>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stuttgart & Fez, 18-24.04.2011

Status
Zamknięty.
babe 17

babe

Użytkownik
J. Goerges - S. Stosur
WILL S. STOSUR WIN 2-0? No @ 1.813 (Pinnacle)

Pierwszy półfinał turnieju WTA w Stuttgartcie i od razu niezła okazja do zagrania. Miałem grać czystą wygraną Niemki ale wpadł mi w oko pewniejszy typ na handicap setowy. Australijka od porażki w zeszłorocznym finale French Open gra na przeciętnym poziomie. Co chwila notuje mniej lub bardziej dziwne porażki. Tutaj pokonała już niezłe rywalki więc musi jakiś poziom reprezentować. Sam zagra dziś dopiero pierwszy półfinał w tym roku i na pewno myśli o finale, ale żeby w nim zagrać musi pokonać Julię Goerges. Stosur powiedziała, że zagrała przeciwko Zvonarevej najlepszy mecz w tym roku, ale jak będzie dziś nie wiadomo. Goerges sukcesy ma jeszcze przed sobą i myślę, że dzisiaj jest w stanie sprawić niespodziankę. Niemka ma wielki atut w postaci serwisu, który gra bardzo pewnie. Dużo ryzykuje w wymianach i co ważne często trafia. Ma też niezły forehand. Grały ze sobą raz, wygrała Goerges 2-0. Stosur wydaję się, że złapała formę, ale myślę że Niemka niesiona przez publiczność ugra przynajmniej jednego seta.

christopher48 // Półfinały w Stuttgarcie będą grane jutro.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Caroline Wozniacki - Agnieszka Radwańska
Typ: 2
Kurs: 5
Wozniacki daleka od formy. Wygrywała sporo w tym roku, ale tylko dlatego, że nie trafiła na godnego siebie rywala, bo w tej chwili (zresztą według wielu od dłuższego czasu) WTA nie stoi na wysokim poziomie - nie ma sióstr Williams, Clijsters i Henin &#39;separacja&#39;, nie mówiąc już o Jankovic, Sharapovej, Zvonariowej czy Kuznetsovej - żadna nie jest nawet bliska swojej dobrej dyspozycji. W tej chwili dla mnie najlepsza jest Azarenka, ale ona niestety ma zawsze jakieś problemy, często kreczuje i z tego turnieju także szybko zrezygnowała. Radwańska gra bardzo dobry turniej, spacer z Hampton, świetny mecz ze Schiavone, z którą przecież nigdy nie lubiła grać, a ostatnie dwa mecze wygrała gładko, wszystko jej wychodziło jak chciało, mało błędów. Spotkania z Barrois nie widziałem, ale wynik potwierdza formę. Woźniacka wczoraj z Petkovic przegrywała już bodajże 1-4* w pierwszym secie, ale gra Niemki się potem totalnie posypała. Zresztą po Karolinie to nigdy nie wiadomo czy ma zamiar wygrać czy (w tym przypadku) przyjechała tylko po Porsche. Już półfinał, więc pewnie się postara bardziej. H2H 3:1, ale nigdy nie grały na clayu, więc nie ma to znaczenia. Myślę, że zmobilizowana Agnieszka zagra dobry mecz i pokaże numerowi 1, że jest mocna i mam nadzieję, że wygra, czego jej z całego serca życzę. Prawdę mówiąc kurs 5 mnie mocno zdziwił, myślałem, że będzie koło 3. Kibicujcie prawdziwej Polce.
Wynik:
⛔ 2-0 (7-5, 6-3) relacja z meczu
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wozniacka bez formy !? Z kosmosu tekst i to jaki beznadziejny. Dawno nie widziałem zeby ona byla w takiej formie jak teraz i zajechala jak ... faworytke gospodarzy...

christopher48 // Nie obrażamy zawodniczek. Wykropkowałem jedno słowo.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Zainspirowałeś mnie tym, co Aga lubi... na ostatnich 20 wygranych pojedynków raptem 3 razy wygrywała 2:1.
To już bardziej lubi wygrać 1.seta 6:0 lub 6:1, bo robiła to 4-krotnie, a kursy odpowiednio 17 i 7.5...
Po 1-wsze nie &quot;zainspirowaŁeŚ&quot; tylko &quot; zainspirowaŁAŚ&quot; jak już - bo nie jestem facetem.
Po 2-gie może sam napiszesz coś konstruktywnego ?, bo najłatwiej jest komentować wypowiedzi innych. Czekam na jakąś Twoją mądrą wypowiedź znawco tenisa.
Po 3-cie był to typ grany za lekko stawkę - dla zabawy, i miał duże szanse powodzenia, gdyby tylko Barrois nie roztrwoniła w obu setach przewagi przełamania.
Po 4-rte spójrz sobie na ostatnie moje typy tenisowe grane za normalną stawkę- większość weszła.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1. już się poprawiłem we wcześniejszym wpisie, sorry ;) mam nadzieję, że wybaczysz, ale nie śledzę zbyt dokładnie tego tematu, więc nie wiedziałem, że jesteś kobietą, choć jakbym przyjrzał się nickowi, to nie popełniłbym tego błędu Gosiu;)...
2.nie żaden znawco (ironia w 100% zbędna, nie neguję, nie wyśmiewam itd analiz innych, ani w tym, ani w żadnym innym temacie, ale skoro użyłaś sformułowania, że Aga coś &quot;lubi&quot;, to popatrzyłem w statystyki, bo tych akurat używam dużo ???? ), ja nie gram &quot;normalnie&quot; tego sportu, już o tym pisałem kilka tygodni wstecz, czy chociażby wczoraj (czyt.granie live, na przełamania itp itd)...
3.&quot;przewaga przełamania&quot; ? no proszę Cię ! to nie jest mecz chociażby Dodig-Raonic, tu coś takiego nie istnieje moim skromnym zdaniem...
4.jak już wspominałem nie inspiruje mnie ten temat zupełnie, nie oceniam Twoich typów (m.in.dlatego, że ich nie znam;)), po prostu odniosłem się do tego, że niby Radwańska stosunkowo często wygrywa 2:1...
po 5. jeszcze raz przepraszam za użycie nie tej końcówki w stosunku do Ciebie (bez żadnych głupich skojarzeń:grin ???? i żeby nie było zupełnie nie na temat :
Wozniacki - Radwańska ; wg mnie kolejny mecz, który da zarobić grając na przełamania Karoliny, bądź równowagi w gemach serwisowych głównie Agnieszki... ja tu widzę kolejne pewne zwycięstwo reprezentantki Danii.
Jeszcze przy okazji się odniosę do niby słabej formy Karoliny itp stwierdzeń wziętych z bliżej nieokreślonych miejsc... O czym Wy mówicie ?! Co z tego, że wczoraj było już 1:4 !? Niemka grała bardzo agresywnie na początku, winnersy w początkowej fazie 6:12, w dodatku weszło jej kilka piłek, które mogły powodować jedynie owacje publiczności... Karolina to nie jest Hingis chociażby, ażeby miała zachwycać techniką... poza tym to jest nasze ukochane WTA, tu przewaga przełamania nie istnieje ! już 1 osobnik wczoraj przeżywał jak to niby fatalnie gra Karola przy stanie 1:4, by potem wyczyścić swoje &quot;przemyślenia&quot;:grin:
AO - 1/2, FC - 3 łatwe zwycięstwa, Dubaj - zwycięstwo, Doha - finał , IW - zwycięstwo, Miami - no tu tylko 4.runda, Charleston - zwycięstwo i Stuttgart pewnie zwycięstwo...
Słabo ? Że niby nie ma siostrzyczek, że inne w słabej formie ? To żaden argument przy stwierdzeniach, że Wozniacki jest w słabej formie...
(wiem, wiem, trochę nie na temat samego turnieju, ale jednak o tenisie)
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
Ja osobiscie dziś polecam granie na Radwańską - powód?
Lepsze zawodniczki za sam udział dostają Porsche, za wygraną w finale również jest Porsche - jaki z tego wniosek i dlaczego liczę na wygraną Isi? Po co Wozniacki 2 samochody ???? ???? ????
A tak na serio. Z tymi samochodami to prawda ale nie to najważniejsze. Inne dore tenisistki odpadły dość wcześnie(choćby w Azarenka będąca w dobrej formie) ponieważ nie stracą tu punktów. Ten turniej rozgrywany jest przez ważniejszym dla tych zawodniczek turniejem i myślę, że Wozniacki pójdzie w ślady koleżanek i dziś odpadnie z tego turnieju. Dochodzi tez fakt, że Isia i Karolina są dobrymi przyjaciółkami - co zapewne ułatwi Dunce &#39;decyzję&#39; o odpadnięciu z turnieju.
Osobiście postawiłem na Radwańską 200zł.

Od razu proszę o nie naśmiewanie się z mojej analizy, tak to widzę, mam prawo. Każdego może śmieszyć fakt, że wierzę w oddanie meczu koleżance, ale podyskutujemy o tym po meczu. Pozdrawiam
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Safina miała najprawodopodobnie skurcz brzucha,który pojawia się nagle.Powoduje kłujący ból doprowadzający niejednokrotnie do utraty tchu. Przyczyna tych nagłych skurczów jest niejasna i zazwyczaj są one niegroźne i przemijające choć bardzo nieprzyjemne, ale pamiętać należy, ze mogą one również towarzyszyć wielu groźnym, a nawet niebezpiecznym póżniejszych objawów dlatego powinna sobie odpuścić ale najwyrazniej wie co robi,może często jej to się zdarza i próbuje z tym walczyć napewno dostała jakieś tabletki,które miały zadziałać po jakiś kilku minutach dlatego odpuściła 2 seta,próbując walczyć w 3 secie,takie przerwy &quot;deszczowe&quot; napewno pomagają Safinie,lecz poziom obu zawodniczek jest fatalny,trzeba przyznać że Safina jest strasznie otyłą zawodniczką lecz porusza się dobrze po korcie,ale ten mecz oczywiście powinna sobie już odpuscic skupić się na następnym turnieju,żeby spokojnie mogła dojść do pełnych sił
ed-panie się znów grają,Safina jednak dalej się męczy
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Safina miała najprawodopodobnie skurcz brzucha,który pojawia się nagle.Powoduje kłujący ból doprowadzający niejednokrotnie do utraty tchu. Przyczyna tych nagłych skurczów jest niejasna i zazwyczaj są one niegroźne i przemijające choć bardzo nieprzyjemne, ale pamiętać należy, ze mogą one również towarzyszyć wielu groźnym, a nawet niebezpiecznym póżniejszych objawów dlatego powinna sobie odpuścić ale najwyrazniej wie co robi,może często jej to się zdarza i próbuje z tym walczyć napewno dostała jakieś tabletki,które miały zadziałać po jakiś kilku minutach dlatego odpuściła 2 seta,próbując walczyć w 3 secie,takie przerwy &quot;deszczowe&quot; napewno pomagają Safinie,lecz poziom obu zawodniczek jest fatalny,trzeba przyznać że Safina jest strasznie otyłą zawodniczką lecz porusza się dobrze po korcie,ale ten mecz oczywiście powinna sobie już odpuscic skupić się na następnym turnieju,żeby spokojnie mogła dojść do pełnych sił

ed-panie się znów grają,Safina jednak dalej się męczy
To jest jakiś żart? Ty chyba nie wiesz co to jest otyła zawodniczka. Dziewczyna, która ma 185 cm wzrostu i waży 70 kg ma według Ciebie nadwagę? Come on...
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
To jest jakiś żart? Ty chyba nie wiesz co to jest otyła zawodniczka. Dziewczyna, która ma 185 cm wzrostu i waży 70 kg ma według Ciebie nadwagę? Come on...
jak kilka ładnych lat temu,te dane nie są aktualizowane widziałeś jak ona wygląda?
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Przeczytaj definicję słowa &quot;otyły&quot;. Owszem, Dinara nie ma pięknej kobiecej talii, ale nie przesadzajmy. Do bycia otyłą jeszcze &quot;trochę&quot; jej brakuje. Musisz mieć bardzo duże złej woli, żeby posuwać się do takich stwierdzeń. Chyba, że oceniasz przez pryzmat Danieli Hantuchovej. ;)
Sorry za OT.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wozniacki - Radwańska ; wg mnie kolejny mecz, który da zarobić grając na przełamania Karoliny, bądź równowagi w gemach serwisowych głównie Agnieszki... ja tu widzę kolejne pewne zwycięstwo reprezentantki Danii.
Jeszcze przy okazji się odniosę do niby słabej formy Karoliny itp stwierdzeń wziętych z bliżej nieokreślonych miejsc... O czym Wy mówicie ?! Co z tego, że wczoraj było już 1:4 !? Niemka grała bardzo agresywnie na początku, winnersy w początkowej fazie 6:12, w dodatku weszło jej kilka piłek, które mogły powodować jedynie owacje publiczności... Karolina to nie jest Hingis chociażby, ażeby miała zachwycać techniką... poza tym to jest nasze ukochane WTA, tu przewaga przełamania nie istnieje ! już 1 osobnik wczoraj przeżywał jak to niby fatalnie gra Karola przy stanie 1:4, by potem wyczyścić swoje &quot;przemyślenia&quot;:grin:
AO - 1/2, FC - 3 łatwe zwycięstwa, Dubaj - zwycięstwo, Doha - finał , IW - zwycięstwo, Miami - no tu tylko 4.runda, Charleston - zwycięstwo i Stuttgart pewnie zwycięstwo...
Słabo ? Że niby nie ma siostrzyczek, że inne w słabej formie ? To żaden argument przy stwierdzeniach, że Wozniacki jest w słabej formie..
Nie napisałem, że Wozniacka ma słabą formę, ale że nie najwyższą, a to spora różnica. Gra dobrze, poprawnie jak na siebie i świetnie z perspektywy obecnego poziomu kobiecego tenisa, ale to nie jest życiowa forma i dyspozycja na miarę niszczenia każdego, kto się nawinie, tak jak to potrafią robić wspomniane przeze mnie Williams czy Clijsters. Wymieniasz jej tegoroczne osiągnięcia, ok, wygląda to dobrze, ale rywalki, które pokonywała nie były jej godne przeważnie, a i tak potrafiła się męczyć z takimi tenisistkami jak Wickmayer (okrutnie daleka od formy z 2009 i części 2010), Zahlavova Strycova (dziwny mecz i wygrana 7-6 7-6 ze słabą Czeszką), Kleybanova, do tego dodam przegrane ze Zvonarevą i Petkovic. Owszem, w kilku meczach pokazała, że jest w tej chwili najlepsza (piszę to z bólem i sporą dozą nieprzekonania), bo wygrywała gładko kilka razy, ale to nie jest to.
Czy warto grać na przełamania to nie wiem, podobno w meczu z Barrois, Radwańska nadzwyczaj dobrze serwowała (we wcześniejszych meczach, które oglądałem, też nie można było jej nic zarzucić) i może się to utrzymać. Do tego dochodzi zmęcznie Wozniacki, jej ostatnie zapuszczenie się (przybyło parę kg) i mamy więcej argumentów po stronie Agi. Podejrzewam jednak, że ojciec Karolinie nie odpuści, więc powinien być to zacięty mecz. Jeśli wygra go Dunka, to na pewno nie będzie to wynik w stylu 6-2 6-2, bo nie stać ją na to w tym momencie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Halep-Flipkens 1 1,45

Obie w Fes bez straty seta,ale to Rumunka miała nieco trudniejsze przeciwniczki.Ogranie Yakimovej,Kudryatsevej oraz Arn robi na mnie większe wrażenie niż wygrane z Soler,Daniilidou oraz Lalami.Wczorajszy pojedynek Belgijki z Lalami to był wogle kompletna pomyłka.Niewiem jaki cudem Marokanka ograła Rezai czy Doi bo wczoraj grała fatalnie i 60 61 dla Flipkens odzwierciedla przebieg meczu.Bardziej wyglądało to jak trening aniżeli mecz rangi wta.Halep wczoraj gładko ograła Arn i wg mnie to ona wygra cały turniej.Gra najlepiej z całej czwórki i mocno się zdziwie jak przegra z którąś z nich.

Woźniacka-Radwańska(+5,5) 2 1,83

Radwańska gra tutaj nieźle,ograna 60 61 Hampton,Schiavone 61 63 oraz Barrois 75 63 dobrze świadczą o formie Agnieszki.Choć trzeba powiedzieć,że troche kłopotów z Niemką Barrois Isia miała,ale dała rade.Woźniacka jak zwykle solidnie gładko ograna Kucova oraz Petkovic,ale sądzę,że dopiero dzisiaj czeka ją poważny test.Kucova to niższa półka a Petkovic nie wytrzymała psychicznie i poległa.Radwańska wyraźnie złapała wiatr w żagle i wątpie aby tutaj było 6-3 6-3 dla Dunki.Kurs zachęca a szanse uważam,że duże bo Radwańska zaczęła grać agresywnie i są tego efekty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Safina się wycofała?
Nigdzie nie widze żadnej informacji, bukmacherzy już jakiś czas temu zdjęli z oferty, miała grać przed Flipkens - Halep a teraz właśnie one grają
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Agnieszka R. wyjedzie ze Stuttgartu raczej na rowerku niż Porche.
Albowiem nieprawdą jest że dach na zgrupowaniu przeciekał, zwłaszcza że prawie nie padało.
Czasy wspólnych wakacji na Mauritiusie to już historia, od czasu przepychanek wokół turnieju warszawskiego, skandalu w konsulacie i co najgorsze, awansu na pozycję nr 1 Karoliny, przyjaźni już nie ma, jest WOJNA.
Agnieszka R. gra swoje i jest w dobrej dyspozycji psychofizycznej, ale to za mało na mega zmotywowaną Karolcię.
1. Woźniacka potrzebuje jak kania dżdżu triumfu w turnieju GS i na cegle jej szanse są tu największe. Mogła wygrać RG prawie trzydziestoletnia Franka, siedemnastoletni Chang, przechodzony Ferdek, to i mocna fizycznie jaj tur Karolcia zmoże. Jej szczyt formy w tym sezonie nacelowany jest na Paryż, ja daję jej tam nawet 70% na win.
2. Stuttgart to bardzo ważny turniej dla Niemców, ale jeszcze ważniejszy dla Turkish Airlines. Kilka milinów potencjalnych pasażerów tych linii mieszka w Niemczech. A w serwowanych reklamach Karolcia jest; gem, set i mecz Wozniaki.
3. Osobiste porachunki, nieszczere uśmiechy i przytulanki są tylko na użytek mediów. Walkę klanów widać na forach tenisowych.
Ja stawiam na Karolcię z przytupem.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
2. Stuttgart to bardzo ważny turniej dla Niemców, ale jeszcze ważniejszy dla Turkish Airlines. Kilka milinów potencjalnych pasażerów tych linii mieszka w Niemczech. A w serwowanych reklamach Karolcia jest; gem, set i mecz Wozniaki.
I myślisz, ze na takim poziomie, w tak ważnym turnieju ma to jakieś znaczenie? To nie pokazówka z początku sezonu, tu takie sprawy mają już niewielkie znaczenie.

BTW: Bardzo piękny deser przed wieczornym spotkaniem Agnieszki sprawiły nam Goerges ze Stosur. Na mnie Niemka sprawiła wielkie wrażenie - był to pierwszy mecz jaki widziałem w jej wykonaniu i jestem pozytywnie zaskoczony. Na pewno się jej przyjrzę.

Wracając do meczu Agi, no niestety - moim zdaniem przesądzi tu bardzo slaba głowa Radwańskiej w ważnych meczach. &quot;Królowa ćwiercfinałów&quot; moim zdaniem tym razem zakonczy swoją przygodę w półfinale, już nawet nie patrząć na to jak gra aktualnie Karolina.
Sam meczu nie ruszam, wolę usiąść w spokuju przed telewizorem i kibicować Isi.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
źródło - eurosport
Agnieszka Radwańska zmierzy się w sobotę z Karoliną Woźniacką w półfinale turnieju halowego w Stuttgarcie. Za polską tenisistką może przemawiać w tej konfrontacji dodatkowy atut. Piotr Woźniacki zdradził, że jego córka w dniu meczu przeprowadziła ciężki trening. - Normalnie tego nie robimy, ale jutro tak zrobimy (w dniu meczu). Chodzi o budowanie formy - powiedział Piotr Woźniacki, ojciec i trener Karoliny, dla której turniej w Stuttgarcie jest tylko przygrywką przed głównym celem w tej części sezonu, czyli zwycięstwem w wielkoszlemowym turnieju na kortach Rolanda Garrosa.
Karolina Woźniacka potwierdziła na swoim Twitterze, że w sobotę z samego rana dużo biegała, miała trening siłowy oraz gierkę tenisową. Duży dodatkowy wysiłek w dniu meczu nie musi jej specjalnie pomóc przed wieczornym półfinałem z Agnieszką Radwańską.
- Ona może być w jeszcze lepszej formie. Myślę, że w dwa do trzech tygodni wejdziemy na inny poziom. Być może już w Madrycie - dodał Woźniacki. Hiszpański turniej ma być dla jego córki próbą generalną przed Paryżem.
Beka jak się tłumaczy. To oczywiste, że to nie będzie spotkanie dwóch przyjaciółek, żadnego ustępstwa czy coś - to będzie walka. Stary Wozniacki zdaje sobie sprawę, że córeczka może dzisiaj wtopić. I oby tak było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom