>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Tokio, 23-29.09.2013

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Stosur - A. Cornet - over 21,5 gemów✅ (2,00) 2/10
Bet365

Mecz w moim odczuciu na 50/50. Miałem okazję oglądać ostatnio grę obu zawodniczek i powiem szczerze, Alize jest tutaj w stanie wygrać to spotkanie. Wszystko rozstrzygnie się w główce. A propo główki, tutaj mocniejszą powinna mieć własnie Francuzka. Samantha jest jedną z najbardziej niezrównoważonych kobiet na korcie według mnie. Ona właściwie może przegrać z każdym. Wielki talent, ale od dłuższego czasu problemy ze zdrowiem, które być może mają wpływ na jej grę. Jednak takie mecze jak porażka z Duval to była istna komedia. Owszem Amerykanka grała nieźle, po porażce pierwszego seta nawet rewelacyjnie jak na tak niedoświadczoną zawodniczkę. Jednak za przeproszeniem co odwalała wtedy Australijka to głowa mała. Cornet od pewnego momentu notuje progres gry zwłaszcza na hardach. Odpada ostatnio w turniejach z samą czołówką po ładnej walce. Wyjątkiem jest ostatni turniej gdzie przegrała z Meusburger w ćwierćfinale. Samantha lubi sobie komplikować życie na kortach nawet gdy jej idzie. Cornet ma wielki temperament i walczy do końca, spodziewam się w każdym razie długiego meczu, tym bardziej że w H2H na 3 spotkania na hardzie mają 2 spotkania odbyte na 3 sety. Szczerze i bez tej statystyki uważam, że ten mecz krótki to nie będzie.

S. Kuznetsova - P. Ormaechea - 1 (1,33) ✅ 7/10
Bet365

Rosjance rzeczywiście jakoś specjalnie ostatnio nie idzie. Jednak ta rywalka jest absolutnie w jej zasięgu. Idealny moment aby przełamać nieudane turnieje w Ameryce Północnej. Pula nagród spora więc i motywacja powinna być. Svetlana zwykle dobrze zaczyna duże turnieje i zdziwiłbym się gdyby poległa na hardzie z Argentynką na dzień dobry, która w tym roku wygrała zaledwie 6 razy na hardzie a przegrała 10 razy i to nie 10 razy z Azarenką. Jeżeli Rosjanka wyciągnęła lekcje z badziewiastej gry w Nowym Jorku będzie dobrze. Według mnie Argentynka jest mocna na mączce, tutaj pole do popisu powinna mieć większe doświadczona już S. Kuznetsova, którą uważam za dobrego stratega w rozgrywaniu piłek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
WTA TOKIO
bet365

Spotkania zostaną rozegrane dopiero pojutrze nad ranem.


Bouchard - Puig @ 1,66 ✅

Tutaj zaufam głównie pojedynkom bezpośrednim na korzyść Eugeni, ale także z tego co obserwowałem to ma ona sliniejszą psychikę niż Portorykanka. Obie są kandydatkami na przyszłą światową czołówkę, ale sądzę, że póki co bliżej jest tego Kanadyjka.

Peng - Ozaki @ 2,5 ⛔

Po raz kolejny zaufam młodej Japonce. Chinka od wielu miesięcy gra słaby singlowy tenis. Myślę, że więcej zdziała w duecie z Hsieh z którą ma duże szanse na dobry wynik w Japonii.


Oczywiście robię z tego dubeltówkę i wrzucam skan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Carla Suarez Navarro - Madison Keys - 1 (1,66) 5/10⛔
Bet365

Hiszpanka gra na niezłym poziomie ostatnio stając się udręką dla wielu dobrych zawodniczek podczas dużych turniejów. Tak również powinno być w tym. Sądzę, że Carla całkiem daleko może tutaj zajść. Oczywiście nie prognozuje zaraz półfinału dla niej jednak przy jej nieustępliwość i męczenie każdej piłki po całej korcie może nie jedną rywalkę położyć. Madison Keys jest w zasięgu Hiszpanki i uważam, że jedyną bronią Amerykanki na chwilę obecną jest jej serwis i siła uderzeń. Poruszanie po korcie pozostawia wiele do życzenia. Niestety jej forma jest również rozregulowana więc jeżeli Hiszpanka pogania Amerykankę po korcie, a na pewno to zrobi to spodziewam się że precyzja uderzeń zacznie u Madison szwankować. Carla nie może liczyć na serwis. Nie jest to jej broń. Carla potrzebuje punkty zwykle wybiegać. Jeżeli Hiszpanka pokaże się z takiej strony jutro jak podczas US Open to podejrzewam że młoda Amerykanka dużo nie pogra w tym turnieju.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Zgodzę się tutaj z Scotratezem i też śmiało idę w kierunku Hiszpanki tylko czekam jak kurs może troszkę podrośnie. Niebywale ambitna zawodniczka, mając silny bekhend potrafi sprawić wiele kłopotów rywalkom. Ma to do siebie, że walczy o każdą piłkę i każdy punkt traktuje jak na wagę złota. Dużo przełamuje, ale jedyny najważniejszy mankament u niej jest taki, że czasem bardzo długo wchodzi w mecz. Lecz rywalka jak najbardziej do grania.
Navarro - Keys (1.66) ⛔ moja Najgorsza wtopa.. jak można wygrywać 5-2 w drugim secie i jeszcze to przegrać ? ;//
B365 !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Halep - Pavlyuchenkova 1,34, buk: Pinnacle
Kurs może i nie zachwyca, ale zawsze coś. Rosjanka zagrała dziś w finale turnieju w Seulu przegrywając w 3 setach z Agnieszką Radwańską, więc bardzo wątpliwe, żeby zdążyła się zregenerować i powalczyć jutro na 100% z Halep. Jeżeli Rumunka dodatkowo będzie grała precyzyjnie i pogoni troszkę Rosjankę po korcie, to sprawa powinna się zamknąć w 2 setach. Pavlyuchenkova w Korei Południowej ugrała już swoje, a Halep nie po to jechała do Japonii, żeby odpaść w pierwszej rundzie ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie: Vinci - Safarova 5-7 4-6✅
Typ: Safarova
Kurs: 2.53
Buk: Pinnacle
Dziś zaczyna się dużyi prestiżowy turniej w Tokio spotykają się w I rundzie 12 w rankingu Włoszka Vinci, która ma bardzo dobry sezon i stała sie numerem 1 włoskiego tenisa. Ostatnio dość udany US Open ćwiercfinał i porażka z Pennettą ,która była rewelacją turnieju. Natomiast Safarova ma bardzo słaby sezon efekt to obecnie 36 pozycja w rankingu gdzie rok temu była na 17 miejscu. Jednak ostatni turnie w Quebecu pokazał, że Czeszka wraca do formy wygrałaturniej i pokonała zdecydowanie swoje rywalki chociaż wielkich nazwisk tam nie było grała miedzy innymi z Bouchard zdolną Kanadyjką ,Erakovic ,Davis. Jeżeli jednak Lucie bedzie grać tak jak potrafi na twardych kortach ma duże szanse na ogranie Roberty. Bilans bezpośrednich meczów 3-1 dla Włoszki jednak dwa mecze grane w tym roku wygrane po 2-1 przez Vinci gdy forma Safarovej była bardzo słaba. Moim zdaniem po takim kursie warto grać Safarovą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Petkovic-Halep 2 @1.5
Halep w ostatnich miesiacach jest klasa sama w sobie. Petkovic z kolei nie potrafi wrocic na taki poziom jaki prezentowala jeszcze przed kontuzja. Niby jest lepiej u Niemki, ale to chyba wciaz nie to czego ona sama oczekuje. Obydwie zawodniczki po ciezkich bojach dzisiaj i obydwie wygrywaly mecze, przegrywajac sety otwarcia w swoich meczach. Petkovic ograla Vesnine, a Halep grajaca na fali Pavlyuchenkova. Wciaz jednak mam nieodparte wrazenie, ze Halep gra lepiej i wygra ten mecz, tym bardziej jezeli nie stracila nic z dyspozycji, ktora prezentowala na przestrzeni ubieglych tygodni.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Petkovic-Halep 2 @1.5

Halep w ostatnich miesiacach jest klasa sama w sobie. Petkovic z kolei nie potrafi wrocic na taki poziom jaki prezentowala jeszcze przed kontuzja. Niby jest lepiej u Niemki, ale to chyba wciaz nie to czego ona sama oczekuje. Obydwie zawodniczki po ciezkich bojach dzisiaj i obydwie wygrywaly mecze, przegrywajac sety otwarcia w swoich meczach. Petkovic ograla Vesnine, a Halep grajaca na fali Pavlyuchenkova. Wciaz jednak mam nieodparte wrazenie, ze Halep gra lepiej i wygra ten mecz, tym bardziej jezeli nie stracila nic z dyspozycji, ktora prezentowala na przestrzeni ubieglych tygodni.
Byłbym tutaj ostrożny, nie wiem dokładnie co się stało w meczu Pawluczenkowej z Halep, ale Rosjanka była bardzo blisko wygranej w 2 setach. Także forma Halep może budzić wątpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Kristen Flipkens-Magdalena Rybarikova
Flipkens 2,37/ bet365

Kurs wystawiony na Belgijke jest spora przesada i grzechem byłoby nie skorzystać.Flipkens zalicza bardzo udany sezon,wysoka pozycja w rankingu i nie widze jakichkolwiek przeszkód w postawieniu w tym pojedynku na Belgijke po tak fajnym kursie.Rybarikova jak najbardziej jest w jej zasiegu.Obie panie preferuja raczej styl kombinacyjny,długie wymiany,częste wypady pod siatke, ogólnie wiecej techniki,przemyślanych zagrań niż siły i walenia na oślep co mi osobiście bardzo sie podoba.H2H niestety na korzyść Słowaczki ale mocniejsza główka zdecydowanie po stronie Belgijki,szykuje sie długa,ciekawa batalia którą powinna zwycieżyć Flipkens.

V.Azarenka-V.Williams ⛔ 6 kurs masakra
over 19.5 / 2.10 bet365

Z całym szacunkiem dla Viki i dla jej umiejetności ale niespodzianka w tym spotkaniu wcale by mnie nie zdziwiła,kim jest Venus wszyscy dobrze wiedzą ,może nie zachwyca obecnie porównujac jej wyniki do siostry ale żle też nie gra ,nie sądze aby Amerykanka odjechała na tzw &quot;rowerku&quot; ,napewno powalczy ,Vika daleka bardzo od swojej doskonałej dyspozycji dowodem jest na to meki które przechodziła z rundy na runde w US Open ,koncówka sezonu,sporo grała wtym roku Białorusinka,over gemowy jak w masło !
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
dziś po weeknedzie piłkarskim spróbowałem tenisa, poszło nieźle 4/5,zawiodła jedynie Vinci.Na jutro biorę na tapetę mecze:
Stephens- Bouchard +4,5 gema typ 2
Młoda Kanadyjka vs młoda Amerykanka, w pamięci mam mecz Bouchard z S.Williams. Kanadyjka postawiła się wielkiej Serenie urywając jej seta, nawiązała w ten sposób to zawodniczek z top 5 (Azarenki czy Isi), które potrafią chociaż nawiazać walke z najlepsza tenisistka globu.
Jutro rano na przeciw niej stanie Stephens, która w tym miesiącu urwała Serenie 5 gemów . Wiem, ze w sporcie nie ma tzw &quot;pojedynków korespondecyjnych&quot;, ale pozwolę jednak wykorzystać mecze tych dwóch pań z Williamsową jako papierek lakmusowy ich formy i gry.Ostatni H2H to 6:4 6:4 dla Stephens, czyli linia pokryta
Jankovic Morita(+5,5 g) tu pójde w stronę Japonki, na swoich kortach powinna ugrać 7 gemów zakładając dwa sety (12:7) Morita dziś łądnie pograła z Robson, wygrywając 2:0. Owszem w ich pojedynku w 2009 było 6:1 6:0 dla Jankovic, ale Japonka wtedy miałą 19 lat. Morita ostatnich 5 spotkań na twardej bez porażki, Jankovic ostatnio mierzyła się z przedstawicielką japońskiej szkoły tenisa i wygrała po ultra cięzkiej batalii w meczu z TB (mówię tu o meczu z Narą)
Typy ode mnie, ja osobiście dołączam je do dwóch spotkań z siatkówki, uzyskujac AKO około 4,5. Czekam na ocenę typów. Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Halep - A. Petkovic - 1 (1,40) ✅7/10
Bet365
Rzeczywiście w tym spotkaniu jest trochę niewiadomych. Nie było transmisji video z meczu Petkovic z Vesnina. Niemka wymęczyła w każdym razie to zwycięstwo. Simona się męczyła w 3 setach, ale tak naprawdę kogo to powinno dziwić. Przecieć Pavlyuchenkova gra bardzo dobry tenis na chwilę obecną. W finale z Agnieszką Radwańską grała łeb w łeb. Ciężko było sobie wyobrazić trudniejszą rywalkę dla Halep na dzień dobry. Teraz powinno być łatwiej, ponieważ Niemka jest nieregularna. Charakterna ale forma obecnie niewystarczająca według mnie do wygrania z Halep która się trzyma solidnie.

C. Wozniacki - F. Pennetta - 1 (1,66) ✅4/10
Bet365

Kurs mi się podoba i biorę. Wozniacki jest dla mnie bardziej wartościową zawodniczką niż w zaawansowanym już wieku Flavia która może nie wytrzymać niekończących się przebijanek z Dunką. Oczywiście forma Caro jest zagadką, ponieważ to będzie jej pierwszy mecz. Transmisji z meczu Flavi z Daniela także nie było, jednak mój kredyt zaufania do Dunki na pierwszą rundę jest spory. Sporo turniejów ostatnio opuszczała, po US Open nic nie grała potem i nie sądzę aby przyjechała do Tokio aby na dzień dobry dostać łomot od dziewczyny z którą ma H2H 6:1. Za Flavią stoi US Open gdzie fantastycznie sobie w nim poradziła. Podejrzewam że forma nie zgasła jednak uważam, że styl Dunki nie leży Włoszce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Sloane Stephens - Eugenie Bouchard / 3 sety ✅ 5:7; 7:6; 3:6
(2.30) Betclic
No nic, po tak żenującym występie navarro, która zagrała najgorzej jak tylko mogła, trzeba zapomnieć o tym meczu i spróbować sił w kolejnym. Pod lupę biorę spotkanie młodych dwóch zawodniczek, które z meczu na mecz są bardziej groźne. Kanadyjka robi ogromne postępy i mimo, że nie jest faworytką w tym meczu spodziewam się u niej, że może pokrzyżować plany Amerykańce w tym meczu. Młoda &#39;&#39;Serenka&#39;&#39; jest znana wszystkim z tego, że jej oburęczny bekhend po crossie jest bardzo ale to bardzo efektownym skilem ale samo to nie wygra całego spotkania. Jak tylko ma dzień potrafi wbić kilka asów, ale i również kilka podwójnych błędów. W samych wymianach będzie ciekawa rywalizacja miedzy tymi zawodniczkami. Obie zawodniczki które talent mają ogromny a jutro właśnie trzy setówka powinna zakończyć to spotkanie. Spodziewam się bardzo wyrównanego meczu z &#39;&#39;milionem&#39;&#39; przełamań lecz nie widzę nic innego jak mecz który będzie trwał trzy sety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacki - M. Rybarikova - 1 (1,52) ✅5/10
Pinnacle Sports

Widziałem dzisiaj mecz Karoliny i się bardzo pozytywnie zdziwiłem. Pennetta grała solidnie i wytrzymywała długie wymiany, ale Dunka wytrzymywała je zdecydowanie bardziej. Wozniacki jest wytrzymała jak mało kto, i jeżeli dochodzi do tego w miarę solidny serwis i regularność odbić jest niebezpieczna, bo zamienia się w betonową ścianę. Tak było dzisiaj rano. Nie wiem co prawda jak gra Rybrikova, ponieważ nie mogę się załapać na transmisję video z nią, uważam jednak, że skoro tak dobrze grająca Włoszka została wyautowana w dwóch setach przez Karoline, powinna zrobić to samo z Magdaleną. Ze statystyk widać, że pierwszy serwis Słowaczki się klei. Widać także, że Dunka przyjechała na ten turniej walczyć. Jest w sumie o co. Oprócz pieniędzy czekają w tym turnieju na nią punkty które są jej potrzebne aby załapać się na turniej Masters. Spora konkurencja już wypadła z gry lub jej nie ma. A. Kerber która za plecami stoi w rankingu nadal jest w grze. Właściwie po dzisiejszym wylocie Azarenki z turnieju Karoliny szanse nawet na finał są spore. Podejrzewam że Piotr Wozniacki i niunia dostrzegają szansę i będą starali się ją wykorzystać, bo ja na razie w tym turnieju jakoś nikt nie porywa grą. A warto zauważyć że Sereny Williams tutaj nie ma ani Marii Sharapovej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Wozniacki opisał Scotratez, a Venus pokazuje powoli jaką formę buduję. I tutaj oglądnąłem sobie spotkanie z Barthel i w ostatnim gemie kiedy nie musiała to miała bodajże 0:40 (tzn był serwis Barthel i ona miała 40:0) po czym Venus wrzuciła beckhend w linię, return w linię i dwa mocne bite skróty które wymusiły aut i siatkę u Barthel.
Do tego Venus zaczęła biegać do siatki fajnie, a nie jak wcześniej (po powrocie z kontuzji) grać zza linii serwisowej, długimi podaniami - także tutaj każdy miał z nią szansę kto ów skrótów szukał.. Halep preferuje szybki tenis, bity mocno ale ślepo.
Jest na pewno do ogarnia, a i ja se zagram Venus ✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Anna Ivanovic - Angelique Kerber
Ivanovic 1,57 bet365

Anna zmiażdży jutro Niemke Kerber Angie...Kurs wystawiony na Serbke bardzo mnie zadowala i wchodze w to z sporym kapitałem .Bezpośredni bilans pomiędzy paniami w tym roku nie pozostawia złudzeń styl jaki preferuje Niemka jak najbardziej leży Serbce.Niedobrze mi sie robi gdy widze postawe Kerber na korcie jej minki ,gesty, ciagłe dasanie sie,pretensje do całego świata pokory troszeczke by sie przydało,często gdy nie chce jej sie grać bądż ma focha posyła balony przez środek kortu,bo a jakże może sobie nato pozwolić może mecz sie sam wygra może rywalka cos zepsuje z Anna tak długo sobie nie pogra...Ivanovic w tym roku w całkiem solidnej formie,zaskoczyła pozytywnie nie raz ,forma jest,wola walki w każdym meczu jest więc nie pozostaje nic innego jak obstrzelać rywalke w 3 runde i zameldować sie migusiem w ćwierćfinale prestiżowego turnieju w Tokio by powalczyć z dużo bardziej godnymi sobie rywalkami w dalszych fazach turnieju.Ajde Ania :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Groenefeld A./Peschke K. - Black C./Mirza S. @2,34 MarathonBet ✅ 0:2
A ja sobie spojrzę na gry deblowe. Tutaj dostrzegam małe value, gdyż panie Cara Black i Sania Mirza to są za bardzo uznane marki w grze podwójnej, żeby dawać na nie taki kurs w jednej parze. Oczywiście zgranie stoi po stronie pary Niemiecko-Czeskiej, niemniej jednak śmiem sądzić, że w kobiecym deblu nie ma aż takiego znaczenia, gdyż gra pań nie jest tak dynamiczna jak panów. Coś o ostatnich wynikach - Niemka z Czeszką w ostatnim czasie przegrały dwa finały, w Toronto i Cincinatti, Sania Mirza miała już okazję je pokonać podczas US Open, tyle że w parze z Jie Zheng (osiągnęły tam półfinał). A że panią Black uważam za lepszą specjalistkę od gry deblowej, to lekko na nią gram. ;) Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
mecz: Williams V. (Usa) - Halep S. (Rou) ✅
typ: Williams V.
kurs: 2.00
bukmacher: Unibet


Obie tenisistki w formie, Simona od USOpen series, Venus od...2 meczów w tym turnieju. Ale to zupełnie inna Venus, więcej biegająca, czasami atakująca przy siatce(!) Dodatkowo oczyściła sobie drabinkę eliminując Vikę, co tylko dodało jej pewności siebie.
Wygląda na osobę nastawioną na sukces tennisowy, a nie tylko promocję swoich kreacji.
Doświadczenie oczywiście zdecydowanie po jej stronie.

Halep gra dynamiczny, mocny tenis, często na linię, ale tym razem nie trafiła na przeciwniczkę, która będzie się bronić, to Halep będzie w tej niewygodnej dla siebie roli. To z kolei wg mnie przełoży się na granie zbyt dużo ryzykownych piłek, często z nieprzygotowanych pozycji, a to jak wiadomo rzadko dobrze się kończy.

H2H całkowicie nieistotny: 2-0 na korzyść Williams, ale oba w maju 2012r. na clay (Roma, Madrid).

edit: Chyba za dużo myślę, ale mam wrażenie, że za bardzo skupiłem się na Venus, deprecjonując przez to Rumunkę. Zagrałem sobie tę Venus, ale jeśli ktoś będzie sugerował się moim postem zalecam delikatność finansową.
Dlaczego?
Ciężko powiedzieć, że znam tegoroczną formę Venus, bo ile ona grała? Ostatnie 6 turniejów, to zaledwie 8 rozegranych meczów. Mimo wszystko podtrzymuję typ i stawiam na zawodniczkę silniejszą fizycznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Kolejna sensacja turnieju, hmm... Azarenka.. nie spodziewałem się ale cóż... bywa i tak.
Oglądając całą ofertę WTA, w Tokyo na dziś rano jest mnóstwo ciekawych meczy, ale pewny niestety nie jestem aż tak bardzo kto tu może spokojnie wygrać, po ostatnim meczu jak panna navarro miała 3 meczowe a ona wbija piłki w OUT.. Totalna kompromitacja, no ale ktoś musiał zarobić ;). Dobra do rzeczy.
Upatrzyłem sobie mecz, który według mnie ma najbardziej i największe szanse powodzenia.
Kvitova P - Keys M / (1.63) ✅ (6:2; 6:2)
Unibet !
Dlaczego Kvitova.. hm myślę, że ona akurat na hardzie pogrywa bardziej solidniej od rywalki, której powinno już dawno nie być w tym turnieju. Petra ma mocny bity forehand i jeśli będzie grała na bekhend rywalki to może ugrać w tym bardzo dużo punktów. Ale bolączką jej jest niewątpliwie serwis, bo momentami potrafi wybić piłkę w OUT, a po chwili w siatkę.. i niestety wychodzi wtedy DF. Ale jeśli traktuje ten mecz serio, a wydaję mi się, że tak.. skoro w pierwszej rundzie przeciwniczka miała piłki na 40-0 w gemie, którym mogła doprowadzić do Tiebreaka, ale Czeszka nie poddała się tak łatwo i wygrała również to podanie, po ciężkich wymianach wygrywając seta. Więc widać, że jej zależy tu wygrywać. O rywalce nie będę się za bardzo rozwodzić, ale bardzo ważnym kluczowym sukcesem do zdobywania punktów w tym meczu będzie serwis ale wydaję mi się, że Petra swoim returnem będzie ją miażdżyła momentami.. I kolejny argument który przemawia do mnie na korzyść Czeszki, Amerykanka nie za bardzo lubi grać z leworęcznymi zawodniczkami. I to może być również kluczowe. Stawiam na Petre.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Co do meczu Williams - Halep: spotkanie stało na bardzo słabym poziomie, mnóstwo niewymuszonych błędów, DF i przestojów w grze. Poza tym to bardziej Rumunka przegrała niż Williams wygrała, więc absolutnie nie zgodzę się, że Williams zagrała super mecz. W następnej rundzie w ciemno gram na Bouchard.
A sam proponuję taki typ:
Cibulkova +5,5 gema - A. Radwańska 1,75, buk: Pinnacle ✅ 3:6, 4:6 - handi weszło idealnie, tak jak się spodziewałem mecz był bardzo wyrównany i zadecydowała chłodniejsza głowa Polki
Myślę, że Słowaczka spokojnie pokryje tę linię. Radwańska gra ostatnio dzień w dzień, już wczoraj miała olbrzymie problemy z Woźniak w pierwszym secie, więc jeśli wygra dzisiaj mecz, to moim zdaniem nie uczyni tego w zdecydowany sposób. Należy dodać, że ostatni pojedynek rozegrany między tymi paniami zakończył się zwycięstwem Cibulkovej w 3 setach. Nie zdziwiłbym się nawet, jeżeli Aga pożegna się dzisiaj z turniejem w Tokio, bo przecież ileż można grać. Zwłaszcza, że znowu ma poobklejane ramię jakimiś plastrami. Myślę, że handi bardzo bezpieczne, a sam typ wejdzie bez problemów, więc polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom