>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-26.01.2019

Status
Zamknięty.
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
D. Vekic - K. Birrell (+4.5) 1 @1.65 milenium ⛔
Spotkanie pomiędzy będącą w bardzo dobrej formie na początku sezonu Vekic, a występującą z dziką kartą Birrell. Donna świetnie spisała się w Brisbane, gdzie odpadła dopiero w półfinale z Karoliną Pliskovą, a wcześniej wyeliminowała między innymi Sasnowicz, czy Bertens. W samym meczu z Czeszką miała także sporo szans na powrót do meczu, ale tam szczęście było po stronie Pliskovej (kilka uderzeń pod rząd o taśmę itd). W pierwszej rundzie AO pokonała gładko totalnie pogubioną Kiki Mladenovic, więc nie jest to żaden wyznacznik, jednak utwierdza mnie to w przekonaniu, że Chorwatka jest dobrze przygotowana i bojowo nastawiona. Jej przeciwniczka - Kimberly Birrell to zawodniczka grająca ITF-y, czasem występująca w pierwszych rundach WTA, ale bez większych sukcesów. Spodziewam się tutaj gładkiego zwycięstwa Vekic jeśli tylko będzie grać swój tenis. Jeśli tak będzie, to o pokrycie tego handi jestem spokojny.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Giorgi-Świątek
Chodzi mi od wczoraj po głowie drugie spotkanie w turnieju Igi Świątek. Czy będzie ostatnim? Nie mam zamiaru tego typować, bo może wydarzyć się wszystko (jak to w damskim tenisie). Osobiście kilkukrotnie przejechałem się na zakładach na Giorgi, która przyzwyczaiła mnie do przegrywania wygranych spotkań. Mam w głowie profil tej zawodniczki jako niestabilnej emocjonalnie, przez co zdarzają jej się przestoje.
Iga natomiast w dniu wczorajszym zaimponowała mi dojrzałością. Zwłaszcza w trzecim secie. Ryzykowała na serwisie i to się opłaciło. Widać, że trener robi dobrą robotę, a Iga po prostu realizuje te założenia.
Nie wiem czy Iga wygra to spotkanie, ale w STS założę się, że wygra jednego seta. Jest to moim zdaniem bardzo prawdopodobne.
Kurs obecnie 1.70. ⛔
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Za dużo było tych błędów po stronie Igi Świątek w 1 rundzie, ratował ją serwis i rzeczywiście jak na tak niedoświadczoną zawodniczkę, zaimponowała spokojem w 3 secie, gdzie przegrywała już 2:4 i zdołała odwrócić losy meczu. Bogdan zagrała bardzo słabo, co Polka wykorzystała. Giorgi to już półka wyżej, ale rzeczywiście trzeba na nią uważać, zarówno od tej pozytywnej jak i negatywnej strony, bo ona momentami nie myśli na korcie, tylko wali na oślep i miewa kontuzje mózgu. Jednak od tamtego sezonu widać poprawę w jej grze, co zaowocowało już awansem do 30 w rankingu. Czy Iga powalczy? Życzę jej wygranej z całego serca, ale rzeczywistość jest okrutna, ona plan minimum już wykonała, awansowała do turnieju głównego, i nawet do 2 rundy, więc nie ważne jak skończy się mecz, powinna być zadowolona. Jednak obiecałem sobie, że nigdy już nie postawię na Giorgi w momencie kiedy jest faworytką....
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Iga Świątek potrafi przyłożyć jak i Giorgi. W meczu z Bogdan zdecydowanie za dużo błędów - jednak jest to wkalkulowane w jej styl. Winnerów aż 40 zaliczyła w tym spotkaniu. Giorgi to zawodniczka nieobliczalna, może wygrać z każdym, może przegrać z każdym, wiadomo przemawia za nią doświadczenie. Iga nie stoi na straconej pozycji, jeśli będzie trzymała serwis, zachowa spokój, może się zdarzyć wszystko w tym pojedynku. Iga to nie jest dziewczyna do bicia i w dwóch meczach wychodziła z trudnej sytuacji. Trener Igi na pewno ma przygotowany plan na ten mecz, pozostaje kwestia realizacji założeń 1.34 na Giorgi? No way. Będę na pewno oglądał ten pojedynek.
ps. Iga dużo piłek pod nogi!
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Wozniacka ⛔
Fajny ten kurs na Karolinę, nie spodziewałem się aż tak wysokiej linii. Może i Sharapova rozniosła rywalki w poprzednich rundach , ale teraz zderzy się ze ścianą, i w dodatku obrończynią tytułu. Po powrocie po dyskwalifikacji, Rosjanka nie gra już tak efektywnie jak parę lat temu , brakuje sukcesów, stąd taka , a nie inną pozycja w rankingu. Wozniacka od paru lat już na topie , oczywiście miewa przestoje w sezonie, nie gra na pełnych obrotach , ale w Melbourne lubi grać , broni tytułu i sporej ilości pkt, przegrana może ją wiele kosztować. Oczywiście nie będzie to łatwe spotkanie, bo Maria ma te piekielne uderzenia , ale moim zdaniem ,znakomita w defensywie Dunka, zmusi rywalkę do niewymuszonych błędów , rozrzuci ją po korcie i to będzie kluczem do zwycięstwa
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Sofia Kenin +1.5 seta @ 1.80 fortuna✅
Kenin podtrzymuje formę z poprzednich spotkań. Niedawno wygrała turniej w Hobart, wygrywając między innymi z Garcią czy Cornet. W mojej opinii ugra jeden set z Halep. Jej wielowymiarowa gra powinna sprawić problemy Rumunce. Pierwsza rakieta męczyła się przez jakiś czas z Kanepi i tak jak wielu przewidywało mogło dojść do niespodzianki. Jednak trudno przejść obok tak wyrównanie grającej Kenin. Kursy też wystawione typowo na niespodzianke, dysproporcje nie są duże - 1.30 a obok 3.05 na Kenin - bardzo często takie niskie różnice prowadzą do wyrównanych meczy. Halep nie jest w swojej najlepszej dyspozycji. A mecz z Kenin nie jest idealnym momentem, żeby budować formę.
Iga Świątek +1.5 seta @ 1.87 fortuna ⛔
Nie można przejść obojętnie obok Polki. Giorgi jest zbyt chimeryczną zawodniczką, nie ma głowy na takie mecze. Jeśli coś nie idzie po jej myśl, to zbyt często traci nad sobą kontrolę i popełnią błędy. Iga natomiast pokazuje, że potrafi niesamowicie utrzymać koncentrację. Pamiętajmy, że w trakcie kwalifikacji do AO również była w bardzo nieciekawie sytuacji z Lao, gdzie wszystko wskazywało na to że przegra ten mecz. Ostatecznie wyszła z opresji. Scenariusze sa dwa na ten mecz - albo Giorgi zdominuje ten mecz i wygra pewnie 2:0 albo - i moim zdaniem istnieje na to duże prawdopodobieństwo - że Iga wcale nie musi tutaj zostać zdominowana z tak szybką rywalką. Iga jest w formie i to jest najważniejsze. Może przegrać, jednak uważam że Giorgi nie jest aż tak wymagająca przeciwniczką jak wielu się wydaje.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Wang vs Krunic
Wang (-3.5) @ 1,53 1xbet ✅

Przeważnie unikam WTA jak ognia jeśli chodzi o grę, ale obok tego nie mogę przejść obojętnie. Do dubla kurs bardzo dobry. Obecnie Wang to jest poziom wyżej i Serbka moim zdaniem bez większych szans. Aleksandra ostatnie spotkania w ubiegłym sezonie grała początkiem października i była w słabej formie, przerwa w grze wychodzi i wygląda słabiutko początkiem sezonu. W Brisbane porażka z przeciętną McHale, gdzie ugrała zaledwie 3 gemy. Porażka z młodą Australijką, która dopiero wkracza w poważne granie, ugrała pięć gemów.
Ograła tutaj równie słabiutką Diyas, która powinna to zakończyć w dwóch setach, ale obie bardzo nie równo i przeciętnie. Wang ubiegły sezon miała najlepszy w karierze, świetnie się ją ogląda, niesamowita kontrola, można ją tylko i wyłącznie komplementować. Wygrywała z każdym, bez jakichkolwiek kompleksów, niesamowicie regularna i moim zdaniem spokojnie półfinał jest w jej zasięgu i mnie to nie zdziwi. Jeśli Chinka by jutro przegrała to była by to dla mnie ogromna sensacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Odradzam granie w stronę Światek . Jak dla mnie latwa wygrana wloszki. Osobiscie pogralem Giorgi po 1.40 1xbet✅ i jeśli Polka zagra tak jak z rumunka to czeka ją szybki prysznic. Masa błędów w meczu z Bogdan. Frustracja gdy cos nie wychodziło Z tak doświadczona wloszka to nie przejdzie.
Edit: godzinka i Polka pod prysznicem jak Wspominalem wyżej . 11gemow z rzędu nie przystoi w wielkim szlemie. Grę Światek pozostawie bez komentarza, bo jesli z Bogdan zagrala slabo to tutaj brakuje mi słów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Kwitowa win AO kurs 10 Fortuna ????
Co te parę kilogramów mniej może zrobi z zawodniczki. Kwitowa wygląda teraz tak jak wtedy kiedy jako młoda dziewczyna wygrywała wimbledon , a jej obecna gra wygląda teraz rewelacyjnie i nic nie wskazuje na to ,że w najbliższym czasie może się to zmienić , przed AO zmiotła z kortu w Sidney Kerber i według mojej oceny jest w stanie to zrobić obecnie z każdą zawodniczką z Sereną włącznie. Tym bardziej po takim kursie zaryzykuje i postawię na nią jaką tegoroczną mistrzynię AO
POZDRO
ELDO
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Odradzam granie w stronę Światek . Jak dla mnie latwa wygrana wloszki. Osobiscie pogralem Giorgi po 1.40 i jeśli Polka zagra tak jak z rumunka to czeka ją szybki prysznic. Masa błędów w meczu z Bogdan. Frustracja gdy cos nie wychodziło Z tak doświadczona wloszka to nie przejdzie.
Nie twierdzę że Iga to wygra, ale pisząc o jej błędach i doświadczeniu Giorgi...hmm, trochę mnie to dziwi. Akurat Camila jest bardzo nieregularną zawodniczką i wg mnie bardzo słabą psychicznie. Świątek dopiero wchodzi w dorosły tenis i nie ma nic do stracenia. Umiejętności i potencjał ma ogromny i jeśli dziś się nie spali psychicznie to ma duże szanse żeby pokonać Włoszkę.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nie widze typow na sevastova
Według mnie nie powinna miec problemow z Wygrana nad zawodniczka ktora dopiero stawia pierwsze kroki w większych turniejach.
Sevastova 1.45 1xbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
G 0

gags

Użytkownik
Kwitowa win AO kurs 10 Fortuna ????
Co te parę kilogramów mniej może zrobi z zawodniczki. Kwitowa wygląda teraz tak jak wtedy kiedy jako młoda dziewczyna wygrywała wimbledon , a jej obecna gra wygląda teraz rewelacyjnie i nic nie wskazuje na to ,że w najbliższym czasie może się to zmienić , przed AO zmiotła z kortu w Sidney Kerber i według mojej oceny jest w stanie to zrobić obecnie z każdą zawodniczką z Sereną włącznie. Tym bardziej po takim kursie zaryzykuje i postawię na nią jaką tegoroczną mistrzynię AO
POZDRO
ELDO
Popieram typ,jak zobaczyłem jej twarz to jej nie poznałem,do tego dobra gra i tym razem tlenu powinno wystarczyć. Pograne w sportsbet.io po kursie 16
 
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja uwazam ze szlema moze zgarnac Sabalenka. Forma topowa. Tak sobie po cichu ogrywa rywalki i moze namieszac.
A na dzis
Williams - Bouchard o17,5 @1,41⛔ fortuna
Gienia jak juz pisalem przed pierwszym meczem podeszla na serio do sezonu i chce wrocic do czolowki. Mniej sesji zdjeciowych a wiecej ciezkiego treningu a to przynosi skutki. Dobre mecze w Auckland i w pierwszej rundzie z Peng gdzie oddala chince tylko 3 gemy.
Serena dalej mocno bijaca jednak ciezko wyglaada na korcie. Kanadyjka bedzie ja musiala ruszyc po korcie jezeli chce cos ugrac. Williams mnie nie przekonala na pucharze hopmana. Wiem ze to turniej towarzyski ale gra nie zachwycala. Amerykanka wszystko juz wygrala i nie sadze ze bedzie chciala zmiesc z kortu mlodsza rywalke. A tabedzie chciala jak najlepiej sie zaprezentowac na tle Williams. Niewykluczam seta Gieni.

Lekko mozna sprobowac Gasparian @3,85⛔Lub +1,5 seta 2,08⛔ miala 5:3 w drugim i 4sp i skonczyla seta 5:7
Jezeli tylko rosjanka bedzie sie dobrze czula na korcie i nie bedzie dolegal zaden uraz to smialo moze wygrac spotkanie bo umiejetnosci posiada.
Chan/Chan 2:0 @1,57✅
Dabrowski/Xu @1,56⛔ 1:2
I zagralem w fortunie takie wynalazki
Brengle u71,5% 1 serwisu @1,8⛔
Kuzmova u57,5% 1 serwisu @1,8✅
Zhang o57,5% 1 serwisu@1,82✅
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Moim zdaniem również Iga out. Nikt nie pisze o medicalu? Może to i była taktyczna zagrywka, ale kto wie, gra fajnie, lepiej ja się ogląda od Isi, ale na returnie bardzo słabo... dużo pracy przed nią, choć potencjał jest ogromny, do tego nie ma jej trenerki, która zwichnęła kolano zaraz przed AO, trzymam kciuki, ale nie widzę szans.
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Świątek @3.8
+4.5 @2.03 pin
3.8 na Igę biorę z pocałowaniem ręki, buki pewnie sugerują się tym że brała medicala pod koniec 3 seta z Bogdan bo normalnie tu powinno być max 2.4, sam jej trener przyznał że nic tak naprawdę jej nie dolegało (jedynie nerwoból w pachwinie) tylko musiała przemyśleć sprawę po czym wygrała 3 gemy z rzedu. 1 mecz w głównym średni w jej wykonaniu, co samo tyczyło się w kwalach po czym 2 następne na bardzo fajnym pozomie (takie 70% tego co grała na clayu latem) więc tu może być podobna sytuacja, presja zeszła, zadanie wykonane i może grać na pełnym luzie, Giorgi styl wszyscy znamy, będzie wchodzić albo nie, value i tyle
⛔ jednak Iga piekielnie spięta
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
L. Siegemund (+3.5) - S.W. Hsieh 2 @1.72 milenium ✅
Zapraszam na spotkanie Laury Siegemund z Su-Wei Hsieh. Reprezentantka Tajwanu jest moim zdaniem zdecydowanym faworytem. Niejednokrotnie pokazała, że na tej nawierzchni grać potrafi, w tym sezonie zaliczyła już półfinał w Auckland, a w Sydney uległa będącej na chwilę obecną w dobrej formie Kvitovej. Wszyscy pamiętamy ubiegłoroczny rajd Hsieh w Australian Open, gdzie pokonała między innymi Muguruzę, czy naszą Isię. Widać, że ten turniej jej pasuje. W pierwszej rundzie nie dała najmniejszych szans Voegele. Co do Siegemund, to pokonała po ciężkim meczu Azarenkę, ale nie jest to żaden wyznacznik, bo jak wiemy Białorusinka już nie reprezentuje tej klasy co kiedyś. Oprócz tego, na tej nawierzchni, Niemka nie osiągnęła zbyt wiele. WIadomo, że jej ulubioną nawierzchnią jest cegła. Myślę, że Hsieh zamęczy rywalkę swoim slajsikami i innymi niekonwencjonalnymi zagraniami. Handi powinna spokojnie pokryć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Sakkari +5.5 @ 1,77 1xbet ⛔
Znów się pcham w kobity i myślę, że znów z powodzeniem. Kurs na Marię jest przesadzony i myślę, że wiele osób się z tym zgodzi. Dziś Barty będzie miała pierwszy poważny sprawdzian tutaj tym bardziej, że takie zawodniczki jak Greczynka jej po prostu nie leżą, głównie przez styl gry. Maria, bardzo dobrze zbudowana, trochę taka Marit Bjorgen, pół żarem pół serio. Mocno uderza, zdecydowanie bardziej ofensywna zawodniczka od Australijki, która gdyby nie grała u siebie to myślę, że jednak ten kurs był by trochę większy. Ashleigh to na pewno duży talent i pewnie szlema jeszcze w karierze powącha, ale tutaj to nie będzie wyglądało jak w poprzednich spotkaniach, gdzie od początku do końca narzucała swój styl gry bo przeciwniczki jej na to pozwalały. Greczynka, będzie spychała Barty do defensywy, wiemy że nie przepada za taką grą, tutaj nie będzie piłek w okolice kara a następnie rzucania forhendem z jednej na drugą. Początkiem tamtego sezonu grały ze sobą na IW, czyli nie na jakiejś pierwszej lepszej 250 tylko na Mastersie i wtedy również Barty była znaczną faworytką a dostała za przeproszeniem szybkie lanie w dwóch setach. To będzie niewygodne spotkanie dla młodszej z nich i wcale mnie nie zdziwi zwycięstwo Greczynki. Taki kurs na takie hc, nic tylko grać.
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
P. Kvitova - B. Bencic (+4.5) 1 @1.69 milenium ✅
Zapraszam na spotkanie Petry Kvitovej z Belindą Bencic. Uważam, że Czeszka na spokojnie weźmie to spotkanie, w tym sezonie gra jak automat, widać, że delikatny spadek wagi od razu dodał jej płynności. Od porażki w Brisbane z Kontaveit wygrała kolejnych siedem spotkań, tracąc przy tym tylko jednego seta z Barty. Pierwsze dwie rundy AO przeszła ekspresowo spędzając na korcie łącznie nieco ponad 2 godziny. Bardzo ciężko ją teraz przełamać, a i z bieganiem jest u niej coraz lepiej, do tego nie zauważyłem do tej pory charakterystycznych dla Kvitovej przestojów w grze. Belinda z kolei również zaczęła dobrze sezon, powoli zbliża się do TOP 40. W pierwszej rundzie AO pokonała zawsze nieobliczalną Katkę Siniakovą, potem duże męczarnie z Putincewą. Ten ostatni mecz trwał prawie 3 godziny co na pewno nie pozostanie bez jakiegoś wpływu na organizm Szwajcarki. Myślę, że jeśli Petra odpali to nie będzie czego zbierać w tym meczu...siła, wytrzymałość i forma - wszystko obecnie przemawia za Czeszką. Uważam, że handi zostanie pokryte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bedzie krotko bo nie mam za duzo czasu.
Sabalenka @1,42⛔ tragiczna Sabalenka. Bardzo spowolnione ruchy na korcie. Moze miala okres ale wygladala slabo. Po kilku gemach siadla glowa o czym dwiadczyla mowa ciala. Brawa dla Anisimovej bo byla konsekwentna w swojej grze .
Jak dla mnie Sabalenka to jedna kandydatek do wygrania turnieju. Bialorusinka w topowej formie. Bije mocno i co wazne trafia. Serwis tez niezawodzi. Anisimowa mloda strzelba ale z pustka w glowie. Czesto brakuje w jej grze planu b jak nie idzie. Uwazam ze bardziej doswiadczona Sabalenka wezmie mecz i niewykluczone ze 2:0
Kerber u12,5 @1,46✅
Andzelika tez w bardzo dobrej formie co pokazala w Perth. Australijka zrobila troche szumu pokonujac bardziej znane rywalki we wczesniejszych rundach ale Kerber to inny kaliber. Ciezko bedzie jej tu cos ugrac.
A z debla
Flipkens/ Larsson @1,42✅
Bardziej doswiadczone i zgrane od rywalek ktore z deblem nie majaza duzo wspolnego. Dopiero to ich pierwszy turniej razem. Nie daje im wiekszych szans.
Bencic u64,5% 1 serwisu @1,8⛔ 66% jeden trafiony serwis za duzo. Szkoda bo po 1 secie miala 47% a o minusie zadecydowal 7 gem drugiego seta gdzie trafila pierwszym bodajze 10/12
Po drugiej stronie siatki stanie kvitova ktora bedzie wywierac presje na serwisie szwajcarki dlatego Belinda bedzie musiala wiecej ryzukowac na podaniu.
Kursy z fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom