>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wtorek 23 luty 2010r - 1/8 finału

Status
Zamknięty.
R 2

rembajlow

Użytkownik
Ja przestrzegam przed huraoptymistycznym graniem na Bordeaux. W ekipie gospodarzy nie zobaczymy kontuzjowanych Galettiego, Dudu i Diogo, co więcej Jaroslav Plasil po meczu z Lorient nabawił się kontuzji kostki i dzisiaj nie zagra przeciwko Pireusowi. Krwiak jaki został na kostce wyklucza jego dalszą grę w co najmniej dwóch kolejnych spotkaniach. Gospodarze muszą sobie radzić bez swojego kapitana Diarry. Nie takie firmy jak Bordeaux miały problemy na stadionie Pireusu. Kibice zrobią wszystko by francuzom grało się jak w piekle i nie sądzę by wywieźli 3pkt. Dobrym rozwiązaniem w tym meczu wydaje się remis i tego się trzymajmy.
Olympiakos - Bordeaux
Typ: X
Kurs: 3,20 bet365
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

VFB Stuttgart - FC Barcelona
Chciałoby się rzec, że mistrz powraca do gry. Ekipa Guardioli spróbuje dokonać rzeczy, która jeszcze nikomu się nie udała, czyli obronić Ligę Mistrzów. pierwsza przeszkoda nie wydaje się być zbyt wymagająca, Niemców uważam za najsłabszą ekipę w gronie 16 zespołów. Gospodarze do 1/8 awansowali ze swojej grupy zajmując w niej 2 miejsce za Sevillą. W lidze grają bardzo słabo, są dopiero na dziewiątym miejscu ze stratą aż 18 punktów do liderów. Jednak tak odległe miejsce to zasługa głównie fatalnej postawy jesienią. Odkąd zespół objął Gross, Stuttgart gra zdecydowanie lepiej, co zresztą potwierdzają ostatnie wyniki. W tym roku gospodarze wygrali w Bundeslidze 5 meczy, ponosząc jedną porażkę. W ostatni weekend zdeklasowana została Kolonia, która przegrała z Die Schwaben aż 1-5. Formą błysnął Cacau, który strzelił 4 bramki. Co ciekawe jednak, dzisiaj prawdopodobnie nie wybiegnie w pierwszym składzie. Trener gospodarzy zapowiada ofensywne ustawienie i grę dwójką napastników. Duet ten jednak będą stanowić prawdopodobnie Marica i Pogrebniak. Gości za bardzo nie trzeba przedstawiać ???? Najlepsza ekipa globu w sobotę łatwo uporała się w lidze z Santander 4-0. Dzisiaj jednak czeka ich cięższy mecz. Bardzo dobre wiadomości napływają z obozu Blaugrany odnośnie piłkarzy, którzy w ostatnim czasie pauzowali. Ibrahimovic, Dani Alves i Xavi wczoraj trenowali już na pełnych obrotach i dzisiaj najprawdopodobniej wybiegną w pierwszym składzie. Szczególnie ważna będzie obecność tego ostatniego, który jest prawdziwym centrum dowodzenia w ekipie Guardioli. Wśród gospodarzy zabraknie Boki, który z powodu kontuzji będzie pauzował blisko miesiąc. Zważywszy na wysoką formę gospodarzy w ostatnich meczach, mecz będzie na pewno bardzo ciekawy. Opiekun Stuttgartu zapowiada ofensywną grę i moim zdanie słusznie. Czekanie na Barcelonę na własnej połowie nie przyniosłoby raczej niczego dobrego, a tak obejrzymy zapewne widowisko nie tylko do jednej bramki. Pep już przestrzega swoich podopiecznych przed lekceważeniem przeciwnika. Jednak o zaangażowanie gości w dzisiejszym meczu jestem zupełnie spokojny. Guardiola potrafi zmobilizować jak mało kto. Gospodarze nawet w bardzo dobrej formie, to jednak nie ta sama półka co Hiszpanie. Blaugrana zapewne będzie chciała już dzisiaj wyrobić sobie zaliczkę przed rewanżem i sądzę, że uda jej się to.
Moje typy:
Barcelona 1,60
over 2,5 1,75
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tak mysle co lepiej postawic gol Vfb czy zwyciestwo barcelony kursy podobne ?
postaw zwyciestwo. inny wynik niż WIN Barcy będzie nie małą sensacja. wiadomo że bramkę obstawić bo może Ci siąść w 1 minucie a może w ostatniej i nie musisz czekać całego meczu. Ale tak jak ktoś pisał VFB to najsłabsza drużyna i sądzę że Barca nie będzie czekała na rewanż na Camp Nou
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W ekipie Gości nie zobaczymy kontuzjowanych Galettiego, Dudu i Diogo,
Coś kolego przekręciłeś, przecież ta trójka to zawodnicy Olympiakosu. Bardzo widoczny będzie dzisiaj brak w ekipie Żyrondystów Diarry, który ostatnio znajdował się w kapitalnej formie. Lepszym zespołem wydają się być goście, jednak zagrają na bardzo trudnym terenie. Blanc raczej swojego zespołu nie ustawi ofensywnie, raczej będzie czekał co zrobią Grecy. Myślę, że powinna ich uskrzydlić publiczność. Gospodarze wiedzą, że jeżeli do rewanżu nie przystąpią z zaliczką chociażby jednej bramki to na awans nie mają szans. Bordeaux za wszelką cenę nie będzie chciało dzisiaj wygrać, remis powinien ich zadowolić. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być typ 1x po kursie 1,50.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
zauważyłem że większość z was skupia się na ekipie Barcelony, powtarza jaka ona jest wielka, jak świetnie gra itp.;) ogólnie wiekszość od razu skreśla VfB Stuttgart, i to jest wielki błąd. Na pewno Barca awansuje to jest fakt, ale nie uważam że oba spotkania wygra . Dlatego że Barca ma droższych piłkarzy to ma zmieść VFB (bo to można wywnioskować z waszych wypowiedzi), na pewno Hiszpanie są faworytami ale z uwagi na fizyczny football niemieckiej ekipy uważam że remis 0-0 albo 1-1 jest tu wielce prawdopodobny. Barcelona gra dość specyficzną piłkę, grają krótkimi podaniami jednocześnie robią to usypiająco, a potem przyspieszą, czasem myślę że niekończące rozgrywanie piłki ma prowadzić do wejścia do bramki z piłką:razz: i właśnie tu widzę szanse dla niemieckiej drożyny, a mianowicie zwężanie pola gry przed własnym polem karnym tak żeby piłkarzom nie udawało się wedrzeć do pola karnego, do tego żuty rożne to również atut VFB
 
blads 187

blads

Użytkownik
Jak dla mnie dziś Bordeaux musi uważać. Grecy u siebie będą mocni stać ich na dobry wynik i ewentualne strzelenie bramki na wyjeździe. Nie podpalam się na ten mecz dla mnie idealnym typem jest remis do połowy. Co Barcelony to tak czytam wypowiedzi niektórych na temat tego jak to stuttgart może sprawić niespodzianke....No sory chłopaki ale czym ? Czym straszyć taką drużynę, poziom futbolu nieporównywalnie wyższy Barca będzie miała 70% posiadania piłki i ich stłamsi na własnej połowie. Niemcy nastawieni na gre z kontry. Jak oni mogą wygrać jak trener i zawodnicy oficialnie mówią że dają sobie 20% szans? Nie ma co gdybać nawet Barcelona dzisiaj napewno wygra, nie chcę gdybać na temat rozmiarów zwycięstwa bo tu może być różnie ale wygranej jestem pewien. Wraca Ibra, obrona nie wygląda już tak źle może cięzko bo nie ma Xaviego ani Alvesa ale oni akurat wejdą jak będą potrzebni (jeszcze nie w pełni sił po kontuzji)
 
blads 187

blads

Użytkownik
zauważyłem że większość z was skupia się na ekipie Barcelony, powtarza jaka ona jest wielka, jak świetnie gra itp.;) ogólnie wiekszość od razu skreśla VfB Stuttgart, i to jest wielki błąd. Na pewno Barca awansuje to jest fakt, ale nie uważam że oba spotkania wygra . Dlatego że Barca ma droższych piłkarzy to ma zmieść VFB (bo to można wywnioskować z waszych wypowiedzi), na pewno Hiszpanie są faworytami ale z uwagi na fizyczny football niemieckiej ekipy uważam że remis 0-0 albo 1-1 jest tu wielce prawdopodobny. Barcelona gra dość specyficzną piłkę, grają krótkimi podaniami jednocześnie robią to usypiająco, a potem przyspieszą, czasem myślę że niekończące rozgrywanie piłki ma prowadzić do wejścia do bramki z piłką:razz: i właśnie tu widzę szanse dla niemieckiej drożyny, a mianowicie zwężanie pola gry przed własnym polem karnym tak żeby piłkarzom nie udawało się wedrzeć do pola karnego, do tego żuty rożne to również atut VFB
Twardą niemiecką piłkę jak to określasz już próbował grać Bayern nie tak dawno w potyczce z Barcą jak się to skończyło wiadomo więc takie gdybanie jest dla mnie dziwne. Nie że ma droższych graczy ale po prostu lepszych na każdej pozycji
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
zauważyłem że większość z was skupia się na ekipie Barcelony, powtarza jaka ona jest wielka, jak świetnie gra itp.;) ogólnie wiekszość od razu skreśla VfB Stuttgart, i to jest wielki błąd. Na pewno Barca awansuje to jest fakt, ale nie uważam że oba spotkania wygra . Dlatego że Barca ma droższych piłkarzy to ma zmieść VFB (bo to można wywnioskować z waszych wypowiedzi), na pewno Hiszpanie są faworytami ale z uwagi na fizyczny football niemieckiej ekipy uważam że remis 0-0 albo 1-1 jest tu wielce prawdopodobny. Barcelona gra dość specyficzną piłkę, grają krótkimi podaniami jednocześnie robią to usypiająco, a potem przyspieszą, czasem myślę że niekończące rozgrywanie piłki ma prowadzić do wejścia do bramki z piłką:razz: i właśnie tu widzę szanse dla niemieckiej drożyny, a mianowicie zwężanie pola gry przed własnym polem karnym tak żeby piłkarzom nie udawało się wedrzeć do pola karnego, do tego żuty rożne to również atut VFB
Nikt nie skreśla Stuttgartu, jeśli chodzi o mecz to każdy ma prawo do własnego zdania. Raczej nie stawia się na Barceloną, dlatego, że to Barcelona ???? Bo ma więcej pieniędzy itp. itd. Gdyby rozumować tak, że bogatszy wygrywa to nigdy Porto nie zdobyłoby LM. Gospodarze są w bardzo dobrej formie, ale Barcelona to inny świat niż liga niemiecka, o czym dzisiaj się przekonamy. Wszystko zweryfikuje boisko ????
 
R 2

rembajlow

Użytkownik
Coś kolego przekręciłeś, przecież ta trójka to zawodnicy Olympiakosu. Bardzo widoczny będzie dzisiaj brak w ekipie Żyrondystów Diarry, który ostatnio znajdował się w kapitalnej formie. Lepszym zespołem wydają się być goście, jednak zagrają na bardzo trudnym terenie. Blanc raczej swojego zespołu nie ustawi ofensywnie, raczej będzie czekał co zrobią Grecy. Myślę, że powinna ich uskrzydlić publiczność. Gospodarze wiedzą, że jeżeli do rewanżu nie przystąpią z zaliczką chociażby jednej bramki to na awans nie mają szans. Bordeaux za wszelką cenę nie będzie chciało dzisiaj wygrać, remis powinien ich zadowolić. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być typ 1x po kursie 1,50.
Pisałem na szybko dlatego ten błąd ???? ⛔ dla mnie. Tak czy owak w Grecji gra się trudno co więcej dzisiaj nie spodziewam się gradu bramek i każdy under wchodzi tutaj w grę mimo wszystko ja dzisiaj w tym meczu widzę 0-0. Bordeaux się nie otworzy mając na uwadze rewanż a Grecy zagrają na tyle uważnie by już po pierwszym meczu nie być z góry skazanym na odpadnięcie z 1/8. Olympiakos to mistrze Grecji a Bordeaux mistrz Francji na pewno zobaczymy dzisiaj ultra defensywny mecz a i 3pkt nie pojadą do Francji.
 
blackcat 0

blackcat

Użytkownik
Ja też bym uważał trochę z tą Barcą.
Spokojnie mógłbym wymienić kilka meczy gdzie Barca była większym / takim samym faworytem jak teraz i co? Nie wygrali.
O ile dobrze pamiętam to niedawno jak grali grali z Atletico to kursy na nich były coś koło 1,8. Teraz ze Stuttgartem (chyba podobna klasa do Atletico) grają i... tylko 1,6. Poza tym to nie jest liga gdzie liczą sie każde pt bo na koniec sezonu może zabraknąć. To jest puchar gdzie przykładowo remis 2:2 na wyjeździe to jest dobry wynik przed rewanżem.
Ja ten mecz odpuszczam ale jak bym coś stawiał to raczej, że obie drużyny strzelą.
Natomiast myśle o tym drugim meczu LM, a dokładniej o over 1,5 (na BF kursy koło 1,55) albo over 2,5 (na BF kursy 2,7-2,8... fakt że na jesień w LM obie drużyny grały defensywnie ale ich ostatnie mecze ligowe to sporo bramek (zwłaszcza Bordeaux). A kursy naprawde zachęcające.
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Jak dla mnie bez rozpisywania się mecz Stuttgart - Barcelona; jest tutaj tylko jeden faworyt. Można się zastanawiać nad tym czy Vfb strzeli gola czy też bedzie over, ale po co kurs 1.6 miły dla oczu jak na taką konfrontacje. Barcelona już ostatnio przegrała jak ktoś wyżej już zauważył w składzie Stuttgartu nie ma zawodników pokrju Aguero czy Forlana.. Cacau? nastrzelał bramek FcKoln - nielada wyczyn...Pogrebniak czy Marica?Największym zagrożeniem bramki Barcy jest sam bramkarz...Victor Niepewny Valdez on zawsze potrafi zadziwić.. ;)
Co do drugiego meczu ktoś wcześniej już pisał o remisie do połowy i wydaje mi sie to być dość konkretny typ. Ale wiadomo bramka czasem pada z &#39;niczego&#39;. Zwycięsta Bordeaux nie przewiduje. Myśle że wynik do przerwy moze być bezbramkowy.
I tak myśle typować. Jednak co bedzie dowiemy sie wieczorem.
Życze wysokich wygranych !
 
borubar 0

borubar

Użytkownik
zauważyłem że większość z was skupia się na ekipie Barcelony, powtarza jaka ona jest wielka, jak świetnie gra itp.;) ogólnie wiekszość od razu skreśla VfB Stuttgart, i to jest wielki błąd. Na pewno Barca awansuje to jest fakt, ale nie uważam że oba spotkania wygra . Dlatego że Barca ma droższych piłkarzy to ma zmieść VFB (bo to można wywnioskować z waszych wypowiedzi), na pewno Hiszpanie są faworytami ale z uwagi na fizyczny football niemieckiej ekipy uważam że remis 0-0 albo 1-1 jest tu wielce prawdopodobny. Barcelona gra dość specyficzną piłkę, grają krótkimi podaniami jednocześnie robią to usypiająco, a potem przyspieszą, czasem myślę że niekończące rozgrywanie piłki ma prowadzić do wejścia do bramki z piłką:razz: i właśnie tu widzę szanse dla niemieckiej drożyny, a mianowicie zwężanie pola gry przed własnym polem karnym tak żeby piłkarzom nie udawało się wedrzeć do pola karnego, do tego żuty rożne to również atut VFB
Ty uwazasz, ze wiekszosc lekcewazy stuttgart, a ja uwazam, ze szukasz w tym meczu na sile sensacji. Barcelona jest zdecydowanym faworytem i bedzie grana masowka dzisiaj, ale tylko z tego powodu, ze na to zasluzyli. Dodatkowo do skladu powraca Xavi i Ibra wiec mysle, ze popisza sie kilkoma pieknymi akcjami. Nie przepadam szczegolnie za Barcelona i chcialbym zeby odpadli, ale uwazam, ze w tym dwumeczu wygraja oba spotkania.
 
borubar 0

borubar

Użytkownik
Jak dla mnie bez rozpisywania się mecz Stuttgart - Barcelona; jest tutaj tylko jeden faworyt. Można się zastanawiać nad tym czy Vfb strzeli gola czy też bedzie over, ale po co kurs 1.6 miły dla oczu jak na taką konfrontacje. Barcelona już ostatnio przegrała jak ktoś wyżej już zauważył w składzie Stuttgartu nie ma zawodników pokrju Aguero czy Forlana.. Cacau? nastrzelał bramek FcKoln - nielada wyczyn...Pogrebniak czy Marica?Największym zagrożeniem bramki Barcy jest sam bramkarz...Victor Niepewny Valdez on zawsze potrafi zadziwić.. ;)
Co do drugiego meczu ktoś wcześniej już pisał o remisie do połowy i wydaje mi sie to być dość konkretny typ. Ale wiadomo bramka czasem pada z &#39;niczego&#39;. Zwycięsta Bordeaux nie przewiduje. Myśle że wynik do przerwy moze być bezbramkowy.
I tak myśle typować. Jednak co bedzie dowiemy sie wieczorem.
Życze wysokich wygranych !
Z tego co wiem Cacau nawet nie wybiegnie na murawe od pierwszych minut ????
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Moim zdanie w meczu Stutgard-Barcelona moze byc niespodzianka wiec wszystkim zainteresowanym odradzilbym grania tego spotkania. Kazdy zdaje sobie sprawe z tego ze Barca ma wielki potencjal i mozliwosci. Ale ten stutgaet wcale nie jest na przegranej pozyci gra u siebie i sadze ze wola walki i mobilizacja powinna tutaj zaskutkowac. Jesli zagraja twadro i dobrze w obronie z remisem nie powinno byc problem a nawet pokuslbym sie ze Stutgart moze wygrac. Ale ogolnie NO BET
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja bym na dzis upatrywal under 2.5 w meczu Grecko- Francuskim... Wydaje mi sie, ze Bordo nie bedzie forsowac tempa, gdyz ma mysle rewanzu u siebie, zagraja napewno tak by nie stracic bramki. Grecy napewno nie sa ogorkami i jak pokazali w grupie potrafia grac twardo nawet z takim rywalem jak Arsenal... Ewentualnie kuszaco wyglada 1 DNB, ale z racji tego iz wcale sie nie zdziwie widzac 0-0, wole under 2.5...
Jesli chodzi o Barce to nie mowie, ze dzis ona nie wygra, ale z racji tego, ze est faworytem i wszyscy na nie graja nie zdziwie sie jak przegra lub zremisuje po bezbarwnym meczu...
Spojrzcie na to z takiej strony, ze niemcy w ten weekend rozgromili rywala, trafiali do siatki, co napewno podbudowalo zespol...do tego dochodzi fakt, ze nie maja nic do stracenia, a jesli chca cos ugrac jak np remis, to napewno przeciez nie w Barcelonie tylko przed wlasna publicznoscia... Dla nich nie bedzie wstydem odpasc z Barca nie maja presji...chca wyjsc i zagrac jak najlepiej potrafia, a jak sie uda cos ugrac to zadziwic europe...
Odradzam ten mecz;)
 
sythev 0

sythev

Użytkownik
według mnie Barcelona wygra 2:1 ..oni są zbyt ambitni,żeby zadowolić się remisem z kimś takim jak Stuttgart..popatrzcie na ich h2h i sami zobaczycie różnice klas tych zespołów.
Sevilla także miała nie wygrać na trudnym niemieckim terenie a co było ? 1:3 Sevilla wygrywa..
Ja stawiam Barcelone i do tego Leeds + Rochdale i powinno być wszystko ok ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom