>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Toronto, 17-23.08.2009

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP


Miejsce: Toronto, Kanada
Rozmiar drabinki: S-56, D-28
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $2,000,000
Strona www: http://www.rogerscup.com/
2008:
Finał Singiel : Dinara Safina - Dominika Cibulkova 6:2, 6:1
Finał Debel : Black/Huber - Kirilenko/Pennetta 6:1, 6:1

Zapraszamy do pisania analiz!
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Spotkanie: Benesova I. - Sugiyama A.
Typ: 2
Kurs: 2,35
Buk: bet at home


Dzisiaj dla odmiany wybralem mecz pierwszej rundy turnieju w Torontu, mianowicie pojdynek pomiedzy czeszka Benesova, ktora w ostatnich dniach nie radzi sobie najlepiej porazka (krecz z Petkovic) a nastepnie po zmianie nawierzchni porazka z Safarova, ponadto wiadomo ze Benesova nie radzi sobie najlepiej na hardzie. Natomiast przeciwniczka z Japoni Sugiyama tez nie moze zaliczyc ostatnich wystepow do udanych, lecz nie przegrywala z byle kim dwa razy odpadla z A Radwanska, (ktora gra znakomicie przeciwko rywalka o nie specjalnyhc warunkach fizycznych), ponadto przegrywala z Sharapovo. Za Sugiyama przemawia przede wszystkim to iz jej ulubiona nawierzchnia jest amerykanski hard, bradzo dobra gra przeciwko leworecznym zawodniczka oraz to, ze jest to pierwsza runda (Sugiyama mimo wieku nadal przewaznie wygrywa 1 rundy turniejow, po czym przegrywa ze znacznie bardziej znanymi zawodniczkami). Mam nadzieje, ze Sugiyama zaprezentuje sie w Toronto z bardzo dobrej strony, wygrywajac spokojnie spotkanie.
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Wozniacki C. - Zheng J.
Typ: Zheng J.
Kurs 2,75
Buk: bet365


Analiza: Dzsiaj wybral dosc ciekawe spotkanie pomiedzy Karolina Wozniacki, a Jie Zheng. Zaczynac od Caroline, ktra znakomicie sie spisywala przez 2/3 obecnego sezonu (wiele wygranych na namierzchniach trawiastych oraz ziemnych) rozegra kolejne spotkanie z cylku turniej przygotowawczych do US Open, zaczynajac od tego ze Caroline nie za bardzo radzi sobie na nawierzchni stosowanej w USA (nie wielka przegrana ze sredniakiem Ciristea, oraz wymeczona wygrana z Woniak) to wlasciwie wszystko co mozna powiedziec pozytywnego o wystepach Wozniacki. Natomiast Jie po przylocie do USA najwyrazniej przypomniala sobie jak sie gra i wygrywa w rozgrywkach tennisowych do czego nas przyzwyczajila w poprzednim sezonie (znakomity wystep w LA wygrana ze Safina i min. przegrana ze Stosur), nastepny turniej to musiala byc przegrana po rozegraniu 4 dlugich 3-setowek. Lecz teraz Chinka miala prawie tydzien wolnego na regeneracje (co pokazal w pierwszym spotknaiu z Vesnina gladko wygranym 6:3 6:2). Moim zdaniem kurs 2,75 jest zdecydowanie zbyt duzym, biorac pod uwage ostatnia forme obu zawdoniczek. ZHENG 2:1
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Spotkanie: Bondarenko K. - Radwanska A.
Typ: Bondarenko K.
Kurs: 3,62
Buk: Pinnacle Sports

Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie w ktorym kurs na Katerine jest znacznie zawyzony. Ukrainka jak wiele ostatnio zawodniczek po zmianie nawierzchni (powrocie po miesiacach meki na nawierzchniach europejskich, grass&#39;ach, clay&#39;ach) na amerykanski hard, gra o niebo lepiej w pierwszym turnieju w Cincinnati po wygraniu w 1 rundzie, trafila na Serena z ktora zagrala dosc przyzwoicie spotkanie (nie zostala rozbita 6:0 6:1 do czego wszytskich przezwyczaila). Natomiast w Toronto najpierw wygrala z Wickemayer ktora rowniez spisuje sie bardzo dobrze na hardzie, a nastepnie rozbita mentalnie Venus (nie weim czy ona odpuszcza emcze przed US Open czy po prostu cos z nia jest nie tak) wygrywajac w trzech setach. Za to Agnieszka nie jest najlepsza zawodniczka na hardzie (niby wygrywa z dobrze znanymi zawodniczkami Szavay, Chakvetadze - ale one swoja gra przypominaja obecnie bardziej sposob gry 15-letniej ksiezniczki, a nizeli bylem TOP 10 ATP) ale trafiajac na mocniejszy opor z drugiej strony pada mentalnie (podczas relacji mczu z Cirstea czy Bammer bylo mozna poczuc jak slaba mentalnie jest obecnie Polka, poklocila sie z ojcem, kiedy nie potrafila wygrac swojego serwisu zaczynala marudzic cos do siebie). &quot;Mocna Psychicznie&quot; Bondarenko vs. &quot;Nie Majaca Pomyslu Na Gre&quot; Radwanska ja stawiam dzisjaj na Ukrainke.

EDIT: Mam nadzieję, że &#39;&#39;mocna psychicznie&#39;&#39; jest ironią, bo siostry Bondarenko są jednymi z najbardziej kulejących zawodniczek w tej materii. Oli
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Widziałam Agę z Carlą w pierwszej rundzie i no cóż, ona gra ciągle tak samo, nie można powiedzieć, że forma u niej zanika. Czasami mam wrażenie, że środowisko bukmacherskie (tzn.chodzi mi ogólnie o ludzi z for bukmacherskich w Polsce) nie lubi Agi i jej strasznie źle życzy, bo praktycznie przy każdym spotkaniu można znaleźć jakiś typ przeciwko niej. Z Cirsteą po prostu zawaliła, Rumunka miała odciski, nie mogła biegać, wystarczyło ją do tego zmuszać, a Aga postanowiła jej ciągle grać na środek. Ale to tak czasem bywa, ale jakoś mi się nie widzi, żeby miała odpaść właśnie teraz i to właśnie z Bondarenko.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Widziałem oba mecze, o których wspomniałaś. Z Cirsteą Aga wg mnie wtopiła przez własną pychę. Jeśli ktoś słuchał wywiadu Polki dla brytyjskiego Eurosportu, to będzie widział, o co chodzi. Radwańska wprost zakomunikowała dziennikarce, że jest przekonana co do kolejnego, łatwego zwycięstwa nad Rumunką i po przegranym pierwszym secie myślałem, że sobie z tą presją nie poradzi. Odrobiła stratę, ale w kluczowym momencie znowu zawiodła. Dużą rolę odegrał też Sven Groenefeld, który musi mieć ogromny autorytet u Sorany. Niby nic wielkiego nie powiedział, a jednak ona zostala tak przez niego zmotywowana, że wygrała 3 najważniejsze gemy przesądzające o całym spotkaniu.

Co do stylu Agnieszki - jest on wybitnie defensywny i to zrozumiałe, że dla wielu osób może okazać się mało efektowny i &quot;bez pomysłu&quot;. Agnieszka inicjatywę oddaje rywalce, czeka na jej błędy, potrafiąc jednak od czasu do czasu zaskoczyć efektownym winnerem w postaci crossa, slice czy nawet dropshota. Pamiętaj jej mecz z Li na Wimbledonie - wygrany w 2 setach, statystyki - Aga 6 winnerow, Li prawie 40 UE.

Aha - co do kłótni Agi z ojcem. nie uzyskałem jeszcze od nikogo sprawozdania, na które czekam z niecierpliwością. W meczu z Cirsteą kiedy Agnieszka poprosiła o mediację to pan Piotr nie wywierał żadnej presji na swojej córce.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Widziałam Agę z Carlą w pierwszej rundzie i no cóż, ona gra ciągle tak samo, nie można powiedzieć, że forma u niej zanika. Czasami mam wrażenie, że środowisko bukmacherskie (tzn.chodzi mi ogólnie o ludzi z for bukmacherskich w Polsce) nie lubi Agi i jej strasznie źle życzy, bo praktycznie przy każdym spotkaniu można znaleźć jakiś typ przeciwko niej. Z Cirsteą po prostu zawaliła, Rumunka miała odciski, nie mogła biegać, wystarczyło ją do tego zmuszać, a Aga postanowiła jej ciągle grać na środek. Ale to tak czasem bywa, ale jakoś mi się nie widzi, żeby miała odpaść właśnie teraz i to właśnie z Bondarenko.
Środowisko bukmacherskie typuje przeciwko Agnieszce bo stawiając na nią nie można zarobić. Sam postawiłem dzisiaj na przegraną Radwańskiej, co nie znaczy że jej źle życzę.
W dzisiejszym meczu oczywiście Radwańska jest faworytką, ale kurs jaki oferują buki na Bondarenko jest wart zagrania. Agnieszka ostatnio prezentuje się przeciętnie, a Bondarenko ograła bądź co bądź Williams.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Spotkanie: Sharapova - Radwańska
Typ: 1
Kurs: 1,46
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Już za niedługo zaczyna się pojedynek Marii Sharapovej (49 WTA) z Agnieszką Radwańską (14 WTA). Co prawda w rankingu nasza tenisistka wyprzedza rosyjską gwiazdę, jednak w tym akurat wypadku nie można oceniać umiejętności obu zawodniczek na tej podstawie. Maria przez dłuższy okres czasu walczyła z kontuzją i wraca powoli do wielkiej formy. Nasza Isia zamiast piąć się w górę rankingu, spada - w 2009 roku zaledwie 1 mecz wygrała z zawodniczką, która w rankingu była od niej lepsza. Nie dość, że nie miała zbyt wielu udanych meczów z faworytkami, to na dodatek zaliczyła kilka wpadek z niżej notowanymi, mało znanymi tenisistkami. Do tego dochodzi słaba forma psychiczna Agnieszki. Gdzieś zapodziała się jej wytrzymałość na stres, nawet w udzielonych wywiadach widać, że Agnieszka ostatnio sobie nie radzi. Znawcy zgodnie podkreślają, że wciąż popełnia te same błędy, źle wyrzuca piłkę do serwisu. Zły wyrzut w konsekwencji sprawia, że serwis jest słaby, a to już daje spore pole manewru jej przeciwniczkom. Nawiasem mówiąc jeśli Agnieszka nie nauczy się lepiej serwować, to ciężko będzie znów zagościć w pierwszej 10-tce najlepszych tenisistek świata. Nie jest to już zawodniczka anonimowa - coraz częściej jej przeciwniczki mają ją dobrze rozpracowaną - przy drugim serwisie Polki schodzą do środka kortu, by potem z łatwością odbić wolną piłkę i zdobyć punkt.
Sharapova w sześciu na siedem turniejów odkąd wróciła po kontuzji osiągnęła co najmniej ćwierćfinał. Na początku toczyła zacięte 3-setowe pojedynki, z czasem jednak osiągała coraz lepszą formę i coraz częściej kończyła spotkania w dwóch setach. Jedynie z lepszymi przeciwniczkami zdarzał się bardziej wyrównany mecz.
W bezpośrednich pojedynkach między tymi zawodniczkami, prowadzi Maria 2-1. Wszystko wskazuje na to, że po tym meczu bilans się poprawi na korzyść Rosjanki. Agnieszka gra niestety nierówno, przewidywalnie, brak jej polotu, który miała w 2008 roku. Sharapova dochodzi do formy i nie sądzę, by akurat teraz Isia miała jej przeszkodzić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom