>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wtorek - 24 Listopada - 5 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
olek308 0

olek308

Użytkownik
W związku z tym , że nikt jeszcze nie założył tematu a na pewno ktoś chciałby już podzielić się swoimi typami lub jakimiś komentarzami i spostrzeżeniami postanowiłem założyć już temat. Oto typy na 24 listopada wystawione przez bukmachera bet-at-home


Najciekawiej zapowiada się na Camp Nou gdzie Barca podejmie Inter Mediolan. Spotkanie o tyle ciekawe gdyż, w przypadku niespodziewanej porażki Barcelony, a wygranej Rubinu Kazań nad Dynamem Kijów , Barcelona znajdzie się w sytuacji krytycznej gdyż Inter będzie miał na koncie 9 pkt a Barca wciąż 5 i bez szans na 1 miejsce. Piłkarze Interu dobrze wiedzą, że mogą Barce wykluczyć z dalszych rozgrywek LM choć to jest arcytrudne zdanie. Tak czy inaczej trudno sobie wyobrazić porażkę Barcy na Camp Nou z Interem ale dopóki piłka w grze...
Co do innych spotkań ciekawe spotkanie będzie pomiędzy Fiorentiną a Lyon&#39;em. Walka o 1 miejsce. Mimo bardzo trudnego wytypowania potencjalnych zwycięzców spotkania na pewno jedne z najciekawszych meczów w tej edycji LM. ????​

Zapraszam do rzetelnej analizy i bez podawania suchych typów,
które będą KASOWANE przed grupę moderatorów.​
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Liverpool musi wygrać z Debreczynem i liczyć na to, że Lyon wygra z Fiorentiną wtedy będą mieli szansę na wyjście z grupy pod warunkiem, że w ostatniej kolejce u siebie pokonają włoską Fiorentinę. Zadanie trudne bo nie zależne od nich, wszystko w rękach Lyonu dlatego myśląc nadal o awanie muszą wygrać z najsłabszą drużyną w grupie. Nikt by się nie spodziewał, że po 4 meczach the reds będą mieli tylko 4 punkty. Ten sezon nie mogą zaliczyć do udanych, w lidze im nie idzie a gdy w lidze im nie szło zdobywali trofeum wygrywając LM. Na pewno zawodnicy zdają sobie sprawę z tego, że nie grają tak jak oczekują kibice i na odblokowanie i wkroczenie na drogę zwycięstw wygrają na Węgrzech z handi. Kurs 1.85 biorę w ciemno bo gdy Gerarrd gra wtedy cala drużyna dobrze gra, to jest kapitan i człowiek bez którego liverpool ma ogromny problem. Wychowanek doprowadzi swój zespół do zwycięstwa i będą czekać na wynik końcowy we Florencji, czy uda im się awansować ? czy będą mieli nadal szansę na wyjście z grupy ? Przekonamy się późnym wieczorem we wtorek .
 
G 0

gseth1990

Użytkownik
Barca vs Inter
Barca vs Inter = 2 lub 2 (-1)

Myślę że Panowie z Włoch mogą pokonać Wielką Barcelone, której nie idze najlepiej w grupie. U gospodarzy nie zagra Messi(w sobotę złapał kontuzje), Zlatan(odnowiona kontuzja) no i dwóch defensorów: Abidal oraz Yaya. Trener będzie miał nie lada zmartwienie.

Inter gra w pełni sił, w lidze idą bardzo dobrze.

Problem tkwi w tym ze Barca gra u siebie i ma cała masę kibiców za sobą.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Buki oferują pokaźny kursik na Rangersów.Stuttgart będący ostatnio w kiepskiej formie powinien mieć wielkie kłopoty na wyspach gdzie zawsze gra sie ciężko.Rangersi kiepsko prezentuja sie w lidze mistrzów i chyba z grupy raczej nie wyjda ale pozostaje walka o 3 miejsce i Lige Europejską.Okazja świetna bo własne boisko i kibice plus kryzys ekipy z niemiec nie powinny byc wielka przeszkodą dla graczy z Glasgow.2,60 to chyba prezent na mikołaja ????
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Fajnie i ciekawie zapowiada się jutrzejsza i środowa Liga Mistrzów.
Podam oczywiście swoje typy wraz z krótkim komentarzem:

AZ Alkmaar - Olympiacos ----- Połowa czasu - REMIS 2.10 (bet365)

Kurs bardzo zachęcający i myślę , że w miarę pewny. Obie drużyny w 1 połowie na pewno nie będą gnały pod bramkę przeciwnika. Oczywiście AZ walczy o awans do Ligi Eurpoejskiej ale tylko w przypadku wygranej. Myślę , że Olmpiacos na pierwsze 45 minut tego meczu wyjdzie bardziej defensywnie nastawionym i spodziewam się remisu do przerwy.

Fiorentina - Lyon ------ Under 0,5 gola do przerwy 2.75 (sportingbet)

Oba zespoły ostatnio w lidze zawiodły. Lyon zremisował z plasującym się na ostatniej pozycji marnym Grenoble i nie potrafili nawet wykorzystać liczebnej przewagi nad przeciwnikami przez ostatnie 20minut. Tragedia. Fiorentina za to przegrała u siebie z Parmą , która na wyjazdach wcale nie zachwyca. Fatalna postawa piłkarzy Fiory. Trudno naprawdę określić co będzie się działo w tym meczu ale bezbramkowy remis po 1 połowie raczej możliwy.

Podsumowując o dziwo dużo remisów po 1 połowie może paść ale znając życie niekoniecznie tak musi być. Typy, które podałem to wyłącznie moje własne przypuszczenia. Mam nadzieję , że trafne.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: AC Fiorentina - Olympique Lyonnais ⛔
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 20.45 na Stadio Artemio Franchi we Florencji rozpocznie się spotkanie 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym miejscowa Fiorentina podejmować będzie Olympique Lyon.
Zespół z Francji jest już pewny awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Pozostała mu jedynie walka o zwycięstwo w grupie, o które z pewnością powalczy. Piłkarze z Włoch z kolei awansu są bardzo blisko i tylko katastrofa mogłaby ich tego awansu pozbawić. Na taką katastrofę z pewnością liczą gracze Liverpoolu, który będąc głównym faworytem do awansu z tej grupy, już powoli może żegnać się z tymi prestiżowymi rogrywkami, w których w ostatnich latach wiódł przecież prym.
Fiorentina, by nie walczyć o awans z The Reds w bezpośrednim pojedynku (wystarczy jej remis), cenny punkt chciałaby wywalczyć przed własną publicznością już jutro. Podział punktów w jutrzejszym meczu zdaje się być najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem, gdyż &quot;urządza&quot; on obie drużyny, a eliminuje z rozgrywek zespół z Anglii.
Obie drużyny muszą w najbliższym czasie bardziej przyłożyć się do rogrywek ligowych, w których nie idzie im najlepiej. Dlatego jutro wyjdą na boisko jedynie po to, by ten mecz rozegrać, podzielić się punktami i przygotowywać się w spokoju do kolejnej ligowej kolejki. Mój typ: 1:1

Przypuszczalne składy obu drużyn:
Fiorentina: Frey - Comotto, Dainelli, Natali, Pasqual - Montolivo, Zanetti, Marchionni, Santana, Vargas - Gilardino
Lyon: Lloris - Clerc, Cissokho, Cris, Bodmer - Makoun, Toulalan, Bastos, Govou, Pjanic - Lopez
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Widzę, że nie patrzyłeś w ogóle na tabelę w tej grupie. Remis Fiorentiny sprawi że będzie miała 10 pkt, a Liverpool jak wygra w Debreczynie będzie mieć tych pkt 7. W ostatniej kolejce Fiorentina jedzie na Anfield i tam się rozstrzygnie kwestia awansu. Więc remis Fiorentiny z Lyonem na pewno nie urządza bo Liverpool nie takie straty u siebie potrafił odrobić.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Debrecen - Liverpool

Myślę ze tutaj nie trzeba zbytnio przemęczać się w myśleniem co do typów. Po prostu Liverpool musi ten mecz wygrać aby mieć szanse na awans. W razie wygranej w tym meczu i remisu Fiorentiny z Lyonem, Anglicy będą mieć 7 pkt, Włosi 10pkt a Francuzi 11pkt. Kolejny spotkanie Liverpool będzie grał z Fiorentiną i wtedy wszystko się rozstrzygnie. Fakt faktem Anglicy maja koszmarną passę. W 10 meczach zanotowali tylko 1 wygraną! 3 remisy i aż 6 porażek. Debrecen szans na awans nie ma, mogą jednak walczyć o chociaż najmniejszy dorobek punktowy. Dobrą wiadomością jest ze do kadry wraca Gerrard, dalej jednak kontuzjowany jest Torres. Myślę ze Benitez postawi wszystko na jedną kartę i dopatruję się skromnego ale zwycięstwa Anglików.
TYP 2 z kursem 1.35 ✅
lub UNDER 2.5 z kursikiem 2.15 też wydaje się być wart zagrania. ✅



Arsenal - St. Liege

Przedostatnie spotkanie grupy H LM. W tej grupie szansę na awans mają 3 ekipy: Arsenal, Olympiakos i St. Liege. Arsenal mimo braku Bendtnera oraz Robina van Persiego ma ogromną siłę ognia. Nie udowodnili tego w ostatnim meczu z Sunderlandem. Pozytywem może byc powrót Gibbsa. W ostatnim meczu obu drużyn Anglicy z małymi problemami wygrali 2-3 na boisku przeciwnika. Aby być spokojnym swojego losu powinni pokonać Belgów. Dlatego nie owijając w bawełnę postawię po prostu
TYP 1 z kursem 1.30 ✅



Urziceni-Sevilla

Mecz grupy G LM. Sevilla spotyka się na trudnym Rumuńskim terenie. Wszystkie ekipy z tej grupy mają szansę na awans. W tym spotkaniu jednak dopatrywałbym się zwycięstwa Sevilli. Hiszpanie bowiem radzą sobie znakomicie na wyjazdach (na 10 spotkań 8 zwycięstwa i 2 porażki) z kolei statystki Rumunów wskazują że grają w kratkę(na 10 spotkań 5 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki). Liczę, ze będąca na fali Sevilla powinna ograć Unirea Urziceni. Nie będzie to przekonywujące zwycięstwo. Jednak walcząca o awans z 1 miejsca Sewilla powinna spokojnie dać radę.
TYP 2 z kursem 2.25 jest bardzo kuszący ⛔
dla tych którzy nie lubią ryzykować polecam TYP 2X z kursem 1.30 ⛔
dla ryzykantów proponuję BRAMKI OGÓLNIE 2 lub 3 z kursem 1.95 ⛔



Fiorentina-Lyon

Bardzo ciekawe spotkanie grupy E LM. Obie drużyny mają lekki kryzys. Fiorentina przegrała ostatni mecz z Parmą, z kolei Lyon ostatnie 3 mecze zremisował (ostatnio z outsiderem GRENOBLE). Dodatkowo złą wiadomością dla kibiców włoskiej drużyny może być brak Adrian Mutu i Stevana Jovetica. Więc siła ognia znacznie zmalała. W ostatnim meczu tych drużyn wygrał Lyon (rok 2008). Myślę że zagranie tutaj
TYP X z kursem 3.10 jest ciekawe ⛔
dla mniej odważnych polecam TYP 2X z kursem 1.6! ⛔


good luck ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Debrecen - Liverpool
Myślę ze Benitez postawi wszystko na jedną kartę i dopatruję się skromnego ale zwycięstwa Anglików.
TYP 2 z kursem 1.35lub UNDER 2.5 z kursikiem 2.15 też wydaje się być wart zagrania.
Jeśli Benitez ma stawiać wszystko na jedną kartę to raczej nie skończy się 1:0. Popatrzmy co gra Debreczyn... im zależy na godnym zaprezentowaniu się w LM. Ciekawy bój z Fiorentiną, postawili się na Anfield. Starają się grać tak żeby kibice mieli radośc z ich gry. Nie murują się grając na 0-0, a strzelają bramki. Tak samo może być w meczu z Liverpoolem. Goście powinni swoimi umiejętnościami przewyższyć Debreczyn, ale zdecydowanie skłaniałbym się ku overowi jeśli już typować liczbę bramek.
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Barcelona - Inter : Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto @ 2.7 Betsson

Messi oraz Zlatan prawdopodobnie będą mogli już zagrać, jest to arcyważne spotkanie dla Blaugrana, jeśli nie wygraja mogą być w trudnej sytuacji przed meczem w Kijowie. Z kolei Inter raczej ograniczy sie do kontrataku - kto rzuca się na Barcelonę ten raczej przegrywa, no a w starciach z gigantami na ich obiektach Inter przegrywa, co więcej nie potrafi strzelać bramek - patrz: United rok temu, Liverpool dwa itd.. Niewiele wskazuje na to, aby to był ten mecz w którym Inter złamie stereotyp za mocnego na SerieA i za słabego na LM. Barca z kolei straciła prowadzenie w La Liga i będzie chciała zmazać plamę z Bilbao - typuję Barcelonę do &quot;zera&quot;
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Hej, analizował ktoś spotkanie Rubin - Dynamo ? Skąd taki niski kurs na rubin? Czyżby jakieś czystki w składzie Dynama? Kusi mnie postawienie, nawet z podpurką, na Dynamo.
W Dynamie trzech zawodnikow jest kontuzjowanych od długiego czasu, a więc nie ma to raczej wpływu na ich ostatnią dyspozycję. Warto jednak nadmienić absencję bocznego obrońcy Almeidy, który pauzuje za kartki w tym meczu. Rubin full squad, bodajże nawet Murawski ma byc na ławce.

Olympiakos plaga... Diogo, Galletti, Ledesma, Torosidis, Derbyshire. To istotni zawodnicy dla tej drużyny. Prezes jest zniecierpliwiony po remisie z Pas Janinna. Oczekuje korzystnego wyniku w Alkmaar i braku porażki z Panathinaikosem w niedzielę.

Lyon bez Toulalana, Clerca, Reveillera i Gonalonsa.

Liverpool bez Babela i Torresa.

Arsenal bez Van Persie, Bendtner, Denilson, Diaby, Clichy, Fabianski. Ale wracaja Walcott, Gibbs

Liege bez: Defour, de Camargo, Carr i prawdopodobnie Jovanovic. Czyli bez najlepszych z ataku.

Fiorentina prawdopodobnie bez: Jovetic, Mutu
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Ja bym nie był taki pewien tego Under 2,5 w meczu Barcy gdyż jeśli któraś z drużyn strzeli bramkę w 1 połowie to Over murowany. zwłaszcza jeśli to Inter strzeli pierwszą bramkę. Barca będzie wyciskać z siebie siódme poty.
Myślę , że ogólnie ta kolejka trudna do wytypowania ale ja już powyżej swoje typy podałem ????
dla mnie ten mecz będzie jak finał LM bo w sumie Barca gra.... o wszystko.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Fiorentina-lyon 1
Myślę że włosi zrobią wszystko aby wygrać, remis nic im nie gwarantuje a i porażka niczego nie przekreśla bo zostanie jeszcze mecz z liverpolem w ostatniej serii. Więc kalkulacji nie będzie albo się uda albo nie. Pytanie tylko z jakim nastawieniem wyjdzie lyon ale napewno gospodarzom będzie bardziej zależało i to może być decydujące.
Urziceni-sevilla 1,1x,x
Sevilla już ma awans więc forsować się nie musi, remis gwarantuje im 1miejce w grupie, ale też w przypadku porażki 1miejsce mogą przyklepac w kolejnym meczu
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja czuję że mecz pojedynek na Camp Nou będzie słaby pod względem widowiskowym. Barcelona ostatnio nie porywa. W dodatku Ibra nie zagra który bardzo dobrze wszedł w tą drużynę. Oglądając ostatni mecz ligowy naprawdę źle to wyglądało. Messi bez formy, a jak Messi nie ma formy to Barcelona gra źle. Tutaj postawiłbym under 2,5. Inter w Serii A jest mocny, ale czy to wystarczy na Barcelonę ? Remis w zasadzie ich nie urządza ale to jest kolejna cegiełka do awansu z grupy.
 
U 0

uhr

Użytkownik
Nie gra Messi i Zlatan. Możliwe, że i Toure z Abidalem. Jak masz inne info to podaj źródło, a się nie wymądrzaj.
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
Messi i Ibracadbra są w składzie na dzisiejszy mecz, Prasa katalońska podaje następujący skład Valdés; Alves, Piqué, Puyol, Maxwell; Sergio, Keita, Xavi; Henry, Ibrahimović, Iniesta.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Możliwe, że będzie wyglądał tak jak pierwsze spotkanie w Mediolanie czyli Barca będzie grała a Inter się bronił. Ostatnio Duma Katalonii nie zachwyca a Inter gra swoje w serie A więc raczej mecz będzie wyrównany w środku pola. Ciężko jest typować końcowy wynik spotkania bo jedna akcja może przesądzić o tym kto zejdzie z boiska pokonany a kto zwycięży w tej konfrontacji. Faworytem jest oczywiscie Barca ale jak przegra wcale mnie to nie zdziwi. Myślę, że under wielce prawdopodobny i może remis tak jak w pierwszym spotkaniu.
 
stanczi 0

stanczi

Użytkownik
Nie gra Messi i Zlatan. Możliwe, że i Toure z Abidalem. Jak masz inne info to podaj źródło, a się nie wymądrzaj.
Chciałeś napisać: &quot;Nie gra Toure i Abidal. Możliwe, że i Messi i Zlatan&quot;.
Nie powiedziałem, że na pewno zagrają, ale jest duże prawdopodobieństwo z racji, że brali udział w treningu i dostali powołanie na mecz. Oczywiście mowa o Messim i Zlatanie, bo Toure i Abidal na treningu się nie pojawili i mecz obejrzą z trybun.
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/noticies/futbol/temporada09-10/11/n091123107953.html
http://www.blaugrana.pl/news/4141/guardiola_powolal_fontasa_i_jonathana.html
Edit:
może remis tak jak w pierwszym spotkaniu.
Myślę, że remis tutaj nie wchodzi w grę, bo absolutnie nie satysfakcjonuje Katalończyków. Według mnie wizja ostatniego spotkania w Kijowie przy panujących tam warunkach dodatkowo zmobilizuje gospodarzy.
Czytałem, że Mourinho będzie chciał wykorzystać braki kadrowe w defensywie przeciwnika i zdecyduje się na bardziej otwartą grę. Zobaczymy ile w tym racji, a ile chłodnej kalkulacji. Przypominam, że Inter ma jeszcze w zanadrzu rewanżowe spotkanie z Rubinem na Giuseppe Meazza. Chociaż przy tym, co dzieję się w tej grupie niczego nie można być pewnym.
W każdym razie ode mnie:
FC Barcelona - Inter Mediolan 1.78✅
Edit:
Szybko, łatwo i przyjemnie:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom