>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Wuhan, 21-27.09.2014

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +3
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Mattek-Sands B. - Voegele S. 1 @ 1,90 Expekt ⛔ 4-6 6-3 1-6, Amerykanka jeszcze nie w formie

Bethanie wraca w końcu po operacji biodra do tenisa! Zdecydowanie brakowało na kortach tak barwnej postaci jak Amerykanka tak samo jak pokrzykiwania Azarenki. W Wuhan wystartowała z dziką kartą w kwalifikacjach. W 1 rundzie szybko rozprawiła się 6-4 6-4 z Pironkovą, która po zrywie i dobrym początku sezonu gra po prostu fatalnie. O 1 rundę głównej drabinki zagra z Vogele, która w pierwszej rundzie oddała seta dosyć anonimowej Chince Tian. Szwajcarka w końcówce ostatniego sezonu na hali zanotowała całkiem fajne rezultaty. W tym już tak kolorowo nie jest, bo prócz 1/2 finału w Taszkiencie próżno szukać podobnych wyników. Ci co oglądają tenisa nie od dziś dobrze znają styl Mattek-Sands. Dużo winnerów, grania kątowego, częste skróty, z racji licznych sukcesów w grze deblowej nieźle radzi sobie pod siatką, płaski mocny serwis, ale...Nie jest to też zawodniczka regularna i mocna psychicznie, co nie raz potwierdzała przegrywając mecze w kluczowych momentach. W meczu z Bułgarką popełniła tylko 1 DF i zagrała 3 asy, co jak na Nią to wynik bardzo dobry. Stefanie w tym sezonie strasznie cieniuje i jeśli Amerykanka solidnie trenowała to jest spokojnie w stanie powalczyć ze Szwajcarką. Tym bardziej, że ta również jest znana z prostych błędów i niezbyt chłodnej głowy przy swoim serwisie. Kurs zachęca, a szans określiłbym na 65-35% na korzyść starszej Bethanie, którą chętnie zobaczyłbym na kortach w Wuhan i w tv.

Diyas Z. - Soler-Espinosa S. 1 @ 1,69 Pinnacle ✅ 6-2 6-3

Diyas to jedna z tych młodych gniewnych, które objawiły się w tym sezonie oraz pod koniec poprzedniego. Kazaszka w Wielkich Szlemach, nie licząc French Open, osiągała co najmniej 3 rundę. Jak na pierwszy sezon w pełni na poziomie WTA można to uznać za spory sukces. Pozwoliło jej to na skok na 40 miejsce w rankingu. Na cegle wyników żadnych nie osiąga, bo jej styl po prostu nie pasuje na wolną nawierzchnie. Gra podobnie jak wyżej opisana Mattek-Sands, czyli mocny forehand i serwis oraz szukanie winnerów, bez zbędnego przedłużania wymian. Hiszpanki kompletnie na odwrót. Ostatnio sprawiła niemiłą niespodziankę wygrywając ze Stephens, która jak widać jest kompletnie bez formy. Silvia stara się grać cierpliwy tenis, bez fajerwerków, czeka na błędy rywalek. Nie ma dobrych warunków fizycznych, słaby serwis, brak dużej siły. Liczę, że Zarina swoim siłowym tenisem będzie rozrzucać Hiszpankę po korcie i koniec końców zamelduje się w 1 rundzie w Wuhan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
blaum 651

blaum

Użytkownik
Aj, smutam. Lady Gaga tenisa zimnego uległa Voegele, szkoda, bo szansa była spora, szczególnie, że Stefka falowała i zdecydowanie była pod formą. No nic, wygrana z Pironkovą i tak cieszy, jak na sam początek to niezły rezultat i w nadchodzących turniejach liczę na dobre wynik Mattek-Sands oraz powrót do top100.
Odpuszczam jutro Tokio i przerzucam się już na Wuhan. Zaczynamy piątkę. Zahlavova-Strycova B. - Hantuchova D.
Typ jak najbardziej do gry. Trzecie spotkanie tych pań, h2h 1-1, przy czym ostatni raz tenisistki te spotkały się w 2011 roku, gdzie górą była Słowaczka oddając Czeszce zaledwie 4 gemy. Tutaj spodziewał się zupełnie innego obrotu spraw. Hantuchova w tym roku jest kompletnie bez formy. O ile na cegle jakoś jeszcze szło, tak cały sezon na kortach twardych fatalny i najlepszy wynik jaki osiągnęła na hardzie to trzecia runda podczas Australian Open. Strycova natomiast zwyżkuje, to zdecydowanie jej najlepszy rok z tenisem. Co prawda najkorzystniej spisywała się na trawie, aczkolwiek na podłożu twardym równie wykręca niezłe wyniki. 15 zwycięstw i 10 porażek to dorobek Barbory na tej nawierzchni. Podczas tourne po Ameryce nie było źle, co prawda nic wielkiego nie osiągnęła, mimo to postawa może zadowalać. W Tokio nie trafiła z formą i uległa gładko Elinie Svitolinie w dwóch setach. W Wuhan jednak liczę na dobry występ, a na starcie nie dostaje takiej trudnej rywalki. Tak jak pisałem, Daniela w słabej dyspozycji i jak najbardziej do ugrania. W sumie oprócz returnu nie widzę w grze Słowaczki żadnych atutów, choć i ten często zawodzi. Serwis fatalny, sporo podwójnych błędów, w meczu z Gajdosovą zaliczyła ich aż 14, tylko przy pięciu asach. Przy bardziej siłowej i szybszej wymianie Hantuchova nie potrafi utrzymać piłki w korcie i zazwyczaj kończy na siatce, nawet z zawodniczkami, które regularnością nie powalają. Myślę, że Zahlavova swoją agresywną grą i ofensywnymi zagraniami nie da szans cieniującej Danieli. Liczę na dobrą dyspozycję serwisową Czeszki, bo i ona lubi popełniać sporo DF&#39;ów, aczkolwiek ma przy tym porównywalną liczbę asów. Kurs niezły i pobieram.
Zahlavova-Strycova B. @ 1.60 Pinnacle ✅✅ Svitolina E. - Giorgi C. Tutaj za mniejszą stawkę. Nie jestem aż nadto przekonany do Ukrainki, aczkolwiek jest w lepszej formie od Włoszki i spróbuję pograć w jej kierunku. W Tokio mimo, że Svitolina odpadła już w drugiej rundzie, to zagrała niezłe zawody. W pierwszym etapie rozgrywek odprawiła z turnieju Zahlavovą, w drugiej natomiast jak równa z równą rozegrała mecz z Kerber, której w końcu uległa 4-6, 4-6. Ogólnie rzecz biorąc Elina złego sezonu nie ma, po powrocie w lecie na korty twarde jest zdecydowanie w zwyżkującej dyspozycji, co potwierdzają chociażby wygrana w Baku i ćwierćfinał w Cincinnati. Giorgi natomiast mnie nie zachwyca, mimo że ma korzystny bilans wygranych do porażek to i tak jest to istna sinusoida jeśli chodzi o jej grę. W spotkaniach Camilli można po niej spodziewać się wszystkiego; od świetnej gry, podczas której trafia każdą piłkę, do fatalnych błędów i gładkiej przegranej. Ostatnimi czasy Włoszka nie jest w formie i tutaj upatruję szansę dla jej rywalki. Giorgi musi mieć swój dzień, jeśli nie trafia to siada i popełnia masę błędów. Posiada zarówno silny serwis jak i uderzenie, aczkolwiek jak pisałem popełnia sporo głupich gaf. Mając nawet piłkę stuprocentową, potrafi ją schrzanić. Zdarza jej się wiele przestojów, nawet gemowych, nie jest regularną zawodniczką i dodatkowo jest bardzo niecierpliwa. Stara się szybko zakończyć wymianę winnerem, co przeradza się w niewymuszony błąd. Svitolina natomiast jest tenisistką bardziej opanowaną i regularniejszą. Dodatkowo przeważa nad Włoszką swoją wszechstronnością, posiada większy wachlarz zagrań i sporo razy zdarza jej się zaskoczyć rywalkę. Slajsy jakie posyła Ukrainka to prawdziwa zmora dla rywalek. O wiele więcej atutów jest po stronie Eliny i zdecydowanie jest zawodniczką, którą trudno skończyć, co może posypać grę Giorgi. Oczywiście zdarzają jej się również przestoje i błędy, aczkolwiek jest ich zdecydowanie mniej niż u Camilli. W lepszej formie na pewno jest Svitolina, jednak z Włoszką jest tak, że jak ma swój dzień to jest nie do zatrzymania. Dlatego też gram za mniejszą stawkę, Ukraince może zdarzyć się gorszy dzień, bądź Włoszce ten lepszy i wtedy różnie może to się to spotkanie potoczyć.
Svitolina E. @ 1.83 Pinnacle ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Startujemy z kolejnym turniejem. Oby był tak udany jak 2 poprzednie. Turniej rangi Premier, więc nagrody całkiem spore, a i punkty niektórym zawodniczkom na pewno się przydadzą.

Petkovic A. - Vekic D. 1 @ 1,33 ✅ 5-7 6-1 6-2

Jovanovski B. - Makarova E. 2 @ 1,24 ✅ 2-6 2-6

Williams V. - Garcia C. 1 @ 1,23 ⛔ 4-6 6-4 6-7, Williams przy własnym serwisie nie wykorzystała piłki meczowej :;/:

AKO: 2,03 @ Betsafe
⛔

Na pierwszy dzień wymyśliłem sobie takie ako. Petkovic co by nie mówić to sezon ma bardzo udany. Na cegle 2 wygrane turnieje, półfinał French Open to nie w kij dmuchaj. Fakt, że na szybkich nawierzchniach wybitnych rezultatów nie osiąga, ale jej styl zdecydowanie lepiej pasuje do wolniejszych nawierzchni. Vekic mistrzynią chłodnej głowy i regularności nie jest. Bardziej mi przypomina jeźdźca bez głowy, który bije piłki nie wytrzymując dłuższych wymian i popełniając masę niewymuszonych błędów oraz DF. Ostatnimi czasy formą nie grzeszy, a tutaj pokonała w kwalifikacjach Tomljanovic i Beck po 3 setach. Andrea powinna swoją zdecydowanie większą regularnością wygrywać większość wymian, a i pod względem innych umiejętności tenisowych przewyższa swoją dużo młodszą rywalkę.
Makarova w tym sezonie pokazuję się ze zdecydowanie bardzo dobrej strony. Na hardzie świetne wyniki, w tym niedawno półfinał w US Open. Po tourne w Stanach zrobiła sobie przerwę, by na świeżości zagrać w Azji. Za rywalkę ma Jovanovski, która w ostatnich 2 tygodniach przyjęła sporą dawką tenisa. Odbiło się to czkawką w Guangzhou, gdzie gładko przegrała z Niculescu. Rosjanka jest tenisistką zdecydowanie lepszą, popełniającą mniej błędów, z lepszym serwisem i backhandem. Jest też leworęczna, co powinno być sporym atutem, bo nie każda zawodniczka potrafi grać z taką tenisistką. Bojana do regularnych zawodniczek nie należy, ale przy stylu &#39;&#39;hit or miss&#39;&#39; ciężko o to. Jeśli forma Makarovej nie wyparowała nagle po US Open to myślę, że nie powinna mieć problemów z Serbką.
Venus po turnieju w Quebec zrobiła sobie przerwę. Szkoda, że nie wygrała tego turnieju, bo miałaby już 2 wygrany w tym sezonie, a był to jej już 4 finał. Lat niestety nie ubywa, dlatego pewnie nie gra w zbyt dużej liczbie turniejów. Co by nie mówić to 18 miejsce w rankingu w wieku 34 lat powinno budzić podziw. W Wuhan w 1 rundzie zagra z Garcią, która w ostatnim czasie formą nie błyszczy. Szybko odpadła w US Open i w Seoulu. Jej styl bardziej pasuje pod ziemne nawierzchnie i siłą na pewno nie porywa, bardziej opiera grę na dłuższych wymianach. Kurs na Williams na pewno nie powala, ale jest zawodniczką w lepszej formie. Mam nadzieję, że powalczy jeszcze do końca sezonu i ma na to siłę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Kaukalova - Diyas ✅
2 @ 2,00

Bet365
Stawiam tu na młodą Diyas dla której jest to najlepszy sezon w karierze. Dziewczyna pochodzi z Kazachstanu rocznik 93&#39; i jest jedną z objawień tego sezonu. W US Open doszła do 3 rundy w której odpadła ze świetnie spisującą się Makarovą. Tu w turnieju w Wuhan rozegrała już dwa spotkanie, w których nie straciła seta, widać że aklimatyzacje ma już za sobą dlatego postanowiłem na nią zagrać. Po drugiej stronie doświadczona Czeszka Kaukalova, która ostatnio gra przeciętnie. Ranking na stukała sobie w pierwszej części sezonu teraz gra dużo słabiej. Kursy według mnie powinny być odwrotne.
Powodzenia.
Vinci - DellAcqua ✅
2 @ 1,57

Unibet
Australijka ostatnimi czasy prezentuje się bardzo dobrze, dobry występ na US Open potem dobra gra w turnieju w Tokyo. Widać że forma jest. Po drugiej stronie mamy włoszkę Vinci, która w US Open odpadła w trzeciej rundzie, po wielki szlemie rozegrała jeden mecz w turnieju w Chinach gdzie odpadła z reprezentantką gospodarzy (187 Ranking WTA) przegrywając 6:3, 7:6. Kurs może nie powala ale do jakiegoś ako w sam raz ????
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
blaum 651

blaum

Użytkownik
Azarenka nie zagra w Wuhan. Doznała kontuzji stopy i odpuszcza sobie już ten rok. W sumie dobrze, chodzi mi tutaj oczywiście o przerwę. Grą Vika nie zachwycała i już dawno powinna dać sobie spokój i myśleć o przygotowaniach do kolejnego sezonu.
Tak swoją drogą, Victoria Duval pokonała raka. ;)

Stosur S. - Pliskova Ka.

Krótko. Pierwsza konfrontacja tych tenisistek w dotychczasowej karierze. Idę tutaj w stronę Australijki. Mimo, że Karolina jest w formie to nawet dla tak młodej tenisistki 3 turnieje z rzędu to za wiele. Myślę, że spuści tutaj z tonu i nic na siłę nie będzie próbowała ugrać. Samantha w Guangzhou nie popisała się, odpadła już w pierwszej rundzie z randomową Yafaną Wang. Ogólnie cały rok nie wygląda za różowo i tego sezonu do udanych zaliczyć na pewno nie może. Co prawda po powrocie na korty twarde zaczęła się lepsza gra to i tak jest daleko od optymalnej formy. Pokonała między innymi Bouchard, nieźle pokazała się w spotkaniu z Williams, gdzie przegrała po dwóch tie breakach. Na US Open odpadła z Kaią Kanepi, aczkolwiek ta z formą trafiła w Nowym Jorku. Pliskova od występu na Szlemie w Ameryce gra bardzo dobrze; pokonała Ivanovic, w Hong Kongu zaliczyła finał, a dzisiaj wygrała w Seulu. Na pewno będzie przynajmniej jakieś lekkie świętowanie i do tego trzeba polecieć do Chin. Za wiele czasu na odpoczynek nie będzie i przeczuwam, że nawet sama Czeszka nie myśli poważnie o występie w Wuhan. Jeśli chodzi o grę, to obie preferują ofensywny styl. Problemów z regularnością jest sporo, zarówno u jednej jak i drugiej zdarzają się także przestoje. Karolina często gra na pałę i jak wejdzie to wejdzie, jak nie to nie. Teraz ma taki okres, że trafia, ale kto wie ile to może potrwać. Australijka nieźle porusza się po korcie, posiada potężny forehand, a slajsy z backhandu dla Czeszki mogą być zagrożeniem. Obie mają świetny serwis, myślę jednak, że w tym aspekcie będzie przeważać Samantha. W lepszej dyspozycji na pewno jest Czeszka, ale tak jak pisałem, zapewne odpuści ten turniej, a nawet jak i nie to duże prawdopodobieństwo jest, że Australijka wygra ten mecz.

Stosur S. @ 1.76 Pinnacle ⛔⛔
 
F 67

figo88

Użytkownik
Peng - Barthel --&gt; Peng @ 1.50 / Bet365
Ciekawy kurs na Peng w pojedynku z Barthel. 1.50 w pełni mnie satysfakcjonuje i chętnie go biorę. Co do typu, Peng ostatnio półfinał na USOpen, w którym się wycofała z powodu udaru słonecznego, jednak ostatnio odpuściła turniej w Hong Kongu by się w 100% przygotować na turnieje w Chinach. Nie sądzę by tamto wycofanie się miało na nią jakiś wpływ w jutrzejszym meczu. Barthel dzisiaj (21.09) grała finał debla w Seulu, by jutro już grać singla w Wuhan (3godziny lotem). Nie sądzę by miała odpowiednio dużo czasu by zapoznać się z nawerzchnią, a tym bardziej pokonać jutro Peng przy swojej publiczności. Jeżeli Chinka zagra na swoim normalnym poziomie to nie powinna mieć problemów z bardzo nieregularną Barthel, która dodatkowo będzie praktycznie prosto z podróży.
 
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Barthel-Sh. Peng 2 @1.5
Chinka w wybornej formie na US Open, takze duzo powinna zachowac z duspozcyji. Dwa chinskie turnieje przed nami. Dla Wyhan to debiut w klandarzu, pula duza takze bedzie gra, a za tydzien jeszcze wissienak w Pekinie, takze szykuje sie chyab pracowity okres dla Chinki. Barthje lgra troche lepiej od okolo 2 miesiecy, ale ona zawsze miala problemy wydolnosciaowe, a ciezki chinski klimat tez nie powienien pomagac. Powinna to Peng wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Radwanska A. - Garcia C. 1 @ 1,20⛔ 6-3 6-7 6-7; forma Radwańskiej to jedno wielkie nieporozumienie...????

Muguruza B. G. - Torro-Flor M-T. 1 @ 1,22 ✅ 4-6 6-4 6-4

McHale C. - Jankovic J. 2 @ 1,27 ✅ 4-6 4-6

AKO: 1,86 @ Betgun⛔

Próbuje takie ako na drugi dzień Wuhan. Strasznie szkoda tej Williams, bo miała piłkę meczową i oddała 3 punkty po kolei, a w TB nie wytrzymała...
Jestem zdecydowanym haterem i przeciwnikiem Radwańskiej, nie będę tego ukrywać. Ale fakt faktem grać potrafi i odpadnięcie z Lepchenko tego nie zmieni. Garcia powinna odpaść na dobrą sprawę z Venus i powinna odczuć trudy tego spotkania. Jak gra Isia każdy wie. Francuzka nie gra siłowo, ani nie jest leworęczna, więc nie ma na wstępie przewagi nad Polką. Agnieszka nie powinna odpaść w takim turnieju w 1 rundzie i sądzę, że powinna jednak zdobywać punkty pod koniec sezonu.
Muguruza pokazała się z bardzo dobrej strony w Tokyo m.in. w meczu z Woźniacką. W US Open zagrała bardzo słabo, 1 serwis praktycznie nie istniał. Tutaj dostaję w 1 rundzie rodaczkę Torro-Flor, która dużo lepiej gra na cegle. Nie jest to na pewno zawodniczka regularna i z chłodną głową, nieźle gra z głębi kortu, czasem zaskoczy serwisem, ale popełnia mnóstwo błędów. Mam nadzieję, że w kilka dni forma nie wyparowała i na turniej rangi Premier młodsza Hiszpanka powinna się zmobilizować i zameldować w 2 rundzie.
McHale przegrała finał z Lepchenko na własne życzenie. Jest to zawodniczka stosunkowo młoda, dopiero pierwszy sezon w pełni na poziomie WTA. Na pewno na hardzie radzi sobie najlepiej. Jelena za to szybko odpadła w Tokyo z wyżej wspomnianą Hiszpanką. Wyniki w tym sezonie bardzo dobre, co zaowocowało 11 miejscem w rankingu. Na największe turnieje Serbka zdecydowanie najbardziej się motywuje. Jeśli zagra na swoim poziomie to nie powinna mieć problemów z Amerykanką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Francuzka nie gra siłowo
Tutaj się nie zgodzę, widziałem kilka razy Garcie w akcji i jej tenis oparty jest przede wszystkim na ofensywie. Oczywiście typu nie neguje, Polka mimo wszystko powinna zjeść Francuzke doświadczeniem, ale też łatwej przeprawy się nie spodziewam
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Tutaj się nie zgodzę, widziałem kilka razy Garcie w akcji i jej tenis oparty jest przede wszystkim na ofensywie. Oczywiście typu nie neguje, Polka mimo wszystko powinna zjeść Francuzke doświadczeniem, ale też łatwej przeprawy się nie spodziewam
Oczywiście masz rację, ale bardziej chodziło mi, że Francuzka nie gra tak siłowo i ofensywnie jak Ivanovic, Lisicki czy Safarova. Jej tenis opiera się na grze kątowej, winnerach, ale nie bije piłek z taką siłą jak wcześniej wspomniane tenisistki. Bardziej przypomina mi stylem Heather Watson.
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
Flipkens K. - Gajdosova J.
Druga konfrontacja tych tenisistek, h2h 1-0 dla Belgijki, aczkolwiek panie ostatnio spotkały się w 2003&#39; roku, czyli zbytnio nie ma co polegać na bezpośrednich pojedynkach. Gram w kierunku Gajdosovej, która w pierwszej rundzie zagrała świetne spotkanie i odprawiła z turnieju Flavię Pennettę. Jarmila w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie, szczególnie na nawierzchni twardej idzie jej świetnie. W Azji jak na razie wykręca niezłe wyniki; w Hong Kongu doszła do ćwierćfinału, w Tokio natomiast doszła do drugiej rundy, gdzie dopiero uległa Wozniackiej, urywając jej przy tym seta. Kirsten natomiast w tym sezonie jest w słabej dyspozycji. Wyniki nie są za ciekawe, a podczas tego roku nie pokonała jakiejś żadnej wybitnej tenisistki(nie licząc Petkovic, ale myślę, że ta odpuściła New Haven przed US Open). Gajdasova gra ofensywnie, bardzo dobrze gra z returnu i również posiada mocne pierwsze podanie, jest w świetnej dyspozycji serwisowej - w meczu z Pennettą zaserwowała Włoszce 10 asów, przy jednym podwójnym błędzie. Kirsten gra nietuzinkowo, próbuje różnych zagrań, często stara się zaskoczyć rywalkę, nie jest to jakaś ofensywna gra, aczkolwiek wszechstronna. Z różnym skutkiem to wychodzi, a w tym roku pojawia się sporo błędów i Belgijka nie może sobie poradzić w dłuższych wymianach. Myślę, że ofensywny styl gry Australijki i jej silne, płaskie uderzenia wezmą tutaj górę. Nawierzchnia jest dosyć szybka i zawodniczki preferujące taki styl gry jaki prezentuje Jarmila powinien wziąć górę. Dodatkowo jest w lepszej formie od Flipkens.
Gajdosova J. @ 1.68 -&gt; 1.78 Pinnacle ⛔⛔
Lisicki S. - Svitolina E.
Tutaj bardziej ryzykownie, ale ponownie postanowiłem zaufać Ukraince. Panie spotykają się po raz pierwszy, więc można się spodziewać wszystkiego. Obie są w dobrej formie i ostatnio wykręcają niezłe wyniki. Sabina wygrała niedawno turniej w Hong Kongu, w Tokio natomiast odpadła w pierwszej rundzie z DellAcquą, ale myślę, że chciała odpocząć przed imprezą w Wuhan. Dzisiaj ograła Lucie Safarovą, co jest dobrym prognostykiem i mimo, że Czeszka zniżkowała to jest nieprzyjemną przeciwniczką. Niemka tak naprawdę łatwo nie miała i wygrała dopiero po trzech setach. Transmisji nie było, ale widocznie zadecydowały detale i Lisicka w kluczowych momentach była lepsza. Elina w pierwszej rundzie odprawiła z turnieju gładko Giorgi. Podczas tourne po Ameryce nie zachwycała, choć w Cincinnati pokonała Kvitovą i Suarez Navarro. Wcześniej wygrała w Baku i zaliczyła ćwierćfinał w Istambule. W Azji wystąpiła tylko w Tokio, gdzie w drugiej rundzie uległa Kerber, aczkolwiek pokazała się z bardzo dobrej strony. Lisicka na pewno będzie chciała przygnieść rywalkę. Mocny serwis i szybkie winnery, tak zagra zapewne Niemka. Wszystko jednak będzie zależało czy będzie trafiać. Svitolina również gra ofensywnie, bardzo dobrze porusza się po korcie i będzie musiała się przeciwstawić atakom Sabiny. Elina , może nie ma takiego uderzenia jak jej jutrzejsza rywalka, ale na pewno jest bardziej regularna i będzie zagrożeniem. Liczę na wiele kątowych zagrań w same rogi kortu, które skutkowały w meczu z Angie. Jak pisałem, obie są w dobrej dyspozycji i tutaj mogą zadecydować zimna głowa i minimalne błędy. Doświadczeniem na pewno Niemka przewyższa Ukrainkę, aczkolwiek myślę, że mentalnie przewaga jest po stronie Svitoliny. Mimo, że ma zaledwie 20 lat to potrafi zachować spokój. Po takim kursie spróbuję.

Svitolina E. @ 2.62 Pinnacle ✅✅
e:
Petkovic A. - Pliskova Ka.
Po takim kursie to ja to biorę. Panie grały ze sobą 1 raz, rok temu górą była Niemka gładko rozprawiając się z Czeszką. Pliskova w pierwszej rundzie odprawiła Samanthę Stosur, pokonując ją 2-0. Sam stawiałem na Australijkę, myślałem, że sobie jednak poradzi, po tym jak Karolina miała maraton w Seulu i Hong Kongu, zaliczając tam 2 finały. Petkovic wygrała z Donną Vekic po trzysetówce. Andrea nie jest w złej formie, fakt że zdarzają się przestoje, nawet na przestrzeni kilku piłek to i tak to nadrabia spokojem i agresywną grą. Cały czas będę powtarzał - Czeszka jest po dwóch turniejach, to spore obciążenie i z będącą w słabej dyspozycji Stosur mogła wygrać, to z Niemką myślę, że sobie już nie poradzi. Wiadomo, jest w gazie, ale kiedyś to musi się skończyć i myślę, że stanie się to już w drugiej rundzie. Petkovic jest bardziej doświadczoną zawodniczką i przede wszystkim świeższą. Style podobne, obie grają agresywnie, aczkolwiek Andrea posiada większy wachlarz zagrań, kombinuje w wymianach próbując zagrać slajsa czy podejść pod siatkę i zafundować rywalce stop-voleya, zmienia tempo gry. Karolina przede wszystkim skupia się na grze siłowej. Obie posiadają dobry serwis, w dzisiejszym pojedynku Czeszki z Australijką liczyłem właśnie na pierwsze podanie Sam, które niestety zawiodło. Tutaj mam nadzieję, że Petkovic będzie trzymała dobrą dyspozycję serwisową. Idę w stronę Niemki, bo taki kurs to jednak przesada.
Petkovic A. @ 2.00 Pinnacle ⛔⛔
3 typy - nie było tego jeszcze, ale po takich kursach gram.
bad day.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Muguruza B.G &amp; Simona Halep

Muguruza 3.00Mbet365 ✅ 2:6 6:2 6:3

Muguruza przywrocila mi wiare w prawdziwe tenisistki,zagrala niesamowite spotkanie.Bojcie sie Radwanskie ,Ivanovice i inne pierdoly nadchodzi torrador z Hiszpani. Wielki szacunek!

Po takim kursie warto pakowac ostro w Muguruze nie watpliwie Buki zaszalaly z kursamu na to spotkanie. Hiszpanka to jedna z moich ulubionych tenisistek mlodego pokolenia ma wszytkie atuty jakie powinna miec tenisistka zawodowa,swietny serwis,mocne uderzenia z bachnadu jak i zforehandu ,jest szybka, zwinna ,waleczna ,nie ma duzych problemow z psychika.Zrobila na mnie duze wrazenia w Tokio zagrala genialnie z Wozniacka ,byla o krok od zwyciestwa ale zawazylo doswiadczenie w tym spotkaniu i dlatego Dunka wygrala po 3 setowej batali.Simona Halep jest w sredniej formie,odpadla w US open z Lucic Baroni tydzien wczesniej z Rybarikova ktora jest w kiepskiej dyspozycji w tym sezonie wiec troche dziwne ze wice liderka pozwala sobie na takie wpadki widac ze po wielkim sukcesie jakim jest 2 miejsce w rankingu i finale RG w tym roku nie moze udzwignac presji jaka na niej caly czas ciazy , slawa i wielkie pieniadze byc moze troche jej przewrocily w glowie i dziewczyna nie moze sie pozbierac .Bardzo czesty przypadek wystarczy spojrzec na Petre Kvitova Na Li czy Cibulkova.Halep jak dla mnie jest przereklamowana, czesto jest zbyt pasywna w meczach ,serwis zawodzi bardzo czesto ,nie posiada atomowydch uderzen ,Muguruza jesli sily jej na to pozowola bo ostatnio duzo gra, rozniesie Rumunke. Nie udalo sie w Tokio z Wozniacka to napewno uda sie z Halep nie wydaje mi sie aby Halep stawila wiekszy opor od Wozniackiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Ja podobnie jak kolega powyżej biorę sobie na ząb spotkanie Muguruzy z Halep.
Forma Rumunki będzie trochę niewiadomą, bo od kompromitacji z Lucic-Baroni w US Open nie grała. Sporo zaś można powiedzieć o jej przeciwniczce, która po Wielkim Szlemie jest w naprawdę dobrej dyspozycji.
Wielką przewagą Hiszpanki będzie rytm meczowy i to może sprawić, że nawet będąca w lepszej formie Halep będzie się rozkręcała powoli i 1 set pójdzie łupem Muguruzy.
Dlatego też Muguruza + 1,5s @ 1,90 BetGun

biorę z pocałowaniem ręki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
vojo 19

vojo

Użytkownik
Halep jak dla mnie jest przereklamowana, czesto jest zbyt pasywna w meczach ,serwis zawodzi bardzo czesto ,nie posiada atomowydch uderzen ,Muguruza jesli sily jej na to pozowola bo ostatnio duzo gra, rozniesie Rumunke. Nie udalo sie w Tokio z Wozniacka to napewno uda sie z Halep nie wydaje mi sie aby Halep stawila wiekszy opor od Wozniackiej.
Bez przesady..przereklamowana? Jest tam gdzie jest dzięki masie wygranych meczy a nie dzięki marketingowi ???? Ok 65% pokrycia spreadu w sezonie, to pewnie jeden z lepszych wyników w WTA. Ona jest właściwie kompletna, jest bardzo wszechstronna i regularna i stąd tyle zwycięstw. Nie gra typowego łudu-budu bo nie ma warunków - ma tylko 168cm. Świetnie jej szło gdzieś do sierpnia, potem faktycznie coś &quot;się stało&quot;, zaczęła grać pasywniej jakby myślała, że przeciwniczki same się poskładają. Jeśli się odbudowała to pojedzie wychwalaną tu Muguruze minimalnie 5 gemami. Jeśli ...
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Halep nie ma uderzenia ? chyba pomyliło Ci się coś z Radwańską. Halep ma bardzo mocne uderzenie i zdobywa wiele winnersów. W tym roku zdecydowanie top 4 na świecie gdyby nie urazy to kto wie może by wygrała szlema ? Halep w formie może nie tyle co wygrać z każdym ale z każdego zrobić worek treningowy
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Suarez Navarro - Caro Wozniacki @4,77⛔⛔ Pinnacle minimalnie, porażka po tie breaku w 3 secie...

Caro w finale, który grała w niedziele widocznie opadła z sił po męczącym miesiącu w Stanach i ogromnej ilości spotkań na twardej nawierzchni. Jej kondycja jest ciągle imponująca ale jeśli chce coś jeszcze osiągnąć w końcówce sezonu to powinna odpuścić ten turniej bo już za tydzień o rangę ważniejszy turniej w Chinac,którym Caro grało się w przeszłości dość dobrze. W niedziele grała jeszcze w Tokyo, 6h lotu, brak tak na prawde odpoczynku, treningu, na kort wyjdzie z marszu. Suarez zagrała już tu spotkanie przeciwko Chince, Hiszpanka ma nie wątpliwe umiejętności oraz dobrą formę aby ugryź już zmęczoną Dunkę.
Spotkały się tydzień temu gdzie gładko wygrała Caro, ale nie było wtedy u niej widać oznak zmęczenia, z Ivanović grała już schematycznie,duża ilość błędów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Halep nie ma uderzenia ? chyba pomyliło Ci się coś z Radwańską. Halep ma bardzo mocne uderzenie i zdobywa wiele winnersów. W tym roku zdecydowanie top 4 na świecie gdyby nie urazy to kto wie może by wygrała szlema ? Halep w formie może nie tyle co wygrać z każdym ale z każdego zrobić worek treningowy
gdyby Halep była w formie,wygrała jakiś turniej w ostatnich tygodniach nie czepialbym się tego spotkania ale Halep dołuje i trzeba próbować,bo Hiszpanka przeciwnie w mega gazie,pokonała juz w tym roku Serene Williams wiec dlaczego miałaby nie dać rady Simonie,niedługo obrona Halep będzie musiała bronić punktow za tytuły w kilku turniejach ,turniej mistrzyń ,napewno nie będzie się nadwyrezac a z muguruza łatwo nie będzie.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Andrea Petkovic vs Karolina Pliskova @2,00 - bet365 ✅ 4:6, 4:6
A ja z jutrzejszej oferty wybrałem spotkanie Karoliny Pliskowej z Niemką Petkovic. Dlaczego akurat ten typ?
W dniu dzisiejszym Karolina niemile mnie zaskoczyła po maratonie jaki sobie zaserwowała sądząc że może być zmęczona i lekko odpuścić turniej postawiłem na Strosur, którą czeszka odprawiła z kwitkiem. Zatem jednak jej zależy. A skoro nie odpuszcza i jest w mega gazie to nie przewiduje by jutro Petkovic wyszła zwycięsko z tego pojedynku. Skoro kompletnie bez formy ostatnimi czasy Vekic urywa seta niemce, to Pliskova powinna zamknąć jutro sprawę w dwóch setach.
Niemka pojawiła się po miesiącu przerwy i zagrała bardzo przeciętne spotkanie w pierwszym secie dając się łamać jak juniorka a nie zawodniczka z top20.
Karolina złapała forme i jeśli tylko zmęczenie nie da jej się we znaki to myślę, że wykonczy jutro niemke mocnym serwisem jak również bardzo mocnymi precyzyjnymi uderzeniami. W moim odczuciu poza doszukiwaniem się zmęczenia u Pliskovej nie ma żadnych przesłanek na chwile obecną by grać na Niemke, która owszem miała zwyżkę formy w tym sezonie ale ta jak szybko przyszła tak szybko gdzieś odfrunęła...
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 12

kolczasty

Użytkownik
Andrea Petkovic vs Karolina Pliskova @2,00 - bet365
A ja z jutrzejszej oferty wybrałem spotkanie Karoliny Pliskowej z Niemką Petkovic. Dlaczego akurat ten typ?
W dniu dzisiejszym Karolina niemile mnie zaskoczyła po maratonie jaki sobie zaserwowała sądząc że może być zmęczona i lekko odpuścić turniej postawiłem na Strosur, którą czeszka odprawiła z kwitkiem. Zatem jednak jej zależy. A skoro nie odpuszcza i jest w mega gazie to nie przewiduje by jutro Petkovic wyszła zwycięsko z tego pojedynku. Skoro kompletnie bez formy ostatnimi czasy Vekic urywa seta niemce, to Pliskova powinna zamknąć jutro sprawę w dwóch setach.
Niemka pojawiła się po miesiącu przerwy i zagrała bardzo przeciętne spotkanie w pierwszym secie dając się łamać jak juniorka a nie zawodniczka z top20.
Karolina złapała forme i jeśli tylko zmęczenie nie da jej się we znaki to myślę, że wykonczy jutro niemke mocnym serwisem jak również bardzo mocnymi precyzyjnymi uderzeniami. W moim odczuciu poza doszukiwaniem się zmęczenia u Pliskovej nie ma żadnych przesłanek na chwile obecną by grać na Niemke, która owszem miała zwyżkę formy w tym sezonie ale ta jak szybko przyszła tak szybko gdzieś odfrunęła...
Powodzenia
Blaum argumentował na korzyść Petkovic natomiast Type-man na korzyść Pliskovej zatem nie będę nic dodawał bo wszystko zostało już powiedziane. Niemniej jednak dla mnie zdecydowanie lepiej obstawił Blaum ponieważ złapał duże value na Petkovic. Kurs 2,0 na Petkovic to promocja. Obecnie kursy kształtują się na poziomie 1,7-2,1 i są moim zdaniem optymalne.
Jeżeli ktoś uważa z kolei, że wygra Pliskova to warto było ją to grać jak tylko wystawiono kursy na to zdarzenie i można było wówczas złapać Pliskovą po 2,50. Przy ocecnych kursach tj 1,7-2,1 jest to dla mnie no bet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom