>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA US Open 25.08-07.09 - analizy

Status
Zamknięty.
.kb 31

.kb

Użytkownik
mecz siostr byl rzeczywiscie dobry, fajnie sie go ogladalo, dramaturgia itd, ale... patrzac na to co zrobila Venus, mozna odniesc wrazenie, ze mogly wczesniej ustalic kto ten mecz wygra. dzisiaj sie dowiadzialem ze jesli Serena wygra US Open zostanie nr 1 na swiecie (glowy nie daje czy tak naprawde jest, ale tak slyszalem ;p). sam w to nie wierzylem, ze mogly cos takiego zrobic, ale to nie byl normalny mecz. Venus przez wiekszosc meczu byla poprotsu lepsza i co ? pierwszy set zostawiam, bo to moglo sie wydarzyc naprawde, ale drugi? serwuje po seta, 40-0 i przegrywa 5 kolejnych pkt z rzedu? z takim serwiem ? pozniej drugi tie break, w pewnym momencie przewaga nawet 2 mini breakow, wydawalo sie juz ze bedzie 3. set, pilki setowe, chyba wszystkie zmarnowane przez niewymuszone bledy, ktore popelniala praktycznie tylko w kluczowych momentach meczu. dobra, moze byla zmeczona, zdenerwowana itd. z trudem, ale moge to zrozumiec. ale to co robi przy 9. pilce setowej nie jest w stanie pojac. jak mogla nie skonczyc zagrania smeczem? to nie byla trudna sytuacja, wystarczylo mocno zagrac, nawet w srodek kortu i wygrala by tego seta, ale ona wyrzuca ta pilke. jest ktos, kto potrafi mi to wytlumaczyc? serena 2 pilki setowe, obie wykorzystane. fajnie podsumowal to komentator eurosportu: to wygladalo tak jakby Venus chciala pokazac Serenie ze jest od niej lepsza ale nie chce jej sie wygrac. pomoge ci wrocic na szczyt, ale udowodnie ci ze i tak jestem lepsza.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
absolutnie nie zgodze sie z zadna teoria spiskowa ogladalem ten mecz i kazda pilka byla wywalczona w pocie czola to ze venus wyrzucila o 2 cm pilke w aut to sie zdarzyc moze mecz byl wysmienity a serena okazala sie lepsza bez dwoch zdan mecz nie byl ustawiony
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
mecz siostr byl rzeczywiscie dobry, fajnie sie go ogladalo, dramaturgia itd, ale... patrzac na to co zrobila Venus, mozna odniesc wrazenie, ze mogly wczesniej ustalic kto ten mecz wygra. dzisiaj sie dowiadzialem ze jesli Serena wygra US Open zostanie nr 1 na swiecie (glowy nie daje czy tak naprawde jest, ale tak slyszalem ;p). sam w to nie wierzylem, ze mogly cos takiego zrobic, ale to nie byl normalny mecz. Venus przez wiekszosc meczu byla poprotsu lepsza i co ? pierwszy set zostawiam, bo to moglo sie wydarzyc naprawde, ale drugi? serwuje po seta, 40-0 i przegrywa 5 kolejnych pkt z rzedu? z takim serwiem ? pozniej drugi tie break, w pewnym momencie przewaga nawet 2 mini breakow, wydawalo sie juz ze bedzie 3. set, pilki setowe, chyba wszystkie zmarnowane przez niewymuszone bledy, ktore popelniala praktycznie tylko w kluczowych momentach meczu. dobra, moze byla zmeczona, zdenerwowana itd. z trudem, ale moge to zrozumiec. ale to co robi przy 9. pilce setowej nie jest w stanie pojac. jak mogla nie skonczyc zagrania smeczem? to nie byla trudna sytuacja, wystarczylo mocno zagrac, nawet w srodek kortu i wygrala by tego seta, ale ona wyrzuca ta pilke. jest ktos, kto potrafi mi to wytlumaczyc? serena 2 pilki setowe, obie wykorzystane. fajnie podsumowal to komentator eurosportu: to wygladalo tak jakby Venus chciala pokazac Serenie ze jest od niej lepsza ale nie chce jej sie wygrac. pomoge ci wrocic na szczyt, ale udowodnie ci ze i tak jestem lepsza.
nie no, rewelecje straszne Pan sadzisz tutaj...US Open turniej na który oby dwie czekają cały rok ...i jedna po prostu rezygnuje z walki na rzecz drugiej????? :kwasny4565: może nie widziałeś oczu Venus w tiebreaku 2go setu, była krok od łez kiedy wybitą przez nią piłkę w aut chciała uratować jescze biorąc challenge. Druga sprawa jak możesz pisać , że Venus była lepsza skoro nie wygrała, sorry ale to naiwna bzdura - gdyby była lepsza to by wygrała. Sądzę , że to Twoja czysto subiektywna ocena może wolisz styl gry Venus lub na nią stawiałeś, nie wiem...a może po prostu tennis Venus przychodzi łatwiej niż młodszej siostrze dlatego wydaje się że gra lepiej. Ja tak właśnie uważam co nie zmienia faktów , że wygrała bardziej zdeterminowana i dobrze dysponowana tego dnia Serena, nie wieżę w teorie spiskowa bo widziałem że Venus zostawiła całe serce w tej grze nie mogło być mowy o jakimś aktorstwie....
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Spotkanie: Jankovic J. - Dementieva E.
Typ: (DW) 2-1
Kurs: 5,0
Bukmacher: Betfair
Dzisiaj w US Open w półfinale turnieju kobiet zmierza sie Serbka Jankovic z Rosjanka Dementieva. Faworytka jest Dementieva, ktora ostatnio znajduje sie w wysokiej formie co potwierdzila zdobywajac niedawno zloty medal na igrzyskach w Pekinie. Pozatym w Nowym Yorku idzie jak burza wygrala gladko 4 spotkania bez straty seta i zameldowala sie w połfinale. Jednak dzisiaj osobiscie spodziewam sie zacietej batali, w ktorej wiecej szans daje Jankovic. Jelena w tym turnieju rozkreca sie ze spotkania na spotkanie w 2 rundzie byla blisko odpadniecia ze Szwedka Arvidsson pokazala w tym meczu ogromny charakter pomimo ze miala slabszy dzien potrafila sie przełamac i wygrac w 3 trudnych setach. Nastepnie pokonala Chinke Zheng w 2 zacietych setach no i wreszcie w 4 rundzie uwazam, ze zagrala swoj najlepszy mecz pokonala faworyzowana Dunke Wozniacki w 3 setach. Wracajac do dzisiejszego meczu sadze, ze gra obu tenisistek bedzie sie opierala na soczystych wymianach z glebi kortu. Wiadomo, ze Dementieva opiera swoj tenis na wspanialym przygotowaniu fizycznym, porusza sie glownie po lini koncowej liczac na konczace uderzenia zarowno z backhandu jak i forehandu. Serbka jak dla mnie jest najlepsza defensorka w calym serialu WTA potrafi wybierac niesamowite piłki i wyprowadzac grozne kontry. Wielu ekspertow tenisowych uwaza,ze Dementieva tak naprawde nie miała w tym turnieju groznej rywalki i przycisnieta moze nie wytrzymac psychicznie jak widomo ogolnie nie ma zelaznej psychiki i w trudnych meczach bywa ze nie wytrzymuje. Ostatni czynnik ktory utwierdzil mnie w tym zeby zagrac na Jelene to fakt ze 2 lata temu pokonala Rosjanke na US Open w 2 gladkich setach i mysle, ze dzisiaj rowniez wygra na amerykankiej ziemi ale tym razem w 3 wyrownanych setach.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Williams - Safina

To się spotykają dwie silne fizycznie zawodniczki. Oglądałem ostatni pojedynek tych dwóch pań. Safina przejechała po Pennettcie, ale przewage fizyczną widać było gołym okiem. Włoszka żadnych szans nie miała. Natomiast siostry Williams grały naprawe zacięcie, lecz ja wierze w terie spiskową, Serena jak wygra US Open będzie nr 1 na świecie. Te dwa sety, to była świetna zaprawa przed dzisiejszym meczem. Safina ma słabą psyhike, potężne warunki fizyczne, lecz z drugiej strony Serena słaba fizcznie też nie jest, a na dodatek gra na swoich ulubionych kortach. Panie grały ze sobą 3 razy - 2:1 na korzyść Williams, lecz ostatni pojedynek przegrany. Polecam statystyki na BAT.

Reasumując, prezentująca się lepiej w tym turnieju Serena wygra ten pojedynek. Będzie rewanż za ostatnią porażkę. Dwa sety to tak szanse 71:29 na korzyść 2 - setówki.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Raz że na betonie, dwa że u siebie. Już przed meczem pomiędzy siostrami amerykańscy obserwatorzy upatrywali się w Serenie jedynego kandydata (spośród Venus, Sereny i Roddicka) na zwycięstwo w US Open. Williams gra jeszcze mocniej niż Safina, która może i jest w formie, ale gra dla mnie jakoś nierówno. Poza tym nie chcielibyśmy chyba oglądać rosyjskiego finału....
 
P 15

panasik

Użytkownik
nie no, rewelecje straszne Pan sadzisz tutaj...US Open turniej na który oby dwie czekają cały rok ...i jedna po prostu rezygnuje z walki na rzecz drugiej????? :kwasny4565: może nie widziałeś oczu Venus w tiebreaku 2go setu, była krok od łez kiedy wybitą przez nią piłkę w aut chciała uratować jescze biorąc challenge. Druga sprawa jak możesz pisać , że Venus była lepsza skoro nie wygrała, sorry ale to naiwna bzdura - gdyby była lepsza to by wygrała. Sądzę , że to Twoja czysto subiektywna ocena może wolisz styl gry Venus lub na nią stawiałeś, nie wiem...a może po prostu tennis Venus przychodzi łatwiej niż młodszej siostrze dlatego wydaje się że gra lepiej. Ja tak właśnie uważam co nie zmienia faktów , że wygrała bardziej zdeterminowana i dobrze dysponowana tego dnia Serena, nie wieżę w teorie spiskowa bo widziałem że Venus zostawiła całe serce w tej grze nie mogło być mowy o jakimś aktorstwie....
to jeszcze malo wiecie o sporcie, zgodze sie z kolega, z gory wiadome bylo, ze wygra serena, nie trzeba bylo byc wrozka, na zdrowy rozum Panie maja h2h 4-4 po tym meczu, serena zbytnio nie przeszkadzala w obronie tytuly w wimbledonie, a teraz by miala znow przegrac, Ty mi nie przeszkadzala w wimbeldonie ja Tobie w domu, a jak nie to niesnaski w rodzinie by byly.. to zwykla rodzinna zyczliwosc, fakt wygladalo to dosyc dramatycznie.. nie wiem jak Wy ale jakbym mial bratu w takiej sytuacji dopomogl;

to jeszcze malo wiecie o sporcie, zgodze sie z kolega, z gory wiadome bylo, ze wygra serena, nie trzeba bylo byc wrozka, na zdrowy rozum Panie maja h2h 4-4 po tym meczu, serena zbytnio nie przeszkadzala w obronie tytuly w wimbledonie, a teraz by miala znow przegrac, Ty mi nie przeszkadzala w wimbeldonie ja Tobie w domu, a jak nie to niesnaski w rodzinie by byly.. to zwykla rodzinna zyczliwosc, fakt wygladalo to dosyc dramatycznie.. nie wiem jak Wy ale jakbym mial bratu w takiej sytuacji dopomogl;[ tyle pilek setowych ok by wygrala venus 2 seta co z tego jak 3 wygrywa serena, takie tam gadanie.. ale myslcie swoje ???? ja swoje i wszyscy sa zadowoleni ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wedlug mnie Serena wygrała tylko dlatego, że Venus oddala jej drugiego TB, nie walczyła, wywalała piłki w głupi sposob, miała 3:0 oraz 5:3 i piłki setowe i zawsze przy przewadze zachowywala się jakby pierwszy raz grala w tenisa. Wygladalo to jakby sie umowily ktora ma wygrac. Wimbledon Venus no to teraz Serena. To juz kolejny mecz ktory tak wyglada, siostry nie potrafia grac aktorsko i zbyt mocno widać, która ma wygrać z zalozenia. Stad wziela się afera z Indian Wells, niestety to nie siostry W mają w tym sporze racje.

Jeszcze dodam, ze to nie zmienia faktu, ze powinna Serena wygrac, mocna gra z obu stron Williams gra lepiej niż Safina, moze nawet 2:0 1.80, teraz wygra Dementieva i mamy ciekawy final Rosyjsko-Amerykański.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
S.Williams---J.Jankovic
Typ:two:0
Kurs:1,6
Buk: BAH
Analiza:
Dziś w nocy a wlasciwie to juz jutro w finale turnieju kobiet wielkoszlemowego turnieju us open zmierza sie amerykanka rozstawiona z 4 Serena Williams i rozstawiona z numerem 2 Serbka Jelena Jankovic . Jak narazie Amerykanka , ktora gra przed wlasna publicznoscia idzie w tym turnieju jak burza , odprawiajac z kwitkiem kolejne rywalki nie dajac im jakichkolwiek szans :
05/09-08 Półfinały Williams, Serena vs. Safina, Dinara 2:0 63 62
04/09-08 Ćwierćfinały Williams, Serena vs. Williams, Venus 2:0 76 76
02/09-08 R16 Williams, Serena vs. Bremond, Severine 2:0 62 62
30/08-08 R32 Williams, Serena vs. Sugiyama, Ai 2:0 62 61
29/08-08 R64 Williams, Serena vs. Vesnina, Elena 2:0 61 61
26/08-08 R128 Williams, Serena vs. Bondarenko, Kateryna 2:0 61 64
Pokonala w tym turnieju m.in. takie gwiazdy swiatowego tenisa jak Venus Williams oraz bedaca ostatnio w wysmienitej formie Rosjanke ktora przebojem wbila sie do 10 Dinare Safine . Niestracila jeszcze w tym turnieju nawet seta . Natomiast jej rywalka miala klopoty w poprzednich rundach , juz w drugim swoim pojedynku w tym turnieju mogla zejsc z kortu pokonana , w spotkaniu ze Szwedka Arvidsson slaniala sie na nogach , lecz pokazala charakter i wygrala spotkanie w 3 secie pokonujac rywalke 7:5 . Oto pozostale wyniki:
05/09-08 Półfinały Jankovic, Jelena vs. Dementieva, Elena 2:0 64 64
03/09-08 Ćwierćfinały Jankovic, Jelena vs. Bammer, Sybille 2:0 61 64
31/08-08 R16 Jankovic, Jelena vs. Wozniacki, Caroline 2:1 36 62 61
29/08-08 R32 Jankovic, Jelena vs. Zheng, Jie 2:0 75 75
27/08-08 R64 Jankovic, Jelena vs. Arvidsson, Sofia 2:1 63 67 75
26/08-08 R128 Jankovic, Jelena vs. Vandeweghe, Coco 2:0 63 61
Seta stracila rowniez w pojedynku 4 rundy z Dunka Caroline Wozniacki . Serena jest obecnie w kapitalnej formie i sadze ze nie tylko wygra spotkanie finalowe , lecz pokona Serbke bez straty seta .
 
pts 24

pts

Użytkownik
Spotkanie: Serena Williams - Jelena Janković
Typ: Serena Williams
Kurs: 1,30
Bukmacher: Expekt

Dzisiejszej nocy rozegrany zostanie finałowy mecz pań tegorocznego US Open. Zagrają w nim Amerykanka Serena Williams oraz Serbka Jelena Janković. Moim zdaniem zwyciężczynią tego pojedynku zostanie Williams. Jest ona w kapitalnej formie, w 1/2 finału pewnie pokonała Dinarę Safinę 2:0. Janković w takim samym stosunku wygrała z Eleną Dementievą, ale ... No właśnie, każdy, kto oglądał ten mecz mógł zauważyć, że duży wkład w taki wynik miała Rosjanka. Popełniała ona masę głupich błędów, co skończyło się tak, jak skończyć się musiało. Jednak w chwilach, gdy Dementieva grała dobrze i &quot;rozrzucała po korcie&quot; Janković Serbka miała olbrzymie problemy z dochodzeniem do piłek. W tym właśnie upatruję szans dla Sereny. Wiadomo, że gra kątowa to jej duża broń, a dodając do tego siłę fizyczną, jaką dysponuje Amerykanka sądzę, że właśnie w taki spoób ogra Jelenę. Jeśli nie będzie popełniała głupich błędów jak Dementieva powinna wygrać nawet 2:0, ale ja jednak typuję &quot;tylko&quot; zwycięstwo Williams.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom