>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Wuhan, 21-27.09.2014

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Bouchard walczy o Singapur. Barthel jest do pokonania. Gra solidnie ale tenis kanadyjki jest nie co lepszy. Bouchard w lekkim dołku, zamiast grać zaczęła &quot;gwiazdorzyć&quot;. Głównym argumentem, że gram Gienke jest rywalizacja o Singapur. Mam nadzieję, że podejdzie roztropnie do tematu...
Gienia 1.35✅ Gienia minimalnie lepsza, jej tenis słabiutki...
Na zdjęciach z party Petra wygląda olśniewającą jak na nią hi hi...ale wracają do tenisa liczę na świeżość Czeszki. Jak jest &quot;nie naruszona&quot; to niszczy aż miło...Knapp może się zasapać, jej tenis ostatnio jest przyzwoity ale jej kondycja taka sobie. Jeżeli czeszka będzie trafiać to z włoszki nic nie zostanie. A jak Petra będzie długo wchodziła w uderzenie to mecz się przedłuży...liczę na win Petry i wybiegam w przyszłość...
Kvitova 1.18✅ Petra na świeżości zniszczyła...
-------------------------------------------
Jakie prochy bierze Pliskova...już czas na Ciebie, pora na wtopke...i tak wygrana jeszcze z Petko ogromnie mnie zaskoczyła, kobieta od 2 tygodni nie schodzi z kortu...
@ Pliskova na zmęczeniu
@ Mentalnie ciężko będzie unieść mecz z wielką koleżanką...
@ Mecz z podtekstem, Pliskova gra z pierwszą rakietą Republiki, jest cały czas (siostry) daleko od drużyny Devis Capowej, ale jej postawa i forma w ostatnich tygodniach wzorowa. Odsyła takie panie z turnieju, że robi to wrażenie. Jutro najwyższa pora na wtopke. Kvitowa ładnie pograła z Karin, wszystko przemawia za pierwszą rakietą.
Kvitova 1.30✅

Maria 1.17⛔
Rosjanka przetarła sie wczoraj z Kuzą. Momentami wymiany na kosmicznym poziomie. Mentalnie Szwajcarka jest nie gotowa na zwycięstwo z wyjcem.

---
@ dziwny ten turniej w Wuchan, mafia się obłowiła a ciułacze zaliczyli straty, kamerki jak na lekarstwo, WYJEC powinien wygrać...bo z kim ta pipa może tu przegrać...Radwańska już odpadła:cool:
Powodzenia dla wszystkich...PRZERWA, do zaobaczenia...nie wiem kiedy? za tydzień, za miesiąc, za rok...
Pozdrawiam, odchodzę, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...
---
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
blaum 651

blaum

Użytkownik
Dzień doga. Szkoda Williams, liczyłem na pojedynek młodszej siostry z panią o wysokiej tonacji. W meczu z Wozz Sharapova ma tutaj o wiele większe szanse niż na USO. Chociaż patrząc na przeciwniczki faworytek i to co w Wuhan się dzieje to duże prawdopodobieństwo, że następna pożegna się z turniejem już jutro. Ogromna szansa dla outsiderek na zdobycie majstra w P5.
Co do Pliskovej, to nie zdziwiłbym się jakby na czymś jechała, tyle meczów rozegranych w tak krótkim odstępie czasowym, a do tego jeszcze sobie w debla z siostrą tutaj wzięła udział, co prawda odpadły, ale niewiele brakował aby zameldowały się w kolejnej rundzie. Skąd ona bierze siły...
Garcia C. - Vandeweghe C.
Pierwszy pojedynek tych tenisistek. Gram przeciwko pogromczyni Radwańskiej. Karolina oczywiście może się podobać, pokonała tutaj już Venus i wczoraj odprawiła z turnieju wcześniej wspomnianą Agę. Niemniej jednak Coco to zupełnie inny styl niż Polka, to ona będzie miała w tym spotkaniu przewagę na wejściu w piłkę, to ona, a nie Francuzka będzie dyktować w tym meczu warunki. Jest silniejsza fizycznie, ma mocniejsze uderzenie i o wiele lepszy serwis od Garcii. Amerykanka w Wuhan jak na razie bezproblemowo - w pierwszej rundzie pokonała Annikę Beck, w drugiej po kreczu Jelenkę. Kto wie co tam się działo w spotkaniu z Serbką, aczkolwiek prowadziła już 4-1 w pierwszym secie. Swoją drogą turniej tej rangi, a transmisja tylko z kortu głównego - niefajnie. Garcia jest szybsza od Coco, dobrze ustawia się na korcie i nie ma jakiś wielkich problemów z tajmingiem, aczkolwiek o ile te atuty, plus agresywny styl gry Francuzki mogły zadziałać na Radwańską tak w meczu z Vandeweghe będzie musiała się bardziej natrudzić. Tak jak pisałem, korty w Wuhan są bardzo szybkie jak na nawierzchnię twardą, więc zawodniczki grające bardzo siłowo mają przewagę. Amerykanka potrafi mocno przywalić, a jak trafi to nie ma co zbierać. Obie są młode, mają jeszcze lekkie zawirowania mentalne. Wiele w tym spotkaniu będzie zależało od regularności w wymianach, tego czy będą trafiać, jak na razie obie nie zawodzą i grają bardzo przyzwoicie. Zdarzają się przestoje i błędy, ale i tak ta liczba nie jest taka wielka. Francuzka trafiła tutaj z formą, aczkolwiek jej jutrzejsza rywalka prze cały sezon jest w gazie i gra bardzo równo. Oczywiście zdarzał się wpadki i gorsza dyspozycja, ale na przestrzeni całego roku wypada o wiele lepiej od Karoliny. Myślę, że siła i ofensywny styl gry Coco wezmą w tym spotkaniu górę.
Vandeweghe C. @ 1.77 Pinnacle ⛔⛔
czerwono ostatnio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Jeśli były kamerki i ktoś oglądał mecze Sereny i Janković to czy te krecze to jakieś kontuzje bo dziwnie te zejścia z kortu wyglądają ?

Casey Dellacqua - Wozniacki @4,2⛔⛔ Unibet Porażka na całej linii, żelazna kondycja Wozniacki jak widać.

Idę dalej w porażkę Caro. Dziś minimalnie się udało dopiero po tie breaku w 3 secie! Jutro czeka ją według mnie jeszcze trudniejsze zadanie bo zmierzy się z Austalijką, która jest obecnie w dobrej formie. Na USO uległa świetnie grającej na tym turnieju Pennetcie. Tutaj ma już na rozkładzie Vinci i Pavluchenkovą. Leworeczna,kąśliwy serwis i dobry return,w którym upatruje szansy bo serwis Karo nie jest już tak dobry jak choćby na USO. Do tego dochodzi argument zmęczenia, najlepsze zawodniczki już odpuściły,za tydzień Beijing!
Hmm może krecz ? Także Uni/Pinnek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
blaum 651

blaum

Użytkownik
Jeśli były kamerki i ktoś oglądał mecze Sereny i Janković to czy te krecze to jakieś kontuzje bo dziwnie te zejścia z kortu wyglądają ?
Z Jelenki nie było transmisji, a jeśli chodzi o Serenę to przy stanie 6-5 nic nie zapowiadało, że będzie krecz. Po prostu w przerwie między gemami usiadła i poprosiła o medicala, po czym gostek powiedział, że jest niezdolna do gry. Podobno &#39;wirus&#39; z Londynu powrócił. :grin:
Swoja drogą, po dwóch rundach już 5 zawodniczek przegrało po kreczach, sporo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Garcia C. - Vandeweghe C.[/size]



Vandeweghe C. @ 1.77 Pinnacle [/font]
Typu jakoś mocno nie neguje, ale granie po 1,77 na Coco, z meczu z C. Garcią, to trochę mało? Według mnie w tym meczu średnio będzie z wymianami, bo z Coco nie ma wymian, jest serwis i koniec albo jest serwis i szukanie winera na chybił trafił. Myślę, że Carolina może ją spokojnie wybiegać na korcie i doprowadzać do zmniejszania pewności siebie (wiem, że to dziwnie brzmi). Obie są na gazie, ale granie na Coco, która no powiedzmy sobie szczerze, że bez dobrego dnia serwisowego za dużo na korcie nie potrafi zdziałać.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Caroline Garcia vs Coco Vandeveghe Typ: Caroline Garcia @2,25 - bet365 ✅ 6:3, 6:2

Znowu nie do końca zgadzam się z Blaumem;) i dlatego jestem niezmiernie ciekaw wyniku tego pojedynku. Martwi mnie to troche bo to bardzo dobry typer ale jednak zaufam sobie i swoim obserwacją - jutro się okaże kto będzie miał racje:] PS. Co do serwisu nie uważam aby Coco miała o wiele lepszy serwis. Jest różnica w stronę amerykanki ale Francuzka również bardzo mocno serwuje a do tego bardzo precyzyjnie.
Szczerze powiedziawszy kurs jak dla mnie jest lekkim zaskoczeniem. Uważam, że i jedna i druga ma argumenty by to spotkanie wygrać ale jednak technika po stronie francuzki.
Garcia zagrała świetne turnieje w Bogocie i Madrycie mając apogeum formy a rok 2014 pokazał, że jest materiał na zawodniczkę, która kiedyś będzie się liczyła w najważniejszych turniejach WTA. Jak na 20 lat to na korcie pokazuje niezwykłą dojrzałość emocjonalną co jest w tenisie a szczególnie WTA bardzo ważne. Przyszło jej się zmierzyć z &quot;armatą&quot; z USA ale uważam, że francuzka również posiada bardzo mocne uderzenie i niezły serwis. Wygrane z Venus Williams i naszą Agą nie wzięły się ze słabej dyspozycji przeciwniczek a z twardego oporu jakim im postawiła Caroline.
Co do Coco to jest to zawodniczka preferująca bardzo siłowy styl gry ale jak nie wchodzi to niestety ale jej siła uderzenia znacznie maleje. Zwyciężczyni juniorskiego US Open z 2008 r. podobnie jak Garcia apogeum formy osiągnęła właśnie w tym roku dochodząc m.in. do finału w Stanford ulegając po dobrym spotkaniu Serenie Williams.
Uważam jednak, że technika jest po stronie Francuzki a siłą uderzenia w moim odczuciu aż tak bardzo Francuzka nie ustępuje, by stawiać Coco w roli aż tak wyraźnej faworytki...
Svitolina vs Muguruza Typ: Muguruza @1,53 - bet365 walkover - zwrot
Typ opieram na obserwacji obydwu zawodniczek w jednych z ich ostatnich pojedynków. W moim odczuciu Muguruza prezentuje się znacznie lepiej od Svitoliny. Hiszpanka ma chwilowe przestoje w grze ale Ukrainka chyba jeszcze większe. Troche obawiam się o zmęczenie hiszpanki ale podobnie jak w przypadku Pliskovej nie zamierzam swojego typu opierać tylko i wyłącznie na przekonaniu o zmęczeniu fizycznym. Ma na rozkładzie Halep co jest dla mnie wyznacznikiem, że jest w formie i chce zajść daleko w tym turnieju. Po straconym pierwszym secie wzieła się w garść i potrafiła wyjść z trudnej sytuacji.
Svitolina ma na rozkładzie Lisicką, ale nie oszukujmy się. Gdy Niemka stanie to zacina się jak &quot;ruski pistolet&quot; i potrafi tracić punkty seriami. Tak było i w przypadku spotkania ze Svitoliną gdzie prowadząc 5:0 w pierwszym secie potrafiła całą przewage roztrwonić przez dziecinnie błędy. Svitoline widziałem w spotkaniu z Kerber i szczerze powiedziawszy Niemka pomagała na wszelkie możliwe sposoby ale Svitolina i tak nie potrafiła wykorzystać banalnych piłek posyłanych przez Kerber.
Jak zatem ma się oprzeć na tą chwile bijącej mocniej i precyzyjniej Muguruzie? Kurs kiepski ale wydaje mi się, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że kurs wejdzie.

Co do innych spotkań mam kilka spostrzeżeń ale interesują mnie bardziej handikapy wystawione na te spotkania a na tą chwile mój buk nie ma oferty przygotowanej na interesujące mnie rynki...
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Garcia C. - Vandeweghe C. ✅
1 @ 2,25

Bet365
Jak dla mnie spore Volue na Francuzkę, oglądałem ją w spotkaniu z Venus w pierwszej rundzie i prezentowała się dobrze zwycięstwo z Radwańską tylko utwierdziło mnie w tym, że jej forma jest dobra. Amerykanka to zawodniczka nie przewidywalna, jak będzie trafiać serwisem to owszem Garcia będzie miała problem. Jak dla mnie Francuzka jest bardziej regularna i według mnie jutro to wygra.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
type-man 458

type-man

Użytkownik
Alison Riske vs Eugenie Bouchard Typ: Riske +4,5 gema @bet365 - 2,00 ⛔ 2:6, 3:6 Świetny mecz Bouchard, zupełnie inny obraz zawodniczki niż wczorajMoim zdaniem Bouchard nie powinna być aż tak wyraźną faworytką. Wczorajsze spotkanie z Barthel to jedna wielka porażka. Zarówno jedna jak i druga były maszynkami do produkcji nie wymuszonych błędów. Już nie pamiętam dokładnie ale przy podawaniu statystyk w pewnym momencie spotkania i jedna i druga miała ich ponad 30 a spotkanie jeszcze chwile trwało. Bouchard od połowy 3 seta zaczęła grać swój tenis i rzeczywiście to zmieniło obraz gry. W swoim typie brakuje mi jednego gema do pełni szczęścia ale i tak uważam, że jest duża szansa na to, że typ wejdzie jeśli tylko Gienia zaprezentuje podobny tenis jak wczoraj. Być może podtrzyma poziom jaki zaczęła prezentować od połowy 3 seta wczoraj ale szczerze w to wątpie by taki poziom był przez całe spotkanie przez Bouchard utrzymywany i amerykanka jest w stanie urwać przynajmniej seta.
A tymczasem polecam Sharapovą na live po pierwszym secie z kursem 1,80 na bet365.⛔
Jak wiemy rosjanka bardzo długo wchodzi w spotkanie, widać że jej zależy a jak pokazuje historia 3 setowe pojedynki to jej specjalność...
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Typ na Riske na gemy jak najbardziej do pogrania. Oglądałem, wczorajszy mecz Geni i jej drugi serwis nie istniał, masa ue. W garść się wzięła w 3 secie i ogarnęła temat.
Powiem szczerze, że oglądam aktualnie mecz Pliskovej i ona jak na 3 tygodnie codziennego tenisa wygląda świeżej niż Kvitova, po przerwie kilkutygodniowej. Całkiem się wyrobiła, dobry serwis, niezły fh, jest agresja, tylko jeszcze trochę za drewniana i wolno się porusza, ale myślę, że ogromny postęp zrobiła i z pewnością będzie budzić strach w top 10.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Brawo za typek ci co zagrali pewnie sporo wtopili
Kolego wątek dotyczący wypowiedzi podobnych jak ty zamieściłeś powyżej był poruszany już nie raz na tym forum. Nikt Ci nie każe grać typów zamieszczanych na tym forum tematycznym. Nikt nie jest też nieomylny i nie każdy typ wchodzi. Poza tym nie pamietam abyś Ty zasłynął jakimiś mega analizami i typami z których inni mogliby skorzystać i dzięki Tobie zarobić...
Nie podziękowałeś za tym z Caroline Garcia natomiast ironicznie zganiłeś typ z Sharapovą który w mojej ocenie wcale nie był zły mimo wszystko... Nie wszedł - trudno. Jeśli go zagrałeś za moją przyczyną nie zamierzam Cię przepraszać.
Pytanie brzmi po co wchodzisz na to forum, po to by pisać takie ironiczne hasła? Czy poprostu sam nic sensownego nie potrafisz wymyśleć.
Ja wchodzę na forum by dowiedzieć się ciekawych informacji, być może na temat typów o których sam myślę czy nie spróbować. Nie mam możliwości obejrzenia wszystkich spotkać a głównie na tym co widze bazuje w swoich analizach i typach.
Napisałeś, że Ci co zagrali pewnie nieźle wtopili. Powiem inaczej. Poświęc troche czasu i przejrzyj moje posty. Potem podlicz kapitał jaki miałbyś grając moje typy (zawsze podaje kurs oraz bukmachera z którego korzystam). A następnie napisz swoje wnioski a nie zamieszczaj głupich hasełek pod moim adresem.
Jeśli masz lepsze przemyślenia napisz na forum swoje analizy i wnioski co do danego spotkania, chętnie przeczytam a jeśli okaże się że będziesz miał racje osobiście Ci podziękuje. Tylko nie czyń jak niektórzy i nie pisz swoich przemyśleń po spotkaniu tylko przed... Do tej pory nie napisałeś żadnej swojej analizy. Czekam więc z niecierpliwością na twoje typy. Mam nadzieje że zaprezentujesz nie tylko mi ale i pozostałym Twoją skuteczność bo rozumiem że Tobie wchodzi prawie wszystko a przynajmniej 8/10 typów tak??
Tyle w temacie...
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Wuhan (Chiny), twarda



Kerber A. (Ger) - Svitolina E. (Ukr)

Typ. Svitolina 3.79 Pinnacle Sports✅


Niewątpliwie sporo niespodzianek mamy w inauguracyjnym turnieju w Wuhan, może to z powodu pierwszych zawodów w tym mieście i kwesti braku przyzwyczajenie do nawierzchni. Większość zawodniczek na pewno odpuściła sobie ten turniej, bo w przyszłym tygodniu turniej w Pekinie, gdzie pula nagród jest dwa razy większa, i jestem niemal pewien, że takie zaodniczki jak Ivanovic, Sharapova, i finalistk iz tamtego roku Williams i Jankovic dojdą bardzo daleko. Nie będę ukrywał ten tydzień nie jest udany również dla Mnie, niespodzianki zrobiły swoje, ale nie ma co narzekać, ten sezon i tak jest bardzo przyzwoity i mam nadzieję odrobimy straty w przyszłym tygodniu. Na jutro spróbujemy za niewielką sumę poszukać kolejnej niespodzianki i zagrać na Ukrainkę, która ewidentnie w ostatnim czasie złapała forme. Jest szansa na rewanż, bo dziewczyny spotkały się w poprzednim tygodniu w Tokyo, i Svitolina postawiła trudne warunki Niemce i wynik 6:4, 6:4 w rzeczywistości nie do końca odzwierciedla to co się działo na korcie. Ukrainka dobrze przystosowała siedo warunków w Wuhan, w poprzednich spotkaniach ograła Giorgi, która jest neisamowicie groźną rywalką i jak ma dzień to potrafi pokonać większość z czołówki. Kolejne oznaki dobrej formy to pokonanie po dobrych zawodach Lisicką, która prezentuje w ostatnim również dobry tenis. Czekałem z niecierpliwością na pojedynek z Muguruzą, bo zapowiadał się niezwykle ciekawie, jednak z nieznanych powodów Hiszpanka nie wyszła na kort, więc młoda Ukrainka miała problem z głowy i bez straty sił zameldowała się w ćwierćfinale. Kerber oczywiście też w ostanio przyzwoitej formie, w Tokio półfinał i porażka z Ivanovic, tutaj długo wchodziła w mecz z Diyas i wygrana dopiero po 3 setach, dzisiaj rozgromiła Zahlavova-Strycova, której oddała zaledwie 2 gemy, jednak Czeszka po dobrych występach na trawie i w Stanach spuściła z tonu, zresztą Svitolina również dosyć gładko ograła ją tydzień temu. Jutro jestem niemal pewny, że nie zobaczymy podobnego scenariusza jak w przypadku dzisiejszego spotkania Kerber, bo Svitolina tak jak wspominałem już złapała w ostatnim czasie bardzo dobrą formę i powinna to jutro udowodnić na korcie, jeśli zagra swój najlepszy tenis, to naet dosyc dobrze dysponowana Kerber moze mieć problemy z pokonaniem rywalki. Oczywiscie przed Niemką walka o Singapur, sporo pkt do obrony w Pekinie, jak i w Linzu, gdzie wygrała w tamtym roku, jednak ze zmęczeniem organizm nie wygra, a jeszcze sporo walki przed Nią. Nie sądzę, że zagra jutro na 100% swoich możliwości, bo w Japonii dotarła do półfinału, nie miała dużo czasu na regeneracje sił, od poniedziałku znowu kolejne prestiżowe zaody i zdecydowanie lepiej płatne, więc trzeba zachowac resztki sił. Po za tym w meczu z Ivanovic nie zagrała Niemka perfekcyjnie, zdarzają jej się przestoje grze, i jeśli Elina przyciśnie to na prawdę jest w stanei pokonać wyzej notowaną rywalkę. Tydzień temu Angelika była wypoczęta, Svitolina za to z meczu na mecz gra coraz lepiej, więc i tym razem poinniśmy zobaczyc bardzo wyrównany pojedynek i kursy moim zdaniem mocno zaniżone i na pewno spowodowane pogromem w dzisiejszym spotkaniu z Czeszką. Liczę na rewanż i kolejną niespodziankę w tym turnieju, czemu i nie tym razem, i kurs powyżej 3.50 to dla Mnie spore value. Wszystkie możliwe bety w kierunku Ukrainki również polecam, od HC gemowego, setowego, po over gemowy. Powodzenia i do zobaczenia w Pekinie, gdzie spróbujemy nadrobić stracony kapitał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
blaum 651

blaum

Użytkownik
Z taką grą Sharapovej to na nic bym nie liczył. Timea w formie, ale ta tenisistka od już jakiegoś czasu nie traktuje tenisa poważnie. Rosjanka zagrała słabiutko, a te jej woleje... Szkoda gadać. Wystarczyła dobra defensywa Szwajcarki by Masha się posypała. Do tego te rotacyjne zagrania, slajsy i Sharapova jedzie do domu. Jak mogła przegrać z tak grającą przeciwniczką, która praktycznie nie miała argumentów w ofensywie. Stała 2 metry za linią końcową... Rosjanka w tym roku na hardzie już nic nie ugra, widać że jej nie służy i po prostu może przegrać z każdą zawodniczką, która w danym dniu jest w dobrej dyspozycji i utrzymuje regularność. W Pekinie liczę na Ivanovic, jak mało kto w tym sezonie zasługuje na mistrzostwa. Trzyma równy poziom i zaliczyła ogromny progres. W sumie ma jeszcze starty w Linz i Moskwie, ale zapewniając sobie awans w Azji pewnie odpuściłaby te turnieje na rzecz Singapuru. Cały turniej w Wuhan na bardzo niskim poziomie. Wozz formą nie powala, ale w moich oczach wysuwa się tutaj na faworytkę do końcowego zwycięstwa. Wreszcie jakiś P5 by wpadł. No chyba, że Kvitova będzie trafiać, ale to tak niestabilna zawodniczka, że ciężko powiedzieć. Wiele tenisistek mających szansę na Singapur odpadło. Ogromna szansa dla Karoliny, Angie, Petry i Gieni. Z dwunastu zawodniczek - teoretycznie - rywalizujących o mistrzostwa została ta czwórka. Na pewno żadna nie odpuści na rzecz Pekinu, a Czeszka wygrywając w Wuhan w sumie będzie miała już Singapur w kieszeni. Cornet A. - Bouchard E.
Kiedyś musi coś wejść, może jutro. Nie ma co ryzykować z graniem na faworytów patrząc z perspektywy całego turnieju, ale tutaj spróbuję. Kurs nie powala, ale jest do grania. H2h 1-1, w tym roku panie spotkały się 1 raz, gdzie górą była Gienia wygrywając po wyrównanym spotkaniu. Myślę, że tutaj również młódka z Kanady przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. O ile bałem się o mecz z Barthel, tak tutaj jestem spokojny. Flipkens dzisiaj postawiła wysoko poprzeczkę Cornet, aczkolwiek ta też nie powalała swoją grą. Serve&amp;volley Belgijki fajnie się prezentował przez co Francuzka miała sporo problemów przy podaniu rywalki. Niestety pojawiło się też wiele błędów i to przez nie Kirsten przegrała. W dłuższych wymianach to Alize brała górę, dodatkowo często grała na słabiutki backhand Flipkens i robiła sobie przewagę. Serwis nie wygląda za ciekawie, mocy w uderzeniach też nie ma. Na plus precyzyjność Francuzki i jak Belgijka podchodziła pod siatkę, co często się zdarzało to Alize bardzo dobrze ją mijała. Bouchard natomiast zagrała niezłe zawody. Wiadomo jak wygląda jej gra. Prosta taktyka, jak najmocniej przebić i posłać kończącą. W dzisiejszym meczu zanotowała wysoką skuteczność, trafiała w kort i miała przewagę w ofensywie z również grającą agresywnie Riske. Pierwsze podanie nieźle działało, sporo kończących zarówno z backhandu, jak i z forehandu. Błędy również się pojawiły, ale staty 25-21 to dobry wynik. Znów idę w zawodniczkę, która gra ofensywnie i bardzo agresywnie. Obie w jakiejś wysokiej formie nie są, ale dzisiejszy mecz Kanadyjki to dobry prognostyk. Myślę, że Francuzka będzie chciała utrzymać jak najdłużej wymianę, poczekać aż Gienia sama się wyniszczy. Potrafi też zaskoczyć jakimś kątowym, precyzyjnym uderzeniem, ale myślę, że ze swoja szybkością Bouchard nie będzie miała takich problemów, jakie miała Flipkens. Nie spodziewam się tutaj jakiejś łatwej przeprawy, ale Kanadyjka powinna dać radę.
Bouchard E. @ 1.44 Pinnacle ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Cornet-Bouchard 1 @3
Rozumiem, ze Bouchard jest faworytka, ze Kanadyjka moze wiecej silowo i mozliwosci tez pewnie ma wieksze. Z drugiej strony forma Bouchard po Wimbledonie jest slabsza. Bede obydwie zawodniczki walczyc o wygrana mim zdaniem i nie bedzie tutaj duzej roznicy. Teoretycznie rozsadniej byloby zagrac +3,5 gema w strone Francuzki, ale duzy kurs zacheca do ryzyka. Cornet ostatnio zdecydowanie lepiej gra, dotrzymala kroku Serenie Williams. Tak wiem, ze w Pekinie wiekszy turniej bedziemy miec, ale nie ten etap, aby za duzo myslec. Dzis po dobrym meczu odrawila Cornet Flipkens, ktora tez spisywala sie tu niezle. Bouchard z Barthel troche pograla, Niemka troche zagadka jest na ta chwile, Alison Riske jednak to raczej nie ta renoma, zeby zawalczyc, a rowniez dyspozycja Amerykanki ostatnimi czasy na kolana raczej nie rzuca. Cornet grala wiecej, rywalki byly bardziej wymagajace i zgadzam sie, ze ten mecz powininien byc blisko, wiec zaryzykuje wygrana Cornet. Moim zdaniem bukmacher nie docenia wystarczajaco formy Cornet w tym przypadku. Warto tez wspomniec, ze obydwie zawodniczki spotakly sie na Wimbleonie i Bouchard zwyciezyla 7-6 7-5, takze porachunki sa swieze i tym razem dam szanse Francuzce.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Eugenie Bouchard &amp; Caroline Wozniacki

Bouchard 2.35 expect ✅✅
Wszytko tak jak pisalem,Caro nie miala sily nawiazac walki z swietnie dysponowana Bouchard,to juz nie ta sama zelazna kondycja co kilka lat temu

Polfinal w Wuhan pomiedzy Kanadyjka a Dunka polskiego pochodzenia Wozniacki.Bukamcherzy jak najbardziej wystawili kursy adekwatnie do rankingu i obecnej formy obu zawdniczek ale jest pewne ALE...W dzisiejszym spotkaniu pomiedzy Wozniacka a rewelacja tego turnieju Bancsinszky ewidentnie widac bylo dekoncentracje Dunki,sporo bledow jak na nia,oddany set, domyslac sie mozna ze Caroline myslami jest juz w Pekinie gdzie ma sporo punktow do obrony,badz juz zmecznie daje sie we znaki,w ciagu kilku tygodni rozegrala wiele wyczerpujacych meczy,final US open,final Tokio,polfinal Wuhan dosyc spora dawka tenisa nawet jak na Wozniacki a napewno w Pekinie takze bedzie chciala zajasc jak najdalej.Bouchard na poczatku turnieju nie blyszczala ale z spotkania na spotkanie sie rozkreca i gra coraz lepiej ,Kanadyjka nie broni wielu punktow wiec zagra napewno na 100 % gladka przeprawa w cwiercfinale z Cornet utwierdza mnie w przekonaniu ze to Bouchard spotka sie w finale z Kvitova choc nie twierdze ze bedzie to latwy Polfianl dla Kanadyjki
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Wozniacki vs Bouchard 1 @ 1.53 Bet365 ⛔ 0-2
Zacznijmy od tego,że żadna zawodniczka ani zawodnik nie odpuści meczu półfinałowego tak dużego turnieju nawet jeżeli w następnym tygodniu wystąpi w jeszcze większej imprezie. To jest już półfinał,szansa na finał i kolejny tytuł czyli najważniejszy cel w karierze każdego sportowca.
Według mnie faworytką tego spotkania jest Karolina. Dunka od dłuższego czasu imponuje formą i osiąga znakomite rezultaty. Znakomita defensywa,a do tego dochodzi żelazna kondycja i ogromna chęć odnoszenia zwycięstw. W ostatnim czasie Dunka zaczęła grać dużo bardziej ofensywnie. Już nie jest tą zawodniczką,która tylko biega 2m za linią czekając na błędy rywalki. Sama potrafi jednym bekhendem przejść do ataku i zakończyć akcję.
Bouchard po serii słabych wyników,wreszcie notuje występ godny odnotowania. Dyspozycja wygląda lepiej,ale dalej pozostawia sporo do życzenia. Gorzej funkcjonuje serwis i coraz częściej przytrafia się jej słabszy okres gry. Nawet w spotkaniu z Cornet było widać spore problemy Kanadyjki z utrzymaniem własnego podania.
Oczywiście Giena ma atuty,dzięki którym jest w stanie zdominować Wozniacką. Na pewno będzie grała w swoim bardzo ofensywnym stylu z dużą porcją ryzyka. Jednak czy będzie na tyle regularna w swoich poczynaniach? Według mnie nie i predzej czy później pojawi się seria błędów. Tym bardziej,że po drugiej stronie będzie miala ścianę,która wszystko odda na drugą stronę i jak będzie trzeba to skontruje. Myślę,że Karolinie styl prezentowany przez Kanadyjkę powinien odpowiadać. Dostanie swoje szanse i jeżeli będzie potrafiła je wykorzystać w odpowiedniej ilości to zaliczy 3 finał z rzędu. O serwis nie ma co się martwić,bo funkcjonuje całkiem przyzwoicie. Mam nadzieję,że w tym spotkaniu doświadczenie i znakomita defensywa Wozniacki weźmie górę nad nieobliczalnoscią o ofensywną grą Bouchard.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wozniacki vs Bouchard 1 @ 1.53 Bet365
Zacznijmy od tego,że żadna zawodniczka ani zawodnik nie odpuści meczu półfinałowego tak dużego turnieju nawet jeżeli w następnym tygodniu wystąpi w jeszcze większej imprezie. To jest już półfinał,szansa na finał i kolejny tytuł czyli najważniejszy cel w karierze każdego sportowca.
Według mnie faworytką tego spotkania jest Karolina. Dunka od dłuższego czasu imponuje formą i osiąga znakomite rezultaty. Znakomita defensywa,a do tego dochodzi żelazna kondycja i ogromna chęć odnoszenia zwycięstw. W ostatnim czasie Dunka zaczęła grać dużo bardziej ofensywnie. Już nie jest tą zawodniczką,która tylko biega 2m za linią czekając na błędy rywalki. Sama potrafi jednym bekhendem przejść do ataku i zakończyć akcję.
Bouchard po serii słabych wyników,wreszcie notuje występ godny odnotowania. Dyspozycja wygląda lepiej,ale dalej pozostawia sporo do życzenia. Gorzej funkcjonuje serwis i coraz częściej przytrafia się jej słabszy okres gry. Nawet w spotkaniu z Cornet było widać spore problemy Kanadyjki z utrzymaniem własnego podania.
Oczywiście Giena ma atuty,dzięki którym jest w stanie zdominować Wozniacką. Na pewno będzie grała w swoim bardzo ofensywnym stylu z dużą porcją ryzyka. Jednak czy będzie na tyle regularna w swoich poczynaniach? Według mnie nie i predzej czy później pojawi się seria błędów. Tym bardziej,że po drugiej stronie będzie miala ścianę,która wszystko odda na drugą stronę i jak będzie trzeba to skontruje. Myślę,że Karolinie styl prezentowany przez Kanadyjkę powinien odpowiadać. Dostanie swoje szanse i jeżeli będzie potrafiła je wykorzystać w odpowiedniej ilości to zaliczy 3 finał z rzędu. O serwis nie ma co się martwić,bo funkcjonuje całkiem przyzwoicie. Mam nadzieję,że w tym spotkaniu doświadczenie i znakomita defensywa Wozniacki weźmie górę nad nieobliczalnoscią o ofensywną grą Bouchard.
Typu nie neguje znawca tenisa ze mnie żaden ale widziałem Wozniacki tydzień temu w meczu z Suarez Navarro na poprzednim turnieju i widziałem teraz.W poprzednim spotkaniu z Hiszpanka Karolina wygladała o wiele świeżej.Wczorajszego meczu nie widziałem ze Szwajcarka ale stracony set chluby nie przynosi.Ktos powie pojechała Szarapova to dlatego ale jak wiadomo do tego turnieju nie mozna podchodzić zbyt poważnie.Moim zdaniem lepiej w tym meczu zagrać Bouchard+1.5 seta bo jakos nie wyobrażam sobie ze Kanadyjka odpadnie bez walki.
Bouchard+1.5 seta Unibet 1.55 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Eugenie Bouchard &amp; Petra Kvitova

Kvitova 1.50 bet365 ✅

To bedzie fajne przypieczetowanie tego turnieju,taka mala wisienka na torcie mam nadzieje;).Spodziewalem sie troche wyzszego kursu na Kvitova tak w granicach 1.6-1.8 ale coz trzeba zadowolic sie 1.50 w tym wypadku.Sydrom Kvitovej napewno bedzie ciazyl na mlodej Kanadyjce , po przegranej w finale Wimbledonu w tym roku,tak BTW jeden z goszych finalow wielkoszlemowych jakie mialem przyjemnosc obejrzec niestety oczywiscie z strony Gienki bo Kvitova grala swoje.

Dzisiaj tak jak pisalem w ostatniej analizie Wozniacki kondycyjnie nie domagala w meczu z Bouchard ,brala medicala w trakcie meczu,widac ze nie chciala grac za wszelka cene kosztem zdrowia.Sporo prostych bledow, Dunka miala mase niewykorzystanych break pointow,serwis zawodzil .Bouchard naciskala z kazdej strony i to zawazylo o jej gladkim zwyciestwie nad byla liderka rankingu WTA. Umowmy sie meczu zycia z Wozniacka napewno nie zagrala.

Kvitova napewno jutro bedzie grac na pelnym gazie tymbardziej ze po wygraniu turnieju zostanie slusznie wice liderka rankigu i bedzie miec zapewniony udzial w Singapurze,styl gry Kanadyjki bardzo odpowida Czeszce gdyz gra w podobnym stylu,mocny pierwszy serwis i szukanie winnera za wszelka cene tylko niestety Kvitova akurat jest w tym duzo lepsza,mocniejszy pierwszy serwis,posyla pilki z wieksza moca i precyzja ,wiadomo ze z celownikiem Czeszki jest roznie ale jesli doszla do finalu to widac ze caly turniej TRAFIA...Niektorzy pewnie beda doszukiwac sie rewanzu z strony Bouchard po finale Wimbledonu ale nie sadze aby Kanadyjka wygrala nawet jesli dojdie do 3 setowej walki,Kvitova po Williams wg mnie jest najmocniejsza zawodniczka w tourze i mloda zdolna Kanadyjka jej nie straszna moze za kilka lat jak nabierze doswiadczdenia.Kursy o dziwo spadaja na Kanadyjke ale itak w roli faworytki widze tutaj Petre Kvitova.

/ do kombinacji daje jutro takze Suarezz Navarro w 1 rundzie Pekin /
1.50+1.40 =2.10 stawka 60GBP
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Bouchard Eugenie - Kvitova Petra @ 1.56 Pinnacle ✅
Trudno sobie wyobrazić inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo Kvitovej(choć w ostatnim czasie to aż strach cokolwiek w tenisie przewidywać, bo jeden patologiczny wynik goni kolejny). Bez znaczenia czy w finale jej rywalką była by Wozniacki czy Bouchard. Kvitova idzie przez ten turniej jak taran i nie ma przeszkody, która mogłaby ją powstrzymać. Tak na prawdę wystarczy napisać, że Kvitova gra swój tenis i to wystarczy, bo gdy tak się dzieje nie ma dla niej rywalki. Skuteczność 1 serwisu na poziomie 80%, z linii końcowej czy to forhend czy backhend jedna bomba za drugą w jeden narożnik zaraz w drugi. Nie ma na to skuteczniej odpowiedzi, a błędy Czeszki można policzyć na palcach jednej ręki. Perfekcyjny turniej z jedną chwilą słabości w meczu z Pliskovą. Nie wiem co mogłoby wytrącić Kvitovą ze świetnego rytmu, bo naprawdę gra jak w transie. Raczej nie tenis jaki prezentuje Bouchard. To znaczy Bouchard też gra bardzo dobrze. Też bije mocno, skutecznie, ale praktycznie wszędzie jest krok za Kvitovą. Siła ciut mniejsza u Bouchard, dokładność i kątowe zagrania też Kvitova ją wyprzedza o krok, serwis tutaj różnica jest nawet jeszcze większa na korzyść Kvitovej. Niby to są wszystko niewielkie różnice, a jednocześnie na tym poziomie są bardzo widoczne na korcie. Doświadczenie większe u Kvitovej. H2H 2:0 też na jej korzyść. Bouchard jeszcze nie ugrała z nią seta. W sumie w 2 meczach ugrała tylko 8 gemów. Ostatni mecz w tym roku na Wimbledonie 6:3 6:0. Tutaj nie ma trawy, to nie finał Wielkiego Szlema, gdzie Bouchard mogły trochę zjeść nerwy, ale i tak powinno to być przekonujące zwycięstwo Kvitovej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom