>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wtorek 20 Października - 3 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
rq7 9

rq7

Użytkownik
20-10 20:45 Alkmaar - Arsenal 5.50 3.45 1.55 2.12 1.07
20-10 20:45 Barcelona - Kazan 1.12 7.00 12.50 4.49
20-10 20:45 Debrecen - Fiorentina 6.60 4.00 1.40 2.49 1.04
20-10 20:45 Inter - Dynamo K. 1.40 4.00 6.75 1.04 2.51
20-10 20:45 Liverpool - Lyon 1.65 3.25 5.00 1.09 1.97
20-10 20:45 Olympiakos - St.Liege 1.65 3.50 4.50 1.12 1.97
20-10 20:45 Rangers - Unirea 1.75 3.40 4.10 1.16 1.86
20-10 20:45 Stuttgart - Sevilla 3.15 3.15 2.10 1.58 1.26
Oferta kursowa : STS

Moje typy to : Alkmaar - Arsenal -2
Debrecen -Fioretina -2

Gram za większą kasę więc liczę że wejdzie , do tego jeszcze dokładam mecz z środy Juventus -M. Haifa -1
 
M 0

misiek_czpk

Użytkownik
1. Tutaj spokojnie można obstawić Arsenal. Myślę, że Arsenal nie powinien mieć problemu ze zdobyciem 3pkt.
2. To samo w meczu Barcelony z Kazanem. Barcelona nie da sobie urwać punktów, tym bardziej, że gra u siebie.
3. W tym spotkaniu zastanowił bym się nad postawieniem na Fiorentinę z podpórką.
4. Ciekawe spotkanie, ale mysle że Inter powinien sobie poradzić na swich śmieciach z Dynamem.
5. Również ciekawe spotkanie, i też mnie kusi żeby postawić jak kolega wyżej na Lyon, ale do wtorku jeszcze troche czasu.
6. w tym meczu sie nie wypowiadam bo nie mam zielonego pojecia ;]
7. Rengersi jako liderzy ligi powinni sobie poradzić u siebie z rumunskim zespołem.
8. W tym spotkaniu jak dla mnie murowanym zwycięzcą jest Sevilla. Werder w Stuttgart w tym sezonie słabo się spisuje, a szeczególnie ostatnie mecze Bundesligi.

Moje typy:
Barcelona - Kazan- typ1
Stuttgart - Sevilla- typ 2
Debrecen - Fiorentina- typ 2 lub X2
Alkmaar - Arsenal- typ 2


???? :spokodfhgfh:
 
S 0

stefan11

Użytkownik
A bym uważał na mecz Debreczyn-Fiorentina ,ponieważ Debreczyn gra u siebie ,a przypomnimy sobie jak Liverpool męczył się właśnie z nimi bo przecież zdołał wygrać tylko różnicą jednej bramki.
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
W końcu jakieś mecze które w miarę trafnie można obstawić.
jak dla mnie 100% pewne typy to:
Inter - Dynamo K. 1 1.46 - po dobrym kursie brać póki wysoki. Ostatnio Inter pokazał się z bardzo dobrej strony wygrywając pewnie 0:5 z Genoą. Poza tym trzeba gonić Barcę która napewno wygra z Rubinem. Także stawka tego meczu wysoka i Inter nie może sobie pozwolić na przegraną czy nawet remis z wyprzedzającym go Dynamem.
Pewność: 10/10
Liverpool - Lyon podwójna szansa REMIS 1.55 - a najlepiej to bym się pokusił o minimalną wygraną Lyonu ale to tylko dla odważnych. Oglądałem mecz ligowy Lyonu u siebie z Sochoux i trzeba przyznać, że gdyby Lyon wykorzystał z jakieś 6 stuprocentowych sytuacji było by nie 0:2 tylko 6:2. To była rażąca nieskuteczność w wykonaniu Lyonu i dochodzę do wniosku, iż jeśli chcą się zrehabilitować zagrają na 100% , z drugiej strony Liverpool po niefortunnej utracie gola i tym samym przegraną z Sunderlandem przez głupią piłkę plażową musi czuć rozgoryczenie i wściekłość. Także obie drużyny na 100% czyni remisem pierwszą lub drugą połowę spotkania. Nie ma innej opcji.
Pewność : 10/10
Barca - Rubin 1 1.19 - ewentualnie na podbicie AKO. Nie widzę tu remisu a co do dopiero sensacyjnej porażki. Na handicap się nie decyduje bo co jeśli będzie choćby nawet 2:1 ?? :-D
Pewność : 10/10
Stuttgart - Sevilla podwójna szansa SEVILLA 1.60 - Sevilla powinna sobie odbić po ostatniej przegranej z Deportivo a Stuttgart prezentuje się u siebie na stadionie gorzej niż na wyjeździe. Świadczy o tym nawet bilans. Bilans bilansem ale jeśli Sevilla to wygra nie będzie musiała później zbytnio się męczyć bo przewaga punktowa wzrośnie do 7 nad 2-gim Stuttgartem, który ledwo wymęczył w ostatnich dwóch meczach Ligi Mistrzów remis z najsłabszymi z grupy. Aby nie przesadzać ze zbytnią pewnością siebie i dawaniem czystej 2 na Sevillę daje podwójną szansę co zwiększa prawdopodobieństwo trafienia tego typu do niemal 100%.
Pewność: 9/10
Uważam, że wszystkie powyższe typy są trafne w niemal 100% i dokładnie przemyślane i przekonają się wszyscy o tym już jutro. :spokodfhgfh:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Uważam, że wtorkowa LM wygląda zdecydowanie ciekawiej niż środowe mecze. Nie chce rozpisywać się o meczach, których każdy szanujący się typer podda błyskotliwej analizie bez spoglądania na kursy, analizy czy statystyki i od razu wytypuje zwycięzce.;-)
Na pierwszy rzut oka to co wcześniej napisał Olek powinno się sprawdzić, ale jedna sprawa, widze, że stawiasz x2 na Seville i tutaj pytanie, gdzie Ty chłopie znalazłeś taki kurs?;-) Gdziekolwiek by to nie było;-), polecam mimo wszystko granie czystej &quot;dwójki&quot;. Hiszpanie rządzą i dzielą w tej grupie, a ich sytuacja jest wręcz idealna. Stuttgart natomiast cieniuje w lidze, nie potrafią zdobywać punktów w czołowymi drużynami Bundelsligi, a oglądając ostatni mecz z Schalke ręce mi opadały... Obrona jest tragiczna, Magnin chyba naoglądał się za dużo Krzynówka w akcji i skopiował niektóre zagrania. Jeżeli nie starczyło sil na Schalke to tym bardziej nie starczy na Seville. Hiszpanie zawsze grają szeroką piłke i nawet blokowanie bramki nie pomoże. Z Rangersami pojechali jak z dzieckiem i choć nie oglądałem meczu to nie trudno sobie wyobrazić szkockie ustawienie przeciwko ofensywnej piłce. Najbardziej jednak ucieszyłem się, kiedy Sevilla przegrała ostatnie spotkanie. Dla co niektórych może to się okazać abstrakcją ale zawsze patrze na serie win/lose każdej druzyny. Przyzwyczajenie zapozyczone głownie z hokeja, ale bardzo często sprawdza się w PN. Sevilla miała 7 wygranych spotka z rzędu i w końcu porażka. Kurs na gości w okolicach 1.90-2.00 w zalezności od buka, polecam.;-)
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
dziwne bo utarło się na tym forum ze podwójna szansa to zwykłe X2, ale to nie prawda jest bo podwójna szansa to jest tak że albo będzie prowadzić po pierwszej połowie albo wygra na końcu wtedy typ wchodzi, takie coś ma fortuna naziemna
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Uważam, że wtorkowa LM wygląda zdecydowanie ciekawiej niż środowe mecze. Nie chce rozpisywać się o meczach, których każdy szanujący się typer podda błyskotliwej analizie bez spoglądania na kursy, analizy czy statystyki i od razu wytypuje zwycięzce.;-)
Na pierwszy rzut oka to co wcześniej napisał Olek powinno się sprawdzić, ale jedna sprawa, widze, że stawiasz x2 na Seville i tutaj pytanie, gdzie Ty chłopie znalazłeś taki kurs?;-) Gdziekolwiek by to nie było;-), polecam mimo wszystko granie czystej &quot;dwójki&quot;. Hiszpanie rządzą i dzielą w tej grupie, a ich sytuacja jest wręcz idealna. Stuttgart natomiast cieniuje w lidze, nie potrafią zdobywać punktów w czołowymi drużynami Bundelsligi, a oglądając ostatni mecz z Schalke ręce mi opadały... Obrona jest tragiczna, Magnin chyba naoglądał się za dużo Krzynówka w akcji i skopiował niektóre zagrania. Jeżeli nie starczyło sil na Schalke to tym bardziej nie starczy na Seville. Hiszpanie zawsze grają szeroką piłke i nawet blokowanie bramki nie pomoże. Z Rangersami pojechali jak z dzieckiem i choć nie oglądałem meczu to nie trudno sobie wyobrazić szkockie ustawienie przeciwko ofensywnej piłce. Najbardziej jednak ucieszyłem się, kiedy Sevilla przegrała ostatnie spotkanie. Dla co niektórych może to się okazać abstrakcją ale zawsze patrze na serie win/lose każdej druzyny. Przyzwyczajenie zapozyczone głownie z hokeja, ale bardzo często sprawdza się w PN. Sevilla miała 7 wygranych spotka z rzędu i w końcu porażka. Kurs na gości w okolicach 1.90-2.00 w zalezności od buka, polecam.;-)
Jemu nie chodzi o x2. W fortunie jest typ &quot;podwójna szansa - typ 2&quot; polegający na tym że Sevilla musi albo prowadzić do przerwy albo wygrać mecz ostatecznie. Jeśli prowadziła do przerwy ale prowadzenie po niej straciła to typ i tak jest już trafiony. Jeśli do przerwy nie prowadziła to musi mecz wygrać i będzie trafione.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
W takim meczu Interu nie grał bym, gdyby nie sytuacja w tabeli. Zakładajmy z góry wygraną Barcy (bo tak samo zrobią to napewno piłkarze Interu), to Barca ma 7pkt, remis Interu daje im 3pkt i 4pkt Dynama i w perspektywie mecze w Barcelonie i Kijowie... niezbyt ciekawie... nie mówiąc już o tym co było by w razie porażki. Wiedzą o tym dobrze piłkarze Interu i jeśli chcą walczyć w Champions Legue to nie ma innej opcji jak gryść trawe i wygrać z Dynamem. W weekend 5:0 bez Eto&#39;o, teraz Samuel już zagra dlatego zdecydowanie gram na Inter, który wygrać musi... a przynajmniej powinien.
INTER (9/10) 1.35
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Nie wiem czemu tak faworyzujecie Lyon. Moim zdaniem maksimum co osiągnie to remis w co i tak szczerze wątpię. Co prawda w drużynie Liverpoolu nie zagra najlepszy piłkarz, genialny napastnik - &quot;El Niño&quot; Fernando Torres, ale do składu wróci Steven Gerrard. Liverpool zagra przed własną publicznością co na pewno jest dużym handicapem - wiemy jaka jest atmosfera na Anfield a poza tym po &quot;balonowo-plażowej&quot; porażce z Sunderlandem zrobi wszystko żeby się zrehabilitować. Warto też zwrócić uwagę na tabelę w której Liverpool jest dopiero 3 (wygrana w meczu z Węgrami z Debreczyna 1-0, porażka z Fiorą 0-2) . Będą chcieli wygrać i po pierwsze przesunąć się w tabeli po 2 zrehabilitować się za ostatni mecz a po 3 dać radość kibicom. Mój typ to zdecydowanie Liverpool po niezłym kursie @ 1.75.
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Ja stawiam , ze albo padnie remis albo wygra liverpool. Lyon przystapi do meczu bez 3 sordkowych oborncow . Na obronie zagra zapewne Cris oraz Toulalan , a wiec srodkowy pomocnik . Co prawda Toulalan grywal juz na stoperze ale jednak nominalnie gra na SP .Liverpool ma atut wlasnego boiska , rowniez problemy ze stoperami ale jednak musi sie zmobilizowac bo sytuacja jest nieciekawa w grupie.
 
M 0

mentos07

Użytkownik
Barcelona - Kazan myśle ze kurs za niski zeby go stawiać, ale zerknołem na Rubin Kazan SN1 [2] (czyli Kazan nie strzeli gola) i kurs jest 1.60 (totomix) myslę ze kurs korci tym bardziej ze wiadomo jak gra barca w obronie, traci bardzo malutko bramek w lidze. W lidze mistrzów nie straciła jeszcze zadnej, a przeciesz grała z Interem na wyjezdzie i u siebie z D. Kijów. Myślę ze &quot;pewniaczek&quot;.
10/10
Stuttgart - Sevilla [2] Myśle ze mecz warty uwagi. Stuttgart słabiutko spisuje sie w lidze. Przegrał z Schalke, fatalny mecz obrony Stuttgart jak i całego zespołu zajmują 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 8 pkt. Sevilla: przegrana w lidze z Deportivo 1:0 nie zniechęca mnie do stawiania na ta druzynę. Nie grali na 100% co było widać, dla tego trener przygotowuje się i oszczędza zawodników na wtorkowy mecz w Niemczech. Myśle ze w tym spodkaniu padnie duzo bramek.
9/10
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Glasgow Rangers - Unirea Urziceni
Data: 20.10.2009 20:45
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Expekt
Analiza: Jutro o godzinie 20:45 rozpoczną się mecze III kolejki Ligi Mistrzów. Ja wybrałem jeden z najbardziej pewnych meczy według mnie, jednak postanowiłem zagrać nieco ryzykownie, stawiając na Rangersów z hanidcapem gola -1.5. Dlaczego tak wysoki kurs wystawili na nich bukmacherzy? Nie mam zielonego pojęcia, szczerze mówiąc chyba drugi raz słysze o ich jutrzejszych przeciwnikach (pierwszy raz w spotkaniu ze Stuttgartem). Jak dobrze, wiemy liga szkocka jest mocniejsza od rumuńskiej, i w tym nie ma żadnych wątpliwości. Rangers to zespół, który od lat toczy bardzo zaciete boje o mistrzowską koronę z zespołem Artura Boruca, czyli Celticiem Glasgow. Grają bardzo dobrze. Ten mecz to praktycznie pewne 3 punkty dla zespołu Glasgow Rangers, ale czy na pewno tak bedzie w rzeczywistości? Mi się wydaje, ze tak! Rangersom w Lidze Mistrzów, puki co się nie za bardzo powodzi zdobyli tylko punkt, strzelając 2 bramki w dwóch meczach. Unirea także zanotowała remis na swoim koncie, jednak stracili mniej, bo 3 bramki w tych meczach. Rangersi pokonali ostatnio w lidze 4 października 2:1 Celtic, więc Unireę powinni pokonac tym bardziej!
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Chyba tylko dla ciebie ten mecz jest taki pewny bo ja sadze ze tutaj padnie malo bramek . Jesli rangersi wygraja ten mecz to jedna bramka ale ja osobiscie obstawiłbym remis .
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
dziwne bo utarło się na tym forum ze podwójna szansa to zwykłe X2, ale to nie prawda jest bo podwójna szansa to jest tak że albo będzie prowadzić po pierwszej połowie albo wygra na końcu wtedy typ wchodzi, takie coś ma fortuna naziemna
&quot;Utarło się na tym forum&quot; bo to... prawda.;-) Grając u bukmachera online podwójna szansa oznacza 1x x2 lub 12. Tak jest m.in. w Bwin czy Expekt. U ziemniaków gram sporadycznie, ale taki zakład kojarzę.;-)pozdrawiam
Jemu nie chodzi o x2. W fortunie jest typ &quot;podwójna szansa - typ 2&quot; polegający na tym że Sevilla musi albo prowadzić do przerwy albo wygrać mecz ostatecznie. Jeśli prowadziła do przerwy ale prowadzenie po niej straciła to typ i tak jest już trafiony. Jeśli do przerwy nie prowadziła to musi mecz wygrać i będzie trafione.
understood ty;-)
Chyba tylko dla ciebie ten mecz jest taki pewny bo ja sadze ze tutaj padnie malo bramek . Jesli rangersi wygraja ten mecz to jedna bramka ale ja osobiscie obstawiłbym remis .
:spokodfhgfh:Grunt to dobre argumenty.
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Dlaczego tak wysoki kurs wystawili na nich bukmacherzy? Nie mam zielonego pojęcia, szczerze mówiąc chyba drugi raz słysze o ich jutrzejszych przeciwnikach (pierwszy raz w spotkaniu ze Stuttgartem). Jak dobrze, wiemy liga szkocka jest mocniejsza od rumuńskiej, i w tym nie ma żadnych wątpliwości.
To chyba piłką zbytnio się nie interesujesz,jak liga szkocka jest dużo silniejsza od rumuńskiej to czemu w europejskich pucharach grają tylko dwa szkockie zespoły (Rangersi i Celtic),a rumuńskich aż pięć!!(Unirea,Cluj,Timisoara,Steaua,Dinamo)no chyba,że o nich też nie słyszałeś i nie wiesz,że są to rumuńskie zespoły,liga szkocka to jak dobrze wiemy dwa niezłe zespoły i nic poza tym,a rumuńska czy chcemy tego czy nie jest coraz silniejsza stąd obecność w tamtym roku Cluj i Steauy w LM,a w tym Unirei,nie neguje oczywiście samego typu bo Rangersi są w stanie wygrać ten mecz,ale na pewno nie przyjdzie im to łatwo,bo Rumuni to zespół bez gwiazd,ale na pewno nie chłopiec do bicia.
 
M 0

mentos07

Użytkownik
Ja nie bym był pewny tego Interu (moge sie mylić), ale Dynamo gra coraz lepiej, kto oglądał mecz Barca : D. Kijów to wie ze z nimi gra się bardzo trudno. Strzelili bramke, (sedzia jej nie uznał) a to na camp nou jest bardzo trudno. Bronili się dzielnie do ostatnich minut. Inter co prawda wygrał ostatni mecz w lidze wysoko i to nie z byle jakim klubem, ale ich gra daje duzo do myślenia i nie grają rewelacyjnie. Mozliwe ze zlekcewaza przeciwnika, po wyskokiej wygranej w lidze i to moze się bardzo zle skończyć dla mediolańczyków.
Ten mecz bedzie bardzo wyrównany. Padnie mało goli. Stawiam na remis lub jednobramkowa wygrane gospodarzy.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Witam.W związku z tym,że przygotowuję na moją stronę informacje o sytuacjach kadrowych drużyn w Lidze Mistrzów pozwolę sobie zacytować je:
Arsenal-Alkmar

Arsene Wenger nie będzie mógł liczyć w spotkaniu z AZ Alkamar na następujących graczy:
-Wallcot
-Rosicky
-Nicklas Bendtner,
-Denilson,
-Eduardo,
-Lukasz Fabianski
-Johan Djourou

Do składu powraca Clichy

Inter-Dynamo Kontuzje
W drużynie Interu zabraknie zawieszonego za kartki Balloteliego oraz Tiago Motty.Do składu prawdopodobnie powrócą Samuel Eto&#39;o oraz Diego Milito, choć ten ostatni prawdopodobnie w roli rezerwowego.Również jest mała szansa,że Motta zagra jednak w tym spotkaniu.Wszystko okaże się kilka godzin przed meczem.

Kadra Interu na mecz z Dynamem:

Gk&#39;s: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni;

Def: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Midf.: 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 14 Patrick Vieira, 15 Renè Krhin, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini;

Str.: 9 Samuel Eto&#39;o, 18 David Suazo, 22 Diego Milito

Barcelona-Rubin


W drużynie z Kazania nie wystąpi napastnik Bukharov.Trener oszczędzał kilku kluczowych zawodników w weekend.W Barcelonie prawdopodobnie Messi zacznie mecz na ławce rezerwowych.Decyzja zostanie podjęta przed meczem.

Kadra Barcelony na to spotkanie:
Valdés, Pinto, Alves, Puyol, Piqué, Márquez, Abidal, Maxwell, Touré, Sergio Busquets, Keita, Xavi, Iniesta, Bojan, Pedro, Jeffren, Messi and Ibrahimovic.

Liverpool-Lyon

W drużynie Liverpoolu nie zagra Torres.Do składu wraca Gerard.Lyon zagra bez 3 obrońców: Jean-Alain Boumsong, Mathieu Bodmer i Cleber Anderson są kontuzjowani.Z konieczności na obronie zagra Toulalan.

Prawdopodobne składy:

Liverpool: 25-Pepe Reina; 2-Glen Johnson, 23-Jamie Carragher, 5-Daniel Agger, 12-Fabio Aurelio; 15-Yossi Benayoun, 8-Steven Gerrard, 20-Javier Mascherano, 11-Albert Riera; 18-Dirk Kuyt, 9-Fernando Torres.

Lyon: 1-Hugo Lloris; 13-Anthony Reveillere, 3-Cris, 28-Jeremy Toulalan, 20-Aly Cissokho; 17-Jean Makoun, 6-Kim Kallstrom; 14-Sidney Govou, 8-Miralem Pjanic, 7-Michel Bastos; 9-Lisandro Lopez.
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Czy ktoś coś wie na temat tego że w Sevilli nie wystąpią Palop i Negredo?
To są podstawowi gracze drużyny, jedni z lepszych
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
Witam.W związku z tym,że przygotowuję na moją stronę informacje o sytuacjach kadrowych drużyn w Lidze Mistrzów pozwolę sobie zacytować je:


Liverpool-Lyon

W drużynie Liverpoolu nie zagra Torres.Do składu wraca Gerard.Lyon zagra bez 3 obrońców: Jean-Alain Boumsong, Mathieu Bodmer i Cleber Anderson są kontuzjowani.Z konieczności na obronie zagra Toulalan.

Prawdopodobne składy:

Liverpool: 25-Pepe Reina; 2-Glen Johnson, 23-Jamie Carragher, 5-Daniel Agger, 12-Fabio Aurelio; 15-Yossi Benayoun, 8-Steven Gerrard, 20-Javier Mascherano, 11-Albert Riera; 18-Dirk Kuyt, 9-Fernando Torres.

Lyon: 1-Hugo Lloris; 13-Anthony Reveillere, 3-Cris, 28-Jeremy Toulalan, 20-Aly Cissokho; 17-Jean Makoun, 6-Kim Kallstrom; 14-Sidney Govou, 8-Miralem Pjanic, 7-Michel Bastos; 9-Lisandro Lopez.


Czytałeś to ? Pisze ze nie zagra Torres, a zaraz jest w prawdopodobnym składzie się znajduje...

Jeśli chodzi o Palopa i Negredo to pierwszy narzeka na pachwinę a drugi jak podają hiszpańskie media, nabawił się wirusa z objawami hipotermii.


Spotkanie: Fc Liverpool-Olympique Lyon
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher : bet-at-home
Analiza:
Dziś na Anfield Road odbędzie się spotkanie Ligi Mistrzów, FC Liverpool podejmie Olympique Lyon. Oba zespoły przegrały ostatni mecz w lidze. Olympique Lyon z Sochaux 2-0, a Liverpool z Sunderlandem 1-0 po kuriozalnej bramce. The Reds nie są w formie, w lidze zdobyli tylko 15 pkt na 27 możliwych. Natomiast ich dzisiejszy rywal Lyon w lidze jest liderem z 20 pkt. Jeśli chodzi o ostatnią kolejkę LM to Liverpool poległ na wyjeździe z Fiorentina 2-0, a ekipa Lyonu rozbiła Debreczyn 4-0. Olympique Lyon ma komplet 6 punktów i jeśliby &quot;Les Gones&quot; dziś zwyciężyli mieliby komfortową sytuacje w grupie. The Reds w grupie wyprzedzają tylko Debreczyn i nie mogą sobie pozwolić dziś na urwanie punktów ponieważ ich sytuacja byłaby nie ciekawa. Jeśli chodzi o składy to w Liverpoolu na pewno nie zagra Fernando Torres, natomiast wraca kapitan zespołu Steven Gerard. Lyon ma problemy z środkiem defensywy nie zagra Jean-Alain Boumsong i prawdopodobnie zastąpi go defensywny pomocnik Jeremy Toulalan. Na pewno obydwa zespoły dziś będą bardzo zmotywowane. Na The Reds ciąży wielka presją, a Lyon jest w dobrej sytuacji w grupie i nawet jak stracą punkty w tym spotkaniu to się nic nie stanie. Wydaje mi się, ze to mecz na remis i tak też typuje.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Co do tego zakładu na tą podwójną szansę, to w bwinie też coś takiego można znaleźć, kursy są dość przyzwoite.
Polecam na dziś taki zakład (że wynik w połowie lub na koniec) na remis w meczu Rangersów. Wiadomo, że nie strzelają wielu goli, nieźle bronią, a Unirea też jest dość dobrze poustawiana przez Petrescu i łatwo Szkotom nie będzie w tym meczu.
Podobny zakład na remis warto też zagrać w meczu Liverpool - Lyon. Nie sądzę, żeby padło tam dużo bramek i raczej nie spodziewałbym się ich zbyt szybko, stąd szansa na remis do przerwy. No i generalnie ten mecz będzie remisowy wg mnie, Liverpool ostatnio wcale nie jest taki mocny i dziś nie będzie miał łatwej przeprawy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom