>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wtorek - 24 Listopada - 5 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Widzę, że większość chętnie bierze kurs koło 1,8 na Barcę. Ja jestem innego zdania. Katalończycy muszą to wygrać. Tylko co z tego skoro brakować będzie kilku kluczowych zawodników. Według moich informacji i przypuszczeń Messi nawet nie powącha boiska. Ibrahimovic może wyjść w podstawowej jedenastce, ale raczej wejdzie z ławki jeśli zajdzie taka potrzeba. Toure nie zagra bankowo, Abidal na 90%. Szczególnie siła rażenia ataku ucierpi niebotycznie. Dodatkowo Iniesta i Henry cały czas szukają formy. Tak sobie to wygląda, jedynym atutem jest własne boisko, ale czy aby na pewno? Inter bez żadnych skrupułów postawi obronne zasieki i będzie wyczekiwał zabójczych kontr. I to mnie właśnie martwi. Szybki i zwinny Eto będzie niesamowicie groźny, podobnie Balotelli (o ile zagra). Może być typowe spotkanie Barcelona cały czas ciśnie, ale nic z tego nie wynika, a przeciwnik hasa z kontry. Gdyby Ibrahimovic z Messim byli zdrowi to o zwycięstwo był bym spokojny, a tak czuję remis. Nie spodziewam się kanonady więc zagram też under i za grosiaki dokładny wynik

Remis ⛔ / under 2,5 ✅/ DW 1:1⛔
typki na minus, ale mój klub pięknie ????
 
hardpr0 6

hardpr0

Użytkownik
vs
FC Barcelona - Inter Mediolan
Typ: under 2.5 @ 1.72
betsafe ✅ 2:0
Po trzech tygodniach przerwy wkońcu Liga Mistrzów wraca na europejskie boiska. W grupie F nie powinno zabraknąc emocji, ponieważ w tej grupie jeszcze wszystko jest możliwe i każda drużyna ma szansę na awans! Z tej grupy wybrałem bez wątpienia hit tej kolejki, czyli mecz na Camp Nou pomiędzy Fc Barcelona a Interem Mediolan. Obserwując kursy wystawione przez bukmacherów na ten mecz zobaczyłem, że wszyscy bukmacherzy stawiają Barcelonę w roli faworyta. Kursy w granicach 1.70-1.75 na Barcelonę nie są (według mnie) warte grania, w moim odczuciu Barcelona ze swoją aktualną formą nie jest w stanie wygrac tej &quot;bitwy&quot;. Ja jednak w tym meczu zdecydowałem się na typ poniżej 2.5 bramek.
Ten mecz to będzie walka o &quot;życie&quot; Barcelony w Lidzie Mistrzów Zajmują oni w grupie &quot;aż&quot; 3 miejsce z dorobkiem zaledwie 5 pkt. Przed rozpoczęciem sezonu nikt chyba nie przypuszczał, że obrońca trofeum Ligi Mistrzów na tym etapie rozgrywek będzie miał aż takie problemy w grupie. Barcelona w tym sezonie w lidze mistrzów straciła tylko 2 bramki i te 2 bramki straciła w jednym meczu na Camp Nou z Rubinem Kazań (1:2). W lidze stracili też mało bramek, bo tylko 8, czyli jak widac obrona Barcelony jak narazie spisuje się dobrze. Jednak na ten mecz Guardiola ma nie lada problem z gry wypadli mu Abidal, Toure, Marquez - którzy są zarażeni wirusem świńskiej grypy, natomiast sztab medyczny robi wszystko, żeby doprowadzic do gotowości dwie gwiazdy Katalonii - Ibrahimovica oraz Messiego. Jak narazie wiadomo to Ibrahimovic prawdopodobnie zagra w tym meczu, a występ Messiego wciąż stoi pod wielkim znakiem zapytania. Możliwe, że brak lub słaba dyspozycja tych dwóch zawodników po urazach może spowodowac jakiś mały problem w grze ofensywnej Barcelony. W ostatniej kolejce Primera Division Barcelona zagrała cienkie i słabe spotkanie z Atheltic Bilbao, z którym zaledwie zremisowała na wyjeździe i straciła na rzecz Realu Madryt pozycję lidera. Patrząc na ostatnie mecze Barcy można wywnioskowac, że aktualnie znajdują się oni w słabej formie.
Inter Mediolan po ostatnim zwycięstwie, które odniósł w dramatycznych okolicznościach z Dynamem Kijów (1:2) na wyjeździe znacznie polepszył swoją sytuację w grupie F Ligi Mistrzów. Prowadzą oni w grupie z dorobkiem 6 pkt. Podopieczni Jose Mourinho są aktualnie w dobrej formie - prowadzą w grupie oraz w tabeli włoskiej Serie A. O ich dobrej formie świadczą również ostatnie dobre spotkania oraz przekonujące wygrane w lidze. Inter tego meczu nie musi wygrac i zapewne 1 pkt wywieziony z Camp Nou będzie dla nich korzystny, bo w ostatniej kolejce będą podejmowac na swoim stadionie Rubin Kazań, a Barcelona pojedzie na bardzo, bardzo trudny teren do Kijowa. Sytuacja kadrowa Interu jest odmienna niż w Barcelonie, ponieważ w składzie zabraknie tylko Santona. Natomiast na ten mecz do kadry Interu po lekkim urazie wraca Sneijder - jest to świetna wiadomośc dla klubu z Mediolanu. Na ten mecz Jose Mourinho zapewne ustawi defensywnie swój zespół, który będzie czekał na kontry, jakiś słabszy okres gry lub zawachanie w grze Barcelony.
Barcelonie strzelanie bramek w tegorocznej fazie grupowej Ligi Mistrzów nie przychodzi zbyt łatwo, tylko zaledwie 3 strzelone bramki w 4 meczach, to jest bardzo mizerny wynik jak na zespół, który jest przez wielu ludzi uważany za najlepiej grający zespół w ofensywie na świecie. Myślę, że w tym meczu sobie oni nie postrzelają oraz będą mieli kłopoty ze strzeleniem nawet jednej bramki, bo raz jeśli Ibrahimovic oraz Messi zagrają, to zapewne nie będą czuli się do końca na siłach, dwa są bez formy, trzy Inter raczej będzie grał defensywnie i swojej szansy będzie szukał w kontrach, stałych fragmentach gry lub jakiś strzałach z dystansu, cztery Inter będzie grał w tym meczu ostrożnie. Wydaje mi się, że Inter nie strzeli gola w tym meczu, bo będą się oni skupiac na obronie oraz będą uważac na głupie straty i będzie im też ciężko się przedrzec przez obronę Barcelony, która w tym sezonie traci mało bramek, dlatego nie spodziewam się w tym meczu żadnego gradu goli, tylko liczę tu na pełen walki mecz a typ na under 2.5 to chyba najlepszy rozwiązanie na ten mecz.
Dodam jeszcze, że w dwóch ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padł wynik 0:0. Liczę tu na podobny scenariusz.
 
kizior 3

kizior

Użytkownik
Najbardziej interesuje mnie dzisiaj mecz Fiorentina - Lyon. Zastanawiam się jaki poziom pokażą obie drużyny. Zwycięzca praktycznie awansuje do kolejnej rundy. W spotkaniach ligowych Fiorentina przegrała u siebie z Parmą 2-3 a Lyon zaledwie zremisował na wyjeździe z Grenoble 1-1. Lyon wyrasta mi na kolejną drużynę, która w lidze radzi sobie średnio a w pucharach bardzo dobrze. Najlepszym wynikiem dla obu drużyn jest remis i sądzę, że takim właśnie wynikiem zakończy się ten mecz.
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Po pierwsze kolego hardpr0 to Barcelona w weekend zagrała całkiem niezłe spotkanie. A grali bez Ibry i Henryego czyli swoich dwóch podstawowych zawodników linii ataku oraz bez Abidala, Marqueza i Toure. Już do przerwy powinni wygrywać 2:0, ale niestety znowu byli nieskuteczni. Pewnie nawet nie oglądałeś spotkania, więc jeśli nie oglądałeś to nie rozumiem dlaczego się wypowiadasz na ten temat
Po drugie Ibra i Messi są bez formy? Dosyć zabawne, głupio to wygląda strasznie bo sam tekst jest fajny, a jednym głupim stwierdzeniem zaczyna być trochę śmieszny. Popatrz na ich wyniki strzeleckie i zastanów się jeszcze raz. Może Messi ostatnio nie gra na swoim mega wysokim poziomie do którego nas przyzwyczaił, ale pisanie że jest bez formy jest mało sensowne. Tym bardziej pisanie, że Ibra jest bez formy. Napisz mi po czym to wywnioskowałeś? Jestem niezmiernie ciekawy
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Niestety Ibra i Messi nie zagrają od pierwszych minut z Interem. Mecz wydaje się underowy.. Messi i Ibra nie są może w gazie ale hardipr0 pooglądaj na youtube skrót meczu i zobaczysz co messi wyprawiał, w 2 połowie już wszystko wolne i mozolne lecz to wszystko było spowodowane kontuzją..
Pisząc głupoty wkurzasz kibiców Barcy ????
kto ma ciekawe typy na mecz barcy. ?
ja postawiłem X do przerwy ????
Barca napewno w 1 połowie cofnie się do obrony po przerwei zejdzie ktoś z pomocy wejdzie messi lub ibra i zacznie się strzelanie..
 
hardpr0 6

hardpr0

Użytkownik
chodziło mi o to, że jak będą grac po &quot;szybkim&quot; wyleczeniu tych urazów czy nawet z urazami to moga oni byc bez formy (były to moje przupuszczenia - moze to zle zapisalem). A co do meczu bilbao skoro byli mocno nie skuteczni i zremisowali, to według mnie był to ich słabszy mecz.
A tak poza tym dzieki za skomentowanie analizy.
No przyznam, ze nie lubie Barcelony
dodam jescze, że &quot;, bo raz jeśli Ibrahimovic oraz Messi zagrają, to zapewne nie będą czuli się do końca na siłach, dwa są bez formy, &quot; w tym cytacie z analizy to co pogrubilem, to w tym chodzilo mi ze cala Barcelona jesy bez formy
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
No to zanosi się, że żaden z moich typów nie wejdzie, ale nie żałuję. Żałuję tylko tego, że nie mogę oglądać jak Barcelona bez fomy, bez Messiego i bez Ibry miażdży wielkiego mistrza Włoch.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Liga Misiów w tym sezonie ruch...... wszystkich na prawo i lewo.szkoda nawet złamanej złotówki na te coraz dziwniejsze rozgrywki.Ciekawe ile dzisiaj spotkan było ustawionych??
Jeszcze nie widziałem 8 meczy i 8 underów jeszcze nie widziałem zeby 7 z 8 spotkań zakonczylo sie takimi wynikami jak byly do przerwy.
Czarna magia im wiecej klubów typu Unirea Kazań Rangers tym coraz gorzej cokolwiek trafic.
Champions League 2009/2010 NO BET
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Liga Misiów w tym sezonie ruch...... wszystkich na prawo i lewo.szkoda nawet złamanej złotówki na te coraz dziwniejsze rozgrywki.Ciekawe ile dzisiaj spotkan było ustawionych??
Jeszcze nie widziałem 8 meczy i 8 underów jeszcze nie widziałem zeby 7 z 8 spotkań zakonczylo sie takimi wynikami jak byly do przerwy.

Czarna magia im wiecej klubów typu Unirea Kazań Rangers tym coraz gorzej cokolwiek trafic.

Champions League 2009/2010 NO BET
Im więcej takich drużyn to LM staje się ciekawsza. Po co oglądać roku te same drużyny ? Jeśli ktoś dobrze przemyślał typ to weszło, no ale jak niektórzy chcą wytypować całą kolejkę to ich problem ;)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
i stalo sie faktem, ze Liverpool nie zagra dalej w LM, faktycznie ciezko jest typowac spotkania w tej edycji Ligi Mistrzow ale jest ciekawie i to mi sie podoba. Poziom sie wyrownal i kazdy gra jak rowny z rownym dlatego nie ma sensu grac na faworytow po niskich kursach. Czy mecze sa ustawiane ? hmm.. nie wiem ale po wynikach mozna stwierdzic , ze TAK ! jedynie mnie dziwi, ze taki Petrescu robi wynik z kazda druzyna ktora prowadzi a we Wisle plakali, ze ma za ciezkie treningi a widac, ze nie zawsze technika jest lepsza od sily i walki. Kto wie czy teraz Wisla by nie grala w tej edycji gdyby nie pozbyla sie Rumuna. Moga tylko zalowac...
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Im więcej takich drużyn to LM staje się ciekawsza. Po co oglądać roku te same drużyny ? Jeśli ktoś dobrze przemyślał typ to weszło, no ale jak niektórzy chcą wytypować całą kolejkę to ich problem ;)

I zaniedlugo bedziesz ogladal 1/8 finału i pojedynki na poziomie Bate Borysów vs Rubin Kazań i bedziesz skakał z radosci jak N-Sport to pokaze???Czy raczej wolał bys zobaczyc np Liverpool vs Bayern ????
 
K 0

kinimod1987

Użytkownik
Jeśli Liverpool i Bayern nie pokazują nic i grają słabo to bez kitu wolę obejrzeć taki Rubin Kazań ????

Coś mi się wydaje że przegraliście sporo kasy obstawiając tych faworytów ????
i dlatego teraz się żalicie jakie te rozgrywki są nieprzewidywalne i jaka to wielka lipa.. ???? nie wspominając ile meczy było ustawionych ????

jak dla mnie LIGA MISTRZÓW zawsze była nieprzewidywalna i lepiej było ją oglądać niż obstawiać ale wysokie kursy kuszą..
bez napinki. Pozdro
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Coraz częściej słyszę że nie warto grać na faworytów;d problem w tym że zależy kiedy. Był taki meczyk jak Fiorentina - Debreczyn po kursie okolo 1,15. Owszem marny ale od tego meczu zalezalo czy Fiora ucieknie dołującemu Liverpoolowi. W takim meczu można łapać faworyta. Ale jeśli połowa z was próbuje ustrzelić kilku na raz w jednej kolejce no to faktycznie może być problem. We wtorek masa ludzi wtopiła na niewiem czym jak można było zagrać w 95% pewny typ że Barca nie przegra po kursie 1,16 (dlaczego był tak pewny wiadomo). Osobiscie wole wygrac 16zł ze 100zł niż mieć do wygrania 200zł z 20zł i nie trafić

Również bez napinki. Pozdrawiam wszystkich miłośników LM
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Wy chyba nie za bardzo rozumiecie o co chodzi.Chodzji o tzw &quot;klasyki&quot; i jak wy wolicie np w 1/8 finału ogladac Rubin Kazan z Realem np a nie Liverpool z Realem to jesteście jacyś inni.No ale cóz wiekszosc z was ogladala pewnie tylko Polska Ekstraklase jesli chodzi o ogladanie z perspektywy trubuny i dlatego wypisujecie jakies brednie o Liverpoolu który gra dno.
Zakładał bym sie kto by z 1/8 finalu awansowal do 1/4 slaby Liverpool czy dobrze grajacy Rubin.

PS:Nie to zebym lubiał Liverpool czy cos
Tylko podawałem przykłady
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
ale z drugiej strony jeśli taki Rubin zasługuje na to by grać w 1/8 to niech gra i walczy, po to są te rozgrywki żeby grali najlepsi. Nawet taki Debreczyn awansował i zarobił parę groszy żeby mógł dalej się rozwijać bo po co mają ciągle zarabiać Ci najbogatsi ? Liverpool ma dużo kasy kupuje dobrych zawodników i co z tego ? nie awansował do dalszej fazy tegorocznej ligi mistrzów więc dajmy szansę innym niech walczą i udowadniają, że nie tylko pieniądze się liczą ale serce do gry, walka i determinacja a można wygrać z najlepszymi. Nawet cypryjski zespół grał z Atletico Madryt jak równy z równym i czasami lepiej jest popatrzyć na coś nowego a nie tylko te same zespoły non stop. Szkoda tylko, że nie ma tam żadnej Polskiej drużyny a widać, że można wynik zrobić przykład: Rumuni których prowadzi były trener Wisły Petrescu. Kto wie czy teraz byśmy nie byli szczęsliwi jak taka Wisła ogrywała by Sevillę...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom