>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-26.01.2019

Status
Zamknięty.
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Panowie myślicie, że któraś z zawodniczek jest w stanie stanąć na przeszkodzie do zwycięstwa Sereny w swojej ćwiartce?? Widać przygotowana jest bardzo dobrze. O problemach z głową jakie miała po urodzeniu córeczki też nie ma śladu. Bije mocno i celnie. Kurs 2.1 wydaję się zacnym kąskiem na takie wydarzenie. W swojej ćwiartce ma K.Pliskova, S.Halep która męczy się niemiłosiernie w każdym meczu, G.Muguruze której oglądałem dzisiaj całe spotkanie i wydaje mi się, że nie jest żadnym zagrożeniem i siostra Venus. Co myślicie o takim zakładzie? Dzięki! Pozdro!
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Panowie myślicie, że któraś z zawodniczek jest w stanie stanąć na przeszkodzie do zwycięstwa Sereny w swojej ćwiartce?? Widać przygotowana jest bardzo dobrze. O problemach z głową jakie miała po urodzeniu córeczki też nie ma śladu. Bije mocno i celnie. Kurs 2.1 wydaję się zacnym kąskiem na takie wydarzenie. W swojej ćwiartce ma K.Pliskova, S.Halep która męczy się niemiłosiernie w każdym meczu, G.Muguruze której oglądałem dzisiaj całe spotkanie i wydaje mi się, że nie jest żadnym zagrożeniem i siostra Venus. Co myślicie o takim zakładzie? Dzięki! Pozdro!
Faktycznie drabinke ma dość łatwą, ale od 1/8 czekają o wiele bardziej wymagające rywalki. Halep albo jej siostra na pewno sprawią problemy Serenie. Dochodzi do tego ewentualny mecz z Osaką w półfinale. Taki kurs jest trochę niewielki w porównaniu do ryzyka. Nie mówiąc już o finale z Kerber albo Kvitovą. Na razie jeszcze żadna mocna rywalka nie sprawdziła jej umiejętności na tym turnieju. W Pucharze Hopmana wcale nie szło jej tak łatwo, Bencic potrafiła nawet urwać seta Amerykance, a Sakkari też wtedy zagrała dobrze z Williams. A pamiętajmy, że to nie są zawodniczki z najwyższego topu.
edit: sorka, myślałem że chodzi o wygraną w całym turnieju. No zobaczymy, jak przejdzie Halep albo siostrę to raczej zapewni sobie półfinał, bo ćwierćfinał powinien być łatwiejszy.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
kieran
Tylko wygranie swojej ćwiartki to jest sam awans do półfinału bo mamy 4 ćwiarteczki. Potencjalny mecz w półfinale z Osaką czy już sam finał chociażby z Kerber to jednoznaczne wygranie swojej ćwiartki.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Venus - halep
Venus under 2.5 asa serwisowego 1.57 1xbet⛔
39latnia Amerykanka obecnie malo kiedy przekracza linie 2.5 asa na mecz. To nie te czasy gdy za mlodych lat walila po 10asow na mecz. Na palcach jednej ręki mozna policzyc w ilu meczach w ostatnim czasie przekroczyla ta linie. Na AO pomimo 3setowych pojedynkach uciulala po 2asy. Warto zwrocic uwage, ze po drugiej stronie siatki bedzie miala Rumunke Halep, która jest w czołówce tenisistek grających świetnie w defensywie.
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Q. Wang - A. Sevastova over 19.5 @1.50 milenium ⛔
Zapraszam na jedno z bardziej wyrównanych spotkań jutrzejszego dnia. Obie to bardzo ciekawe, dynamiczne zawodniczki potrafiące bardzo dobrze grać na twardej nawierzchni. Szczerze mówiąc nie umiem na papierze wskazać faworytki tego spotkania zatem proponuję uderzyć w stronę overka. Obie potrafią dobrze trzymać serwis, Chinka nawet nie straciła podania w tegorocznym AO. Sevastova przegrała seta natomiast tylko z rewelacją początku sezonu - Andreescu. Myślę, że czekają nas trzy sety w tym pojedynku.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Osaka - Hsieh
Pojedynek dwóch Azjatek o czwartą rundę Australian Open zapowiada się dość jednostronnie. Mimo, iż obie są ze zbliżonego rejonu świata, to jednak prezentują odmiennie style gry. Osaka stawiająca bardziej na siłę, natomiast Hsieh na technikę.
Moim zdaniem w tym starciu zwycięży siła, choć nie do końca jest to system zero-jedynkowy ze strony Japonki, gdyż potrafi wykorzystywać słabsze zagrania rywalki także technicznymi rozwiązaniami i potrafi mądrze dzielić grą. W tym starciu inteligentna gra będzie domeną Tajwanki, lecz ciężko będzie jej prowadzić grę i wprowadzić swój styl na dłuższy okres czasu.
Przyjrzałem się bacznie Su Wei Hsieh podczas turnieju w Auckland z podobną rywalką. Grała wtedy z Biancą Andreescu, która podobnie jak Osaka, prezentowała agresywny styl gry. Przegrała tamto spotkanie 3:6, 3:6, gdzie głównie miała problemy z ofensywną grą rywalki, zwłaszcza przy swoim drugim podaniu, które niewątpliwie jest jej najsłabszą stroną. Biorąc pod uwagę możliwości Japonki, nie powinna mieć większych problemów z atakowaniem drugiego serwisu, ale i pierwszego również. Przy ostrej grze oponentki, Hsieh nie jest w stanie prowadzić gry technicznymi zagraniami, wieloma slajsami i skrótami. Nie ma na to czasu i pozycji, więc wtedy jest często bezradna.
Podczas Aussie Open, Hsieh pokonała Voegele i Siegemund. Mimo swoich przebłysków, nie są to rywalki stabilne, pewne i posiadające takie umiejętności, jak Osaka. Japonka z kolei bez większych emocji i zaangażowania pokonała Linette i Zidansek, więc nie patrzę na jej dotychczasowe osiągi.
Reasumując, Osaka jest dużo lepszą tenisistką, ma większa siłę rażenia, co pozwoli jej kontrolować grę i wykorzystywać słabsze podanie Hsieh. Jest to kluczowy argument w tym starciu, bo to zneutralizuje zagrożenie Tajwanki i pozwoli na pełną kontrolę gry japońskiej tenisistki. Dlatego też spodziewam się pewnego jej zwycięstwa.
Osaka -4,5 gema @ 1,68 ✅
Uni
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Jakieś pomysły Giorgi - Pliskova ?
Giorgi +1.5 seta @1,54 ✅
Unibet
Uważam, że set dla Camili to jest minimum w tym meczu.
W ostatnim czasie oglądałem jej dwa mecze, w Sydnej zrobiła na mnie wrażenie w meczu z Tomlijanović, oraz gry rozbijała naszą Igę. Ja mecz oceniam na bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy, Karolina moim zdaniem nie gra już tak dobrze, jak chociażby rok, dwa lata temu, tutaj straciła seta z Brengle.
Camila na pewno jest nieobliczalna (ale która kobieta na korcie nie jest?) jeśli jest w formie to może ograć każdego, ale też może przegrać wygrany mecz, kto obserwuje WTA to ją zna, ale od pewnego czasu chyba bardziej pracuje nad strefą mentalną co przynosi skutki, a także awanse w rankingu WTA.
To może być długi, trzysetowy mecz, ja jednak wybieram w/w opcję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 186

casuals

Użytkownik
Kvitova - Anisimova 1 ✅
Kurs idzie do góry co mnie bardzo cieszy i jeszcze trochę poczekam. Dzisiaj kończy się już ten piękny amerykański sen a kurs to złoto. Kvitova to co najmniej klasa wyżej od dotychczasowych rywalek młodej amerykanki. Do tej pory Czeszka idzie gładko ale przeciwniczki wiadomo, że nie najwyższej klasy. Petra powinna podejść do meczu maksymalnie skoncentrowana i wziąć rewanż za porażkę z Anisimova w Indian Wells w zeszłym roku.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Anisimova +3.5 @ 1,74 Pinnacle ⛔
Ja uważam inaczej i to że kursy na Petrę rosną to wcale mnie to nie dziwi, bo buki dobrze wiedzą co się kroi. Osobiście uważam, że Czeszka przegra to spotkanie, ale wybieram zdecydowanie bezpieczniejszą opcję. Amanda to na pewno w przyszłości ścisła topka co do tego nie ma wątpliwości, nadchodzą czasy zawodniczek mocno uderzających i zdecydowanie ofensywnych i oczywiście przy tym myślących bo wszystko prócz głowy ma np Ostapenko. Do mnie nie przemawiają kompletnie argumenty, że Petra bierze rewanż za IW, dlaczego niby? Czeszce nie leży tenis Amandy i to jest rzeczą jasną, została sponiewierana kilka miesięcy temu to może i zostać równie dziś. Niesamowicie waleczna jest ta dziewczyna, świetnie płasko, mocno, kontrolowane te uderzenia niesamowicie. Petra do tej pory mogła grać swój tenis bo rywalki najzwyczajniej w świecie jej na to pozwalały. Dziś w końcu Petra nie będzie mogła grać swojej gry, będzie niesamowicie spychana do defensywy, na pewno nie zabiega Amerykanki a wręcz przeciwnie. Sabalenka, nie mogła wejść w swój rytm bo miotała nią młoda po korcie aż miło i dziś będzie podobnie. Żadnej nie można odebrać znakomitej dyspozycji bo obie w takiej są, ale Petra z tak grającą zawodniczą tutaj jeszcze nie grała. Uważam, że to hc nie dość po lepszym kursie to bezpieczniejsze niż zwycięstwo Kvitovej.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Do admina:
Bardzo przepraszam, ale słownik w telefonie zawodzi. Sorry, jeśli kogoś urazilem.

No więc czy ktoś pomoże? Barty - Szarapowa?
Czy ktoś się chociaż wypowie krótko nt. poprzednich spotkań. Kusi postawić na zawodniczke gospodarzy. Serwis, slajs, dobra gra przy siatce. To może wyprowadzać z tego transu Marię. Ona nie lubi grać z takimi niekonwencjonalnymi zawodniczkami. Ale tak jak mówię, nie wiem co zagrała ciekawego Maria z Wozniacki. Jakby ktoś był w stanie coś napisać to będzie fajnie. ????
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Stephens - Pavluchenkova⛔:eek:
Steffens jak widac trzyma forme, silne uderzenia z glebi pola, jak na nia dosc chlodna tym razem glowa, powinno to pomoc. Pawluczenkowska, a nie to Rosjanka, yy gra na swoim niezlym poziomie, no ale ranking WTA wskazuje jej braki w stosunki do elity tenisa. Co tu jeszcze napisac, by wygladalo na madre, a nienaodwal. Amerykanie od lat produkuja wspanialych sportowcow, chimerycznych nierzadko, ale skutecznych. Rosjanie skupili sie za bardzo na produkcji arsenalu militarnego, choc za czasow ZSRR bylo wiecej utalentowanych sportowcow radzieckich, niz za obecnych czasow. No nic, polityke chyba mozna wtlaczac, jesli idzie o wyczucie zawodnika, jego motywacje i spojrzenie na siebie z gory. Takze Stephens, trzymamy kciuki ci co trzymaja, a ci co nie trzymaja, beda pewnie zalowac. Numer 4. swiatowego tenisa kobiet nie moze sobie pozwolic, by reprezentantka Bloku Wschodniego z 4. dziesiatki dala rade ja pokonac, no halo. Pozdrawiam prawdziwych kibicow tenisa i szczesliwych inwestorow, korzystajacych z tego niepowtarzalnego sportu.
Do admina:
Bardzo przepraszam, ale słownik w telefonie zawodzi. Sorry, jeśli kogoś urazilem.

No więc czy ktoś pomoże? Barty - Szarapowa?
Czy ktoś się chociaż wypowie krótko nt. poprzednich spotkań. Kusi postawić na zawodniczke gospodarzy. Serwis, slajs, dobra gra przy siatce. To może wyprowadzać z tego transu Marię. Ona nie lubi grać z takimi niekonwencjonalnymi zawodniczkami. Ale tak jak mówię, nie wiem co zagrała ciekawego Maria z Wozniacki. Jakby ktoś był w stanie coś napisać to będzie fajnie. ????
Maria Sz. jest dosc konsekwentna i stabilna w swojej grze. Nie ma wielu fajerwerkow w swoim repertuarze, no ale jak mawia Karol Stopa: &quot;Obledne jest myslec, ze Marija Szarapova zejdzie dzis z kortu pokonana&quot;. A Barty to australijska szafa, ktora wygrala Final 8 w 2018, trudno powiedziec, a moze by dac over gemowy badz, ze Marysia ugra chociaz seta?✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Sharapova+ Kvitova@ AKo 3.42 Fortuna ⛔ mecze od 1 w nocy.
Dla mnie podobne mecze .Moje faworytki mają młodsze rywalki, Barty już z niemalym doświadczeniem. Nie mniej dwie gwiazdy maja tytuły o których przeciwniczki mogą tylko pomarzyć. Z tytułami idzie w parze olbrzymie doswiadczenie i obycie w Wielkim Szlemie .Tutaj widzę przestrzeń do wygranej. Barty jak trzeba wygrać ważny mecz i to jeszcze u siebie będzie miała trzęsawkę a młoda z US zacznie nawalać po siatce aż miło w kluczowych momentach. Ja pobieram i gladam z przyjemnością w nocy dwie modelki z bloku wschodniego ????
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Do admina:
Bardzo przepraszam, ale słownik w telefonie zawodzi. Sorry, jeśli kogoś urazilem.

No więc czy ktoś pomoże? Barty - Szarapowa?
Czy ktoś się chociaż wypowie krótko nt. poprzednich spotkań. Kusi postawić na zawodniczke gospodarzy. Serwis, slajs, dobra gra przy siatce. To może wyprowadzać z tego transu Marię. Ona nie lubi grać z takimi niekonwencjonalnymi zawodniczkami. Ale tak jak mówię, nie wiem co zagrała ciekawego Maria z Wozniacki. Jakby ktoś był w stanie coś napisać to będzie fajnie. ????
Dla mnie Barty. Od kilku miesiecy Australijka gra swietnie. Ogrywala juz takie zawodniczki jak Halep, Ostapenko, Muguruza Mertens czy Bertens. W ostatnich kilku miesiacach tak naprawde przegrala 2 mecze. Wiekszoac wygrywa gladko 2:0. Dodatkowo ma po swojej stronie kibicow. A Sharapova to juz nie ta zawodniczka co przed afera. Pokonala tu 2 malo znane zaeodniczki i Wozniacki ktora nie jest w takiej formie jak rok temu.
Mysle ze Barty 2:0 to bierze.
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
A. Barty - M. Sharapova over 20.5 @1.64 milenium ✅
Dzisiaj zapraszam na bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Ashleigh Barty, a Marią Sharapovą. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Do tej pory obie tenisistki radziły sobie bardzo dobrze w tym turnieju, choć trzeba powiedzieć, że Rosjanka miała w ostatniej rundzie dużo trudniejszą rywalkę, a i w związku z tym dużo cięższy mecz. Jutro nastąpi niewątpliwie ogromny sprawdzian dla reprezentantki gospodarzy, czy poradzi sobie z dużą presją. W tym sezonie Barty gra fantastycznie, nieznaczna porażką w finale w Sydney z Kvitovą, a także przegrana w Pucharze Hopmana z Kerber. Oprócz tego praktycznie każdy mecz wygrany 2-0. Sharapova również dobrze sobie radzi, same zwycięstwa prócz kreczu w Shenzen w spotkaniu z Sabalenką. Co do samego meczu, to założeniem Sharapovej zapewne będzie atakowanie każdej krótkiej piłki oraz drugiego serwisu. Za Rosjanką przemawia siła i konsekwencja, za Australijką na pewno tłumy kibiców, a także konsekwencja, nieobliczalność, różnorodność zagrań, a także powtarzalność. Niewątpliwie zanosi się na wyrównany pojedynek i myślę, że to spotkanie rozstrzygnie się w trzech setach, a jeśli nie to na pewno zobaczymy jakiś tie-break.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Barty - Marysia

Dobre meczycho nam się szykuje po północy czasu polskiego, zawodniczka gospodarzy Ashleigh podejmować będzie Rosjankę Marię Sharapovą.
Dla mnie to jest kolejna okazja na tegorocznym AO by iść w stronę gemów,(ale nie tylko) obie grają świetnie, Barty jeszcze bez straty seta, a Marysia po zwycięstwie z Dunką polskiego pochodzenia - Woźniacką. Zawodniczka gospodarzy ma szanse by pierwszy raz w singlu zagrać w IV rundzie AO, a z formą trafiła idealnie, ona już grywała tutaj nawet w finale, ale gry deblowej, teraz czas &#39;&#39;na coś więcej&#39;&#39; w singlu, publiczność na pewno na to liczy i dzisiaj Ashleigh będzie mogła liczyć na gorący doping. Rosjanki przedstawiać nie trzeba, każdy ją zna, każdy wie co potrafi i każdy wie czego można się po niej spodziewać.
Barty świetnie serwuje, w 3 meczach ma 24 asy, natomiast Marysia tylko 6 asów serwisowych.
Szykuje nam się wg. mnie długi mecz, pełny walki, pieknych zagrań, ale nie mogę przejść obojętnie do kursu wystawionego przez fortunę na zakład kto będzie miał więcej asów serwisowych, kurs 1,70 na zawodniczkę gospodarzy uważam za bardzo atrakcyjny i wchodzę w to.
Więcej asów - BARTY @1,70 ✅
efortuna
over 20.5 gemów @1,62 ✅
efortuna
edit: demolka6, już po raz drugi na AO piszemy analizę w jednym czasie, podając ten sam typ, oby z takim samym skutkiem jak poprzednio ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Wszystko fajnie, ale zapomniałeś albo nie wiesz o jednej rzeczy. mg_08
Ashleigh Barty postanowiła odpuścić mecz debla ze względu na uraz mięśni brzucha, o czym trąbiły australijskie media. Jest to specyficzna kontuzja, bo ciężko się jej pozbyć, a odczuwa się przy każdym ruchu. Jeśli jest to dość poważny problem, to ciężko będzie o asy.
Też miałem je grać, ale biorąc pod uwagę ten ewentualny uraz i zasięg Sharapovej postanowiłem odpuścić. Na pewno kurs 1,50 nie jest warty gry przy takich okolicznościach. Nie mniej jednak, powodzenia.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wszystko fajnie, ale zapomniałeś albo nie wiesz o jednej rzeczy. mg_08
Ashleigh Barty postanowiła odpuścić mecz debla ze względu na uraz mięśni brzucha, o czym trąbiły australijskie media. Jest to specyficzna kontuzja, bo ciężko się jej pozbyć, a odczuwa się przy każdym ruchu. Jeśli jest to dość poważny problem, to ciężko będzie o asy.
Też miałem je grać, ale biorąc pod uwagę ten ewentualny uraz i zasięg Sharapovej postanowiłem odpuścić. Na pewno kurs 1,50 nie jest warty gry przy takich okolicznościach. Nie mniej jednak, powodzenia.
Ty wierzysz ze odpuscila debla przez jakiś uraz? Przeciez to zasłona dymna zeby skupic wszystkie siły na singla
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Petra Kvitova - Amanda Anisimova
Na nockę biorę pod lupę spotkanie, które zapowiada się interesująco z dwóch powodów. Pierwszy z nich to oczywiście dobra forma obu zawodniczek i kwestia, jak to będzie wyglądało, a drugi to duża rozbieżność w typowaniu tego meczu i odmiennych zdań na jego temat. Mi takie mecze odpowiadają.
Bez wątpienia jest to pozornie ciężki mecz do typowania, ale tylko pozornie. Fakt jest taki, że obie zawodniczki są w naprawdę bardzo dobrej formie i nie będzie to prosty i przyjemny mecz dla obu zawodniczek. Na plus dla nich, że nie będzie gorąco, 22 stopnie Celsjusza w momencie startu meczu i maksymalnie 25 w trakcie jego trwania ze spadającą wilgotnością, co da dobre warunki do gry i szybsze korty, ale przejdźmy już do aspektów tenisowych.
Kvitova oczywiście jest leworęczna, będzie to dla niej duży plus, gdyż Anisimova z takimi zawodniczkami nie grywa dużo. W swojej karierze zaledwie 8 spotkań z dodatnim bilansem 5-3, ale Petrę ma już na rozkładzie na Indian Wells w ubiegłym roku. Czeszka potrafi rozprowadzać swoje rywalki, jak mało kto, ale miewa również przestoje. Dobrze funkcjonuje serwis, ale w sumie to samo można powiedzieć o reprezentantce Stanów Zjednoczonych, co tylko obrazuje, jakie będzie to widowisko.
Spodziewam się bardzo wyrównanego starcia. Szczerze wątpię,że zakończy się ono w 2 setach, a jeśli już, nie będą one krótkie. Wiele będzie zależało od podania i następnym uderzeniu po returnie. Serwujące powinny ustawiać sobie grę podaniem, przez co niewykluczony również tie-break.
Najrozsądniejszym wyborem wydaje się więc over gemowy, jednak nie jest to jedyny bet na to spotkanie, jaki przygotowałem. Kvitova w Sydney średnia 4,4 asa na mecz, w Melbourne 8, 3, 7, co daje wyższą średnią, bo aż 6. Anisimova 2, 2, 4 = 2,66. Czeszka w tym elemencie ma przewagę, tych 5 asów można spodziewać się śmiało. Amerykanka myślę, że spokojnie 2 dołoży. Linia ustawiona na 6,5, więc myślę, że na spokojnie do zrobienia, a kurs naprawdę fajny. Biorąc pod uwagę spadającą wilgotność powietrza, idę również w tym kierunku.
over 20,5 gema @ 1,71 | Pinn ⛔
over 6,5 asów @ 2,07 | 1xbet ⛔

Ty wierzysz ze odpuscila debla przez jakiś uraz? Przeciez to zasłona dymna zeby skupic wszystkie siły na singla
Hmm, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że jak na razie, to Barty więcej osiągnięć i to znacznie osiąga właśnie w grze podwójnej. Siódma deblistka świata, w ubiegłym roku wygrane w Miami, Montrealu i nawet US Open. Do tego występ w Mastersie na koniec sezonu, a tutaj gra na własnej ziemi, więc tak, wierzę.
Poza tym nie napisałem, że 100% tam jest jakiś uraz. Są podejrzenia i po marnym 1,50 bym po prostu się w to nie pchał i tyle. Pozdro.
 
P 184

proosty

Użytkownik
Anisimova +3.5 @ 1,74 Pinnacle
Ja uważam inaczej i to że kursy na Petrę rosną to wcale mnie to nie dziwi, bo buki dobrze wiedzą co się kroi. Osobiście uważam, że Czeszka przegra to spotkanie, ale wybieram zdecydowanie bezpieczniejszą opcję. Amanda to na pewno w przyszłości ścisła topka co do tego nie ma wątpliwości, nadchodzą czasy zawodniczek mocno uderzających i zdecydowanie ofensywnych i oczywiście przy tym myślących bo wszystko prócz głowy ma np Ostapenko. Do mnie nie przemawiają kompletnie argumenty, że Petra bierze rewanż za IW, dlaczego niby? Czeszce nie leży tenis Amandy i to jest rzeczą jasną, została sponiewierana kilka miesięcy temu to może i zostać równie dziś. Niesamowicie waleczna jest ta dziewczyna, świetnie płasko, mocno, kontrolowane te uderzenia niesamowicie. Petra do tej pory mogła grać swój tenis bo rywalki najzwyczajniej w świecie jej na to pozwalały. Dziś w końcu Petra nie będzie mogła grać swojej gry, będzie niesamowicie spychana do defensywy, na pewno nie zabiega Amerykanki a wręcz przeciwnie. Sabalenka, nie mogła wejść w swój rytm bo miotała nią młoda po korcie aż miło i dziś będzie podobnie. Żadnej nie można odebrać znakomitej dyspozycji bo obie w takiej są, ale Petra z tak grającą zawodniczą tutaj jeszcze nie grała. Uważam, że to hc nie dość po lepszym kursie to bezpieczniejsze niż zwycięstwo Kvitovej.
tak jak całkiem spoko zawsze piszesz analizy tak teraz wcale sie z Tobą nie zgodzę ????
młoda bedzie ganiać KVITOVĄ ? pod względem siły to ona nie ma nic do powiedzenia, moze za pare lat ale nie teraz. Dziewczyna fakt gra mocno ale to nie ten kaliber jeszcze co Petra.. Ja idę własnie w rewanż i możliwe, że Twój typ wejdzie i w sumie życzę Ci tego ale jeżeli po 2 tajach np ???? . Petra mocno poprawiła budowę ciała, wcześniej fakt rywalki niezbyt wymagające ale jest w formie i to, że Sabalenka nie mogła się rozruszać nie znaczy, że i Czeszka nie bedzie mogła.
Kvitova 1.6 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Ekspertem od tenisa nie jestem ale lubię ten sport i regularnie od kilku lat oglądam wszystkie turnieje wielkoszlemowe i coś tam wiem ;-)
Kvitova - Ansimova
Widziałem obie w tym turnieju i gdybym po tym co widziałem miał coś zagrać to dla mnie młoda bierze to spotkanie! Kapitalny mecz z Sabalenką która momentami była bezradna. Wychodziło jej wszystko począwszy od serwisu po zagrania kątowe czy grę przy siatce. Równe 60 minut gry i Białorusinka została mówiąc kolokwialnie zmiażdzona! Nie twierdzę, że spotkanie z Kvitową będzie wyglądało tak samo ale granie na Petrę biorąc pod uwagę to co prezentuje małolata wydaję się przy tym kursie trochę ryzykowne. Myślę, że jak Czeszka nie osiągnie od początku dużej przewagi to na live będzie można dostać dużo większy kurs...Porównywana do młodej Kurnikovej sprzed lat. Osobiście nie zagrałem nic w tym spotkaniu i będę oglądał live ale po spotkaniu z Sabalenką zagrałem za trochę drobniaków na win młodej całego turnieju. ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom