>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Wimbledon 23.06-06.07 - analizy

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Może nie jestem jakiś kozakiem w tej dziedzinie, lecz może zacznę nie typowo jak myślicie która z Pań ma największe szansę na wygranie Wimbledonu w tym roku?, taką długoterminową ofertę wydał już bet-at-home :



Nie wiem czemu ale jestem w stanie zaryzykować postawienia tej długoterminówki na Ivanović &lt;3, jakoś zawsze gdy oglądam jej spotkania jako jedna z nielicznych tenisistek nie załamuję się jak chyba jest to często spotykane w damskim tenisie to przynajmniej dla mnie najgłówniejszy powód psychika, bo czy jej się dobrze gra na grassie, czy może lepiej na clayu albo w hali tego to już totalnie nie wiem. A co Wy sądzicie która z Pań jest dla was faworytką w tym roku ; &gt;
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ivanovic ma duze braki na trawie, przynajmniej miala, ona sie zmienia i jej tenis jest coraz lepszy. Lepiej ustawia sie na nogach, miedyz innymi stad wygrana na Roland Garros. Ja bym obstawila tak:

Masha Sarapova 3.20

Lindsay Davenport 30.0

Kurs na Amerykanke bardzo wysoki, troche przesadzony, pierwszy seriws i gra na jedno uderzenie to ciagle grozna bron. Glowna moja faworytka jest Sharapova, jej styl gry na trawe jest najlepszy.

Najlepiej pomyslec o grze 1-8, 1-16 bo stawiam, ze to bedzie dobry turniej takich zawodncizek jak Caro Wozniacki i przede wszystkim Sami Stosur. Fantastyczna Austrlijka, piekny cudowny styl gry, s &amp; v u kobiet cos niesamowitego. Ona jest swietnie przygotowana, nie widac sladu po kontuzji, debla moze wygrac z Lisa.
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
z Karolina Wozniacki sie zgodze ale co do Australijki juz nie. Jesli przegrywa ona z zawodniczka pokroju Kateriny Bondarenko ugrywajac 5 gemow w spotkaniu na nawierzchni na ktorej ma zagarc dobry turniej za kilka dni to juz wiem wszystko. W deblu i grze mieszanej ma bardzo duze szanse, to w singlu mysle gdzies max 3 runda bedzie na nia. Mala australijka moze gra i dobrze ale nie zachwyca.

Dla mnie faowrytka jest Lindsay i... Isia. Moze w koncu przyszedl czas by cos wiekszego wygrala. Kurs na Age 50,00 za skromna stawke mozna nawet dosc ciekawie wyciagnac a bez szans nasza zawodniczka nie jest.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Kob.
Agnieszka Radwańska (POL) - Iveta Benesova (CZE) 1 1.25
Amelie Mauresmo (FRA) - Ashley Harkleroad (USA) 1 1.30
Marion Bartoli (FRA) - Sabine Katharin Lisicki (GER) 1 1.48
Marta Domachowska (POL) - Jill Craybas (USA) 1 1.60
Lucie Safarova (CZE) - Emilie Loit (FRA) 1 1.30
Patty Schnyder (SUI) - Casey Dellacqua (AUS) 1 1.64
jak myslicie mozna to grac?? to nie sa chyba wszystkie rozlosowane dziewczyny bo cos malo tego...
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Dellacqua wysoka zawodniczka, ma bardzo dobry serwis. Domachowskiej bałbym się grać, nie idzie jej najlepiej w pojedynkach z Craybas, który coś tam potrafi.. Myślę, że Bartoli po takim kursie można grać za dużą stawkę, będzie chciała się pokazać, potrzeba jej dobrego turnieju a jak wiemy, rok temu przegrała tutaj w finale.
Co będzie, pokażą najbliższe dni
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Angel nawet Ci sie nie chce sprawdzic podstawowych informacji, takie suche typy bede usuwac ale ten zostawie dla przykladu. Dopiero co Mauresmo przewalila w iscie marnym stylu RG, teraz skreczowala po 3 gemach ze Stosur a Ty podajesz &quot;Amelie Mauresmo (FRA) - Ashley Harkleroad (USA) 1 1.30&quot; miej troche przyzwoitosci ????
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
ale chyba ten temat jest po to by rozmawiać o takich rzeczach i pomagac sobie wzajemnie... jak widzisz mwrona jest wstanie napisac co jest nie tak... jestem w stanie sprawdzic info ale tez chce uslyszec wasze zdanie. Nie znam sie na tenisie przyznam szczeze no ale tez nie mozna mnie z tego powodu olewac tylko pomagac... mauresmo wiem ze skreczowala ale myslalem ze ta pierwsza runde bedzie wstanie wygrac no ale jezeli mowisz ze to moze byc za duze ryzyko no to nie bede gral i wielkie dzieki
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Z typem na Bartoli sie zgodze i takze uwazam ze mozna to zagrac nieco grubiej, Mauresmo słaba i nieprzewidywalna chociaz uwazam ze na wygranie 1wszej rundy jeszcze ją stac ale po takim kursie bym jej nie tykala, Crybas - Domachowska - Jill to doswiadczona zawodniczka, Marta natomiast gra w kratke - dlatego ten typ takze wole odpuscic - ewentualnie postawilabym tutaj na 3sety.

Przejze jeszcze dokladniej oferte i postaram sie cos dorzucic od siebie ????
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Niculescu - Rybarikova 2
kurs: 1,67
Dla obu zawodniczek bedzie to ich 1wszy występ w Wimbledonie. Młoda Słowaczka dosc gładko przeszla kwalifikacje, ale przeciwniczki nie byly zbyt wymagające. Powinna wiec isc dalej pokonując kolejną rywalke, myślę ze Rumunka nie sprawi jej zbyt wiele problemów.

M. Krajicek - M. Erakovic - 1
kurs: 1,8
Tutaj bukmacherzy oceniają szanse obu zawodniczek po równo, jednak dla mnie zdecydowana faworytką jest Michelle, ktora w zeszlym roku doszla az do ćwierćfinalu.
Michelle napewno jest dobrze przygotowana - brala ostatnio udzial w turnieju w Hertogenbosch gdzie jednak odpadla w 3ciej rundzie z Tanasugarna - pozniejsza zwyciężczynią tego turnieju.
Marina nawet jesli napsuje Holenderce nieco nerwow to nie wydaje mi sie aby mogla ten pojedynek wygrac. Tak więc stawiam na Krajicek.
Warto takze nadmienic ze obie panie graja ze sobą w deblu ????
 
sirchrobry 0

sirchrobry

Użytkownik
Witam!
Od jakiegos czasu obserwuje ten wątek ale jeszcze się w nim nie wypowiadałem no az do dzisiaj ???? Mam propozycje chyba nie do odrzucenia:
Tanasugarn T. - Cetkovska P.
Mój typ to oczywiscie Tanasugarn. kurs mysle ze b.ładny bo 1.65. Tanasugarn wygrała dzisiaj turniej w Hertogenbosch pokonując świetnie grającą ostatnio D. Safine, która jak pamietamy dotarła przeciez do finału RG. Mysle ze Tana spokojnie przebrnie pierwszą rundę a moze i namiesza troche w turnieju.
 
krzysiek131 0

krzysiek131

Użytkownik
Radwanska A. - Benesova I. 1.2 (BAH)
Aga sama mówi, że trawa to jej ulubiona nawierzchnia. Potwierdziła to wygrywając w Eastbourne. Moim zdaniem sensacją będzie jak nie dojdzie do ćwierćfinałów i nawet w dalszych meczach konsekwentnie będę stawiał na naszą rodaczkę. Jej przeciwniczka nie zachwyca, nic nie pokazała w Holandii, nie może napewno się równacz z Radwańską.
Krajicek M. - Erakovic M. 1.8 (BAH)
Krajicek jeśli chce coś osiągnąć to może tego dokonać tylko na trawie. Zagrała nie najgorzej w Hertogenbosch i Birmingham. W obu turniejach przegrała albo z tryumfatorką albo z finalistką. Erakovic również pokazała się ostatnio z dobrej strony, ale myślę, że to Krajicek, która wraca do formy jest obecnie lepiej dysponowana.
Wickmayer Y. - Sugiyama A. 1.55 (BAH)
Wickmayer - finalistka z Birmingham(o mało nie wygrała) na trawie prezentuje się dużo lepiej od jej wyżej rozstawionej rywalki. Myślę, że wygra bez problemu, choć opieram się jedynie na statystykach i historii meczów.
Kurs łączny = 3,35. W moim mniemaniu szanse na wejscie wynoszą około 40-50%. Warto zagrać lżej.
Chciałem jeszcze dorzucić spotkanie:
Bartoli M. - Lisicki S. 1.25
Jednak Bartoli ostatnio nie błyszczy i choć trawa to jej nawierzchnia i poprawiła znacznie serwis i ma słabą rywalkę, to chyba odpuszczę. Co myślicie?
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Na Bartoli początkowo kurs wynosil 1,45 jednak im blizej turnieju tym kursy coraz bardziej lecą. Bartoli na trawie jest calkiem niezla i powinna to wygrac, a co do Twoich typow to ja jednak darowalabym sobie Wickamayer, sama stawiam lekko na Sugiyame, ktora startowala w Wimbledonie juz mnostwo razy i jej wyniki wcale nie byly takie slabe (2004 - quartet final), jest na tych kortach dosc ograna, bardziej doswiadczona.

Od siebie dorzucam jeszcze jeden typek:
Tanasugarn - Cetkovska - 1
kurs: 1,64 (bwin)
Tajka wczoraj dosc sensacyjnie pokonala Safine w finale turnieju w Hertogenbosch, na trawie czuje sie dosc mocna, niestety nie widzialam w akcji Petry wiec swoje wnioski wysuwam jedynie na podstawie dobrej gry Tanasugarn. Turniej w Hertogenbosch byl dla niej jedynie rozgrzewka i zapewne na Wimbledonie bedzie sie chciala pokazac z jeszcze lepszej strony.
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Bammer-Arvidsson 1.60
Domachowska-Craybas 1.60
Krajicek-Erakovic 1.80
Perebiynis-Kvitova 1.70
Santangelo-Ani 1.80
Tanasugarn-Cetkovska 1.65
Mauresmo-Harkleroad 2.90

Według mnie ciekawsze mecze do obstawiania. Bardzo dużo niewiadomych i sporo ryzyka. Arcyciekawy pojedynek stoczą Bammer z Arvidsson, tutaj zwyciężczyni łatwo wskazać nie można. Podobnie ma się sprawa z koleżankami z debla czy z Santangelo i Ani. Tutaj raczej faworytką jest ta druga. Na koniec liczę na niespodziankę Amerykanki i jej zwycięstwo nad Mauresmo.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dobra zaczynamy szalenstwo na grass, mozna zajarac i poobstawiac ;) Anglicy wola co prawda turskawki ze smietana ale to bardziej kaloryczne od trawy ;p

1 runda

Stosur - Olaru 1 1.20
Wozniacki - Hrdinova 1 1.10
A.Radwanska - Benesova 1 1.20

1.58 5/10

Forma Agnieszki bardzo wysoka, chyba nie trzeba nic pisac. Wozniacki i Stosur graly niezle w ostatnim turnieju, widzialam mecze z udzialem tych zawodniczek stad stawka najwyzsza bo wiem jaka jest aktualna dyspozycja. Wszystkie graja bardzo dobrze, szczegolnie podoba mi sie gra Samanty Stosur.

Hantuchova - Errani 1 1.25
Vesnina - Llagostera Vives 1 1.40

Vesnina na trawie powinna byc grozna dla kazdego. Llagostera gra tylko iwylacznie na maczce , dla niej Wimbledon to czarna magia. Hantuchovej dawno nie widzialam, dobrze gra na grass, serwis solidny i duzo plaskich FH i BH, Errani rowniez glownie na cegle gra.

dubel 1.75 3/10

Mirza - Castano 1 1.20
Makarova - Kudryavtseva 1 1.40

Nie zgodze sie z tymi co lekcewaza Sanie na trawie. Ona potafi grac tylko musi znalesc forme, grala turnieje podprowadzajace, pierwszy slabo, drugi lepszy. To typ przeciw Castano bardziej niz na Hinduske. Makarova niezla, kolejna zawodniczka ktora za duzo robi bledow, postepy sa, troche slaby przeglad sytuacji, Kudryavtseva w niczym nie jest lepsza, stawiam na Makarova.

dubel 1.68 2/10

Bartoli - Lisicki 1 1.25
Kuznetsova - Johansson 1 1.10
Zvonareva - Nakamura 1 1.15

ako 1.58 4/10

Barotli kocha trawe, 2007 final z Venus, teraz finalu nie bedzie lecz to nie oznacza, ze odpadnie juz w 1rundzie, forma jest nizsza niz przed rokiem. Marion niezle serwuje i gra kątowo. Sveta nigdy nie zrobila dobrego wyniku na W i pewnie tak bedzie i tym razem, 1 runde powinna przejsc, rywalka gra glownie w ITF-ach.

Amanmuradova - Parmentier 1 1.40
Azarenka - Pironkova 1 1.35

dubel 1.89 2j/10

Dochodza do mnie informacje, ze Azarenka jest jako tako zdrowa. Jesli tak to nie bedzie duzych problemow z Pironkova. Bulgarka w tenisa grac potrafi, gorzej kiedy musi wziesc sie na wyzyny swoich umiejetnosci. Brak regularnosci, nerwy w grze. Amanmuradova to nowe zjawisko w WTA, warunki fizyczne jak u facetow, dobrze serwuje i gra mocno FH, troche bledow robi za duzo, na trawie oplaca sie ryzykowac. Parmentier to tez zawodniczka, ktora nalezy wyroznic za postey chociaz ostatnie tygodnie slabe.

Razzano - Rodina 1 1.30
Kerber - Baltacha 1 1.50

dubel 1.95 3j/10

Razzano gra mocno i plasko, bez dziwactw, bez fajerwerkow. Swoje konsekwetnie, troche za duzo i za obliczalnie, jaky miala dobra forme to bylby szybki mecz, z ta forma rowniez byw a w przypadku Virginii mimo to licze na spokojne spotkanie. Razzano lubi trawe, Rodina przecietna. O Kerber mam srednia opinie, moze nawet gorsza niz srednia a Baltacha na trawie grac umie. Tak samo pisalam przy meczu Rao z Cav. i sie bardzo zawiodlam. Kerber nie gra zle na szybkich kortach, bardzo duzo psuje, ryzyko moze sie oplacic na grasssss

Domachowska
- Craybas 1 1.65 1j/10

Mala stawka, troche patriotycznie, licze, ze Marta wypunktuje rywalke dobrymi plaskimi zagraniami jak podczas Australian Open. Jill Craybas doswiadczona, czym starsza tym czesciej wybiera cegle bo coraz gorzej sie porusza i ustawia do pilek.

Rybarikova - Niculescu 1 1.60 2j/10

Rybarikova to juz jest solidna firma. Rywalka slaba, to jeszcze dziecko, ktore ma malo sily. Slowaczka z tygodnia na tydzien lepsza, sporo trenuje, glownie clay wiec nie mozna przesadzic ze stawka. Nie potrafie znalesc ani jednego sektora gry w ktorym jest lepsza Rumunka.

PS. Uwazalabym na Krajicek z Erakovic, moim zdaniem Erakovic w niczym nie ustepuje Holenderce.
 
typper 2

typper

Użytkownik
Osobiście puściłem taki kuponik:

Radwańska, Bartoli + Ancic. Zarówno panie jak i Ancic dobrze czują się na trawie. Kurs łączny wyszedł lekko ponad 2, więc można spróbować to zagrać.
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Domachowska-Craybas 1,67
I znowu Amerykanka na przeciwko Marty. H2H 3:0 na korzyść naszej zawodniczki i tym razem mam nadzieję że nie będzie żadnego innego rezultaty niż wygrana Polki. Mam nadzieję że Domachowska już na dobre wyszła z dołka i możemy liczyć na ponownie wspaniałe, długie emocje z udziałem naszych zawodniczek jak na US Open.
Zakopalova-Radwanska U. 1,44 2:0 1,90
Młodość z doświadczeniem. Uważam że Ula jest jeszcze za młoda a start w takiej imprezie jak seniorski Wimbledon to i tak duże osiągnięcie. Niestety nie widzę szans naszej zawodniczki na nawiązanie walki i sądzę że będzie gładkie 2:0
Dokładniej postaram sie jeszcze przyjrzeć meczom i ewentualne dodatkowe spostrzeżenia i typy jeśli znajdę czas na pewno napisze na forum.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Radwanska A. - Benesova I. (Typ) 1 1,20
Petrova N. - Govortsova O. (Typ) 1 1,20
Stosur S. - Olaru R.-I. (Typ) 1 1,20
ako : 1,73
5/10
wszystkie panie dobrze zaprezentowały się w wygranym zresztą przez Polkę turnieju w Eastbourne. żadna nie powinna mieć problemów z przebrnięciem pierwszej rundy, jedynym zagrożeniem może być jedynie kontuzja Nadii, po której jednak jutro powinno nie być śladu.
 
krzysiek131 0

krzysiek131

Użytkownik
Tanasugarn T. - Cetkovska P.
Grane sety - Typ: 3 sety 2,00
tutaj lepiej w moim mniemaniu zagrać czyste 1, predzej Tajka wygra 2:0 niz beda 3 sety
reszta &#39;powinna&#39; wejsc, choc ja bym jeszcze ominął:
Martinez Sanchez M.J. - Muller M.
Typ - Typ: 1 1,25
Szavay A. - Garbin T.
Typ - Typ: 1 1,25
zaznaczam jednak, ze nie uważam sie za eksperta od tenisa i poczekaj na odpowiedz kogos bardziej kompetentnego ????
 
ester 87

ester

Użytkownik
hmm... safarova, szavay, ja bym na nie uważał bo obie coś bez formy. mirza też podejrzana, ale ona to ma tak słabą rywalkę że powinna dać spokojnie radę, no i te 3 sety to w gruncie rzeczy loteria, ale rozumiem że to podstawowy typ, ale reszta na podbicie ako. może jeszcze na alone b. bym uważał, bo niby wygrywa ale niezbyt pewnie coś, a south umie grac na trawie, chociaż ostatnio ją widziałem w eastborne to złe wrażenie na mnie zrobiła. druga bonda pewna raczej, fujiwara ma pojęcie o grze na trawie, ale na katarine to za mało bo ostantnio gra b. dobrze. kleybanowa to nie ma wyjścia musi wygrać, martinez też raczej... ale wg mnie są pewniejsze typy u kobiet, isia, wozniacki, stosur, petrova, te panie widze w drugiej rundzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom