>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Tokio, 23-29.09.2013

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Stosur - A. Cornet - over 21,5 gemów (2,00) ✅
S. Kuznetsova - P. Ormaechea - 1 (1,33) ✅
Carla Suarez Navarro - Madison Keys - 1 (1,66) ⛔
S. Halep - A. Petkovic - 1 (1,40) ✅
C. Wozniacki - F. Pennetta - 1 (1,66) ✅
C. Wozniacki - M. Rybarikova - 1 (1,52) ✅
Caroline Wozniacki - Lucie Safarova - 1 (1,45) ✅
Venus Williams - Petra Kvitova - 2 (1,80) ✅
--------------------------------------------------

Petra Kvitova - Angelique Kerber - 2 (2,00)⛔
bet365

Nie przepadam za Niemką, zwłaszcza za jej stroną mentalną, ale w tym turnieju jasno pokazuje, że dąży do zwycięstwa. Mecz z Radwańską usprawiedliwić można było słabą postawą Polki, jednak mecz z Dunką był prawdziwym kunsztem jeżeli chodzi o jej grę. Pomijam fakt, że Niemka wielokrotnie ładowała piłki na styku linii. Widocznie czuje kort w Japonii. Tego nie można powiedzieć o Petrze która powinna była ograć Venus z mniejszym bagażem dramaturgii, tak jednak nie było. Venus na pewno ratowała się serwisem, którym nie powstydziłaby się chyba żadna zawodniczka w tym turnieju oprócz Lucie Safarovej, która według mnie miała najlepsze podanie w tym turnieju. Petra dzisiaj pomagała Amerykance dużą ilością błędów, niedokładnością. Niemka na chwile obecną ma przewagę nad Czeszką w intensywności wymian. Jest w stanie wytrzymać długie wymiany. Do tego posiada siłę uderzania, regularny serwis i formę. Obie zawodniczki stoczyły długie pojedynki więc zmęczenie nie powinno odegrać roli. Uważam, że kurs na Kerber po dzisiejszym meczu powinien być max 1,50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Kvitova - Kerber powyżej 20,5 gema, kurs: 1,70, buk: Pinnacle ✅
Kerber wygra 1 seta i przegra mecz, kurs: 6,00: bet365 ⛔
Zgodzicie się chyba ze mną, że o wytypowanie jutrzejszej zwyciężczyni będzie ciężko, więc wybieram bardzo prawdopodobny scenariusz, czyli over gemowy, po stosunkowo niskiej linii. Spodziewam się bardzo zaciętego meczu z dużą ilością agresywnych piłek z jednej i drugiej strony. Obie zawodniczki w tym turnieju w świetnej formie, obie z dużym apetytem na końcowy sukces. Czeszka to tenisistka, która w moim odczuciu ma predyspozycje do bycia światową liderką rankingu, jest ciągle młoda (ma dopiero 23 lata!) i jeżeli wyeliminuje swój największy problem - z koncentracją na korcie, to stać ją na baaardzo dużo, co pokazała 2 lata temu na kortach Wimbledonu, w cuglach wygrywając tamten turniej. Kerber natomiast to zawodniczka niesłychanie zadziorna i ambitna, schodząca często po przegranych pojedynkach ze łzami w oczach i walcząca do ostatniej piłki meczu. Wszystko mi się tu układa w 3 sety, chociaż linia może być też pokryta w 2, co nie jest wykluczone.
Dodatkowy zakład typowo dla zabawy, ale nie bez szans na wejście. Petra nieraz pokazywała, że potrzebuje czasu, żeby wejść w mecz (co oznacza porażkę w 1 secie), ale jak już się rozkręci, to zwykle 3-setowe spotkania rozstrzyga na swoją korzyść, także kto wie ;). Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Bardzo fajne typy kolegi powyżej (Ludożerca), z tym że opcję wygra 1 seta/przegra mecz zagrałbym w obydwie strony, bo mecz ten będzie najprawdopodobniej spotkaniem 50-50.

dla mnie w tych meczach równie dobrze można rzucić monetą i na tej podstawie zagrać sobie na zwycięzce ;)

pograłem over 22.5, jak będzie ✅ to taki sam bet w drugim półfinale
Tak pisałem dziś przed półfinałami i zdanie podtrzymuję co do finału, tylko tutaj zmniejszam stawkę i próbuję zaatakować wyższy kurs. Mecz Venus - Petra mógł skończyć się zwycięstwem zarówno jednej jak i drugiej, decydowały detale. W drugim spotkaniu wygrała Kerber, kiedy to Wozniackiej dawano więcej szans. Jak ktoś rzeczywiście chce grać jakieś bety w tym spotkaniu to polecam łamańce, overy albo win live zawodniczki, która wtopi 1 seta. Im wyższy kurs, tym lepiej. Ode mnie:

over 28,5 gema 3,3 ⛔
Unibet



standardowe overy zgodnie z planem na miętko
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Petra Kvitova-Angela Kerber
wynik 2:1 4,00 bet365 6:2 0:6 6:3 ✅ :browar565::browar565::browar565:
Zgaduj zgadula która wygra może do Wróżki(Wróża czy tam znachora) Macieja zadzwonie po cenna porade:jupisdfgdfg:.Ok teraz na poważnie,obie panie są dla mnie niewygodnymi tenisistkami do stawiania,wiem to z doświadczenia gdyż nigdy nie wiadomo czego można sie po nich spodziewać danego dnia ale jesli miałbym na gwałt typować to bardziej w strone Czeszki która aż byłem w szoku jak potrafi długo trzymać piłke w korcie szczególnie w koncówce spotkania,czasami zamiast returnować wszystko na oślep to mogłaby wprowadzić tą piłke do gry,ale spoko to jest jej styl,nerwy ją nie zjadły to o czymś świadczy,konsekwentnie trzymała serwis w bardzo ważnych momentach to naprawde zasługuje na pochwałe ,jest świetnie przygotowana i zależy jej na tytule widac to ,Kerber zapewne także ale dzisiaj mnie w***a(wpieniła) tymi ciagłymi grymasami,dąsaniem sie mimo iż miała spora przewage,grała momentami wzorcowo ale nie ciagle księżniczce coś nie pasowało, ale dobra nie mój cyrk nie moje małpki.Na tytuł zasłużyła po wspaniałym półfinale Kvitova i mam nadzieje że wygra.Typuje ryzykownie ale tutaj w tym spotkaniu każda opcja bedzie ryzykowna.Mógłbym postawic powyzej 2 setów ale poco po 2 razy niższym kursie,Jeśli będą 3 sety to wymęczy je Czeszka właśnie pod warunkiem że zagra na takim poziomie jak w półfinale a może troszke lepiej bo to finał warto zagrać na 200 % a Pekin sobie odpuścić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Od razu na wstępie zaznaczę, że na typowaniu Tenisa znam się średnio. Jak coś obejrzę, to uda mi się czasem postaawić, ale regularnie nie śledzę, jednak często czytam wasze analizy i staram się coś z nich wyciągać. I tak tym razem wydaje mi się, że najbezpieczniejszą opcją do zagrania jest handicap setowy (+1,5) na Petrę Kvitową, który na Pinnacle wynosi 1.90. Ten turniej w miarę śledziłem i wydaje mi się tak jak większości z was, że finał może iść w obie strony. W takim razie procentowo mamy 50/50 . Jeżeli dołożyć do tego procenty, które osiągniemy po oszacowaniu prawdopodobieństwa na to, że Kvitowa wygra przynajmniej jednego seta, to ten zakład wydaje się być bardzo racjonalny.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tenis - Tokyo.
Z miłą chęcią jutro obejrzę z rana meczyk a zarazem finał leworęcznych zawodniczek, które zrobiły ogromny postęp w tym turnieju. Nie spodziewałem się wygranej Czeszki w dzisiejszym meczu z Amerykanką ale wielkie brawo dla Niej za to, że nie straciła głowy w TB i robiła z Venus co jej się podobało i z tego co pamiętam nawet w TB nie popełniła ani jednego DF! Ogromna poprawa Czeszki może przynieść kolejne owoce w finale z Angeliką, ale zaraz zaraz.. Angela również wykonała w Japonii kawał dobrej roboty pokonując chociażby naszą Agę (która z leworęcznymi) przegrywa na potęgę.. pamiętam jeszcze jej mecz w Dubaju z Kvitową również było podobnie. Ale wracając do finału tenisistek, imponuje mi Kerber! I również skil, który mało jaka zawodniczka potrafi zrobić to z precyzją i z opanowaną mocą. Mam na myśli bekhend po crossie. Zabija tym mnóstwo punktów na swoją korzyść i jutro będzie mnóstwo tym sposobem zdobywać punktów. Dzisiaj z Wozniacką kiedy Dunka miała 4:2 natychmiast odłamała rywalkę co również można jej pogratulować za nieustępliwość! Jutro atakuje jej win z przyjemnością i Scotratez również wiele o tym meczu napisał i podpisuje się pod tym. Moje propozycje na ten mecz. Szkoda, że te mecze tak wcześnie ale no cóż...

Kerber win 1.85
+1,5 Kerber 1.33 / Unibet !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom