>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Sydney & Hobart, 11.01.2009 - 16.01.2009

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Panowie, przypominam, to jest dział z analizami!! Nie ma tu miejsca na livescore czy inne perdoły.Wyliczenia matematyczne również nie są analizami. Nagminne łamanie regulaminu będzie karane. Wspólnie dbajmy o przejrzystość tematu!

PS. Ula zrobiła dokładnie to, czego można było się spodziewać. Na szczęście dla samej siebie wybrała kwalifikacje do AO.
 
P 0

pmes

Użytkownik
E. Dementieva - A. Radwańska 1.45 Bet-at-Home ✅ 6:2 5:7 6:4

Przyjrzałem się dość dokładnie wynikom obu Pań w roku 2008 i tak:

Dementiewa - 3 wygrane turnieje, dwa finały, półfinały i ćwierćfinały. Tylko dwa turniej gdzie odpadła w pierwszej rundzie: Sydney i Montreal. Kogo w ciągu roku pokonała: Kuznetsova, Safina, w zasadzie wszystkie znaczące Rosjanki, Ivanowic,Jankowic... Jak przegrywała to prawie zawsze z jakąś markową zawodniczką.
Rok 2009 zaczęła udanie od zwycięstwa w Auckland na razie jest bez porażki. Gra techniczny szybki tenis, robi coraz mniej DF, w ostatnim meczu 3.
Radwańska - 3 wygrane turnieje mniejszej rangi, poczatek sezonu poprzedniego to tak jak w przypadku Rosjanki porażka w pierwszej rundzie w Hobart. Potem lepiej, ale od US w wynikach nic ciekawego. Ze znanych zawodniczek które pokonała dopatrzyłem się Dementievy,Kuznietsowej i Pietrowej. Jezeli chodzi o sam tenis, to gra w polu jest ciekawa i miła dla oka, a takze często skuteczna. Problemem jest serwis, a w zasadzie brak drugiego serwisu. W pierwszym meczu w Sydney wygrała tylko 20% piłek przy drugim serwisie, z Hantuchovą około 50%. Została 4 razy przełamana....
Reasumując uważam, że Rosjanka wygra z Polką o ile nie jest już myślami w AO.

Walczyła Radwańska to fakt, ale to co się dzieje z jej serwisem to normalnie masakra. 10 razy przełamana, sama co prawda przełamała 8-krotnie Dementieve, która moim zdaniem ma już troszke dość. Warto się zastanowić czy nie zagrać w nastepnym jej meczu na porażkę Rosjanki, AO tuż tuż, a kiedyś odpocząc trzeba.

Wracając na moment do Radwańskiej, uważam, że z taka grą, to ona nie ma co szukać w top 10 WTA, póki coś nie zrobi z serwisem, szczególnie drugim.
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
???? Safina D. - Cornet A.
???? Kuznetsova S. - Sugiyama A
???? Dementieva E. - Radwanska A.
???? Williams S. - Wozniacki C.

Ciekawie zapowiadają się mecze 1/4 finału gdyż w każdym z tych meczy może wygrąć &quot;2&quot;.
Najmniejsze szanse na to wg mnie są w meczu Safiny z Cornet oraz Williams z Wozniacki.
Kuznetsova w obu swoich poprzednich meczach potrzebowała 3 setów do zwycięstwa.
Dementieva - Radwańska - po prostu patriotycznie, chce się postawić na Agę ;)
Williams - Wozniacki: w pierwszej rundzie Serena męczyła się ze Stosur, ale w drugiej rundzie nie miała już problemów z Errani, więc wygląda na to że Serena się rozkręca.
cięzko mi coś z tego obstawić, może zagram single na Sugiyame i Radwańska ;)
 
F 0

filweb

Forum VIP
kurcze ale ta Sveti ma fart. Jest w kiepskiej formie, nie wiem kiedy ostatnio wygrała mecz w dwóch setach. Teraz z pomocą przychodzi jej drabinka, w turnieju została ona, 6 klasowych zawodniczek i &quot;przepustka do następnej rundy&quot; w postaci Japonki.
Z pań na wieczór najciekawszy jest dla mnie typ z Hobart
Gisela Dulko - Iveta Benesova 2 2,530
ale nie gram go jeszcze, poczekam na wyjście handicapów. Ogólnie polecam wszystkim granie HC zmieszczanych na Pinnacle zwłaszcza na mecze WTA. Kursy są bardzo przystępne, zachęcające linie, co najważniejsze prawie zawsze wchodzą ????
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Williams S. - Wozniacki C 2 3,75 ⛔
lub wersja dla mniej odwaznych Wozniacki C +4,5 1,86
✅✅✅


▶ Skad te kursy sam nie wiem kto widzial dzisiejszy mecz pomiedzy Serena a Errani sam wie ze Williams nie jest jeszcze w optymalnej formie owszem rywalka nie postawila zadnego oporu dlatego wynik 61 62 ale styl gry Sereny naprawde pozostawia sporo do zyczenia fatalna gra przy siatce zreszta Serena przy siatce grac nigdy nie umiala,zle ustawiala sie do pilek,poruszanie po korcie rowniez wygladalo dosc smiesznie mozna tlumaczyc to tym iz rywalka grala jak grala ale w pierwszej rundzie w pojedynku ze Stosur nie bylo wiele lepiej co wiecej Serena miala spor szczescia broniac pare MP.Znacznie lepiej wyglada dunka majaca polskie korzenie Caloline Wozniacki ktora deklasuje swoje rywalki pierwsza runda Cibulkova ktora ugrala tylko trzy gemy!!!w drugiej rundzie rywalka z nizeszej polki i wynik jeszcze lepszy South jedynie w pierwszym secie postawila opor(o ile to mozna tak nazwac) bo w drugim Karolinka zrobila jej rowerek wygrywajac do zera.Poprzedni rok w wykonnaiu Wozniacki byl znakomity,najlepszy w calej jej karierze a ten rok zapowiada sie jeszcze lepiej i mysle ze moze ona sporo namieszac podczas AO ktore juz niebawem ale narazie powinna sie jeszcze skupic na grze w Sydney a zwyciestwo nad Serena moze dodac jej jeszcze wiekszej pewnosci siebie.

Pironkova T. - Razzano V 1 1,75
⛔


▶ Pironkova zeszly sezon sredniawy dobra postawa na kortach ziemnych slabsza natomiast na hardzie jednak jak pokazal poczatek tego sezonu moze byc odwrotnie,Bulgarka w Australii widac ze czuje sie dobrze w Brisbane jeszcze slabo w drugiej rundzie porazka po trzysetowym pojedynku z Errani ale juz w Hobart poczyna sobie bardzo dobrze,w pierwszej rundzie sprawila nie mala niepodzianke pokonujac Schnyder w dwoch setach w drugiej rundzie rowniez nie miala zadnych problemow ogrywajac Govorotsova ktora ugralo ledwo trzy gemy.Razzano poprzedni sezon miala bardzo slaby,poczatek tego rowniez dosc slaby w Auckland odpadla juz w pierwszej rundzie z Zahlava,w Hobart udalo sie jej przejsc juz dwie rundy jednak zawdziecza to glownie dobrej drabince bo wygrac z Camerin czy tez Keothavong zadnym osiagnieciem nie jest,a dodatkowo Virginia narzeka na jakis uraz ktory moze wplynac na jej postawe w dzisiejszym meczu.
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
Razzano Virginie (FRA) vs. Pironkova Tsvetana (BUL) 2 @ 1,70

Petarda na dziś. Pironkova jest w formie, przejechała się po Schnyder i Govortsovej. Mocny forehand, mocne podanie i ogień. Razzano jest słaba. W Auckland porażka w 1szym meczu z Zahlavova a tutaj na razie nie trafiła na godną rywalkę(wczoraj była bliska porażki z Keothavong). Bułgarka powinna dziś spokojnie pokonać chimeryczną Francuzkę, będzie miazga.
 
G 0

gieeenek

Użytkownik
Ciężko pojąć, że każdy pisze o wszystkim innym, ale nie o Adze.. :&#39;) Kurs 2.6 zły? Z kim gra? Z tą, którą ostatnie dwa razy pokonała.. Co do tego? Ano to, że Dementieva od 6 stycznia zagra już 8 mecz. Chyba styknie marnowania sił w jakiś marnych turniejach.. Aga wypoczęta, jeszcze spokojnie może ją pyknąć.
 
F 0

foucault

Użytkownik
Tak czy owak jeśli wyjdzie na kort na pewno zrobi wszystko by odnieśc zwycięstwo i zainkasować jak największą ilość punktów. Jeśli nie - proste zwrot. Lecz jeśli jednak zagra to jak już pisałem wyżej powalczy o zwycięstwo a kiedy startują kwale ? Myślę że o 1 dzień na pewno da się przełożyć jej pierwszy mecz a nie sądzę by był jutro ?
niezupełnie. Gdyby Ula nie podeszła do meczu i oddała go w/o nie mogłaby zgodnie z zasadami WTA wziąć udziału w następnym turnieju- AO. Zagranie tego meczu i krecz to było absolutnie jedyne rozwiązanie, żeby wystąpić w kwalifikacjach. Nie jest to nic bardzo rzadkiego, w zeszłym roku w Hobart w identycznej sytuacji była Jelena Dokić, która kreczowała 2. rundę przy stanie 0-5 i 2 dni pozniej grała już kwalifikacje do AO. Oczywiście trener nie mógł zapowiedzieć takiego wyniku, bo byłby skandal... Tak czy tak, fakt, że &quot;wiedziałem&quot; co Ula zrobi i nie przyszło mi do głowy, żeby w to zainwestować sprawił, że wreszcie zdecydowałem się zacząć zabawę w zakłady. Witam wszystkich ????
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Mirza/Schiavone - Parra/Gallovits 2 3,0 +

Debel na wieczór w Hobart. Schiavone w słabiutkiej formie singlowej, więc przed AO raczej powinna skupić się na trenowaniu. Oczywiście debel też jakimś treningiem jest, ale to nie to samo. O formie Mirzy na razie niewiele wiadomo, bo w zeszłym tygodniu grała jedynie w pokazówce i to tylko w singlu. Parra i Gallovits to solidne deblistki, bardzo gładko przeszły pierwszą rundę, u Mirzy i Schiavone było troszę gorzej, bo jedynie 6:4 7:6 z przeciętnym deblem Dekmeire/Senoglu. Myślę, że po takim kursie warto zaryzykować dwójkę.

Stawka - 300 zł
Do wygrania - 810 zł
Wygrana - 510 zł
 
snorri 0

snorri

Użytkownik
Benesova I. - Rybarikova M. 1 1,75✅


To co wyprawiała dziś w nocy Słowaczka, woła o pomstę do nieba. Pierwszy set wygrany gładko 6-0, w drugim jednak zdekoncentrowała się i przegrała go z kretesem 1-6 nawet nie nawiązując walki. Jednak całe widowisko miało miejsce w 3 secie, Magdalena dwukrotnie miała okazję przełamać Czink do 0 i przy stanie 0-40 przegrała 5 kolejnych piłek, do tego aż 6 przełamań w 3 secie. Jedyne co uratowało ją przed porażką to podwójne błędy przeciwniczki, która popełniała je w najważniejszych momentach (RM: 4DF - MC: 9DF). Zdaję się że Słowaczka jest już zmęczona fizycznie jak i psychicznie, dlatego uważam, że w tym pojedynku wygra Iva.

jednak zaryzykowałem i postawiłem: Benesova I. - Rybarikova M. (Zakład na set) 2:0 3,00✅
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
Sugiyama Ai (JPN) vs. Safina Dinara (RUS)
Typ: Over 18,5
Kurs: 1,80


Babcia Ai wciąż pogrywa ;-) W Sydney jest już w półfinale. Miała trochę szczęścia, ponieważ Kuznetsova oddała mecz ćwierćfinałowy. Ma serce do tenisa i to jak najbardziej cieszy. Safina jak na razie spokojne zwycięstwa, wczoraj 6-3 6-4 z Cornet. Myślę, że Japonka nawiąże walkę. Co ciekawe, H2H 3-2 dla Ai. Over dla dzisiejszej granicy padał aż 4/5 razy. Sugi jest w stanie ugrać 7 gemów i mam nadzieję, że powalczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom