?! szczerze wątpie. Jak dla mnie w tym meczu murowanym faworytem jest Marseille. Są lepszą drużyną, grają lepszy futbol a Zurich? no cóż jak dla mnie niespodzianką jest, że się znaleźli w fazie grupowej i na tym powinni zakończyć te swoje niespodzianki!!
Nie sądzę , że wygrają, nie sądze, że zdołają strzelić nawet bramkę!


Jeśli ktoś się niezgadza z tym co napisałem to proszę o stosowny komentarz i poprawienie mojego błędu:-D
 
T 0

tomekks

Użytkownik
Mysle że Leon ma całkiem dobre typy ;) obawiałbym sie Juve, nie wiadomo co zagrają, jeśli Maccabi strzeli bramke to może być ciekawie...
Ja myśle że na dziś warto pograć:
1) Marseille - Zurich (handi 0:1) - 1.7 - Obie drużyny mają po 3 pkt. i zajmują 3 i 4 miejsce. 1 i 2 jest Real i Milan z 6pkt. Zurych punkty zdobył z Milanem który był w głębokim dołku, gdyby dziś miałby sie odbyć ten mecz jestem pewien na 100% że Zurych by nie wygrał. Marsylczycy punkty zdobyli w Zurychu pokonując miejscowy klub 1-0. Porównując aspiracje obu drużyn myśle że tu zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy. Mysle że 2-0 powinno spokojnie być ;]
2) Milan - Real - obie strzelą - 1.6 - myśle że mecz będzie przebiegał pod dyktando graczy Pellegriniego. Z kolei AC Milan łapie wiatr w żagle i myśle że obie drużyny dzisiaj strzelą bramke. Jedno zagranie R80 i wystarczy dołożyc noge ;) a Real to Real i napewno coś ustrzeli.
3) Bayern - Bordeaux - podwójna szansa 0-0 - 1.6 - myśle że ten mecz będzie jak najbardziej na remis. Piłkarze Bordeaux są na 1 miejscu w tabeli z 7pkt. Tutaj remis będzie dla nich dobrym wynikiem więc myśle że będą raczej trzymali sie własnej połowy i rozbijali daleko od pola karnego ataki bawarczyków. Trener oszczędzał Gourcuffa i Gourfranna których w meczu ligowym zdjął w okolicach 60 minuty. więc dziś będą w miare wypoczęci i mogą poszaleć. Z drugiej stronny Robben który w Bayernie gra pierwsze skrzypce, ale sam nie powinien za dużo zdziałać. Ostatni mecz Bayernu 0-0 ze słabym Stuttgartem, Bordeaux wygrali 1-0 z PSG, spodziewałbym się tutaj także mniej niż 2,5 bramek ;)
POWODZENIA !
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Bordeaux wygralo ostatnio z Monaco, takie male sprostowanie. Ale zgadzam sie, niestety, ze bardzo mozliwy jest remis w Monachium, a podwojna szansa to juz w ogola bardzo prawdopodobna. Pilkarze z Allianz Arena od jakiegos czasu wobec silniejszych przeciwnikow pokazuja straszna niemoc strzelecka i niecelnosc i to w polaczeniu z uwaznym graniem gosci w obronie moze doprowadzic do remisu na koniec, a do polowy tym bardziej, dlatego kurs 2,15 na to drugie wydaje sie naprawde ciekawy.
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madryt - Chelsea Londyn
Typ: Chelsea Londyn -2
Kurs: 6.75
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Dziś o godzinie 20-45 rozpoczną się mecze 4 kolejki piłkarskiej ligi mistrzów. do ciekawego spotkania dojdzie w Madrycie, gdzie na Vincente Calderon miejscowe Atletico podejmować będzie Londyńskie Chelsea. Faworytem tego spotkania są goście, którzy w ostatnim czasie znajdują się w znakomitej formie o czym świadczą niezwykle wysokie i efektowne zwycięstwa the Blues. Atletico wręcz przeciwnie, w ostatnich meczach odnotowuje same porażki nie tylko w lidze mistrzów ale także w Primera Division. Piłkarze Floresa są obecnie na bardzo odległym 18. miejscu w lidze hiszpańskiej. Chelsea zaś to obecny lider Premier League. Piłkarze niebieskich pod wodzą Ancelottiego spisują się coraz to lepiej i wszystko wskazuje na to, że drużyna Chelsea z meczu na mecz rozkręca się coraz bardziej. Ostatnie wyniki mówią same za siebie: dwukrotne okazałe zwycięstwo 4:0 nad Boltonem w lidze i pucharze kraju, 5:0 z Blackburn a także 4:0 właśnie z Atletico w lidze mistrzów przed dwoma tygodniami. Myślę że także i dziś zobaczymy okazałe zwycięstwo Chelsea, które przybliży się do awansu do 1/8 finału ligi mistrzów nad słabo spisującym się Atletico, które w lidze mistrzów ma tylko iluzoryczne szanse na awans do kolejnej rundy.
 
B 39

bunik

Użytkownik
kamilkilku
Zgodze się, że Chelsea jest w wybornej formie , a Atletico cieniuje, ale nie raz się tak zdarzało, że słabe Atletico wygrywało np. z Barceloną czy Realem. Po za tym Chelsea zagra niedługo mecz z ManU i jestem pewny, że w tym meczu będa się oszczędzać, więc jesli typ to x2 lub nawet 1x, bo jesli Atletico chce myslec o Lidze Europejskiej tonie może tego meczu przegrać, a jedna indywidualna akcja (Aguero lub Forlana)może przesądzić o losach meczu.
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
a macie dane czy w bayernie zagra ribery i/lub robben?
bo monachium jezeli bedzie bez tych dwoch grajkow...to wtedy x2...a moze nawet 2 na malej stawce ;)
 
M 5

mapolll

Użytkownik
a macie dane czy w bayernie zagra ribery i/lub robben?
bo monachium jezeli bedzie bez tych dwoch grajkow...to wtedy x2...a moze nawet 2 na malej stawce

Nie zagra Ribery, Daniel van Buyten i Thomas Muller. Kurs na Bordeaux jest wysoki, więc myśle że warto zaryzykować.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus

Atlético Madrid - Chelsea over 2.5 (1,88 )
Dzisiaj oraz jutro zostanie rozegrana 4 kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów. Z pośród dzisiejszych spotkań wybrałem mecz Atletico z Chelsea. Gospodarze nadal pogrążeni w kryzysie, od porażki na wyjeździe 3:0 z Osasuną wyszedł im tylko jeden mecz z 3 ligowym zespołem Marbella w Pucharze Króla. Gdzie i tak wygrali zaledwie 2:0, w innych meczach szło im tragicznie: remis z Mallorca (na własne życzenie stracili bramkę w 90 minutę grając z przewagą dwóch zawodników!) porażki z Athletico Bilbao 1:0 oraz z Chelsea 4:0 w Lidze Mistrzów. Widać, że z drużyną dzieje się coś niedobrego, bo umiejętności piłkarskie takich zawodników jak Sergio Aguero, Simao Sabrosa czy Diego Forlan nie ulegają wątpliwości. Do tego przed &quot;Los Colchoneros&quot; dwa bardzo ważne spotkania, najpierw mecz o życie w Lidze Mistrzów z Chelsea, gdzie, aby mieć jeszcze jakiekolwiek szansę muszą dzisiaj wygrać z The Blues, a następnie wielkie derby Madrytu z Realem oczywiście najbardziej prestiżowy mecz dla wszystkich fanów Atletico. Dla graczy z Londynu ten mecz również nie jest o pietruszkę. Wygrywając dziś w Madrycie zapewnią sobie na 100% awans do kolejnej rudny Ligi Mistrzów. Tym bardziej, że drużyna ze stolicy Anglii jest obecnie w wyśmienitej formie. Po porażce na Villa Park z Aston Villą 2:1 wyraźniej zmotywowali się do jeszcze cięższej pracy. 4 z rzędy wygrane mecze - dwa w lidze, jednej w Carling Cup oraz jeden w Lidze Mistrzów. Wszystkie odniesione do zera, a co ważniejsze w każdym zdobyte 4 bramki (raz z Blackburn strzelili o jedną więcej). Znakomitą formę strzelecką w tych spotkaniach prezentują Salomon Kalou (4 mecze, 3 gole), Dider Drogba (3 mecze, 3 gole) oraz Frank Lampard (4 mecze, 4 gole). Z kontuzjowanych graczy zabraknie Mariano Pernii, Ignacio Camacho, Juana Valery oraz Roberto ze strony Atletico. Natomiast ze strony Chelsea nie zagrają Jose Bosingwy, Ashley&#39;a Cole&#39;a, Johna Obi Mikela i Jurija Zhirkova. Natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Drogby, który narzeka na lekki uraz. Bez wątpienia oba zespoły chcą wygrać ten mecz i mają ku temu powody. Uważam, że podobnie jak w spotkaniu w Londynie emocji nie zabraknie, a co za tym idzie padnie również kilka bramek.
Kurs z: Betsson
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Ac Milan - Real Madrid
typ: Real Madrid -1
kurs: 5,50
buk: bet365
Analiza:
Obie ekipy zagrały ze soba w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów.Jak wszyscy wiemy było 3-2 dla Milanu.Dla trzeźwo patrzacych na wyniki była to niespodzianka i to dośc duża bo po serii wpadek i zwyciestwie 3 dni przed meczem z Roma nikt chyba nie podejrzewał ,ze Milan moze cos zwojowac w Madrycie.
Taks sie jednak stało, ponad połowa bramek tamtego meczu padła po fatalnych błedach bramkarzy i obrońców ale to juz za nami.
Ostatnie wyniki są dosc zróżnicowane.Real po klesce w Copa del Rey z druzyną Alcorconu 4:0,kolejny mecz wygrali w dziesiatke z ekipą Getafe 2:0.
Milan po prowadzeniu z Napoli 2:0 stracili 2 bramki w końcowych minutach i zremisowali 2:2.Ostatnie spotkanie wygrali 2:0 z Parmą.Widac ,ze Milan powoli zaczyna grać na coraz wyższym poziomie ale według mnie jest to jeszcze za słaba gra by rywalizowac na równi z Realem.
Moze mój typ jest dosc ryzykowny bo na San Siro bedzie niezmiernie cieżko wygrać dwoma goalmi lecz licze że w ostatnich 10 minutach przy prowadzeniu gosci Milan zaatakuje wszystkimi siłami a Real majac szybkich zawodników w napadzie wyprowadzi skuteczna konter i zdołają wygrac dwoma golami.
Polecam grac na Real ,choć by nawet draw no bet bo moim zdaniem to jest czysty zysk.Ja za odpowiednia stawke znajde miejsce na typ z hanicapem bo spodziewam sie takeigo obrotu sytuacji.
Nie ma co rozpamietywac sytuacji z osattniego meczu bo działy sie tam dziwne rzeczy,których nie powinno być.Lecz widac było ze obu ekipom zalerzało na 3 punktach,nikt nie grał na remis i jeżeli w tym spotkaniu zagrają podobnie to Milan zosatnie skarcony, odsłaniajac sie nie co i grajac zbyt ofensywnie.
Realowi taka gra jak najbardziej odpowiada ,bo na tym polega gra w Hiszpanii.
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
versus


Atlético Madrid - Chelsea over 2.5 (1,88 )

Dzisiaj oraz jutro zostanie rozegrana 4 kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów. Z pośród dzisiejszych spotkań wybrałem mecz Atletico z Chelsea. Gospodarze nadal pogrążeni w kryzysie, od porażki na wyjeździe 3:0 z Osasuną wyszedł im tylko jeden mecz z 3 ligowym zespołem Marbella w Pucharze Króla. Gdzie i tak wygrali zaledwie 2:0, w innych meczach szło im tragicznie: remis z Mallorca (na własne życzenie stracili bramkę w 90 minutę grając z przewagą dwóch zawodników!) porażki z Athletico Bilbao 1:0 oraz z Chelsea 4:0 w Lidze Mistrzów. Widać, że z drużyną dzieje się coś niedobrego, bo umiejętności piłkarskie takich zawodników jak Sergio Aguero, Simao Sabrosa czy Diego Forlan nie ulegają wątpliwości. Do tego przed &quot;Los Colchoneros&quot; dwa bardzo ważne spotkania, najpierw mecz o życie w Lidze Mistrzów z Chelsea, gdzie, aby mieć jeszcze jakiekolwiek szansę muszą dzisiaj wygrać z The Blues, a następnie wielkie derby Madrytu z Realem oczywiście najbardziej prestiżowy mecz dla wszystkich fanów Atletico. Dla graczy z Londynu ten mecz również nie jest o pietruszkę. Wygrywając dziś w Madrycie zapewnią sobie na 100% awans do kolejnej rudny Ligi Mistrzów. Tym bardziej, że drużyna ze stolicy Anglii jest obecnie w wyśmienitej formie. Po porażce na Villa Park z Aston Villą 2:1 wyraźniej zmotywowali się do jeszcze cięższej pracy. 4 z rzędy wygrane mecze - dwa w lidze, jednej w Carling Cup oraz jeden w Lidze Mistrzów. Wszystkie odniesione do zera, a co ważniejsze w każdym zdobyte 4 bramki (raz z Blackburn strzelili o jedną więcej). Znakomitą formę strzelecką w tych spotkaniach prezentują Salomon Kalou (4 mecze, 3 gole), Dider Drogba (3 mecze, 3 gole) oraz Frank Lampard (4 mecze, 4 gole). Z kontuzjowanych graczy zabraknie Mariano Pernii, Ignacio Camacho, Juana Valery oraz Roberto ze strony Atletico. Natomiast ze strony Chelsea nie zagrają Jose Bosingwy, Ashley&#39;a Cole&#39;a, Johna Obi Mikela i Jurija Zhirkova. Natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Drogby, który narzeka na lekki uraz. Bez wątpienia oba zespoły chcą wygrać ten mecz i mają ku temu powody. Uważam, że podobnie jak w spotkaniu w Londynie emocji nie zabraknie, a co za tym idzie padnie również kilka bramek.

Kurs z: Betsson


tylko w kwestii wyjasnienia
Drogba zagra
 
maurizio1986 0

maurizio1986

Użytkownik
Nie zagra Ribery, Daniel van Buyten i Thomas Muller. Kurs na Bordeaux jest wysoki, więc myśle że warto zaryzykować.
Nie zagraja napewno: Ribery, Müller, Olic, vBuyten, Sosa.
Braafheid tez jeszcze pod znakiem zapytania.
Robben w drugiej polowie ma wejsc na 20-30min.
wiec bezdie tak: Butt - Lahm,Demichleis,Badstuber, Braafheid/Pranjic - Szwagier, Bommel. Tymo, Pranjic/Altintop - Klose, Toni
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja pojde troche pod prad ????

marsylia - zurych x2 @ 3.25⛔
over 2.5 @ 1.66
✅

Spotkanie miedzy 2 druzynami ktore nie maja nic do stracenia na tym punkcie. Remis ani jednej ani drugiej sruzynie nie jest zbytnio na reke,bo jezeli nei padnie remis w meczu Milan - Real, to druzyna zwyciezka w tym meczu bedzie miala 2 miejsce, a (nie liczac tej) na 2 kolejki przed koncem to ladna pozycja do dalszej gry w LM. nie spdoziewam sie zbytnio zeby ktoras druzyna odpuscila, albo nie grala na 100% swych mozliwosci.
Obie druzyny w ostatnim spotkaniu zremisowaly, tylko rzecz w tym ze Zurych zagral 3 mecze, a Marsylia 1 ... przez co mysle mozna wnioskowac ze sklad szwajcarskiej druzyny sporo odbiegal od podstawowego.Zurych juz raz pokazal z Milanem ze potrafi wygrac, a poki co w LM nie zabraklo niespodzianek. Wysoki kurs, a Marsylia ma nieco komplikacji, nie zagraja Bonnart, Rudy Riou, J.Rodriguez , Rool , Fomen, Gnabouyou, D&#39;Ulivo, Ndoumbou. Z kolei w druzynei gosci nie zobaczymy Chikhaoui , Hassli , Abdi, czyli nic wielkiego.
Krotko mowiac kurs na 1 wydaje mi sie zanizony, ale bardzo niska stawke dam na to spotkanie. Lm to Lm w koncu :p

EDIT:
TBM mial racje ???? , ale over gladko ????
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: Apoel(0, +0.5) - FC Porto Handicap
Typ: 1
Kurs: 2.51
Bukmacher: Bet365
Analiza: W tym meczu typuje remis lub zwycięstwo gospodarzy. Swój typ motywuje tym, że FC Porto pokonało u siebie tylko 2-1 swojego dzisiejszego przeciwnika. Apoel Nikozja w swojej lidze zajmuję trzecie miejsce, tak samo jak w grupie Ligi Mistrzów. Ostatnie mecze gospodarzy:

26/10-09 1.Liga Apoel Nicosia vs. Ethnikos Achnas 2:0
30/09-09 Liga Mistrzów, Grupa D Apoel Nicosia vs. Chelsea 0:1
26/09-09 1.Liga Apoel Nicosia vs. Doxa Katokopias 3:0
12/09-09 1.Liga Apoel Nicosia vs. AE Paphos 0:0
26/08-09 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Apoel Nicosia vs. FC Copenhagen 3:1
09/08-09 Superpuchar Apoel Nicosia vs. Apop Kinyras Peyias 2:1
29/07-09 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Apoel Nicosia vs. Partizan Belgrade 2:0
21/07-09 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Apoel Nicosia vs. Eb/Streymur 3:0
06/05-09 Puchar Cypru Apoel Nicosia vs. Apop Kinyras Peyias 1:0
01/05-09 1.Liga Apoel Nicosia vs. AEL Limassol 3:1

Wygrali osiem na dziesięć spotkań. Teraz goście:

04/10-09 Liga Sagres Olhanense SC vs. FC Porto 0:3
19/09-09 Liga Sagres Sporting Braga vs. FC Porto 1:0
15/09-09 Liga Mistrzów, Grupa D Chelsea vs. FC Porto 1:0
29/08-09 Liga Sagres Naval vs. FC Porto 1:3
16/08-09 Liga Sagres Pacos Ferreira vs. FC Porto 1:1
31/07-09 Peace Cup Aston Villa vs. FC Porto 2:1
29/07-09 Peace Cup Group D Besiktas vs. FC Porto 0:0
27/07-09 Peace Cup Group D Olympique Lyonnais vs. FC Porto 0:2
31/05-09 Taca de Portugal Pacos Ferreira vs. FC Porto 0:1
16/05-09 Liga Sagres Trofense vs. FC Porto 1:4

Natomiast goście wygrali tylko pięć spotkań z dziesięciu. Apoel Nikozja napewno nie jest na straconej pozycji. Przy własnych kibicach napewno będą chcieli powalczyć o punkty. Jeśli wywalczą minimum jeden, mój typ wejdzie ???? Apoel Nikozja przegrało tylko 0-1 z Chelseą Londyn u siebie w Lidze Mistrzów. No z kim jak z kim ale z drużyną The Blues przegrać tylko 0-1 to naprawdę jest sukces ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja pojde troche pod prad ????

marsylia - zurych x2 @ 3.25
over 2.5 @ 1.66

Wysoki kurs, a Marsylia ma nieco komplikacji, nie zagraja Bonnart, Rudy Riou, J.Rodriguez , Rool , Fomen, Gnabouyou, D&#39;Ulivo, Ndoumbou. Z kolei w druzynei gosci nie zobaczymy Chikhaoui , Hassli , Abdi, czyli nic wielkiego.
Nie mówię, że typ zły bo czasem warto iść pod prąd, ale z osłabień Marsylii tak na dobrą sprawę trzeba brać pod uwagę tylko Juliena Rodrigueza i Bonnarta. Dla pozostałych graczy miejsca w składzie by nie było.

Brak Chikhaouiego i Hassliego to dla Zurichu baardzo duża strata. Abdi nie zagra? On tam jest playmakerem i wedlug moich informacji dzisiaj wystąpi, ale byc może czegoś nie dopatrzyłem.

--------

Ogólnie jeśli chodzi o inne mecze to bardzo popularne granie na Chelsea. Ok bardzo dobra forma The Blues, a wielka mizeria w wykonaniu Atletico. Moim zdaniem nie należy jednak zapominać, że piłkarze Chelsea są mocno eksploatowani i w zanadżu do awansu mają m.in pojedynek z APOEL-em u siebie, który bezapelacyjnie powinni wygrać. Ok.. na Vicente Calderon powinni grać o pełną pulę i zapewne będą, ale u gospodarzy dno zostało już osiągnięte więc może pora aby się od niego odbijać? Mecze z Chelsea i Realem to doskonałe okazje aby udowodnić, że w piłkę grac potrafią. Nowy trener coś tam poukładał, ale z Bilbao przegrali. Na Vicente Calderon ciągle im czegoś brakuje, ale nie przegrywają. Może i nie przegrają także tym razem? Byłbym ostrożny jeśli chodzi o Chelsea... ale ok.. trochę na ten mecz patrzę przez pryzmat kibica Atletico;P
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
W zasadzie na wstępie powiem , że wole na papierze &#39; trudniejsze &#39; kolejki lm bo wtedy bywa lepiej gdyz jak są czasem aż za bardzo oczywiste. Ale to słowem wstępu.

Apoel- Porto

Tutaj widze jakby nie było niespodzianke. Apoel u siebie sądze napsuje sporo krwi portugalczykom. Juz nie raz druzyna z Cypru pokazywala , że u siebie jest w stanie sprawic niespodizanke a conajmniej pokusic sie o strzelenie goli i dobra gre .
Dlatego nie rozpisujac sie typuje:
1X- kurs okoli: 1.92⛔ mało brakowalo


Beskitas- VFL Wolsb.

Wolsburg ma 4 punkty i nie najgorsza pozycje gorzej z Turkami , którzy nazbierali 1 pkt i w nastepnej kolejce jadą na mecz z Machesterem. Poprzednio w starciu obu ekip był bezbramkowy remis.
Sadze , że dużo bedzie sie działo w tym meczu (mam nadzieje) i tym razem padnie over bramkowy kurs ok:1.75✅

Celowo pominalem mecze Chelsea i Marsylczyków bo wiele osob juz o nich pisalo a przemyslenia mam podobne.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Spotkanie: Besiktas - VfL Wolfsburg
Typ: Yellow Card - Matteo Ferrari - TAK
Kurs: 4
Bukmacher: Betsson
Analiza: Z dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów polecam zakład na zawodnika. Matteo Ferrari to środkowy obrońca Besiktasu Stambuł. W dzisiejszym spotkaniu będzie musiał toczyć boje z silnymi i bardzo szybkimi napastnikami Dzeko i Martinsem. Jest to mecz ostatniej szansy dla tureckiego zespołu aby powalczyć o awans do kolejnej fazy tych rozgrywek. Na pewno od samego początku będą się starali przejąć inicjatywę na boisku, aby jak najczęściej przebywać na połowie przeciwnika. Doping fanatycznych kibiców bardzo się przyda, a niewątpliwie zaskoczy piłkarzy niemieckiego klubu którzy są przyzwyczajeni do pikniku na trybunach w trakcie spotkania. W tym sezonie Ferrari we wszystkich rozgrywkach w którzy brał udział otrzymał jak dotąd 2 żółte i 1 czerwoną kartkę. Arbitrem dzisiejszego spotkanie będzie młody hiszpański sędzia, pan Alberto Undiano Mallenco. W tym sezonie Ligi Mistrzów prowadził jeden mecz i pokazał w nim 4 żółte kartki. Był to mecz FC Liverpool - Olympique Lyon. Z czasem piłkarze z Wolfsburga będą przejmować inicjatywę i atakować. Ferrari stracił formę którą prezentował grając we włoskiej Genoa&#39;i i myślę że nie raz będzie w &quot;sytuacji bez wyjścia&quot;, tzn będzie musiał faulować i przy jednym z takich zdarzeń otrzyma żółtą kartkę. Kurs 4 naprawdę warty zagrania. Polecam.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
U mnie jak narazie LM żyję długoterminwką z pucharów która przez kluby Brytyjskie ledwo dyszy, ale dzisiaj mam coś dograne ale to raczej na nie wyjściowych taśmach.
Dzisiaj Bayern jak wiemy gra z Bordo szczerzę to po pierwszej kolejce myślałem że Bayern tutaj na lajcie wyjdzie z grupy teraz przy tym spotkaniu wszystko obróciło się o 180 stopni jestem prawie pewny że bez skrzydeł Ribiego jak i Robbena Bawarczycy nie wygrają tego spotkania i będzie im bardo ciężko przy wygranej Juve na którę liczę, Bayern gra strasznie nie traci bramek zbytnio w lidze ale nie potrafi ich też zdobyć z bardziej ogarniętymi drużynami, a za Blanca Bordo na pewno jest wreszcie dojrzałe na wyjście z LM do meczy jeszcze jest trochę ale X2 @ 2.03 w meczu w Monachium jak dla mnie do wzięcia.
Inny mecz dla mnie gdzie teraz obracam bonus przy kursie 1.50 myślę że na dobitkę jesli komuś brakuje to ten typ jest w sam raz czyli X2 @ 1.15 w meczu APOELU, Porto to druga drużyna która według mnie awansuję w tej grupie i już dzisiaj może sobie spokojnie zapewnić awans, ale nawet remis nie będzie taki zły w rozliczeniu jeśli Chelsea dziś wygra, a Portugalskie kluby zawsze grają piękną piłkę, odgryzają się zawszę myślę że to wystarczy na klub Cypryjski żeby nie odniósł tutaj zwycięstwa.
I oczywiście spotkanie dnia dla niektórych dla niektórych nie czyli Milan - Real w Madrycie naprawdę dzięki sponsorowi tych dwóch drużyn spodziewałem się jakiegoś wałka w stylu remisu ale tutaj to było konkretne zdziwienie, Casillas który jest najlepszym bramkarze takich błędów nie widziałem u niego sezonami i nagle w takim meczu popełnia ich aż dwa, a na pewno jeden, dzisiaj myślę że nawet bez Krystyny X2 @ 1.50 to dobry value.
I ostatnie spotkanie o którym dumam to Besiktas - Wolfsburg, w poprzednim spotkaniu Wilki tracą punkty u siebie dzisiaj to samo co Real urwą gospodarzom czyli Besiktasowi wreszcie Martins współpracuję z Dzeko, bo Grafite jest na urlopie chyba że na ten mecz wróci bo tego jeszcze nie wiem, bardzo ofensywny zespół jakim są Wilki powinni coś ustrzelić i obronić się z Benaglio na bramce gdzie Besiktas wiem będzie dzisiaj bardzo osłabione myślę że Wilki dzisiaj znowu podniosą jakość i zapewnią sobie lub chociaż umocnią się na drugiej pozycji w grupie. X2 @ 1.50
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Co wy prawie wszyscy widzicie w tym Realu to ja naprawdę niewiem. Sytuacja nie różni się nic od tej z poprzednich lat. Real ma gwiazdy ale nie ma drużyny. Taktyka na marnym poziomie która przypomina rozpaczliwy atak w którym tylko Krysia robi coś wielkiego. Zespół z dobrym poukładanym przeciwnikiem ma problem ze strzeleniem gola a co dopiero z wygraniem meczu. w tym sezonie tak samo skończy się na jednej ósmej. Conajwyżej na ćwierćfinale ale w to bardzo wątpie
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
AC Milan - Real Madrid
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2,80
Pewność: 7/10
Nie interesuję się specjalnie piłką nożną, więc z góry sorry za ewentualne nieprawidłowości. Wyjątkowo postanowiłem napisać analizę, ponieważ moja intuicja uważa, że dobrze przewiduje wynik tego meczu. Do rzeczy. Real wiadomo słynie z mega ofensywy, &quot;overowa&#39; drużyna, strzelająca wiele wiele goli, ale niestety też stosunkowo sporo tracąca, jak na taką drużynę. Potwierdził to dość dziwny mecz w Madrycie przegrany 2-3. Skład Realu prawdopodobnie nie uległ (/nie ulegnie) większym zmianom. Na pewno będą od samego początku sporo atakować, co powinno przynieść efekt. Kaka będzie mógł się popisać pod nieobecność Ronaldo ;p Milan, kiedyś moja ulubiona drużyna, za czasów Shevchenko jeszcze. Dziś też wystawiają dobry skład, o dziwo wnioskuję, że będą nie tylko bronić własnego pola karnego, ale także próbować coś strzelić. Team, który potrafi przegrać z najgorszymi w lidze, a potrafi ograć najlepszych w LM, tak jak właśnie przed dwoma tygodniami zrobił to z Realem. Dziś raczej powtórki nie będzie. Milan strzeli moim zdaniem najwyżej z jedną bramkę, a Real może nawet 2-3, motywacja jest przeogromna. Sercem jestem za gospodarzami, ale rozsądek podpowiada coś innego. Po takim kursie po prostu nie wyobrażam sobie nie spróbować.
wynik: 1:1 jeszcze gol z karnego dla ACM, trudno ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom