>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Singapur - 23.10-30.10.2016 (MISTRZOSTWA WTA KOŃCZĄCE SEZON)

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Znamy już wyniki grupy czerwonej. Kerber wychodzi z pierwszego miejsca, Cibulkova z drugiego. Swoją drogą, dzisiejszy dzień przypomniał mi sytuacje z Radwańską sprzed roku.

Agnieszka także wygrała ostatni mecz 2:0 z Halep, a robotę w drugim spotkaniu zrobiła dla niej Sharapova. Ponownie zawodniczka z jedną wygraną wchodzi do półfinału. W tym roku mamy deja vu, tyle, że bohaterką sytuacji jest Słowaczka. Pokusi się o wygranie całej imprezy?

Jutro już sytuacja jest jasna. Kuzniecowa z pewnym awansem, Muguruza bez szans na wyjście. Pytanie pozostaje takie, czy Rosjanka zwraca uwagę na rywalkę w 1/2? Może wybrać, bo zna układ drugiej grupy. Z Cibulkovą przegrała 5 ostatnich spotkań, natomiast przeciwko Kerber ma dodatni bilans. Tyle, że nie mierzyła się jeszcze z najlepszą, mistrzowską wersją Niemki. Szczerze mówiąc, to obie rywalki będą ciężkie, ale mecz z Andżeliką, najlepszą tenisistką tego sezonu, może robić wrażenie. Ja tutaj zaryzykuje i postawie na mecz Kuzniecowej z Cibulkovą. Awans już Sveta miała, a Hiszpanka odniosła honorowe zwycięstwo - mecz bez większej historii. Czy tak będzie?

Muguruza @1,90 Bet365 ✅

Edit: Sam zagrałem przeciwko regulaminowi turnieju, który został wypisany na poprzedniej stronie. Tragiczny błąd w myśleniu. Oczywiście Kuzniecowa ma pewne pierwsze miejsce i siłą rzeczy zagra z Cibulkovą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Garcia/Mladenovic-Mattek-Sands/Safarova 3-6,5-7
Over 19.5 gema 1.90 1xbet
✅✅✅
Znowu deble traktowane są trochę po macoszemu i formuła turnieju wieńczącego sezon znowu została zmieniona. Przed rokiem deblistki grały tak jak singlistki, czyli najpierw grupa i dopiero play-offy. Tym razem pary od razu grają drabinkę, dlatego zaczęły tak późno, bo dopiero we czwartek. Mimo to zobaczyliśmy już jeden z ciekawszych meczów w ostatnim sezonie. Betki rozpoczęły dobrze mecz, prowadziły w 1. secie 4-1, żeby przegrać go 5-7 po gemie, gdzie obie pary rozegrały aż 27 punktów! Drugi set zaczął się bardziej wyrównanie, ale w pewnym momencie Baboski przełamały na 4-3, a później na 5-4 i kurs na Bethanie z Lucie poszybował ponad 10.00. One jednak się nie załamały i odwróciły losy meczu niszcząc Timeę i Jarkę w super taju. Właśnie, mimo że dziewczyny grają tutaj na przewagi, to decydujący set dalej jest w formie meczowego tie-breaka. Trochę szkoda, bo gra na overy gemowe mogłaby być jeszcze bardziej opłacalna. Jednak nawet bez tego uważam, że warto tutaj spróbować gry na minimum 20 gemów. Francuzki zaliczyły łatwą przeprawę z Julką i Karo, jednak te nie sprawiały wrażenia smutnych. Garcia z Mladenką pokazały zdecydowanie więcej zaangażowania, zagrały swój tenis i dość szybko zameldowały się w półfinale. Jak już wspominałem, Czeszka z Amerykanką musiały się bardziej natrudzić, ale w tych najważniejszych momentach również pokazywały swój bardzo dobry tenis, dzięki któremu zaliczyły ostatnio serię 3. turniejów wygranych z rzędu (w tym USO). Uwzględniłbym tutaj H2H, gdyż obie pary spotykały się w tym roku aż 3-krotnie, w tym 2 razy w okresie ostatnich 2. miesięcy. Za każdym robiły over 19.5, a w US Open, gdzie 3. set był w normalnej formule, zrobiły ten over w samych 2. pierwszych partiach. Spodziewam się tutaj wyrównanego meczu. Oba deble potrafią zagrać skutecznie na serwisie, jak i przy odbiorze. Często tracąc swoje podanie potrafią od razu odpowiedzieć rebreakiem, więc szczerze mówiąc liczę na przynajmniej jeden set, który potrwa dłużej niż 10 gemów. Nawet gdy tak się nie stanie, to jestem w stanie spokojnie uwierzyć w jakieś 6-4,6-4, albo 6-4,3-6 i meczowy taj.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
0 zwycięstw w grupie 151.000 dolarów
1 zwycięstwo w grupie - 304.000 dolarów
Tak więc Muguruza gra o tych kilka złotych
Kuzniecowa może odpuścić mecz żeby szykować się na półfinał, a ten już jutro.

Muguruza 2-0
@3,00

⛔
pierwszy set w pałę a później 12-1!
to przekracza granice dobrego smaku

 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Radwańska Agnieszka vs Pliskova Karolina
Typ: 2 +1.5 Seta @1.88 [Pinnacle]
⛔ 7/5 6/3
Miodny kurs na ugranie seta przez Czeszkę i ja w to wchodzę. Karolina w każdym z dwóch rozegranych w Singapurze meczów miała jeden bardzo dobry set, a w pozostałych męczyła bułę, pojawiały się błędy, serwis zawodził i tak naprawdę w tym momencie mogłaby mieć dwa zwycięstwa jak i dwie porażki. Wyszło pół na pół dzięki czemu Pliskova jeszcze jest w grze o awans do półfinału. Przeszkoda trudna, ale na pewno do ugryzienia. Aga ma z nią mega dodatni bilans bo 6:0 w latach 2012-2016. W żadnym z tych meczów Radwańska nie straciła nawet seta, ale po zwycięstwie w Cincinnati i finale US Open Karolina jakby wskoczyła na wyższy level; czołówka musi się z nią liczyć. Więc czas na ukłucie Polki. Agnieszka prezentuje naprawdę dobrą grę, ale jeśli jak w poprzednich dwóch spotkaniach Czeszka zanotuje jeden set w dobrej dyspozycji serwisowej to zakład wejdzie. Wierzę, że tak będzie, dlatego wchodzę w ten bet. Wymarzony byłby rezultat 2:1 dla Agnieszki i po cichu na taki właśnie wynik liczę.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Radwańska A. - Pliskova Ka.

Over 20.5 gemów @1.92 Betsson ✅✅✅


Decydujący mecz o awansie do półfinału wielkiego turnieju Mistrzyń w Singapurze! Obie zawodniczki jeżeli wygrają do niego awansują, obie przegrały pojedynek z Rosjanką Kuznestovą, obie wygrały z hiszpanka Muguruzą.
H2H wręcz zadziwiające, 6:0 Dla naszej ukochanej Polki, w każdym meczu wynik 2:0! Niesamowite! Dlatego tez kursy na ten pojedynek ciągle spadają na naszą Agunię, co dobrze zwiastuję, bo być może pokona ją 7 raz w historii z rzędu i znowu awansuje do wielkiego półfinału, lecz czy Czeszka sprzeda tak tanio skórę? Śmiem wątpić, genialny serwisy i kończące uderzenie, i raczej nie będzie tak łatwo oddawać serwisu, wystarczy jeden tie-break a potem gem do 2 i typ wchodzi.
Dla przypomnienia, Agnieszka ze Swetą miała wynik 5:7, 6:1, 5;7 ; z Muguruzą, 7:6, 6:3.
Wyniki Pliskovej to: 6:2, 6:7, 7:5 z Muguruzą i 6:3, 2:6, 6:7.

Jak widać na 4 rozegrane pojedynki obu zawodniczek w tym turnieju taka linia była by pokryta 4 na 4 razy, nie rozumiem więc kompletnie tego kursu, Aga może i jest faworytką z racji na H2H, wyższe miejsce, ale taki kurs? Jeżeli wszystkie overowe wyniki tu były, tak zbliżony poziom jest? I takim serwisie i kończącym uderzeniu Karoliny? No coś dziwnego, nic tylko brać! Polecam i pozdrawiam! Powodzenia!


Wynik: 7:5, 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
A. Radwańska – A. Kerber over 20,5 @ 1.79 Pinnacle 6.5/10j ⛔ tragiczny dzień Radwańskiej

Z wielką przyjemnością wyczekuję tego spotkania. Chyba nie tylko dla mnie, ale także dla wielu fanatyków tenisa jest to przedwczesny finał. Spotkanie zapowiada się ogromnie ciekawie i nie spodziewam się, aby któraś z zawodniczek łatwo wygrała ten mecz. Raczej będzie to zacięty bój, z wieloma emocjami.

Bilans bezpośrednich pojedynków jest korzystny dla Radwańskiej, wynosi 7-5. Co najciekawsze Agnieszka i Andżelika nie grały ze sobą w tym roku, mimo, iż grały w większości w tym samych turniejach. To zwiastuje spokojny początek z obu strony i „pilnowanie” wyniku. Żadna z nich nie może pozwolić sobie na to, aby ta druga wyraźnie odskoczyła z wynikiem, bo to może zrobić przede wszystkim mentalną różnicę, która w tym spotkaniu może okazać się decydująca.

Co do faworytki tego spotkania to nie ma wątpliwości, że jest nią Kerber. Rozum podpowiada, że wygra właśnie Niemka, jednak moje serca jest zupełnie innego zdania. Także liczę na 3 sety i zwycięstwo Radwańskiej po epickim spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Kerber-A.Radwanska 1 @1.55
Na pewno zwyciezczyni bedzie faworytka finalu. Szkoda, ze Radwanska nie wykorzystala tej meczowej z Kuznetsova, wtedy Polka zajelaby pierwsze miejsce w grupie i szanse na final bylyby duzo wieksze. Kerber to chyba najlepsza zawodniczka w Singapurze. Ogolnie wyborny sezon nowego numeru 1. Kiedys Radwanska miala patent na Kerber, ale urodzona w Polsce Niemka gra ostatnie miesiace wysmienicie i swieci ogromne sukcesy. Doceniam znakomita klase i umiejetnosci naszej rodaczki, bo tylko hipokryta tego nie widzi, ale w tej chwili najlepsza wydaje sie Kerber i mysle, ze wygra jednak ona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Svetlana Kuznetsova - Dominika Cibulkova
Typ: 2
Kurs: 1,72 (Bet365)
Wynik: ✅ 6-1 6-7 4-6
Turniej Masters jak zwykle przewrotny. Kuznetsova miejsce w &quot;ósemce&quot; zapewniła sobie rzutem na taśmę, wygrywając chwilkę wcześniej w Moskwie. Forma Rosjanki ewidentnie zwyżkowa. Należy jednak nadmienić, że to nie najmłodsza tenisistka i od zmęczenia nie ucieknie. Zagrała bardzo dobry mecz z Radwańską i Pliskovą, ale oba spotkania były trzy-setowe, zacięte do ostatniej chwili i po prostu wyczerpujące fizycznie. Efekt tego zobaczyliśmy w starciu z Muguruzą, w którym już jednak mogła się wyluzować, mając zapewnione wyjście z grupy. Wygrała pierwszego seta, po czym drugiego i trzeciego przegrała 0-6 1-6, nie grając nic. Tym razem nie miała dwudniowej przerwy, już po ok. 24 godzinach musi wrócić na kort i zagrać z waleczną Cibulkovą, z którą notabene ma bilans 3:5.
Słowaczka z kolei po dwóch przegranych meczach w grupie była już praktycznie skreślona z szans na awans, ale w starciu z Halep (i dzięki Kerber, która się nie dała Amerykance Keys) pokazała pazur. Jej forma w końcówce sezonu także jest bardzo wysoka i rosnąca (finał w Wuhan, wygrany turniej w Linz bez straty seta). A propos Kerber - dziewczyny zagrały bardzo fajny mecz, w którym także niewiele brakowało do zupełnie odwrotnego wyniku, natomiast Keys zagrała chyba swój mecz sezonu, wszystko trafiała i jak się okazało - nie szło z nią tego dnia powalczyć.
Podsumowując, dla mnie wynik będzie albo bardzo loteryjny, albo będziemy świadkami ewidentnej wygranej Dominiki, która jest zdecydowanie mniej zmęczona i w przypadku trzech setów jej szanse ogromnie rosną. Oczywiście to tenis kobiecy, więc trzeba wziąć poprawkę, że wszystko się może zdarzyć, ale nie powinna nagle mieć beznadziejnego dnia i na cuda ze strony Kuznetsovej też bym nie liczył.
Edit: Wyśmienite spotkanie. Myliłem się co do dyspozycji Kuznetsovej, w pierwszym secie grała fenomenalnie. Ekstremalnie mało błędów i mnóstwo skutecznego ryzyka, zwłaszcza przy returnach - na to nie ma siły. Cibulkovej nie można było NIC zarzucić (może poza skutecznością pierwszego serwisu i za małej chęci szukania winnerów) i wynik 6-1 wydaje się srogi, a absolutnie nie oddaje tej zaciętości podczas wymian.
Dopiero od drugiej partii pojawiły się niewymuszone błędy oraz oznaki zmęczenia i nerwów Rosjanki, co grająca cały czas swoje Słowaczka na szczęście wykorzystała.
Super mecz na dużych obrotach. Brawo Cibulkova. Z taką grą ma naprawdę niemałe szanse w finale.

Angelique Kerber - Agnieszka Radwańska
Typ: 2
Kurs: 2,62 (Bet365)
Wynik: ⛔ 6-2 6-1
Kerber zaliczyła niemal genialny rok (każdy by brał taki w ciemno) i głupiec by jej nie docenił, ale jej ostatnie starcia, mimo wygranych, nie przekonują mnie specjalnie. Po US Open przegrywała jeszcze z Svitoliną i Gavrilovą. Jak uda jej się podsumować obecny sezon wygrywając w Singapurze, to tylko będę bił brawo i bardziej ją respektował.
Na ten moment nadal uważam, że Radwańska - ogólnie - jest lepszą tenisistką (pierwszy wielki szlem to kwestia czasu ;)) i dzisiaj ma szanse trochę utrzeć swojej &quot;przyjaciółce&quot; nosa. Isia gra wyśmienicie i widowiskowo, a jej &quot;wpadki&quot; (przegrana z Kuznetsovą, męczący pierwszy set z Pliskovą) wynikały w dużej mierze z bardzo dobrej gry rywalek oraz pecha i pewnych zawsze obecnych w tenisie niuansów, a nie z jakichś gorszych momentów gry Agnieszki. Tu może być tak samo, mecz może być wyrównany, ale kurs 2,62 biorę z pocałowaniem ręki i gram grubo. Myślę, że H2H 5:6 (na korzyść prawdziwej Polki) dzisiaj się nie pogorszy.
Edit: Drugi półfinał na znacznie niższym poziomie. Nie przypominam sobie tak słabej Agi od dawien dawna. Popełniała od groma prostych, niezrozumiałych i dziwnych błędów. Po prostu dała tą wygraną Kerber za darmo, gdyż ta w ogóle się nie musiała wysilać, by to zwycięstwo zdobyć.
W finale jestem za Cibulkovą.
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Kerber - Radawańska 1 @ 1.62 superoferta Fortuna ✅
Angie wydaje się mieć jasno postawione cele - skupia się na wielkich turnijach,wygrała dwa szlemu - AO i US Open, teraz nadeszła pora na turniej mistrzyń. To jej sezon,jest liderką, gra z nią to jak odbijanie piłki ze ścianką,moim zdaniem Aga tego nie wytrzyma, zbyt intensywna gra jak dla niej, skróty niewiele pomogą.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Kerber-Radwanska ,1 wygra 1-ego seta i mecz @1.90 betsson✅
Krotko ,dla mnie w tym meczu Radwanska nie bedzie miala nic do powiedzenia ,z Pliskova wygrala 2-0 ale mogla i przegrac 0-2,moim zdaniem Kerber zmiecie Isie z kortu i mecz dlugo nie potrwa.Powodzenia
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Kerber Total Double Faults powyżej 3.0 @1.90 MarathonBet ✅ 4 DF
Niemka te kilka podwójnych w trakcie meczów robi. W tym spotkaniu, prawdopodobnie Radwańska nie będzie wywierać takiej presji na drugim podaniu jak robiła to Keys, ale i mecz powinien być znacznie dłuższy. Hala szybka nie jest i będzie prawdopodobnie gra na wyniszczenie.
W poprzednich spotkaniach popełniła kolejno:
- 3 z Cibulkovą;
- 2 z Halep;
- 4 z Keys.
Presja jest na Andżelice. To najlepsza zawodniczka tego sezonu i każdy spodziewa się jej w najwyższej dyspozycji. Radwańska może być dla niej jedną z najcięższych rywalek, ponieważ bardzo dobrze się tutaj czuje, broni tytułu i, co najważniejsze, ona się nie rzuci na Kerber. Nie będzie to kolejne spotkanie z cyklu &quot;wypunktować strzelbę&quot;. Liderka rankingu sama musi wyjść z inicjatywą, a jeśli już to zrobi, to to spotkanie może się konkretnie rozkręcić.
 
1 409

153040

Użytkownik
Kerber-Radwanska ,1 wygra 1-ego seta i mecz @1.90 betsson
Krotko ,dla mnie w tym meczu Radwanska nie bedzie miala nic do powiedzenia ,z Pliskova wygrala 2-0 ale mogla i przegrac 0-2,moim zdaniem Kerber zmiecie Isie z kortu i mecz dlugo nie potrwa.Powodzenia
Mogła też wygrać 2:1 lub przegrać 1:2

Jedyną zawodniczka z którą Rad nie wygrała jest Serena i Kerber na pewno jest w zasięgu. Szanse są 50/50 . Żaden wynik nie będzie tutaj niespodzianka.

Uważam że kurs na Niemke jest za niski i warto próbować Age z HC lub over.

3 sety bardzo prawdopodobne
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Kerber-Cibulkova 1 @1.36
Do kombinacji na pewno. Kerber jest po prostu najlepsza. Swietny mecz tych pan w grupie, gdzie przez 2 i pol seta bylo mega widowisko, ale wygrala Kerber. Pozniej wydawalo sie po okropnym mczu Cibulkovej z Keys, ze Slowaczka gra coraz slabiej, ale dzis z Kuznetsova tez pokazala klase. Na pewno jest to sukces Cibulkovej, ale Kerber wydaje sie byc poza zasiegiem. Kerber w tej chwili raczej moze ograc prawdopodobnie tylko zawodniczka, ktora mocno wali pileczke i w ogole wchodzi. Cibulkova gra agresywnie, szukajac okolic linii, ale sila jednak nie ta i serwis Cibulkovej tez bardo newralgiczny. Kerber tez jednak wyciagnie wnioski z ich meczu grupowego, a koncentracja oczywiscie bedzie jeszczwe wieksza, znajac stawke meczu. Cibulkova bedzie starac sie gonic Niemke po korcie, ale nikt nie gra tak dobrze &quot;na rozciagnieciu&quot; i nie tworzy takich katow uderzajac pileczke jak Kerber. Niemka po prostu zasluguje na ta wygrana.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mattek-Sands/Safarova-Makarova/Vesnina 0-2
Makarova/Vesnina 2.10 b365
✅✅✅
Mega ciekawa sytuacja już przy samej ofercie na ten mecz. Bet daje 1.66 na Betki i 2.10 na Rosjanki. Ruskie buki za to dają 1.91 na te pierwsze i 1.94 na te drugie. ogólnie kurs na Czeszkę i Amerykankę oscyluje w granicach 1.66-2.00, a na Rosjanki 1.80-2.10. Po raz kolejny buki nie zgadzają się ze sobą, co do rozkładu szans w meczu deblowym w Singapurze. Podobnie było wczoraj przy kursach na mecz Makarovej i Vesniny z Jedynkami. Bet dał 3.25 na Rosjanki, gdzie ruskie wystawiły coś w okolicach 2.50. Tam też czułem, że to oddsmakerzy Marathonu mieli rację. Drugi raz się już nie zawaham i podaję tutaj moje spostrzeżenie. Ten mecz można uważać za 50/50, a mam nawet odczucie, że lekkimi faworytkami są tutaj Ekaterina z Eleną. Dlaczego? Każdą z tych zawodniczek podobnie oceniam, jeżeli chodzi o return i wymiany. Stać je na wiele, potrafią niemożliwie odebrać serwis rywalki, nieźle zagrać na siatce, jak i z linii końcowej. W głowie tkwi mi jeszcze słaba forma Betki, która bardzo męczyła się przy breakpointach na serwisie Babosek. Moim głównym argumentem jest jednak forma na serwisie. Rosjanki postrzegam jako dwie równo serwujące zawodniczki. U Betki z Lucką widzę to troszkę inaczej. Moim zdaniem Mattek lekko odstaje w tym aspekcie od pozostałej trójki, potrafi dość łatwo tracić punkty w gemach ze swoim podaniem. Liczę też, że Makarova z Vesniną nie rozpoczną meczu od takiego falstartu jak w półfinale, a wtedy powinno być dobrze. Gdy weszły już na swój poziom, to Sania z Martiną miały niewiele do powiedzenia. W drugim pojedynku o finał Garcia z Mladenką za krótko zagrały na dobrym poziomie. Pierwszy set cienki, w drugim udało im się wyjść na 5-2 i tylko na tyle było je stać. Później ich gra się zawaliła, a Czeszka z Amerykanką to wykorzystały i zrobiły z tego 7-5. Tutaj myślę, że Rosjanki zagrają przez dłuższy okres na swoim poziomie, a wtedy to właśnie one mogą się cieszyć z ostatecznego triumfu w WTA Finals.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Angelique Kerber - Dominika Cibulkova
Typ: 2
Kurs: 3,40 (Bet365)
Wynik: ✅ 3-6 4-6
Czas na finał i rewanż po meczu grupowym, minimalnie przegranym. Cebulka jak dla mnie w meczu z Kuznetsovą fe-no-me-na-lna forma. Rosjanka przegrała będąc w życiowej dyspozycji - było dzisiaj mega trudno ją pokonać.
Kerberówna tak naprawdę nie miała jeszcze sprawdzianu w tym turnieju. Agnieszka dzisiaj zagrała najpewniej swoje najgorsze spotkanie w tym roku, niejako oddając Niemce awans do finału &quot;za darmo&quot;. Gra błędów. Jedna i druga popełniła ich sporo, jak na tak krótki mecz, ale jednak to Radwańska z nieznanych mi przyczyn miała tak beznadziejny dzień, że chyba z każdym by zeszła z kortu pokonana. Szkoda. Mam nadzieję, że reprezentantka Słowacji zagra tak dobrze jak dzisiaj, a jestem spokojny o jej wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Z Kerber w tegorocznym turnieju mistrzyń, jest jak z Na Li podczas Australian Open 2014. Końcowe zwycięstwo należy się jak psu buda. Co ciekawe, podczas wspomnianego finału w Melbourne Park, rywalką Chinki też była Cibulkova. Dodatkowo, Słowaczka w turniejowych finałach jest nieobliczalna. Pamiętamy chociażby tak zdecydowane przegrane, jak:
2/6 2/6 z Errani w Barcelonie 2012
0/6 0/6 z Radwańską w Sydney 2013
6/7 0/6 z Na Li (w/w)
I tegoroczne 2/6 4/6 z Halep w Madrycie i 1/6 1/6 przeciwko Kvitovej w Wuhan. Dla mnie Doma jest wyjątkowa z jednego powodu. Ona nie ma &quot;swoich dni&quot;, czy lepszych pojedynczych spotkań. Jeżeli już, to ma swoje turnieje i gra w nich wspaniale. Do czasu meczu finałowego, w którym zdarzyć się może wszystko.
Jedno jest jednak pewne - nie zabraknie ogromnego zdenerwowania. Reakcja jej samej jak i jej obozu, czy to po zwycięstwie z Halep i wyjściu z grupy, czy też awansu do finału pokazuje wszystko. To wyjątkowe spotkanie w jej karierze. Postawie na to, że nie obejdzie się bez stresu, a rączka kilka razy mocniej zadrży.
Jeśli chodzi o poprzednie spotkania przeciwko Kerber, Keys, Halep i Kuzniecowej, to odnotowała w nich kolejno 4, 4, 0 i 5 podwójnych błędów.
Cibulkova Total Double Faults over 3.5 @1,75 MarathonBet ⛔ Serwis marzenie dzisiaj
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Cibulkova @3.50 Unibet ✅✅✅✅

Wielki finał, dla mnie sprawa jest dość prosta, zdarzyć może się w nim dosłownie wszystko. Cibulkova pokazała już w grupie, że jako jedyna urwała Kerber seta i wie jak z nią grać. Niesamowicie waleczna Cibulkova może to spotkanie spokojnie wygrać, to wielki finał. Pamiętacie historię Radwańskiej rok temu? Ta Cibulkovej jest wręcz toćka w toćkę podobna. Tak samo jak Aga po dwóch meczach grupowych miała 0 zwycięstw, tak samo jak Radwańska musiała wygrać swój trzeci mecz 2:0 i liczyć, że liderka grupy (w tym przypadku Kerber) też wygra swój mecz 2:0. Udało się, weszła do półfinału który wygrała. Radwańska w półfinale i finale nie była faworytem ale mimo to wzniosła puchar. Tutaj to Wielki Finał, każda może wygrać, tym bardziej, że to są kobiety, nie rozumiem ludzi którzy ryzykują po 1.33 na Kerber... Cibulkova stoi przed swoją wielką szansą. Szczerze pierwszy półfinał był wczoraj o wiele lepszy niż ten drugi z udziałem dwóch &quot;polek&quot;. Liczę na tą malutką ambitną Słowaczkę! Polecam i pozdrawiam! Powodzenia!


Wynik: 6:3, 6:4 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Odnośnie finału to ja tu widzę typ na Cebulę +1,5 seta, ewentualnie 3 sety.
Kobiety moim zdaniem są bardziej mściwe i tą porażkę w fazie grupowej na pewno dobrze zapamiętała. Przypomnę wszystkim, że rok temu również Agnieszka Radwańska która zanotowała 2 porażki na tym turnieju wygrała turniej, Cebula również 2 razy przegrała, a jest w finale.
Na pewno to będzie zupełnie inny mecz dla Kerber niż z Radwańską która nie ma uderzenia kończącego. H2H 5:4 dość wyrównane. Ogólnie to nic nie gram w tym meczu, lepiej sobie obejrzeć do niedzielnego rosołku ;).
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Kerber w obecnym sezonie ma &quot;to coś&quot; co mają często najlepsze na daną chwilę tenisistki. Miała to Williams (ta to chyba dalej ma), miała to Clijsters, miała Szarapowa, miała Azarenka, miała Safina. Miały też kiedyś inne. Mimo gorszej gry, mimo kiepskiej dyspozycji fizycznej potrafi wyjść z opresji i wybijać z rytmu dobrze przygotowane rywalki. To jest bardzo ważny atut przy grze z takimi zawodniczkami jak Cibulkowa, która pod kątem emocji wielu innym ustąpi. Mimo to nie odważe się mocno atakować Kerberowej. Polecam wszystkim zobaczyć co się będzie działo
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Ja w finale wymyśliłem sobie taki zakład: liczba tie-breaków over 0,5.Przegladając historię spotkań obu pań zauważyłem że tie-breaków było sporo.Nawet na tym turnieju w pierwszym secie panie grały na pełnym dystansie seta.Zaskakuje mnie duża dysproporcja kursów na to zdarzenie.Najwyższy kurs znalazłem na unibet @4,3.Myślę że warto spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom