>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA US Open 25.08-07.09 - analizy

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Z tym typem na Age to chyba zbyt patriotycznie podchodzisz. Tak na prawdę wszystko wskazuje na to ze jutro Radwańska pozegna się z US Open. Amerykanka ma wielką przewagę fizyczną nad Polką, wspaniały serwis, każde drugie podanie Radwańskiej będzie z pewnością kończyło się mocnym returnem. Na jakieś fochy ze strony Amerykanki nie ma co liczyć (a tylko to raczej mogłoby dać szanse dla Agi), rok temu pokonała Sharapovą, ale to raczej Sharapova przegrałą niż nasza wygrała. I jak sam piszesz ze Radwańska jest w średniej formie, więc czy ze średnią formą może zagrazić triumfatorce Wimbledonu? Jak dla mnie to jutro będzie 2-0, choć osobiście chciałbym aby do następnej rundy awansowała Polka to jednak fakty mówią same za siebie.
V. Williams-A. Radwańska
typ:2-0
kurs: 1.7
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Oczywiście zgadzam się z tobą ale trzeba zauważyc że Venus nigdy nie gra kilku dobrych turniejów pod rząd więc po dobrym Wimbledonie i &#39;&#39;olimpiadzie&#39;&#39; którą totalnie olała więc bym jej nie liczył przyszedł czas na słabszy US Open? Piszesz że nie ma co liczyc na jakies fochy ze strony Amerykanki a ja po cichu licze bo ona te swoje &#39;&#39;fochy&#39;&#39; pokazuje bardzo często, a po kursie 3,60 można zagrac na naszą Age;p Oglądałeś mecz Agi z Cibulkovą? Ja niestety nie bo Eurosport puścił Snoockera ? Suche staty to nie to samo co mecz więc czekam na jakąs relacje;p
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Oczywiście zgadzam się z tobą ale trzeba zauważyc że Venus nigdy nie gra kilku dobrych turniejów pod rząd więc po dobrym Wimbledonie i &#39;&#39;olimpiadzie&#39;&#39; którą totalnie olała więc bym jej nie liczył przyszedł czas na słabszy US Open? Piszesz że nie ma co liczyc na jakies fochy ze strony Amerykanki a ja po cichu licze bo ona te swoje &#39;&#39;fochy&#39;&#39; pokazuje bardzo często, a po kursie 3,60 można zagrac na naszą Age;p Oglądałeś mecz Agi z Cibulkovą? Ja niestety nie bo Eurosport puścił Snoockera ? Suche staty to nie to samo co mecz więc czekam na jakąs relacje;p


Ja ogladalem 2 czesc 2go seta, Adze wychodziło wszystko ale...Cibulkova serwowala mocniej tylko niz Aga a wiadomo że na ulge ze strony Venus nie ma w tym aspekcie co liczyć. Z tym załozeniem że słabszy US Open może bedzie to sam sobie odpowiedziales na to pytanie mówiąc że Venus olała IO, co zresztą było prawdą. Serena i Venus czekały cały rok na ten turniej, to jest ich turniej i podświadomie nie przykladały sie 100 procentowo do Olimpiady mając w zanadrzu przygotowania do USO.
Bardzo się zdziwię dzisiaj jeśli Aga pomimo świetnej gry , którą uwielbiam ogładać będzie wstanie ugrać seta.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Mauresmo A. - Pennetta F.
Typ: Dokładny wynik: 1-2
Kurs: 4.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W dniu dzisiejszym o godzinie 19:15 rozpocznie się spotkanie 1/16 finału turnieju wielkoszlemowego US Open, w którym zmierzą się: reprezentantka Francji Amelie Mauresmo z Włoszką Flavią Pennettą. Obie panie nie przechodziły poprzednich rund jak burza. Mauresmo dopiero w trzecim swoim spotkaniu wygrała w dwóch setach z rewelacyjnie spisującą się rodaczką Julie Coin. W poprzednich rundach Mauresmo spotykała się w pierwszej rundzie podobnie jak w trzeciej rundzie rywalką Mauresmo była jej rodaczka Nathalie Dechy, z którą to Mauresmo wygrała w trzech setach 4:6 6:3 6:2. W kolejnej rundzie rywalką Francuzki była reprezentantka Estonii Kaia Kanepi, z którą Mauresmo toczyła ciężki bój tylko przed dwa sety, w trzecim secie reprezentantka Francji nie dała ugrać nawet gema Estonce i spotkanie zakończyło się 2:1 na korzyść Mauresmo. Prawdę mówiąć to Włoszka - Flavia Pennetta miała o wiele cięższą drogę do czwartej rundy niż Mauresmo, ponieważ pokonała takie zawodniczki jak Shuai Peng czy Nadię Petrovą, co nie da się ukryć, że obie były co najmniej o jedną klasę lepszymi rywalkami niż rywalki Mauresmo. Pennetta widać z meczu na mecz gra co raz lepiej mimo, że są to głównie trzysetowe pojedynki i myślę, że jeżeli zagra tak jak choćby w dwóch ostatnich spotkaniach powinno to wystarczyć na Mauresmo. Wszystkie spotkania Włoszki kończyły się po trzech setach walki na korcie. Sądzę, że bukmacherzy nieco zawyżyli kurs na Włoszkę, bo według mnie to ona dzisiaj wygra, choć niekoniecznie w dwóch setach.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
mauresmo-pennetta ilosc gemow 22,5
typ:2⛔
kurs:1,8

patrzac na statystyki obydwie uwielbiaja ostatnio grac 3 setowki-pennetta na 15 meczow 11 trzy setowek-mauresmo na osatnich 14 spotkan 8.

radwanska-v.williams ilosc gemow 20,5
typ:2⛔
kurs:1,8

radwanska z cibulkova zagrala mecz sezonu-to chyba nie przypadek wiec forma jest.williams sie latwo nie podda wiec bedzie dlugi i zaciety mecz
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Witam. No widzę że z patriotyzmu większość forumowiczów zasłużyła na 5, ale nijak to się ma do realnej szansy na wygranie z Venus naszej ropuchy. Cibulkova gra podobnie do Agi, tyle tylko że w każdym elemencie rzemiosła tenisowego jest ciut gorsza. Nasza gwiazdka wyciąga maksa ze swojej techniki i taktyki na korcie. Ale Venus to już kalosze o kilka numerów za duże aby sprytem i poprawną grą ją pokonać. Isia-Misia dostanie kilka strzałów pod końcową linię, zrobi płaczliwą minkę, zbierze rakietki i pójdzie do swojej piaskownicy. Z Dominikiem mogła sobie piłkę przebijać, dzisiaj trzeba bedzie ją zabijać, a tego ona nie potrafi i nigdy nie będzie mogła. Każda tenisistka z dobrym kończącym uderzeniem jest pożegnaniem z turniejem naszej mistrzyni. Ja widzę raczej szybkie 0-2, no chyba że częsty fart pomoże Radzi i Venus skręci nogę. Pozdro.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
dementieva-schnyder
typ:wynik 2-0✅
kurs:1,55

jak dla mnie elena ma spore szanse na final-z jej doswiadczeniem zapewne bez trudu wyprowadzi z rownowagi majaca spore problemy z koncentracja szwajcarke

bilans 9-6
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
S.Williams-V.Williams
typ:1✅
jezeli wczesniej nie ustalaja scenariusza serena wydaje sie byc mocniejsza i bardziej zdeterminowana na zwyciestwo-mozna jeszcze zagrac na mniej gemow bo watpie zeby jedna druga meczyla przed polfinalem-ktora wygra 1 seta - wygra mecz

Safina-Pennetta ilość gemów 21,5
typ:2⛔
safina pewnie zagra w polfinale ale dzisiaj sporo sie nameczy-penetta napewno napsuje jej sporo krwi ale nie bedzie w stanie wyeliminowac bedacej w zyciowej formie rosjanki-jedynie 4 porazki w 41 osatnich spotkaniach.
bilans 4-0
 
A 23

adam2173

Użytkownik
VS



Dementieva, E - Jankovic, J
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: UNIBET


Turniej US Open dobiega już końca.
W jutrzejszym półfinale Elena Dementieva zmierzy się Jeleną Jankovic.
Serba zajmuje 2. pozycję w światowym rankingu WTA, a Dementieva 6.
Moim zdaniem zdecydowaną faworytką jest Rosjanka.
Elena jest w bardzo wysokiej dyspozycji.
Ostatnio została Mistrzynią olimpijską w Pekinie.
W ćwierćfinale pokonała bardzo pewnie Szwajcarkę Patty Schnyder 2:0.
Ten mecz toczył się wyraźnie pod dyktando zwyciężczyni, zaprezentowała się na prawdę świetnie.
Jankovic natomiast przez cały turniej boryka się z problemami zdrowotnymi.
Wielu myślało, że już wcześniej odpadnie, ale jednak wytrzymała i dotarła do półfinału.
Jest już wyraźnie zmęczona i moim zdaniem jutro zakończy już swój udział w US Open.
Dementieva przeciwnie, tak jak pisałem jest w wielkiej formie i w każdym meczu spisuje się wyśmienicie.
Sądzę, że w tym pojedynku nie może paść inny wynik, jak zwycięstwo Rosjanki.
Dzięki tej wygranej Elena wyrówna pojedynki obu zawodniczek, bo dotychczas w 7 pojedynkach, 4 razy górą była Jankovic.
Szczerze polecam ten typ!
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Zbyt dużo wróżenia za mało liczenia
Dość dawno tu nie zaglądałem, gdyż znudziło mi się to forum przez zbyt mało inteligentnych modów, a szczególnie roxi którą chętnie bym zacytował w jej analizach typowo lanie wody i żadnych konkretów. (A potem płacz że ten turniej to żenada że kontuzje i inne takie)

Skupmy się jednak na bukmacherce, wg mnie najważniejszą sprawą jaką trzeba wziąć pod uwagę to kurs na dany typ (należy grać możliwie jak najwyższy kurs oferowany na świecie bez względu na sentymenty np do takich firm jak STS z prostego powodu, że to typowo złodziejskie firmy zaniżające kursy) drugą i ostatnią sprawą jaką należy brać to prawdopodobieństwo zaistnienia danego typu lub inaczej mówiąc szansa jaką dany typ ma na wygranie. (Mówienie że ten typ na 100% wejdzie jest oczywiście objawem głupoty i naiwności, gdyż nie ma takich typów)
Dopiero po zestawieniu tych dwóch spraw czyli kursu i szansy możemy zabierać się za typowanie.
To określenie szansy najlepiej procentowo każdy może zrobić na swój sposób choć są tacy którzy uważają ze się tego nie da obliczyć. (takich ludzi uważam za amatorów do potęgi)
Ja to obliczam na swój sposób na dużej liczbie prób ponad 1000 na zdarzenie. Tak więc moje prawdopodobieństwo może zawierać błąd statystyczny nie większy niż 2%. \

A oto moja analiza na spotkanie Rosjanki z Włoszką

Safina - Pennetta 1,285-4,210
Szanse wg mnie na to że wygra Safina 74,83% na to że Pennetta 25,17%
Wniosek jest prosty grając na Safinę jesteśmy w plecy 3,85% grając na Włoszkę jesteśmy do przodu 5,99% niezależnie od wyniku.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tak postawisz na Safine wygra Pennetta i jestes do przodu, madre jak zwykle, po drugie nie obrazaj modow ani nikogo na forum bo znow dostaneisz bana.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
chcialem dac do typow dnia, to ktos juz postawil to spotkanie w dzisiejszym temacie...

S. Williams - V. Williams ⛔
typ: 2 kurs: 2.25 bukmacher centrebet


pisalem juz to wczesniej: uwazam Venus za lepsza zawodniczke,
tym bardziej ze, jak sama mowi, na tym turnieju stara urozmaicac
swoj tenis, nie grac jednostajnie, ciagle zmieniac tempo. w poprzednim
meczu nie bylo tego widac, widocznie zmobilizowala sie szczegolnie
na Polke. widzialem final zenskiego Wimbledonu w tym roku, tam Venus
zaczela fatalanie, zupelnie jak w pierwszym secie w meczu z Radwanska.
na szczescie zdazyla sie ogarnac jeszcze w pierwszym secie i wygrala
go 7:5. nie wiem skad sie biora takie przestoje w jej grze, podobnie
zreszta jest u jej siostry. jesli Venus ma wygrac ten mecz to musi to
byc ta Venus z pierwszych 7 gemow spotakania z Isia. musi czesto
chodzic do siatki, starac sie skracac wymiany. jedyny sensowny mecz
na twardej nawierzchni jaki moge podac w tej sytuacji zagraly w marcu
tego roku w polfinale slabo obsadzonego turnieju w Bangalore. wygrala
go w 3 setach (6:3; 3:6; 7:6), ale obie wtedy dopiero dochodzily do
wysokiej formy. to bedzie bardzo ciezki i wyrownany mecz, ale Venus
stac na odniesienie zwyciestwa i pozniej wygranie calego turnieju ????
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Serena Williams v Venus Williams
Kurs: 2.20 (bet365)
Typ: Venus Williams

Ja stawiam na Venus, ponieważ z takim serwisem jaki prezentuje obecnie starsza siostra W nie poradzi sobie większość zawodniczek z top 10, żeby nie powiedzieć żadna. Nie wspominając już, że Venus to prawdziwa mistrzyni, nie jeden wygrany Szlem ( nawet w tym roku, wygrany Wimbledon). Serena owszem prezentuje się lepiej w przeciągu całego roku, ale wg mnie to Venus jest obecnie zawodniczką na wielkie imprezy.
Juan Martin Del Potro v Andrew Murray
Kurs: 2.50 (bet365)
Typ: Juan Martin Del Potro

Juan Martin kontynuuje swoją passę, już ponad 20 pojedynków z rzędu wygranych. Po drugiej strony siatki Murray, ewidentnie odpuszczone Igrzyska, generalnie to on jest faworytem spotkania. Nie jest to typ z sympatii (choć nie ukrywam, że takową darzę JMDP). Argentyńczyk nie wygrywa przez przypadek od dwudziestu paru meczy, ani nie wygrywał swoich pojedynków szczęśliwie. Bardzo duże postępy poczynił pod okiem obecnego trenera, który to doprowadził do tytułu Roland Garros Gastona Gaudio !
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Nieprawdopodobny mecz sióstr Williams przez duże W. Kto nie oglądał niech żałuje fantastyczne wymiany i dramaturgia 10 setboli obronionych w wielkim stylu przez Serene brawo brawo brawo dawno nie oglądałem tak wielkiego meczu w kobiecych rozgrywkach, warto było nie spać.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Spotkanie:Srebotnik/Sugiyama - Raymond/Stosur
Typ:Raymond/Stosur
Kurs:2.19
Bukmacher:

Analiza:
W typach dnia kompletnie mi nie idzie [-300j] więc osoby, które patrzą tylko na tabelę i nie znają moich zdolności typerskich myślą zapewne, że jestem co najwyżej średnim &#39;zawodnikiem&#39;. Postanowiłem, że teraz wreszcie uda mi się podać trafny typ, a potem będzie już z górki. Na początku myślałem o Andy Roddicku w meczu z Novakiem Djokoviciem, lecz uznałem, że ten typ nie jest dość pewny. Wieczorem kombinowałem nawet z MLB i chciałem podać Astros, ale po rozmowie z naszym ekspertem od MLB darowałem sobie ten typ i ... niepotrzebnie, bo drużyna Astros wygrała 4:0. Moja ostatnia myśl to debel Raymond/Stosur i mam nadzieję, że będzie to myśl trafna. Amerykańsko-australijski debel jest moim ulubionym deblem i często na nie gram, bo kursy są na nie bardzo wysokie szczególnie w tym roku. Kursy w innych bukach na te spotkanie są od [1.80-1.85 w digibet] czy [1.65-1.85 w Bet-At-Home ???? ] do [1.77-2.19] w Pinnacle. Ten ostatni buk potwierdził, że ma bezsprzecznie najwyższe kursy na rynku i ja wybrałem oczywiście kurs z jego oferty. Debel Srebotnik/Sugiyama nie jest typowym deblem, bo zawodniczki grają również czasami w singlach. Obie delikatnie mówiąc nie są już młode. Raymond/Stosur jest raczej duetem deblowym, czasami Samanda startuje w singlach, lecz całkiem jej tam nie idzie. Oba deble spotkały się 2 razy i dwukrotnie wygrywał debel Srebotnik/Sugiyama po zaciętych meczach 2:1. Były to jednak mecze w 2007 roku, gdzie Srebotnik i Sugi były o 1 rok młodsze i moim zdaniem były w lepszej formie. Co do drogi do półfinału to Srebotnik i Sugiyama pokonały jak na razie:
02/09/2008 Ćwierćfinały Srebotnik K / Sugiyama A vs. Cibulkova D / Razzano V 2:1 6:1 4:6 6:3
01/09/2008 R16 Srebotnik K / Sugiyama A vs. Davenport L / Hantuchova D 2:0 6:2 6:3
31/08/2008 R32 Srebotnik K / Sugiyama A vs. Lisicki S / Rezai A 2:0 7:6 6:4
28/08/2008 R64 Srebotnik K / Sugiyama A vs. Errani S / Knapp K 2:0 6:2 6:3
Żaden z tych debli nie jest w czołówce światowej, a widać, że zmęczenia dało osobie znać już w ćwierćfinale. Raymond i Stosur odprawiły jak na razie:
02/09/2008 Ćwierćfinały Raymond L / Stosur S vs. Erakovic M / Konstanic J 2:0 7:6 6:0
31/08/2008 R16 Raymond L / Stosur S vs. Bondarenko A / Bondarenko K 2:0 7:6 6:3
30/08/2008 R32 Raymond L / Stosur S vs. Dushevina V / Dzehalevich E 2:0 6:4 6:4
28/08/2008 R64 Raymond L / Stosur S vs. Loit E / Parmentier P 2:0 6:4 6:1
Widać, że są one bardzo zdeterminowane do wygrania całego US Open i dla mnie nie będzie to sensacja, gdyby to one wygrały. A o to dokładne wyniki meczy w H2H:
ik
07/07/2007 Wimbledon ,Gra Podwójna, Anglia Półfinały Europa Trawa Srebotnik K / Sugiyama A 2:1 1:6 6:3 6:2
06/06/2007 Roland Garros Debel, Paryż Półfinały Europa Kort ziemny Srebotnik K / Sugiyama A 2:1 1:6 6:4 6:3
Jak możemy dobrze zauważyć na trawie i korcie ziemnym w półfinałach wygrywały Sugi i Srebotnik teraz czas, żeby na hardzie w półfinale wygrał debel Raymond/Stosur. Mają moim zdaniem one większe umiejętności i są mniej zmęczone od rywalek, które walczyły jeszcze w singlu.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
W koncu ktos zwrócił uwage na wysokość kursów i zaniżanie ich przez większość firm które sąreklamowane na dole strony jako najpopularniejsze, ale wszystkie te firmy są złodziejskie i na dłuższą metę przy tak niskich kursach nie da się zarobić nic, można tylko stracić. Zostają dwie firmy Pinnacle i Betfair
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Witam.
Nie wiem jak z Twoimi zdolnościami typerskimi Crystiano07, ale analiza zupełnie mnie nie przekonuje i być może Twoje osiągi są realnym wykładnikiem Twojej siły gry.
Obie pary należą oczywiście do tych markowych, z górnej półki, to wie każdy. Ważniejsza jest uwaga, iż są to deble praktycznie bliźniacze. Srebotnik i Stosur to dwie solidne armaty, a ich partnerki Raymond i Sugiyama to dwa bulteriery o bardzo szybkiej ręce i nodze. Raymond zagrała ponad 50 turniejów wielkoszlemowych w singlu, była w pierwszej 20 WTA i trudno napisać, że jest tylko deblistką. Cała czwórka ma za sobą całkiem spore indywidualne osiągi, a już uwaga, że Stosur zupełnie nie idzie w singla jest zdecydowanie na wyrost. Zmęczenie singlem nie ma tu nic do rzeczy. Miały czas na odpoczynek, a do tego w deblu pole gry jest zawężone per capita Tak się wczoraj przewiozłem na deblu Robredo/Roitman. Tomy po 5 setach z Djoko spokojnie dał radę w deblu.
Typ nie jest zły, ale totalnie loteryjny. Idealnie nadaje się do koncepcji Czechmara, szanse są tu absolutnie idealnie 50 na 50, wygra para w lepszej dyspozycji i ta, która będzie miała lepszy dzień. Kursy u buków faworyzują natomiast Srebotik/Sugiyamę.
Pozdro.
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Dementieva, E - Jankovic, J @ 1 @ 1.60 @ unibet

Obie panie w bardzo dobrej formie. Idą jak burza w tym turnieju US Open. I trafjaja na siebie. Znają sie bardzo dobrze graly ze sobą juz az 7 razy z czego dwa ostatnie pojedynki w 2008 roku. W pierwszysm wygrała Jankovic po kreczu w drugim secie Eleny. Drugi pojedynek natomiast wygrała Dementieva 2:1. Sądzę że będzie to zacięty pojedynek ale daje tu większe szanse szóstej w rankingu WTA Elenie. Gra pewniej w tym turnieju i ma mocną psychikę. Poza tym Dementieva jest na mocnym gazie od Igrzysk które wygrała. Sądzę że ta forma którą utrzymuje pozwoli jej dostać się do finału.
Safina, D - Williams, Serena @ 2 @ 1.37 @ unibet Dinara Safina siódma tenisistka w rankingu WTA gra bardzo fajnie w tegorocznym US Open... ale... to jest chyba za mało Serene Williams która według mnie jest zdecydowaną faworytką do wygrania w tym raku tego turnieju wielkoszlemowego. Dziś w nocy Serena stoczyła wielki pojedynek ze swą siostrą Venus który wygrała w dwóch setach 7:6,7:6. Serena oddała chyba najmniej gemów spośród wszystkich uczestniczek turnieju. Tylko w spotkaniu z siostra miała problemy. Sądzę że będzie to dwusetowe spotkanie które bez problemu wygra Serena Williams.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Serena rozegrała dobry mecz z Venus ale drugi TB wygrała tylko dlatego, że Venus jej oddała mnóstwo punktów za darmo. Miala wyrażna przewage w 13 gemie a nawet piłki setowe i zaczeła wywalać bez kontroli. Mniejsza z tym. Faowrytka jest zdecydowana z Safina i powinna wygrać aczkowliek kurs odsrasza od gry. Dinara od maja mało co przegrywa, Serena ma fochy na korcie chociaż jest bardzo zmobilizowana aby wygrać i wejsc znow na szczyt.

✅ Black/Huber 2:0 kurs 2.0 lub 1.55 na wygraną, to co wyprawiały Medina/Ruano wczoraj przechodzi ludzkie pojecie, czołowy debel świata, rozstawione z 5 Hiszpanki przegrały bez walki pierwszego seta, w trzecim było 4-5* i wydawało się, że odpadną z bardzo przeciętnym deblem Kops Jones/Spears. Jakoś udało się w TB wymęczyć chociaż należy wspomnieć o tym, że przy piłce meczowej przy stanie 6:5* sędzia linioy zrobil gruby błąd na niekorzysc Hiszpanek. Blakc/Huber graja swietnie, wygrały 2:0 z Chinkami Yan/Zheng, jesli znów tak zagrają Ruano z Medina to mogą zapomnieć o wygranej, dziwny seriws Mediny bardzo delikatny jakby miała jakieś problemy, pamietam ją z singla i nie serwowała tak dramatycznie słabo.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Black C./Huber L. - Medina Garrigues A./Ruano Pascual V.
Typ:1
Kurs:1,6
Buk: Interwetten
Analiza:
Juz jutro jeden z polfinalow turnieju debla pan . A w nim zobaczymy Black/Huber i Medine/Ruano . Black oraz Huber wystepuja dzis w finale miksta obie oczywiscie z innymi partnerami . Co swiadczy o sile tego debla , ktory wraz z partnerami Black/Paes oraz Huber/Murray znacza wiele takze w mikscie . Jak dla mnie to wlasnie one sa zdecydowanymi faworytkami tego pojedynku . Rozstawiona z numerem 1 para nie stracila jak dotad nawet seta:
03/09-08 Ćwierćfinały Black C / Huber L vs. Yan Z / Zheng J 2:0 64 63
01/09-08 R16 Black C / Huber L vs. Ditty J / Gullickson C 2:0 62 62
29/08-08 R32 Black C / Huber L vs. Hradecka L / Voracova R 2:0 64 61
27/08-08 R64 Black C / Huber L vs. Cetkovska P / Wickmayer Y 2:0 60 64
Oto droga Hiszpanek:
03/09-08 Ćwierćfinały Medina Garrigues A / Ruano Pascual V vs. Kops-Jones R / Spears A 2:1 26 63 76
31/08-08 R16 Medina Garrigues A / Ruano Pascual V vs. Jans K / Rosolska A 2:0 63 63
30/08-08 R32 Medina Garrigues A / Ruano Pascual V vs. Domachowska M / Wozniacki C 2:0 62 63
28/08-08 R64 Medina Garrigues A / Ruano Pascual V vs. Fujiwara R / Hsieh S-W 2:0 76 64
W ostatniej rundzie Hiszpanki niewiarygodnie meczyly sie z reprezentantkami gospodarzy ostatecznie wygrywajac w tiebreaku 3 partii , grajac slaby mecz . Black i Huber sa w niezlej formie i sadze ze jutro rozniosa Hiszpanski debel
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom