>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07-2018

Status
Zamknięty.
B 212

bulek78

Użytkownik
Ja spokojnie idę w Safarovą.
Widziałem mecz Radwańskiej z Rumunką i Ruse zabrakło tylko i wyłącznie chłodnej głowy do wygranej, bo przy piłkach meczowych myliła się niemiłosiernie, ale tak ogólnie pokazała, iż wcale nie była gorsza od Polki, a momentami nawet lepsza. Radwańska całkowicie już poluje na błędy rywalki, nie umie już nawet kończyć piłek po crossie przy niemal wyczyszczonym korcie. Radwańska nigdy nie słynęła z mocy uderzeń, ale w meczu z Ruse już tego nawet nie próbowała robić. We współczesnym technika odgrywa coraz mniejszą rolę i na moje Czeszka to bierze. Nie jestem pewny, czy rywalizacja w Eastbourne Polce dodatkowo nie przeszkodziła. ✅✅✅
Ponadto intryguje mnie pojedynek Tsurenko z inną Czeszką, Strycovą. Tsurenko, tak jak Czeszka potrafi grać na trawie, więc na moje można tu się spodziewać wyrównanego pojedynku. Linia +3,5 gema na Tsurenko 1,91 albo +4,5 gema 1,63 to na moje spokojnie do grania. Nie spodziewam się tutaj łatwej przeprawy Czeszki. Lesia ma na rozkładzie Watson czy Kasatkinę ostatnio, a na mączce Vandeveghe w Rolandzie Garrosie. Nie sprzeda tanio skóry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bertens - Blinkova 1 @1,44 Efortuna ✅
Bertens nie jest specjalistką od gry na trawie, preferuje wolniejsze nawierzchnie, ale zobaczmy kogo ma dzis na przeciw. Blinkova nie zachwycala przed wimbledonem. Zobaczmy co zrobila w pierwszej rundzie, pokonała Wang, popelniajac az 15 podwojnych bledow serwisowych! Co musiala zagrac Chinka ze tego nie wygrala?! Do tego dochodzi az 43 niewymuszonych bledow! Holenderka jest za bardzo doswiadczona, aby przegrac z nia dzis nawet na trawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Swan-Buzarnescu 2 ✅

Do kombinacji od razu w mojej opinii. Szczerze to ktos pamieta, kiedy inna Brytyjka awansowala dalej niz do 2 rundy szlema poza Heather Watson, Laura Robson i jeden run Naomi Broady na USO ? To chyba trzeba byloby sie cofnac do czasow Anne Keothavong... Buzarnescu trzyma znakomita forme od ubieglego sezonu, gdy wygrywala jeden turniej ITF za drugim, a teraz dobrze przeklada to na Tour. Ta wygrana Swan, o ktorej grze poza nazwiskiem i tak pewnie niewiel osob mogloby cos powiedziec to bardzo watpliwa przy 4 gemach, ktore ugrala Begu.
Cirstea-Rodina 1 ⛔

Cirstea znakomity mecz z Rybarikova, zaskoczyla Slowaczke i trafila z forma. Rodina weszla z kwalifickacji, lubi korty trawiaste, kiedys byla w 3 rundzie. Rosjanka tez sie przygotowala, bo ona od czasu do czasu gra niezle. Po tym jednak co zaprezentowala Cirstea w 1-szym meczu to wydaje mi sie, ze i tak powinna wygrac.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Mladenovic - T.Maria 2 @2.1 #fortuna ????????????
Niemka w formie wygrała Mallorce pokonała Svitoline. Przygotowanie niezłe po 2 stronie jeździec bez głowy potrafi zagrać fenomenalnie żeby za chwile zepsuć w najprostszy sposób. Strata seta z Schmiedlova pokazuje że te przestoje ciągle w grze są. Niemka lepiej wybiegana popełnia mniej błędów lepsza forma. Gorszy serwis gorsza gra pod siatka. Kurs zachęca.
Radwanska - Safarova 2 @1.75 #fortuna ✅✅✅
Luci lepszy serwis mocniej bije ogrywa Bondarenke której grę można porównać stylem do naszej Iski. Polka formę zgubiła z 2 lata temu i od tego czasu to tylko przebłyski gry którą kiedyś zachwycała. W 1r meczarnie z młodą Rumunka nie wróżą nic dobrego przed dzisiejszym meczem, owszem można napisać że ktoś kto broni 6mp poczuje krew i już może być tylko lepiej ale jakoś nie czuję tego.
Luci darmo Iska słabiutka i to bardzo ...:cake:
Małek dziś jakaś kontuzja mózgu albo okres bo jak inaczej to nazwać ( meczu nie widziałem może to Mladenovic zagrała każda piłkę fenomenalnie ) :facepalm:
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Cirstea-Rodina 1

Cirstea znakomity mecz z Rybarikova, zaskoczyla Slowaczke i trafila z forma. Rodina weszla z kwalifickacji, lubi korty trawiaste, kiedys byla w 3 rundzie. Rosjanka tez sie przygotowala, bo ona od czasu do czasu gra niezle. Po tym jednak co zaprezentowala Cirstea w 1-szym meczu to wydaje mi sie, ze i tak powinna wygrac.
nie bylbym pewny Rybarikova kreczowala swoj ostatni przed Wlmbledonem mecz z Hsieh po pierwszym secie przeganym 1-6, teraz nalezy zadac sobie pytanie w jakiej ona byla formie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co do meczu Radwanskiej. Dla mnie no bet. Czuję tam ostrą masówkę w strone Czeszki i to się zesra. Buki głupie nie są, jakby tak łatwo było to by dali 1.50 na Safarova, a tak coś kumają, że może to Polka ugrać...
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Radwanska wrocila po kontuzji na zeszłotygodniowy turniej w Eastbourne i osiagnela tam polfinal przegrany z Sabalenka. Niby ok ale traktowalbym ten turniej troszke z przymrozeniem oka...no bo kogo tam pokonala?? Babos ktora byla zupelnie przemeczona gdyz grala dzien wczesniej final debla w innym turnieju, Gavrilova ktora miala Age juz na widelcu, czy Ostapenko ktora na Wimbledonie wygrala by 2:0...Generalnym sprawdzianem byl mecz pierwszej rundy z Ruse i tu wypadla słabiutko, musiala bronic bodajze szesciu meczowych z tuzem jakim jest RUSE. Co innego Safarova która w calym meczu bronila tylko jednego breakpointa, pierwsze podanie na wysokim poziomie, dzis bedzie spychac Agnieszke do glebokiej defensywy, h2h wyraznie na korzysc Safarovej 4:1 Uwazam ze Safarova pokona Radwanska a jedyne na co bedzie stac Age to z ledwoscia ugrany set i na to licze
2:1 Safarova 4.3 Fortuna szkoda dwoch setowych Radwanskiej⛔
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Safarova @ 1.80 @ Bet365 Sorry za dublowanie typu ale tez chcialbym dodac cos od siebie , rzadko obstawiam tenis kobiecy z wiadomych wzgledow , a chocby taki jaki mial miejsce podczas pierwszej rundy w 3 secie pogralem na Rumunke i smialem sie ironicznie jednoczesnie sie gotujac co ona zrobila ??? Taki kobiecy Gael Monfils w meczu z Goffinem na RG . Wracajac do tego meczu Radwanska przynajmniej w trzecim secie nie zasluzyla na wygrana , nie zrobila zupelnie nic , Rumunka grala bardzo odwaznie , agresywnie i to wystarczalo na Age , na trawie nie da sie zbudowac niczego tylko defensywa , Polka czekala na bledy i to wlasnie zadecydowalo Rumunka po prostu za bardzo sie napalila , widac ze popelnia mase bledow . Dzisiaj powinnismy Age pozegnac z turniejem , solidna Lucie , ktora nie oddala serwisu Bondarenko , nawet chyba nie dala break pointow , na serwisie solidnie , jezeli zagra agresywnie , a tak pewnie bedzie to tutaj powinnismy miec 2 sety , bilans zdecydowanie dla Czeszki , ktora dzisiaj gram ! Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
D 219

dolgo

Użytkownik
⛔Dzis widze duza masowka na Vekic, kursy leca na leb, ale ja nie skreslalbym Peterson...Szwedka zaimponowala mi w turnieju w Acapulco gdzie osiagnela połfinal jej agresywna gra spodobala mi sie, w pierwszej rundzie pokonala grozna Kuzmowa, mysle ze set na Peterson to dobre rozwiazanie po kursie 1.82 fortuna
 
O 6

ogram-sts

Użytkownik
I co z Marią? Odstrzeliła svitoline, wcześniej wygrany turniej a teraz gra kompletna lipę. To samo co Mischa zverev Wczoraj u mezczyzn, świetne wyniki w turniejach na trawie przed Wimbledonem, wygrany pierwszy mecz i nagle taka kaszana. Oj ciężki ten sport ciężki. Mocno liczę że jutro wróci do gry, 500£ poszło na nią i medviedeva.
 
adrian_1999 0

adrian_1999

Użytkownik
Na dziś polecam dwa spotkania mianowicie
Riske A. - Bencic B. 1 1.65 ⛔
Bencic widzę wychodzi powoli z marazmu ma pojedyncze przeblyski lecz to nie starczy na dobrze czujaca się na trawie Riske.
W drugim spotkaniu idę w stronę seta dla Stosur 1.32 ⛔ Myślę że Gawrilova to przegra lecz wolę bezpieczniejszy typ.
Kursy pochodzą z sts gdzie gram chodź nie rozumiem dlaczego na forum są nieakceptowane np w dziale Typ dnia.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Gavrilova - Stosur 2 @2 #fortuna ????????????
Sami niezły turniej w Hiszpanii + ogranie zawsze groźnej Peng. Umiejętności bardzo duże jeden z najlepszych serwisów w turze umiejętności gry pod siatką rewelacyjne ( kondycyjnie to już nie to + wiek robi swoje ) niestety potrafi się zawiesić na długi okres w meczu ew wyjść na spotkanie bez pomysłu i chęci do gry. Daria to jeździec bez głowy gra super do momentu zepsucia 2/3 piłek i wtedy klapa już nic nie pomoże. Liczę na większe doświadczenie SS + chęci pokazania się na jednym s ostatnich szlemów.
Kenin - Diatchenko 1 @1.5 #fortuna ????????????
Amerykanka pasuje swoim stylem gry na trawę dobra forma przed Wim. + ogranie zawsze groźnej Sakkari.
Ruska ogrywa kompletnie bez formy Szarapova ( to zawsze jakieś osiągniecie ) jednak popełnienie 9 df + 51% pierwszego serwisu to dziś nie przejdzie. Przejście kwali ale tam żadnych dobrych zawodniczek nie widać a porażki z Frech czy Buzkova przed Wim. pokazują że ta forma jakaś wyborna nie jest.
jednym słowem kto grał dobrze w Mallorce ten gra ... na Wimb. :facepalm::facepalm:
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Hmm, ja bym przeciw Diatchenko nie grał. Oglądałem ten mecz bo live postawiłem handi na nią, bo podobała mi się jej gra w 1 secie przeciwko Szarapowej, i powiem, że ona naprawdę umie grać w tenisa. Owszem, Szarapowa skopała ten mecz, bo pewnie prowadziła w 3 secie, ale Diatchenko umie posyłać bomby po rogach kortu i czyni to dość skutecznie. W sumie Szarapowa nawet nie zagrała źle, był to pojedynek dwóch panien o tym samym stylu gry. Diatchenko to wyciągnęła i bardziej to jej zasługa niż jakichś przesadnych błędów panny z dopingiem w tle. Rzecz jasna jeden mecz to zbyt mały wykładnik więc jesli chodzi o mnie to chyba no bet.
Co do mnie natomiast:
Pliskova - Buzarnescu (+20,5 gema) 1,68 fortuna ✅
Pliskova nieoczekiwanie łatwo ograła Azarenkę, jest aktualną nr 7 rankingu i dla mnie jednak faworytką tego starcia, mimo, że niedawno przegrała z Sabalenką. Zastanawiałem się nad -3,5 gema na jej korzyść i się dalej zastanawiam, ale może bilans 21 setów i więcej tu jest bardziej bezpieczny? Rumunka, która dopiero niedawno wypłynęła, bo już ma 30 lat wygląda na specjalistkę od gry na trawie, więc Czeszka może tu nie mieć łatwego zadania. Dla mnie Czeszka to bierze, ale są tu możliwe 3 sety.
Barty - Bouchard (+1,5 seta) 2,28 fortuna ⛔
Rewelacyjna młoda Australijka vs ponętna, próbująca odzyskać dawną świetność, Kanadyjka. Barty wygrała urniej w Nottingham, potrafi grać na trawie, ale myślę, że z Bouchard może nie pójść łatwo. Problemem Kanadyjki jest regularność. Już w meczu z Taylor potrafiła wygrać 6:0, by następnego seta... przegrać. Można iść w handi gemowe, ale z uwagi na tą nieregularność może lepiej odpuścić i spróbować postawić, że urwie Australijce seta? Bouchard to nie jest byle jaka zawodniczka, przy max mobilizacji jest w stanie tutaj przeciwstawić się młodemu talentowi z Australii, niemniej z uwagi na to, że wciąż szuka dawnej formy, ciężko spodziewać się jej awansu,
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Panowie, są Waszym zdaniem jakieś przesłanki do pogrania handi setowego lub gemowego w stronę van Uytvanck w meczu z Muguruzą? Kursy na Garbine rosną z jakiegoś powodu. Przegrany finał w Birmingham i długi drugi set z Broady już na Wimbledonie chyba nie tłumaczą tego w pełni. Poza tym Garbine broni od cholery punktów. Jak to widzicie?
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Też sie podłączam do pytania a moze bedzie walka o wygrana z Muguruzą. Nie zebym był przesądny ale ma zagrac na korcie numer 2 czyli Cmentarz Mistrzów ????
Cmentarz mistrzów jednak dał znać o sobie ale nie postawilem ;)
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Filipkens @ 1.72 Bet365 Najgorszy chyba moj typ na forum ....????????

Na szybko bo zaraz mecz , chyba nikt nie poruszyl tego meczu . Osobiscie nie lubie ani tenisu Ostapenko , ani roweniez jej mowy ciala na korcie . Wiadomo Lotyszka gra tenis wejdzie albo nie wejdzie , 42 UE w pierwszej rundzie , serwis nie siadzie mloda sie zagotuje i mamy po zabawie . Filipkens bardzo dobra forma na trawie w tym sezonie wygrany turniej w Southsea , dwa Wimbledony z rzedu po walce odpadala rok temu z Kerber 5:7 5:7 a dwa lata temu w trzech setach z Keys . Filipkens jest zbyt doswiadczona zawodniczka by nie skorzystac dzisiaj z bledow . Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom