>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - STUTTGART, 20.04-26.04.2015

Status
Zamknięty.
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Errani Sara - Diyas Zarina, 2 (+1,5)@1,96⛔⛔⛔



Krótko. Errani trudno ograć na cegle. Jest regularna niemiłosiernie, biega, jest wszędzie. Nie ma za to serwisu i jak ktoś ma coś do powiedzenia na returnie, to Włoszka przeżywa trudne chwile. Polka przegrała, ale grała przeciętnie. Kilka piłek i byłyby trzy sety, a wtedy różnie może być.

Uważam, że set Kazaszki to minimum. Nie chcę pisać, że może wygrać cały mecz, bo... może.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 18.30
Spotkanie: Sharapova - Kerber
Typ: Kerber
Kurs: 3.22
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Moim zdaniem jutro należy zagrać na Kerber ja osobiście gram dzisiaj bo jutro może być różnie z kursami. Maria początek sezonu wyśmienity final w Melbourne i porażka z Sereną. Stuttgart wiadomo jej turniej trzy triumfy z rzędu jednak są przesłanki aby jutro zagrać na Andżelikę. Kerber złapała wreszcie formę wygrany turniej w Charleston świadczy o tym. W zeszłym tygodniu obia zawodniczki mogły zagrać ale Szarapova nie zagrala w pucharze Federacji natomiast Niemka rozbiła Pawluczenkową 6-1 6-0. W bezpośrednich meczach 4-2 dla Rosjanki. Jednak kolejny raz Rosjanka ma problemy zdrowotne nie grała od miesiąca gdy przegrała sensacyjnie z Gawriłową w Miami. Moim zdaniem na obecną chwilę faworytką jest i wygra jutro Kerber.
Sharapova M. - Kerber A. 1 @ 1,40 Unibet ⛔ 6-2 5-7 1-6 Zamiast 2-0, skończyło się 1-2. Spory zastój pod koniec 2 seta...
Sharapova M. - Kerber A. 1 (-3,5 gema) @ 1,72 Bet365 ⛔
Czasami zastanawiam się czy Ty w ogóle te mecze oglądasz, czy po prostu patrzysz w statystyki i kursy na doga, tak aby był w okolicach ~2,50-3,0. Żadnego sensownego argumentu nie przytoczyłeś. Maria miała problemy, ale sama pisała kilka dni temu, że jest przygotowana do sezonu, a jej absencja w Fed Cupie była spowodowana chęcią lepszego przygotowania się do turniejów na cegle, gdzie ma bardzo dużo punktów do obrony. Po co jej jakiś śmieszny turniej, gdzie rok temu wygrała w Stuttgarcie, Rzymie i jeszcze French Open. Kerber może i złapała formę, ale turniej w Charleston był na szybkiej nawierzchni, gdzie Keys zwyczajnie sama się wystrzelała, a Petkovic jechała już na oparach. Niemka przy własnym podaniu nie ma takich argumentów jak Sharapova i potrafi dość łatwy się złamać. Presja gry u siebie na pewno nie będzie jej sprzyjać, bo jest to zawodniczka słaba psychicznie, strojąca fochy, obrażająca się na cały świat. Masha może i miała przerwę, ale tak jak pisałem wyżej, jestem prawie pewien, że bardziej chciała się przygotować do sezonu na cegle, niż faktycznie miała jakieś spore problemy ze zdrowiem. Siła uderzeń Rosjanki będzie ogromna. Serwis gdy będzie siedział powinien siać zniszczenie, a Kerber będzie tylko latać i się bronić. Nie widzę tu jakiś przesłanek, aby Andżela miała tu wygrać, a nawet jakoś specjalnie powalczyć. A na pewno nie pisać jakiś herezji, że na dzień dzisiejszy faworytką jest Niemka.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Sharapova M. - Kerber A. 1 @ 1,40 Unibet
Sharapova M. - Kerber A. 1 (-3,5 gema) @ 1,72 Bet365
Czasami zastanawiam się czy Ty w ogóle te mecze oglądasz, czy po prostu patrzysz w statystyki i kursy na doga, tak aby był w okolicach ~2,50-3,0. Żadnego sensownego argumentu nie przytoczyłeś. Maria miała problemy, ale sama pisała kilka dni temu, że jest przygotowana do sezonu, a jej absencja w Fed Cupie była spowodowana chęcią lepszego przygotowania się do turniejów na cegle, gdzie ma bardzo dużo punktów do obrony. Po co jej jakiś śmieszny turniej, gdzie rok temu wygrała w Stuttgarcie, Rzymie i jeszcze French Open. Kerber może i złapała formę, ale turniej w Charleston był na szybkiej nawierzchni, gdzie Keys zwyczajnie sama się wystrzelała, a Petkovic jechała już na oparach. Niemka przy własnym podaniu nie ma takich argumentów jak Sharapova i potrafi dość łatwy się złamać. Presja gry u siebie na pewno nie będzie jej sprzyjać, bo jest to zawodniczka słaba psychicznie, strojąca fochy, obrażająca się na cały świat. Masha może i miała przerwę, ale tak jak pisałem wyżej, jestem prawie pewien, że bardziej chciała się przygotować do sezonu na cegle, niż faktycznie miała jakieś spore problemy ze zdrowiem. Siła uderzeń Rosjanki będzie ogromna. Serwis gdy będzie siedział powinien siać zniszczenie, a Kerber będzie tylko latać i się bronić. Nie widzę tu jakiś przesłanek, aby Andżela miała tu wygrać, a nawet jakoś specjalnie powalczyć. A na pewno nie pisać jakiś herezji, że na dzień dzisiejszy faworytką jest Niemka.
Widzę że post z 19.30 już usunięty. Cóż moderator ma zawsze rację nawet jak się myli. Angela nie powalczyła tylko latała i się broniła , serwis siał zniszczenie a jednak Kerber wygrała 2-6 7-5 6-1.
Teraz poważnie Masza grała dobrze do połowy drugiego seta później zaczęły się kłopoty kondycyjne i pojawiło się wiele błędów. Kerber bardzo dobry mecz mimo świetnej gry Rosjanki później kondycyjnie pokazała wyższość. Zasłużone zwycięstwo chociaż Sharapowa za 2-3 tygodnie może być nie do pokonania, ale liczy się forma na dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Kerber-Makarova 1 @1.48
Kerbar byla wczoraj po prostu wspaniala na korcie. To byl taki rewanz za mecz ze Stuttagrtu sprzed dwoch lat, gdzie tez po swietnym 3-setowym meczu wygrala wtedy minimalnie Sharapova. Niemka ma forme od Charlston. Szkoda bylby zmarnowac wczorajszy wysilek. Tyle biegania i determinacji, juz nie wspominajac o genialnych zaganianch momentami, ktore pokazal wczorja Niemka az zachecaja do typowania w jej strone. Makarova wiadomo bardzo niewygodna rywalka, duzo atakuje, teoretycznie cegla w Stuttgarcie powinna Rosjance odpowiadac, ale z drugiej strony Makarova nie ma tutaj przetarcia dobrego poniewaz rywalke miala jednak slaba, a tez jakos Rosjanka nigdy tu do Stuttagrtu nie przyjezdzala. Stawiam na Kerber.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Magda Linette - Alberta Brianti - 1 (1,41)⛔
Sara Errani - Agnieszka Radwańska - 1 (2,10) ✅
Sara Errani - Zarina Diyas - 1 (1,30) ✅
Sara Errani - Simona Halep - 2 (1,20) ✅



Stuttgart
Sara Errani - Simona Halep
Simona Halep (1,20) ✅Bet365​

Tym razem zmiana frontu i idziemy w stronę Simony Halep, która była dla mnie zagadka w pierwszej rundzie. Z tego też powodu odpuściłem typ na jej zwycięstwo, ponieważ Muguruza to prawdziwa armata i młoda Sharapova. Zastanawiałem się na początku co robi Rumunka w turnieju za 250 tysięcy w dodatku mając ciężką rywalkę na starcie. Pomyślałem sobie, że Rumunka podejdzie do spotkania treningowo-wejściowo w nową nawierzchnie w nowej części sezonu. Nic z tych rzeczy Rumunka odpaliła armaty i mieliśmy prawdziwą wojnę na korcie. Muguruza też chciała wygrać jednak podobnie jak Sharapovej zabrakło jej koncentracji i siły spokoju, ponieważ na umiejętności i przygotowanie fizyczne nie mogła narzekać. Halep idzie tutaj do finału pewnym krokiem. Zagrała na pełnych akumulatorach. Po przegranym secie przycisnęła jeszcze bardziej i nie odpuściła meczu. Z całym szacunkiem dla Errani ale Włoszka nie będzie miała okazji się tutaj wykazać. Rumunka zabije jej delikatny serwis. Jak na złość Errani, Simona porusza się po korcie dobrze, do tego wykorzystuje dobrze charakter mączki i umie się po niej ślizgać. Errani może jedynie przebijać piłki i liczyć, że Halep będzie miała zły dzień. Rumunka jest zbyt ambitna i ma szerokie zapędy na fotel liderki do tego rewelacyjną serie zwycięstw tak więc nie spodziewam się odpuszczenia spotkania przez nią zwłaszcza po pokonaniu rewelacyjnej Muguruzy. Clay tutaj jest nieco szybszy niż przeciętny clay tak więc siła uderzeń Halep będzie grała na jej korzyść. Mecz się powienien zamknąć 2:0. Kto chce może spróbować. Jednak ja proponuje bezpieczniejsze rozwiązanie, ponieważ Halep miewa czasami setowe przestoje. Koniec końców mecz Rumunka dzisiaj wygra.
 
deportivo1 48

deportivo1

Użytkownik
Sara Errani (+1,5) - Simona Halep 1 2,08
Simona lubi gubić sety z rywalkami dużo gorszymi od Włoszki. Ostatnio zdarza jej się to notorycznie. Sara jak to Sara, wiadomo niski wzrost bardzo jej przeszkadza podczas własnego podania i na tej nawierzchni wolałaby chyba aby to rywalki serwowały przez cały mecz ;) Nie zgodzę się z typem Scotrateza, że warto po takim kursie grać na Halep. Przepraszam, ale oglądałem jej mecz w 1 rundzie i gdyby Muguruza w 3 secie zachowała chłodną głowę to wygrałaby ten mecz. Na pewno bym nie postawił w tym meczu na Włoszkę, ale po kursie 1,2 grać na Rumunkę przeciwko zawodniczce, która uwielbia tę nawierzchnię to niezbyt rozsądne. ;)
Pozdrawiam zaraz się przekonamy ????
Mecz:
Widać, że Halep też pasuje jak przeciwniczka serwuje ???? Kabaret stan 5:4 i tylko raz utrzymany własny serwis ????
Śmieszny mecz jak dla mnie. Errani przy podaniu przeciwniczki grała bardzo ładnie, roznosiła ją po całym korcie. Przychodziło podanie Włoszki, które czasami Halep spokojnie, pozwalając Włoszce przyjąć dobrą pozycję to ta waliła po autach i w siatkę. I dokładnie na odwrót to samo było.
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Kerber-Brengle 1 @1.25
No coz, wole pograc z marszu, poniewaz jutro takiego kursu juz moze nie byc. Kerber gra swietnie. Madison Brengle sprawila dzis niespodzianke, ale jakos trudno mi sobie wyobrazic, zeby Niemka nie zagrała w finale w niedziele. Nie wiem o czym ja sie tu mam rozpisywac. Kerber po prostu lata na korcie, imponuje pewnoscia siebie, widac ze jej bardzo zalezy, a &quot;sciany&quot; tez pomagaja. Dobry kurs na kombinacje.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mattek-Sands/Safarova 2-1(10-0 w super tb ???? )
Garcia/Srebotnik 2-0
1.75 MarathonBet
✅✅✅ IZZI
Moim zdaniem wybrałem ciekawy dubelek na pólfinały w Stuttgarcie. Oba spotkania o podobnej charakterystyce. Mocniejsza para z touru WTA kontra świeższe pary. Mówię świeższe, a przecież i zestawienie Lucie z Bethanie i Coroline z Kateriną to nie są jakieś długoletnie pary. Jednak oba duety pokazały już się z dobrej strony w światku WTA. Czeszka z Amerykanką wygrały AO. Spory sukces i o czymś świadczy. Nie można tego traktować jako przypadku. Obie sa dobrymi deblistkami, do tego klasyczne zestawienie prawej i lewej ręki. Dziewczyny czują się ze sobą dobrze na korcie. Złapały wspólny język i w tej parze można już mówić o dobrym rozumieniu się. Podobnie w drugiej parze. Caroline wkracza do deblowego touru, stawi coraz bardziej odważne kroki. Z pomocą Srebotnik idzie jej jeszcze lepiej. Wprawdzie nie mają jeszcze na swoim koncie jakiegoś tytułu, jednak potrafiły już notować dobre turnieje, gdzie dochodziły do późniejszych faz. Popatrzmy teraz na ich przeciwniczki. Najpierw Martic/Vogt. Nowiutka para, ich pierwszy turniej. Obie wcześniej ciułaly się po ITFach, bądź jakichś niższych rangą turniejach WTA. Praktycznie bez żadnych większych sukcesów, takie nothing special. Tutaj już zrobiły swoje, ugrały 2 mecze, pokonały m.in. Lisicki i Goerges. Teraz jednak poprzeczkę mają zawieszoną jeszcze wyżej. Moim zdaniem za wysoko. Drugi debelek, który stanie naprzeciw Caroline i Kateriny to Ala Rosolska i Parra-Santonja. Trzeba przyznać, ze zawdzięczają one udzial w półfinale tego turnieju swoim poprzednim rywalkom. Mam tu na myśli Jansową i Klepac. Dzisiaj zrobiły ze swoich przeciwniczek bohaterki. Andreja w ogóle nie wytrzymywała wymian. Albo wywalała po autach, albo tłukła po siatce, albo co najgorsze wystawiała proste piłki na siatkę przeciwniczkom. Nasza Klaudia niestety nie była lepsza. To co robiła przy siatce wołało o pomstę do nieba. Nieumiejętne smeczowanie, czy też poruszanie się przy siatce przy wymianach wyglądało tragicznie. Potrafiła wyrzucać nawet najprostsze wystawki. Tym razem Ala z Arantxą dostają znacznie lepsze rywalki. Tutaj nie będzie już tylu darmowych punktów. Siatka także będzie lepiej zamykana i co najważniejsze przez obie tenisistki z pary faworytek. Na tym poziomie, na jakim są obie pary, na które stawiam, nie może już być mowy o jakiejś wielkiej dysproporcji pomiędzy zawodniczkami z duetu. Dlatego też myślę, że granie na parę czesko-amerykańską oraz francusko-słoweńską to dobra opcja na półfinały w Stuttgarcie.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Wozniacki – Halep, 2@1,4 ⛔⛔⛔

Dwa dzisiejsze półfinały w Stuttgarcie. Pierwsza myśl – w finale zagrają faworytki Halep i Kerber. I tak prawdopodobnie się stanie, ale...

Halep uskrzydlona awansem na nr 2 WTA powinna tradycyjnie ograć Woźniacką, która na cegle nigdy wielkich sukcesów nie odnosiła. Trzeba jednak odnotować zwyżkę formy Karoliny, świetnie wygląda, coraz chudsza jest itd.

Clay to jednak królestwo Rumunki, która wyrasta w moich oczach na faworytkę w Paryżu (za jej wygrana na French Open płacą 5,5, polecam!!!!). Karolina wiadomo, świetna w obronie, ale nie za bardzo ma czym skończyć. Poza tym piłki uderza mocniej niż np. Errani i łatwiej się Simonie kontruje. Generalnie przyjemna dla niej przeciwniczka.

Kerber – Brengle, 2(+1,5 seta)@
⛔⛔⛔

Drugi półfinał zapowiada się spacerkiem dla miejscowej polskiej Niemki, ale spacerkiem być nie musi. Amerykanka gra tu tenis życia. Wytrzymuje presję, wytrzymuje mocne wymiany. Gra na olbrzymim luzie. Ma niesamowitą łatwość gry. Luźna ręka, serwy niby nic wielkiego, ale cieżko je przeciwniczkom odebrać.

Biorąc pod uwagę, że to WTA i że cała Porsche Arena będzie oczekiwała wygranej Kerber i jej meczu w niedzielnym finale, tu można przyczaić się w oczekiwaniu na niespodziankę. Za coś takiego będzie można uznać nawet wygranie seta przez Brengle.

Łatwo Amerykance nie będzie. Kerber jest niezwykle zmotywowana. Biega do wszystkiego, zagrywa tam, gdzie chce. Nie da tyle łatwych punktów, co np. Kvitova.

Uważam jednak, że Kerber musi mieć moment słabszej gry. Na razie preentuje się jak cyborg, a dobrze wiemy, że to zawodniczka niestabilna, humorzasta. Jak idzie to idzie, a jak iść przestanie, to może spanikować. W jej przypadku to bardzo możliwe, a o Amerykankę się nie boję. Mentalnie Amerykanie są niezwykle wytrenowani. Nawet piłkarze USA gdy graja z Brazylią to wierzą, że mogą wygrać.

Brengle swoje już zrobiła, fizycznie wygląda na mocną – szukam seta dla niej.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Magda Linette - Alberta Brianti - 1 (1,41)⛔
Sara Errani - Agnieszka Radwańska - 1 (2,10) ✅
Sara Errani - Zarina Diyas - 1 (1,30) ✅
Sara Errani - Simona Halep - 2 (1,20) ✅
Caroline Wozniacki - Simona Halep - 1 (3.00) ✅

Stuttgart
Caroline Wozniacki - Simona Halep
Caroline Wozniacki (3.00)✅ Bet365​
Jeszcze wczoraj bym zaproponował kurs na Halep ale po tym co widziałem na kortach w meczu Halep i zwłaszcza w meczu Wozniacki jestem zmuszony wręcz zaproponować kurs na Dunke. Mówie już z góry, że szansa jest tutaj spora ale nie należy mocno podchodzić do tego z typu z hurraoptymizmem. Kurs jednak jest nieadekwatny. Dałbym maksimum 2,20 na Dunkę. Wozniacki zadziwia mnie ostatnio. Jej forma idzie cały czas do góry. Współpraca z ojcem sie układa. Niuina w końcu wygrywa turnieje, a wczoraj w meczu z Carla Suarez Navarro zagrała niesamowicie konsekwentnie. Serwis przede wszystkim Dunki pracuje lepiej o 180% niz w ubiegłym sezonie. Gra mądrze i jest regularna. Co do Simony to odczuwam u niej wyraźne przemęczenie już zbyt dużą ilością występów. Nie można grać bez przerwy na wysokim poziomie. Na Muguruze jeszcze starczyło jej sił, natomiast w meczu z Errani Rumunka totalnie podkpiła sprawę. Oglądaliśmy mecz łamań. Rumunka nie potrafiła zupełnie utrzymać swojego serwisu. Włoszka ktora nie słynie ze szczególnego returnu nie miala problemów aby zdobywać punkty z podania Rumunki. Być może Rumunka miała tylko zły dzień, ale na moje skromne oko, mecz z Muguruza kosztował ja dużo sił i tutaj akumulatory zaczynają się rozładowywać, do tego dochodzi Wozniacki głodna sukcesu która tutaj gra równie błyskotliwie jak A. Kerber. Ostatnio dziewczyny grały w tym roku w Dubaiu na hardzie i Halep potrzebowała 3 setów na wygranie spotkania. Tutaj spodziewam się po cichu rewanżu ze strony Dunki zwłaszcza że Halep jest nierówna a Dunka gra tutaj całe mecze na równym wysokim poziomie co potwierdziła z Lucie Safarova. Caro trzymała dzielnie swój serwis. Według mnie Halep będzie musiała sie tutaj wdrapać na wyżyny aby wygrać ten mecz. Pytanie czy jest w stanie. Według mnie nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Magda Linette - Alberta Brianti - 1 (1,41)⛔
Sara Errani - Agnieszka Radwańska - 1 (2,10) ✅
Sara Errani - Zarina Diyas - 1 (1,30) ✅
Sara Errani - Simona Halep - 2 (1,20) ✅
Caroline Wozniacki - Simona Halep - 1 (3.00) ✅
Angelique Kerber - Madison Brangle - 1 (1,22) ✅



Stuttgart
Angelique Kerber - Madison Brangle
Angelique Kerber (1,22)✅ Bet365​

Kerber nigdy nie była ekspertem w grze na clayu. Turniej w Stuttgarcie jednak odmienił statystykę niekorzystnych wyników Niemki na tym rodzaju nawierzchni. Ale nie o statystykach mowa. Kerber po zwycięstwie nad Sharapova jest wyraźnie uniesiona. Makaorva nie miała czego szukać w spotkaniu z Niemką. Początkowo obawiałem się że Angelique zagrała tylko jeden mecz koncertowo w tym meczu z Sharapova i zaraz wróci do swojej nierównej gry. Nic z tych rzeczy. Niemka złapała formę już w poprzednim turnieju i trzyma poziom. Powiedziałbym nawet że jej forma wciąż zwyżkuje. Trzeba to wykorzystać. Kurs nie powala, ale i rywalka nie jest wielkim fachowcem gry na clayu. Co można powiedziec o Madison? Napewno groźne jest jej podanie. Drugi serwis u Amerykanki jest szczególnie skuteczny. Na pewno nie będzie to lanie do jednej bramki, dlatego znowu wolę uniknąć podawania typu na 2:0 ponieważ Niemka może się rozluźnić wiedząc, że na przeciwko niej nie stoi już weteranka typu Sharapova czy Makarova. Widzę w finale Kerber, ponieważ jest lepsza. Gra rewelacyjnie kątami, dużo biega i przede wszystkim nie panikuje co kiedyś było jej piętą achillesową w wielu spotkaniach. Madison ograła Kvitova i Brianti ponieważ obie dziewczyny grają przeciętnie w polu. Nie wiem w ogóle po co Kvitova pchała się do tego turnieju. To nie jest dla niej nawierzchnia. Ona potrzebuje turniejów gdzie są dwa trzy uderzenia i koniec. Tak samo Lisicki. Dlatego wypadła z hukiem. Tutaj trzeba się nabiegać. Dlatego turniej pasuje do Kerber. Niemka ma dobry return i dobrze się porusza po korcie, ale bez szaleństwa. Brangle na samym serwisie tego meczu nie wygra. Amerykankę czeka w końcu rywalka która w polu będzie aktywnie walczyła o punkty i przebijała więcej jak kilka uderzeń na drugą stronę. Garcia też była już rywalką z którą trzeba było się nabiegać i wynik sam mówi za siebie. Amerykanka potrzebowała trzech setów. Teraz jej nawet 5 setów nie wystarczy. Kerber melduje się w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gooster 343

gooster

Użytkownik
Kerber vs Wozniacki 1 @ 2.2 Bet365 ✅✅✅ Genialny mecz Kerber to jak ona walczyła o każdą piłke budziło podziw. I jeszcze przy okazji na live pograne po kursie 3.5.
Musze powiedzieć, że Kerber bardzo mi imponuje. Początek sezonu fatalny. Histerie na korcie co mecz to płacz. Nie ważne czy prowadziła czy nie potrafiła się po prostu rozkleić z niewiadomej przyczyny. Cieszę się, że złe demony już za nią. Tutaj gra fantastyczny tenis. Gromi swoje przeciwniczki. Jutro wyjdzie maksymalnie zmotywowana i będzie chciała ukąsić Karoline, która też wraca do formy no, ale jak dla mnie to ona nie gra jeszcze tego swojego tenisa. Oglądałem dziś kawałek meczu z Halep no i niestety ale Rumunka nie grała nawet na 50% swoich możliwości. Ona musi odpocząć. Wozniacki ma problemy w wymianach im dłuższa tym gorzej dla niej. Udało mi się to zanotować w czasie dzisiejszego meczu, a Kerber jest bardzo cierpliwa i bardzo waleczna. Pojedynkiem z Maszą udowodniła to. Psycholog zapewne dostanie premie bo przemienił wrak tenisistki w istną maszynę, która w tym sezonie ma szansę namieszać o ile będzie się spisywać tak jak teraz. W wywiadach mówiła, że chce wygrać ten turniej. Umiejętności są, forma trafiona, nawierzchnia odpowiada. Czego więcej chcieć? Szkoda, że kurs taki mały bo liczyłem na jakieś 3, no ale widać, że bukmacherzy doceniają Niemke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Magda Linette - Alberta Brianti - 1 (1,41)⛔
Sara Errani - Agnieszka Radwańska - 1 (2,10) ✅
Sara Errani - Zarina Diyas - 1 (1,30) ✅
Sara Errani - Simona Halep - 2 (1,20) ✅
Caroline Wozniacki - Simona Halep - 1 (3.00) ✅
Angelique Kerber - Madison Brangle - 1 (1,22) ✅



Stuttgart - FINAL
Angelique Kerber - Caroline Wozniacki
Caroline Wozniacki (1,72)⛔ Bet365​

Najpierw muszę napisać że kolega wyżej napisał totalne durnoty uznając że Halep zagrała przeciętnie. Halep zagrała rewelacyjnie. Jeżeli ktoś zagrał przecietnie dzisiaj to Kerber.

Na początek kilka refleksji na temat tego spotkania. Podobno finałów się nie gra - finały się ogląda. Ta zasada często dotyczy graczy bukmacherskich. W sporcie panuje zasada nieco inna. W finale się nie gra, w finale się zwycięża. I tutaj się nasuwa proste pytanie. Jak sobie poradzi z tym fantem Angelique Kerber. Dlaczego właśnie ona? A no dlatego, że gra u siebie i presja jest teraz jeszcze większa niż w dzisiejszym półfinale podczas którego zagrała bardzo przeciętnie, a na jej twarzy widniała niepewność, a po zdobytych punktach mocno zaciśnięta pięć i okrzyk zadowolenia, chociaż nie tak pewny tak to miało w meczu z Sharapova. Psychologiem nie jestem, ale oglądałem dziesiątki spotkań Niemki i jestem pewien, że jutro jak wyjdzie na kort pierwsze gemy w jej wykonaniu będą zwyczajnie nerwowe. Nie żeby zadecydowało to o całości spotkania, ponieważ Wozniacki nie jest do nie przełamania zwłaszcza na tej nawierzchni. Kort w Stuttgarcie sprzyja przełamaniom ostatnio. Wracając do spotkania obie zawodniczki zagrały kapitalne jedno spotkanie wyrzucając jedną z gwiazd i faworytek tego turnieju. Kerber zrobiła to wczoraj w meczu z Marią Sharapova, Wozniacka zrobiła to dzisiaj w spotkaniu z Simona Halep. Optycznie Wozniacki dokonała większej rzeczy. O ile Sharapova ma ostatnio turbulencje z formą o tyle Simona Halep gra wyśmienicie. Nie oszukujmy się ale Sharapova zawaliła drugi set na własne życzenie, a w trzecim zwyczajnie nie wytrzymała psychicznie. Nie będę ujmował gry Kerber ponieważ zagrała widowiskowo. Jednak wyobrażam sobie co musiała czuć w środku. Tamten mecz to była bomba zegarowa w trzecim secie. Kto wytrzyma psychicznie kto pęknie. Sytuacja dzisiaj z Simona Halep wyglądała nieco inaczej. Wozniacki i Halep do ostatniej piłki toczyły prawdziwą batalie. Mecz na podobnym styku jak mecz Kerber z Sharapova. Z tym że Halep w trzecim secie zawaliła spotkanie według mnie fizycznie. Ona w pewnym momencie miała problem ze zlapaniem powietrza. Carolina zaganiała ją dosłownie i Halep mając zadyszkę oddała pierwsze kluczowe gemy w trzecim secie. Jak się pozbierała było już za późno ponieważ Dunka przez całe spotkanie grała to samo. Ten sam wysoki poziom. Ten sam poziom zagrała z Safarova. Caro gra cały turniej na wysokim poziomie i konsekwentnie. Dobry serwis, dobra dobra gra kontowa, ryzykuje, wytrzymuje długie wymiany. I jest niesamowicie groźna przy returnie. Walczy o każdy punkt, nie strzela, i przebija non stop wyprowadzając rywalki z równowagi. Halep nie dała się do 3 seta. W trzecim secie nie dała już rady i zaczęła próbować skracać te wymiany szybkimi strzałami. Przyznam, że byłem w szoku. Większość ekstremalnych strzałów wzdłuż linii lub po croosie wchodziła na sam styk. Można powiedzieć że miała szczęście. Ja jednak uważam że Wozniacki wyrzuciła najmocniejszą zawodniczkę w tym turnieju. Uważam, że psychicznie stoi w lepszej sytuacji niż Kerber. Ona pokonała Halep i gra w finale. Może liczyć na swojego tatę który jest znakomitym mentorem dla niej i schodzi do niej w każdym secie na porady. Według mnie, mecz będzie wyrównany ale to Dunka ostatecznie zmusi Kerber do popełniania błędów. W mojej ocenie Kerber zacznie szukać szybszych rozwiązań tak jak to robiła dzisiaj z Madison Brengle. Dodam że Niemka gra ostatnio dużo i ma znakomitą serie zwycięstw po wygranym turnieju w Charleston podejrzewam że nie udźwignie kolejnego długiego maratonu, a taki się szykuje z Wozniacki ponieważ na tej nawierzchni nie da się skończyć meczu kilkoma strzałami jak to próbowała już Lisicki czy Kvitova. Tutaj trzeba kombinować, myśleć, rozrzucać, i mieć duże płuca. Stawiam na Dunkę która w mojej ocenie ma lepsze przygotowanie fizyczne co widziałem dzisiaj w meczu z Simona Halep.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Pan Gooster nie napisał jak to wyżej wspomniano &quot;totalnych durnot&quot;, ale najprawdziwszą prawdę. Halep będąca w formie rozbija zawodniczki woźniacko-radwańsko podobne w stylu 6:2 6:2. Wiadomo wszak, że byt woźniacko-radwańsko podobnych polega na graniu z przeciwniczkami, które wywalają wszystko w auty lub siatkę.
Wszystko w rękach Kerber. Jeśli zagra swoje, Dunka przegra. Sądzę, że zagra dlatego typuję zwycięstwo Niemki.
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
To nie jest dobry mecz do typowania. Obydwie finalistki zagraly dwa swietne mecze w turnieju, jak to wyzej zostalo napisane. Kerber z Sharapova, a Wozniacki z Halep (no mecz Safarova tez byl niezly do pewnego momentu), wiec bez glupot, ze akurat Halep grala zle itd. Poza tym sluszna uwage, ze Wozniacki od 3 rundy miala trudniejsze rywalki tu w obecnej formie i czesciej i dluzej musiala grac na wyzszym poziomie. Daje 55-45 % dla Wozniacki, wiec te kursy to sa wystawione wrecz optymalnie w moim odczuciu. Kerber ma tak swoja droga korzysty bilans bezposrednich pojedynkow z Wozniacki, ale samo typowanie tego by pokazac kto tu jest &quot;wiekszym typerem&quot; mija sie z celem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom