>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wtorek 20 Października - 3 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Debrecen - Fiorentina under 2.5 @ 2.00
Spory kurs na under moim zdaniem. Fiora w tym meczu najprawdopodobniej wystapi bez Jovetic&#39;a, w jego miejsce ma zagrac Mutu. Mutu od zeszlego roku totalnie bez formy, oczywiscie miewal przeblyski ale nic wielkiego, teraz mlody &quot;Jojo&quot; przejal jego role, wiec bez niego widze trudy w strzeleniu. Fiora czesto szuka przewagi i pozniej stara sie kontrolowac mecz zeby zdobyc 3 pkt. Z drugiej strony Fiora ma dosc dluga passe underow i moze zadecyduja sie ja przelamac ... ale kursik ladny wiec low stake mozna dac moim zdaniem, zreszta w LM wiekszej stawki niz low bym nie dawal w ogole :p
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Moje przemyślenia odnośnie dzisiejszych meczyków:
Najpierw opisze dwa najpewniejsze dla mnie spotkania LM:
Debrecen - Fiorentina 2
Drużyna węgierska w lidze gra w miarę dobrze , u siebie komplet 4 zwycięstw na wyjeździe troszkę gorzej 2-1-1, ale nie można porównywać ligi węgierskiej do ligi włoskiej czy Ligi Mistrzów. Natomiast Fiora w lidze włoskiej zajmuje 4 miejsce wygrywając u siebie 3 mecze i 1 remis, wyjazd 1-2-1(wygrali z Livorno, remis z Juve i porażka z Romą), z całym szacunkiem dla ligi węgierskiej, ale te drużyny są zdecydowanie lepsze od Debrecenu.Ale przejdźmy do rzeczy, w Lidze Mistrzów widziałem pierwszy mecz przeciwko L&#39;pool gdzie przegrali tylko (1-0). Ktoś może uważać, że to dobry wynik, dobra gra itp. Jednak jest to nic bardziej mylnego, gdyż Debrecen, nawet jak przegrywał 1-0 dalej się bronił 11 zawodnikami na swojej połowie, jedynie Adamo Coulibaly biegał od obrońców drużyny z Anfield, widać było po grajkach Beniteza, że chcieli się maksymalnie oszczędzić przed Premier League. Drugiego meczu nie oglądałem w wykonaniu Debrecenu, ale jak czytałem opis meczu to nie mieli zbyt dużo do powiedzenia. Fiora natomiast po przegranym pierwszym meczu na Stade de Gerland, wygrali drugi mecz z Liverpoolem 2-0 co pokazało jeszcze większą słabość drużyny angielskiej. Wtedy dwa gole strzelił niesamowity Serb Jovetić. Dzisiaj czytałem na zagranicznych forach, że trener może da mu odpocząć, a da szanse odbudować się rumuńskiemu napastnikowi Mutu, który stracił miejsce na rzecz Serba. Jeżeli chodzi o defensywę zespołu włoskiego gra znakomicie, w lidze włoskiej w 8 meczach stracili raptem 5 bramek(z tego 3 strzeliła AS Roma), a w LM tylko Pjanić z OL znalazł sposób na bramkarza Fiory Sebastiana Freya. Nie ma co ukrywać też , że jeśli się marzy o wyjściu z tej grupy to komplet 6 punktów przeciwko drużynie węgierskiej jest obowiązkiem. Moim zdaniem nie ma innej możliwości niż zwycięstwo Fiorentiny. Pewność typu (10/10).
Olympiakos - St. Liege 1
Opis tego zaczne od pochwalenie trenera Olympiakosu Zico, który po początkowych problemach z formą zespołu i jedynym remisie z Nea Kavela 0-0, złapali wiatr w żagle i od 12 września tylko przegrali z Arsenalem (, który zaczął dopiero strzelać od 80 minuty, gdzie przegrali 0-2), a resztę meczy wygrali na pochwały zasługują dwa zwycięstwa z PAOK i AEK na wyjeździe po 2-1 oba i w LM z AZ Alkmaar 1-0. Drużyna z Liege spisuje się gorzej niż sezon wcześniej w lidze jej blians to 5-5-1, przegrali w ostatniej kolejce z Westerlo 0-2, co można uznać za niespodziankę. W LM zespół ze Stade Maurice Dufrasne grał dość dziwne mecze tzn. prowadząc z Arsenalem 2-0 przegrał 2-3 (przegrał wygrany mecz), a z AZ przegrywając 1-0 uratował w 92 minucie remis. 12 zawodnikiem na pewno też będzie żywiołowa grecka publiczność na stadione Georgiosa Karaiskakisa. Jeżeli Olympiakos myśli o wyjściu z grupy LM, to marzenie jest najbliżej do spełnienia od kilku lat, gdyż zespoły z Holandii i Belgii są w zasięgu greckiego zespołu, ale jednym z warunków jest wygranie dwóch meczy u siebie z teoretycznie łatwiejszymi, bo na wyjazdach będzie się grało trudniej. Pewność typu (6/10).
Stawiam te dwa meczyki na jednym kuponie. Ale moje opinie o pozostałych meczach:
AZ - Arsenal 2
AZ w tym sezonie nie gra wielkiej piłki, jeżeli przegrają teraz dwa mecze z Arsenalem, będą mieli pozamiatane w LM, nie gram tego typu ze względu na zbyt dużą ilość brakujących zawodników m.in: Nicklas Bendtner, Denilson, Eduardo, Fabiański, Johan Djourou, Rosicky i Clichy. Może AZ jakimś cudem uda się zremisować. Pewność typu 2 (5/10).
Barcelona - Rubin 1
Tutaj nie ma co opisywać innej opcji jak 1 chyba nie ma, ale zbyt niski kurs w bet365 spadł już do 1,11, a z handip boję się grać. Pewność typu (10/10).
Inter - Dynamo 1
Jeżeli Inter dzisiejszego meczu nie wygra, nie będzie w zbyt ciekawej sytuacji. Brakuje mi dzisiaj napastników: Eto zagra na siłę Milito też po kontuzji i zabraknie Balotellego, który wreszcie zagrał super mecz. Dynamo gra solidną piłkę, dlatego troszkę obawiam się tego typu. Pewność typu (6/10)
Liverpool - Lyon no bet
Dziwny mecz, z jednej strony L&#39;pool świetnie grający w LM na swoim stadionie, ale brak Torresa. Z drugiej strony Lyon, dobrze grający w LM, w lidze francuskiej dobre mecze, czasami brak szczęścia. I osłabienie w obronie, nie pewny występ Pjanica. Na prawde w tym meczu może być każdy wynik.
Rangers - Unirea no bet
Moim zdaniem, ciężko wskazać w tym meczu faworyta. Niby Rangers jeżeli marzą o wyjściu z grupy muszą takie mecze wygrywać, ale Unirea pod wodzą Petrescu gra fajny futbol widziałem trochę meczu przeciwko Sevilli, grali odważnie nie bronili się i dobry mecz zagrali przeciwko Stuttgartowi. Rangers mogą wygrać, ale jak będzie remis nie zdziwie się, takie mecze omijam.
Stuttgart - Sevilla 2 lub X2
Drużyna niemiecka jest całkowicie rozbita, Babbel na wylocie, gdyby w Sevilli wszyscy byli zdrowi to dawałbym czystą dwójeczkę, ale tak mam troszkę obawy, ale nie ma szans, żeby pogrążony w kryzysie zespół niemiecki wygrał, dlatego dla pewności X2. Pewność typu 2 (6/10) lub X2 (9/10)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Czytajac conieco o Debrecenie na value tez wyglada zdarzenie: gospodarze strzela - NIE. W Fiorze Jovetic ma nie grac, ale reszta ma byc &quot;po staremu&quot; Frey w formie a Debrecen nie wyglada na druzyne z super atakiem.
Kurs na to &quot;cacko&quot; 1.93 na betsafe ... dla mnie przesada
 
P 0

pabloss84

Użytkownik
Barcelona - Rubin Kazań
Barcelona – Rubin Kazań
Typ: goście strzelą bramkę: NIE
Kurs: 1,67
Buk: Expekt

O tym, że Barcelona jest faworytem dzisiejszego spotkania w 3 kolejce Ligi Mistrzów przekonywać nikogo nie trzeba. Kurs na „czystą” 1 jest jednak śmiesznie niski, dlatego zdecydowałem się na takie rozwiązanie.
Uzasadnienie: Barcelona u siebie traci bardzo mało bramek. W ostatnich 4 spotkaniach na własnym terenie (2 w PD, 2 w LM) straciła tylko 2 gole w meczu z Atletico Madryt (strzelając 11). Grając na wyjazdach ilość straconych bramek przez katalończyków również jest niewielka (1 bramka w 4 meczach). W meczu z Rubinem prawdopodobnie wystąpią: bramka: Victor Valdes, obrona: Daniel Alves, Gerard Pique, Carles Puyol, Eric Abidal, pomoc: Xavi, Seydou Keita, Yaya Toure; Pedro, Andres Iniesta, atak: Zlatan Ibrahimovic. Możliwe, że nie wystąpi Messi, któremu Guardiola będzie chciał dać odpocząć. Tak więc skład Barcelony biorąc pod uwagę formację obronną i defensywną pomoc bez zmian w stosunku do poprzednich meczy.
Jeżeli chodzi o Rubin to nie jest to drużyna, którą należałoby całkowicie lekceważyć (1:1 z Interem w ostatniej kolejce LM, pierwsze miejsce w lidze rosyjskiej). Jednak największe zagrożenie w meczach LM mogą stanowić grając u siebie (co udowodnił mecz z Interem). W meczu wyjazdowym na Camp Nou skupią się z pewnością na obronie i będą próbować zdobyć bramkę z jakiegoś stałego fragmentu gry co moim zdaniem im się nie uda. Warto też dodać, że nie wystąpi napastnik Aleksandr Bukharov (być może nie jest to pierwszoplanowa postać drużyny z Kazania, ale w obecnej sytuacji cały napad Rubina wygląda niezbyt groźnie, w pomocy jest lepiej nie zmienia to jednak faktu, że zagrożenia pod bramką Valdesa być nie powinno).
Reasumując: sądzę że Rubinowi nie uda się strzelić bramki na obiekcie Barcelony, która powinna wygrać mecz 2:0, 3:0. W związku z tym powyższy typ i kurs wydają mi się bardzo kuszące.
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
Liverpool - Lyon over 12.5 rzutów rożnych @ 1.9
Bez jakiejś głębszej analizy - Liverpool do tej pory w 2 meczach ligi mistrzów miał aż 20 rzutów rożnych! Lyon w tej statystyce jest tylko o 5 &#39;rogów&#39; gorszy - 15. Liczę tutaj na wyrównany mecz ze sporą ilością akcji podbramkowych oraz na dobre interwencje bramkarzy;)
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
Co do meczu Inter - Dynamo
Inter co prawda ma klopoty z atakiem, ale dla nich to ostatni gwizdek zeby zebrac w miare latwe 3 pkt, do tego w weekend graja u siebie ze slaba catania...
inter potem ma 2 wyjazdy do kijowa i barcelony...wiec o pkt bedzie ciezko...
Dinamo gra w lidze wyjazd teraz z dniepropietrowskiem...ktore jest 3 w tabeli...strata pkt moze byc bolesna szczegolnie ze szaktar gra z zakarpatja...
wiec jezeli brac pod uwage ostatnia forme (gladkie zwyciestwo wyjazdowe! interu z genua i meki kijowa z obolonem) a takze biorac pod uwage fakt najblizszych meczy i sytuacji w lidze to
[email protected] w Expekcie
albo
goscie strzela - NIE @ 1.85
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Jak dla mnie ciekawe wydaja sie typy na to, ze Rubin i Standard nie strzela. Obrona Barcy potrafila duzo lepsze ataki zatrzymac, zwlaszcza u siebie, a do tego dochodzi jeszcze brak imho waznego napastnika Bukharova, co dodatkowo motywuje ten typ. Co do Standardu to w tym sezonie ich gra w ogole mnie nie przekonuje, a na wyzyny swoich umiejetnosci nie potrafi sie znow wspiac filar ataku - Jovanovic. Stojac naprzeciwko naprawde dobrej obronie i niesamowitego nieraz bramkarza nie sadze, by znow mieli cos strzelic, nawet fartem tuz przed koncem.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Inter - Dynamo 1
Jeżeli Inter dzisiejszego meczu nie wygra, nie będzie w zbyt ciekawej sytuacji. Brakuje mi dzisiaj napastników: Eto zagra na siłę Milito też po kontuzji i zabraknie Balotellego, który wreszcie zagrał super mecz. Dynamo gra solidną piłkę, dlatego troszkę obawiam się tego typu. Pewność typu (6/10)
Portieri: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni;
Difensori: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;
Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 14 Patrick Vieira, 15 Renè Krhin, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini;
Attaccanti: 9 Samuel Eto&#39;o, 18 David Suazo, 22 Diego Milito.
Powołani na meczyk ????
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
GRUPA E

Debreczyn - Fiorentina | x lub under 2.5
Faworytem spotkania jest napewno zespół gości, ale ja bym nie przekreślał do końca węgierskiego zespołu z Debreczyna. Dlaczego? Nie chcę mi się wierzyć, by zespół tak poukładany i tak walczący o awans do fazy grupowej w eliminacjach spoczął na laurach i był tylko tzw. &quot;dostarczycielem punktów&quot;. Myślę, że stać ich dziś na wywalczenie cennego, jednego punktu na własnym terenie z pogromcami &quot;The Reds&quot; z poprzedniej kolejki.

FC Liverpool - Olympique Lyon | 1 lub over 10.5 rzutów rożnych
FC Liverpool to drużyna obecnie w nienajlepszej dyspozycji. Porażka z Fiorą w LM, a także ostatnia przegrana po bramce kuriozum z Sunderlandem (Premier League) jest o tym najlepszym przykładem. Mało tego! Dziś na boisku nie zagra sam Fernando Torres, czyli siła napędowa czerwonych! Lyon natomiast w aktualnej edycji Champions League nie przegrał ani razu, a w lidze... nie stracił nawet jednego gola. Wszystkie te aspekty przemawiają za zespołem gości, a ja... typuję mimo wszystko na podopiecznych Rafaela Beniteza, którzy w mojej opinii właśnie dziś, między innymi dzięki publiczności śpiewającej co mecz &quot;You&#39;ll never walk alone&quot;, zrobią wszystko by wyjść z trwającego małego kryzysu.


GRUPA F

FC Barcelona - Rubin Kazań | 1 lub Barca -2,0
Konfrontacja hiszpańsko-rosyjska dziś ma jednego faworyta, rzecz jasna - FC Barcelonę. Rubin Kazań z całą pewnością nie położy się na murawie, ale Katalończycy według mnie - nie pozwolą sobię na stratę punktów właśnie z Rubinem; i to na własnym obiekcie! Warto podkreślić fakt, iż całkiem możliwy jest dziś występ Rafała Murawskiego, który zapewne rozpocznie ten pojedynek na ławce rezerwowych.

Inter Mediolan - Dynamo Kijów | x lub under 2.5
Inter Mediolan pod wodzą Jose Mourinho gra wspaniale. Przewodzi w tabeli Serie A. W Lidze Mistrzów natomiast tylko i wyłącznie remisował. W mojej opinii podopieczni Walerija Gazzajewa na czele z Andrijem Szewczenką, czyli zespół Dynama Kijów postara się o zamianę cyfry 2 na 3 - oczywiście przy kategorii: remisy Nerrazurrich.


GRUPA G

VfB Stuttgart - Sevilla FC | x lub over 2.5
Hiszpanie w bieżącej edycji Champions League nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Dziś jednak przyjdzie im się zmierzyć z najbardziej wymagającym rywalem. VfB Stuttgart zgromadził jak do tej pory dwa punkty za dwa remisy. Myślę, że ten dość wyrównanie zapowiadający się mecz zakończy się kolejnym dla niemieckiego zespołu podziałem punktów z dużą ilością bramek.

Glasgow Rangers - Unirea Urziceni | 1
Pojedynek szkocko-rumuński. Wiele osób mówi przed tym meczem, że liga gospodarzy jest o niebo mocniejsza od rozgrywek na terenie Rumunii. Ja twierdzę inaczej. Przecież nie bez powodu aż pięć zespołów z kraju południa Europy gra w europejskich pucharach, a ze Szkocji - tylko dwa. Mimo to stawiam dziś na wygraną &quot;The Gers&quot;, którzy powinni wykorzystać atut własnego obiektu.


GRUPA H

Olympiakos Pireus - Standard Liege | 1
Grecy walczą dziś o utrzymanie drugiej lokaty w grupie. Standard Liege natomiast ma na swoim koncie dwa punkty i raczej nie będzie w stanie nawiązać bezpośredniej walki na tak trudnym terenie, jakim jest Stadion Karaiskákisa w Pireus. Warto odnotować występ Michała Żewłakowa na boku obrony gospodarzy, który z pewnością z większym niż zwykle zaangażowaniem będzie chciał odbierać piłki Alexowi Witselowi...

AZ Alkmaar - Arsenal Londyn | 2 lub obie strzelą
Holenderski AZ Alkmaar świetności ma już za sobą. Odszedł trener Loius van Gaal, a razem z nim uciekły dobre wyniki. Rywalem podopiecznych Ronalda Koemana będą dziś Kanonierzy, czyli najlepszy teoretycznie klub w grupie H. Do tej pory Londyńczycy zdobyli w Lidze Mistrzów sześć punktów za dwa zwycięstwa. Dziś powinni podtrzymać tę znakomitą passę.
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: Debreceni VSC - AC Fiorentina
Typ: Debreceni VSC strzeli gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betgun
Analiza: W tym spotkaniu stawiam na to, że drużyna z Węgier strzeli bramkę. Kilka argumentów przemawia za tym, że jednak umieszczą dzisiaj przynajmniej raz piłkę w siatce. Grają u siebie, a zawsze zdobywają bramki u siebie, no oprócz spotkania właśnie w Lidze Mistrzów z Olympique Lyon. Ale w lidze zawsze strzelają:

29/09-09 Liga Mistrzów, Grupa E Debreceni VSC vs. Olympique Lyonnais 0:4
20/09-09 NB I Debreceni VSC vs. FTC Ferencvaros 2:1
29/08-09 NB I Debreceni VSC vs. Nyiregyhaza 3:1
25/08-09 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Debreceni VSC vs. Levski Sofia 2:0
14/08-09 NB I Debreceni VSC vs. Haladas 2:1
05/08-09 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Debreceni VSC vs. Levadia Tallinn 1:0
01/08-09 NB I Debreceni VSC vs. Lombard Papa 2:0
15/07-09 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Debreceni VSC vs. Kalmar 2:0
30/05-09 NB I Debreceni VSC vs. Paksi SE 2:0
17/05-09 NB I Debreceni VSC vs. MTK Budapest 2:2

Piłkarz, który strzeli pierwszą bramkę dla Debrecenu w tych właśnie rozgrywkach otrzyma milion forintów, czyli przeliczamy na polskie złote, to jakieś 150 tysięcy złotych. Więc będą mieli o co walczyć Moim zdaniem to Debreceni VSC nie będzie walczyć tylko o bramkę, lecz o zwycięstwo. Ale na to to chyba narazie za wysokie progi. Myślę, że przed własną publicznością o tę jedną bramkę będzie im łatwiej. Mimo to, że przegrali 0-4 właśnie u siebie na Węgrzech to ich bardziej motywuje do walki niż demotywuje. Fiorentina z Olympique Lyon także przegrała, tyle że 0-1. Mój typ ma duże szanse na wejście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom