>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

wtorek 23 luty 2010r - 1/8 finału

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja też nie twierdze że Barca zmiecie Stuttgart , wkońcu jest to LM ,nie ma kalkulacji ale tak jak Sythev pisał. Barca jest świadoma swojej siły i sądzę że remis będzie dla nich złym wynikiem , oni chcą na pewno wygrać.
 
savi 52

savi

Użytkownik


Oficjalne składy obu zespołów.
Cacau od pierwszej minuty.
Ibrahimovic i Xavi grają, Alvesa nie ma nawet w kadrze.
Co o tym sądzicie?
 
blads 187

blads

Użytkownik


Oficjalne składy obu zespołów.
Cacau od pierwszej minuty.
Ibrahimovic i Xavi grają, Alvesa nie ma nawet w kadrze.
Co o tym sądzicie?
Porównaj obydwa składy i pokaż mi zawodnika który może zagrozić Barcelonie. Kurs taki bo Barca niby kontuzje ale jak widać wszystko wróciło do normy...brak alvesa? Nie przejmowałbym się tak bardzo. Zresztą zweryfikuje boisko jak dla mnie jak już napisałem faworytem jest Barca...remis ? Jedyne na co stać niemców to strzelenie bramki jak wogóle będą przy piłce wystarczająco długo...Nie takie drużyny Barca demolowała a remis z Athletico...kiedyś przegrać trzeba nikt nie jest doskonały, duże braki były to i mecz nie poszedł. Jestem jak najbardziej spokojny nie szukam na siłę sensacji jak mase osób piszących na forach że Stuttgart sprawi niespodzianke. Czym ja się pytam czym ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja też nie twierdze że Barca zmiecie Stuttgart , wkońcu jest to LM ,nie ma kalkulacji ale tak jak Sythev pisał. Barca jest świadoma swojej siły i sądzę że remis będzie dla nich złym wynikiem , oni chcą na pewno wygrać.
i żeby nie było. Zwracam honor VFB. nie wierzyłem że mogą nawet gola zdobyć. Z tego co słyszałem zagrali bardzo dobry mecz i ten remis to jednak sukces dla Barcy. Ale z drugiej strony będzie ciekawszy rewanż napewno
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Szczerze mówiąc drugiej połowy nie oglądałem, ale w pierwszej drużyny jakby zamieniły się rolami. Barca nie umiała utrzymać się przy piłce, a Stuttgart atakował. Mogło być przynajmniej 2:0 w pierwszej połowie. Ten remis to sukces, bo o rewanż na Camp Nou jestem spokojny.
Drugiego meczu też nie oglądałem, ale jako że stawiałem na remis włączyłem na ostatnie 10 minut. Takich emocji dawno nie było. Niestety wszystkie sytuacje zmarnował pan LuaLua, ale trzeba też pochwalić Carasso za fenomenalną interwencję w doliczonym czasie gry (coś jak Dudek vs. Shevchenko, przynajmniej tak to wyglądało na niewyraźnym, skaczącym obrazie).
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Z tego co słyszałem zagrali bardzo dobry mecz i ten remis to jednak sukces dla Barcy. Ale z drugiej strony będzie ciekawszy rewanż napewno
Czy ja wiem, w pierwszej połowie byli wyraźnie lepsi - stwarzali więcej sytuacji podbramkowej. Barcelona przez praktycznie cały mecz chaotycznie i bez pomysłu na grę, ale w drugiej połowie znacznie przeważała (szczególnie od 70 minuty kiedy zawodnicy Stuttgartu ledwo oddychali ze zmęczenia). Dodać do tego należy też sytuacje, w której powinien być odgwizdany karny dla Barcelony.
Jeśli Barca w rewanżu zagra tak chimerycznie jak dziś ze Stuttgartem to wbrew pozorom może mieć ciężką przeprawę.
 
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
Dodać do tego należy też sytuacje, w której powinien być odgwizdany karny dla Barcelony.
to prawda, ale wcześniej w polu karnym ręką zagrał też Pique, a sędzia pokazał &#39;grać dalej&#39; - także jeżeli chodzi o solidne błędy sędziowskie mamy remis, co za tym idzie nie wypaczyły one wyniku. moim zdaniem Barcelona zagrała bardzo słabe spotkania, gdyby nie odrobina szczęścia VFB tutaj mógł spokojnie wygrać. poza tym zwróciłbym uwagę rownież na boisko... które było katastrofą... zawodnicy często ślizgali się na nim, co za tym idzie bardzo niebezpiecznie atakowali przeciwnika i mogło dość do groźnych kontuzji - to też in minus gry blaugrany, która za bardzo nie mogła grać piłką. o rewanż się nie martwie, na Nou Camp azulgrana zniszczy przeciwnika i myśle, że rozsądnym będzie pobranie asiana -1.
 
savi 52

savi

Użytkownik
A ja się o rewanż martwię i uważam, że Stuttgart ma spore szanse na wyeliminowanie Barcelony. Oglądaliście mecz? Barcelona nie miała żadnego pomysłu na przebicie się przez własną połowę. Pressing Stuttgartu i po Barcelonie. Jedynym zagrożeniem moim zdaniem wczoraj w szeregach Barcelony był Messi. Problem w tym że miał on w meczu futbolówkę przy nodze zaledwie parę razy. A jeżeli już miał, coś tam się pod tą bramką Niemców działo. W całym meczu oddać trzy strzały (tak jak to uczyniła Barcelona) to nie lada wyczyn. Moim zdaniem w rewanżu przy tak szybkiej grze Stuttgartu (szczególnie w pierwszej połowie) Barca może mieć niemały problem ;)
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Barcelona wywiozła najlepszy wynik jaki mogła (oceniając jej wczorajszą grę)
Bravo dla Stuttgartu przynajmniej za nich Niemcy nie będą się wstydzić ????

Dzisiaj Inter vs Chelsea - szykuje się mecz na 0-0 a kurs na DW kuszący bo @7.00
NO chyba, że Inter skromnei 1-0 wyciągnie.
Bo nie daje tu wiekszych szans na wygranie Chelsea gdyż jest to niemiłosiernie cieżki teren do wygrywania. MOurinho spec od Defensywy na pewno ma jakis chytry plan ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tylko że grać u siebie a grać na wyjeździe to jest kolosalna różnica. i zauważ że to Barca osiągnęła korzystny rezultat więc to VFB musi zaatakować. sądzę że u siebie Barca nie zostawi złudzeń Niemcom i nie tracąc bramki sama over ustrzeli. No ale już raz nie wierzyłem w VFB więc ....
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A ja się o rewanż martwię i uważam, że Stuttgart ma spore szanse na wyeliminowanie Barcelony. Oglądaliście mecz? Barcelona nie miała żadnego pomysłu na przebicie się przez własną połowę. Pressing Stuttgartu i po Barcelonie. Jedynym zagrożeniem moim zdaniem wczoraj w szeregach Barcelony był Messi. Problem w tym że miał on w meczu futbolówkę przy nodze zaledwie parę razy. A jeżeli już miał, coś tam się pod tą bramką Niemców działo. W całym meczu oddać trzy strzały (tak jak to uczyniła Barcelona) to nie lada wyczyn. Moim zdaniem w rewanżu przy tak szybkiej grze Stuttgartu (szczególnie w pierwszej połowie) Barca może mieć niemały problem ;)
a czym tu się martwić Barca u siebie wygra bo będzie miała nuż na gardle, jak nawet zagra tak słabo jak wczoraj to zdecyduje to samo co wczoraj przy golu Barcy czyli indywidualizm i umiejętności zachowania się pojedynczych piłkarzy, ale wątpię że tak słabo zagra

tylko że grać u siebie a grać na wyjeździe to jest kolosalna różnica. i zauważ że to Barca osiągnęła korzystny rezultat więc to VFB musi zaatakować. sądzę że u siebie Barca nie zostawi złudzeń Niemcom i nie tracąc bramki sama over ustrzeli. No ale już raz nie wierzyłem w VFB więc ....
tu masz racje że jak braca zagra przy 80-tysięcznej swojej publiczności to
nie może przegrać;) , a co do tego overa to widać że wczoraj meczu nie
oglądałeś, pewnie przyzwyczaiłeś się do overków w La Liga, ale uwierz mi ze te bramki nie do końca wynikają z jakiejś super ofensywnej gry Barcelony, tylko z beznadziejnego poziomu Hiszpańskich obrońców, jak widziałem co Real robił z obrona Villarreal to się nie dziwie że barca z resztą robi to samo:cool:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
fakt że meczu nie oglądałem i fakt ze La Liga za bardzo się nie interesuje ???? ale ja po prostu doceniam siłę Barcy i jednak aż tak Primery nie olewam żebym nie widział co się tam dzieje ???? i wiem że stać ich na wszystko nawet z tym overem jednostronnym ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom