>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Singapur - 23.10-30.10.2016 (MISTRZOSTWA WTA KOŃCZĄCE SEZON)

Status
Zamknięty.
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Keys-Cibulkova 2 @1.85
Tez sklanialbym sie ku wygranej Cibulkovej po tym co mozna bylo zobaczyc w pierwszych meczach. Jak dotad trzy z czterech meczow bylo bardzo zacietych i czasem decydowaly pojedycze pilki. Madison Keys technicznie jest najgorsza zaowdniczka z calej osemki i aspekt silowy moze tutaj nei wystarczyc. Dla Amerykanki to pierwszy turniej i poelgla sromotnie z Halep po fatalnych czasem zagraniach. Cibulkova za to super mecz zagrala z Kerber i to spotkanie oraz spotkanei Radwanskiej z Kuznetsovej na razie bylo najlpeszymi meczami. Cibulkova gra w korcie lepiej i naprawde nacisnela Kerber do granic mozliwosci. Jest tez maly minus. Cibulkova z tej grupy serwis ma najslabszy, a wiadomo jak Keys zachowuje sie na returnie i jak trafi to czasem nie ma co zbierac, wiec na pewno Cibulkova tez musi liczyc na czestoliwosc pierwszego serwisu. Wciaz jednak Cibulkova pokazala kawal mega tenisa. Mysle, ze bedzie blisko bo Keys bedzie bombardowac, ale Keys tez ma duzo fatalnych zagran i jednak typuej wygrana Cibulkovej.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Radwańska - Muguruza 2 @2,75 bet365 ⛔

Nie jestem znawcą tenisa, typ gram na czucie, ale postaram się to jakoś w miarę logicznie wytłumaczyć. Muguruza w ostatnim czasie była pod formą, mecze nie wychodziły jej i wydaje mi się, że nawet w pewnym momencie odpuściła. Moim zdaniem ewidentnie przyjechała zmotywowana na finały WTA. Widać to było po wczorajszym meczu z Pliskovą, wyszła z bardzo ciężkiej sytuacji i kiedy już wydawało się, że wszystko idzie po jej myśli, przegrała ten mecz w głowie. Jutro nie spodziewam się powtórki z rozrywki. Wydaje mi się, że Hiszpanka od pierwszych minut będzie zmotywowana i na pewno nie odpuści spotkania i w konsekwencji całego turnieju. Co do Isi - presja jest po jej stronie. Niejednokrotnie w tym sezonie wprawiała mnie w zdumienie, gra naprawdę dobry tenis, ale wydaje mi się, że wczorajszy mecz z Kuznetsovą obnażył jakiś brak umiejętnosci motywowania i nakręcania się. Spodziewam się tego, że to właśnie nasza zawodniczka przegra ten mecz w głowie. H2H z ostatnich lat na korzyść Hiszpanki, ale ja nie lubię podpierać się H2H. Ciężko jednak nie zauważyć, że nasza rodaczka nie przepada za zawodniczkami takimi jak Muguruza. Wczoraj największą bronią Pliskovej przeciwko Muguruzie był serwis, bardzo uprzykrzała nim życie rywalce. Radwańska nie dysponuje takim serwisem i wydaje mi się, że to może bardzo utrudnić jej drogę do zwycięstwa. Moim zdaniem kurs 2,75 jak najbardziej warty gry, jeżeli nic dziwnego nie wydarzy się w głowie Hiszpanki to jest w stanie wygrać jutrzejszy mecz. Powodzenia.
 
R 28

roki1

Użytkownik
Radwanska-Murguza over gemowy

Jutro zadna z nich nie odpusci. Beda dziewczyny walczyc do upadlego. Z forma u jednej jak i drugiej jest niezle. Co pokazaly ostatnie mecze. Ostatnie ich mecze konczyly sie wynikami 2-1. Na 7 chyba spotkan,cztery wlasnie konczyly sie takim wynikiem. Kto wygra nie wiem,ale wydaje mi sie,ze over bedzie najrozsadniejszym typem pod ten mecz.Albo typ ktory wejdzie ????

Po pierwsze w dziale podajemy konkretne typy z kursem i bukmacherem, od którego on pochodzi. Po drugie popieramy naszą propozycję rzeczowymi argumentami, wspominając o grze obu zawodniczek, stylu ich gry, ostatnich wynikach etc./Macko18
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Pliskova Karolina vs Kuznetsova Svetlana
Typ: 1 @1.75 [Pinnacle]

⛔ 6/3 2/6 6 (6) /7

Długo się wahałem, ale ostatecznie stawiam na czyste zwycięstwo Czeszki. Wahałem się po tym rollercoasterze, który Pliskova wespół z Muguruzą zaprezentowały w pierwszym meczu, choć prawdę powiedziawszy miałem od początku w planie na Singapur grać na Czeszkę w meczu z Kuznetsovą i to niezależnie od tego, jak obu powiedzie się w pierwszych meczach. Pierwszy mecz Pliskovej to były zawody błędów i niewykorzystanych szans. Pierwszy set na plus dla Pliskovej bo funkcjonował serwis i mogła spokojnie grać swoje. Ale potem Czeszka złapała doła, do głosu doszła Muguruza i nie wyglądało to z perspektywy Karoliny nazbyt kolorowo. Mega fart, że ostatecznie to ona zapisała zwycięstwo na swoim koncie. Fart... i dobre oko do challengów, bo to dzięki sprawdzeniu błędnej decyzji liniowych o asie Muguruzy, dała sobie Pliskova jeszcze szanse aby odwrócić losy meczu. Myślę że ta ucieczka spod topora bardziej jej pomoże niż zaszkodzi w dalszych grach, mentalnie ją wzmocni. A i tak powodzenie zakładu zależy od tego jak Czeszka będzie serwować. Sama powinna jakieś brejki zrobić, jeśli Isia była w stanie parę razy połamać Rosjankę, to Czeszka tym bardziej powinna dać radę. Wierzę że jest w stanie wygrać, bo jej styl gry sprawi Rosjance więcej problemów niż gra Agnieszki, tutaj będzie mecz na wymianę ciosów i liczę że Karolina mając w pamięci mecz z Muguruzą będzie cały czas skoncentrowana, co przełoży się na punkty z winnersów. Pliskova pokazuje swój najlepszy tenis, kiedy gra na luzie. Jutro nie powinna być tak spięta bo pierwsze koty za płoty i zwycięstwo w debiucie za nią w okolicznościach które mentalnie mogą tylko pomóc. Poza tym ewentualna porażka nie przekreśla szans awansu, więc tym samym nerwów powinno być mniej.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. Czy ktoś wie kiedy dokładnie Kuza doleciała do Singapuru ?
Od razu mówię dlaczego. Istnieje coś takiego jak kryzysowy dzień po tak dużej zmianie czasu. Następuje od zazwyczaj 3-4 dnia od przylotu a mniej więcej z tego by wynikało, że właśnie na mecz z Czeszką może wypaść taki dzień ale chciałbym jeszcze potwierdzić, jeżeli ktoś coś wie.
Generalnie jest też zasada, że na każdą strefę czasową powinien przysługiwać 1 dzień na dostosowanie. Wg. mnie Kuza musi zapłacićw końcu za ostatni turniej i przyjazd na ostatnią chwilę a kurs naprawdę zacny.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. Czy ktoś wie kiedy dokładnie Kuza doleciała do Singapuru ?
Od razu mówię dlaczego. Istnieje coś takiego jak kryzysowy dzień po tak dużej zmianie czasu. Następuje od zazwyczaj 3-4 dnia od przylotu a mniej więcej z tego by wynikało, że właśnie na mecz z Czeszką może wypaść taki dzień ale chciałbym jeszcze potwierdzić, jeżeli ktoś coś wie.
Generalnie jest też zasada, że na każdą strefę czasową powinien przysługiwać 1 dzień na dostosowanie. Wg. mnie Kuza musi zapłacićw końcu za ostatni turniej i przyjazd na ostatnią chwilę a kurs naprawdę zacny.
ponoć organizatorzy WTA Finals załatwili jej samolot praktycznie zaraz po finale w Moskwie. Tak przynajmniej mówili komentatorzy podczas jej meczu z Agą.
 
A 63

adachno

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. Czy ktoś wie kiedy dokładnie Kuza doleciała do Singapuru ?

Od razu mówię dlaczego. Istnieje coś takiego jak kryzysowy dzień po tak dużej zmianie czasu. Następuje od zazwyczaj 3-4 dnia od przylotu a mniej więcej z tego by wynikało, że właśnie na mecz z Czeszką może wypaść taki dzień ale chciałbym jeszcze potwierdzić, jeżeli ktoś coś wie.
Generalnie jest też zasada, że na każdą strefę czasową powinien przysługiwać 1 dzień na dostosowanie. Wg. mnie Kuza musi zapłacićw końcu za ostatni turniej i przyjazd na ostatnią chwilę a kurs naprawdę zacny.
SINGAPORE - Svetlana Kuznetsova went from winning the Kremlin Cup on Saturday to qualify for the BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, to hopping on a 10.5 hour flight to Singapore to arrive on Sunday

Info ze strony WTA, czyli była w niedziele.
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
A.Radwanska-Muguruza 1 @1.45
A ja stawiam na Radwanska. Obydwie zawodniczki przegraly piewrsze mecze. Nie wiem jak tam wygladal akurat mecz Muguruzy z Pliskova (chcoiaz patrzac w livescore byl szalony) ale na pewno Radwanska mimo porazki zagraly z Kuznetsova swietny mecz. Emocje niesamowite, a przeciez w trzecim secie przy stanie 5-4 Agnieszka miala pilke meczowa przy swoim serwisie i tez mogla smialo ten mecz wygrac. Emocje na pewno ogromne i niektore zagrania po prostu nic tylko bic brawa. Jak Polka chce zaistniec i mysli o awansie do polfinalu to musi wygrac, poniewaz w innym razie mocno ograniczy ta mozliwosc. Moze Radwanska troche za duzo kalkulowala i ta przerwa na odpoczynek po znakomitym Pekinie byla za dluga, ale sadze ze gra Radwanskiej moze sie polepszyc po pierwszym meczu. Muguruza na pewno nie zapowiada sie tak groznie jak rok temu. Paradoksalnie to mecz Radwanskiej z Muguruza w polfinale byl kluczem do ubieglorocznego triumfu Polki w Singapurze. Muguruza jak zwykle bedzie probowac karcic slabe drugie podanie Radwanskiej, ale wciaz mam nieodparte wrazenie, ze Hiszpanka w tym czasie w tamtym sezonie grala na mistrzostwach WTA duzo lepiej i forma byla wyzsza. Niezaleznie od ostatecznego wyniku Radwanska z Kuznetsova zagraly super mecz i nikt nie moze powiedziec, ze Polka zagrala zle (i w ciemno powiem ze poziom meczu byl duzo wyzszy niz spotkania Muguruzy z Pliskova). Konsekwentnie wiec zwyciezca tamtej polsko-rosyjskiej konfrontacji powinien byc faworytem tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 370

golkiper

Użytkownik
Według mnie handicapy gemowe w stronę Garbine, do grania. Gra siłowy, silny tenis. Agnieszka nie lubi grać z takimi rywalkami. Jak Muguruzie będzie siedział serwis to dziś może wygrać. Presja na Agnieszce, do tego na pewno jest zmęczona bojem z Kuzniecową, gdzie dużo biegała. Według mnie kursy powinny być wyższe na Agnieszkę a handi + 3,5 na Muguruzę po 1,98 w Óni polecam. W dzisiejszym tenisie siła, siła i jeszcze raz siła.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Angelique Kerber – Madison Keys 1 @ 1.66 1xbet 8/10j ✅ łatwo i przyjemnie - zgodnie z planem

Bukmacherzy przy wystawianiu kursów na to spotkanie, kierowali się tylko poprzednim spotkaniem Keys, w którym oglądaliśmy Amerykankę w najlepszym wydaniu. W spotkaniu z Cibulkovą, Madison wychodziło niemal wszystko. Nie zapominajmy jednak, że w meczu z Halep popełniła masę prostych błędów. Całkiem możliwe, że w spotkaniu z Kerber ten scenariusz może powtórzyć się.

Amerykanka jeśli ma dzień i „luźną rękę” to ciężko ją zatrzymać. W pojedynku z z Kerber właśnie o tą „luźną rękę” może być niezmiernie trudno. W końcu w głowie będzie miała fakt, że jeśli wygra to bardzo możliwe, że awansuje do półfinału.

Do tego dojdzie presja związana z tym, że nigdy nie pokonała światowego nr 1 oraz fatalny bilans bezpośrednich pojedynków z Niemką 5-1 (w tym roku 2-0 dla Kerber, Keys nie ugrała nawet seta).

Co do Andżeliki to naprawdę fajnie wygląda w tym turnieju. Jak zwykle wszystko poukładane, przede wszystkim w głowie. Nie sądzę, aby cokolwiek kalkulowała, prawdopodobnie wyjdzie w pełni zmobilizowana i będzie chciała wygrać ten mecz nawet w 2 setach.

Co do przebiegu meczu, to ja widzę to tak, że Keys będzie chciała dominować, ale Kerber to jedna z najlepszych defensorek w tourze i zapewne kilka razy tak skontruje Amerykankę, że ta sfrustrowana z gema na gem, będzie robić coraz więcej błędów.
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Halep-Cibulkova 1 @1.52
To ja uderze w ten drugi mecz i postawie na Halep jednak. Cibulkova naprawde zagrala swietny mecz z Kerber i miala szanse wygrac w pewnym momencie. Mecz Cibulkovej z Keys to jednak byl porazka totalna. Keys, ktora w pierwszym meczu zagrala dramat, po prostu &quot;zabiła&quot; siła serwis Cibulkovej. Kobiety nie radza sobie z silowym tenisem tak dobrze jak mezczyni i Keys nie dala pograc Cibulkovej.
Problem Halep lezal dzis chyba jednak zupelnie, gdzie indziej. Halep z Keys po prostu nie mogla sobie pograc w tenisa, bo tam Amerykanka robila takie bledy, ze czasem dwa odbicia byly problemem dla Amerykanki, a dzis przyszedl mecz z jedna z najlepszym zawodniczek w korcie jaka bez watpienia jest Kerber i chyba zabraklo tego rozegrania Rumunce. Mam jednak wrazenie, ze Halep zagra teraz duzo lepiej, a chcac awansowac musi myslec o wygranej.

Kasuje wpis do meczu Kerber, zeby nie wprowadzac w blad.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik


Kerber-Keys

Tutaj sytuacja jest taka, ze w normalnych okolicznosciach czy polfinale to Kerber by poskladala Keys i typ raczej bylby oczywisty. Tak duzy kurs na Kerber jest oczywiscie poklosiem tabeli w grupie czerwonej. Problem jest taki, ze Kerber ma juz pewny awans do polfinalow i jako jedyna zawodniczka wygrala obydwa swoje mecze w dwoch setach. Pozostaje liczyc, ze aspekt finansowy zmobilizuje Kerber, ale wiadomo dlaczego ten mecz obarczony jest wiekszym ryzykiem, takze na sile chyba bym nie gral.


Jedynie Kuznetsova z całej stawki ma pewny awans do półfinałów. Kerber w żądnym wypadku pewnego awansu jeszcze nie ma. No i oczywiście Kerber nie wygrała obu meczu w 2 setach, bo przecież z Cibulkovą straciła seta. Nawet gdyby wygrała wszystko w 2 setach to i tak pewnego awansu by jeszcze nie miała.
 
R 28

roki1

Użytkownik
Kerber-Keys 1 krurs 1.61 WH
Ja rowniez wchodze w zaklad na kerber jak kolega. Najwazniejsza jest forma dla mnie i w tym przypadku h2h 5-1. I co wazne jest dla mnie to przewaga psychologiczna Kerber. Ktorej Keys nie ma,bo w plecki ladnie bylo. Jak z dominika ja miala to mucila a wpierwszym meczu to sztywna i nic. Mysle,ze teraz bedzie znowu czajnik zagrzany. No i forma po stronie Kerber.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Czy ktoś jest w stanie rozpisać mi wszystkie możliwe rozwiązania biorąc pod uwagę wynik pierwszego jutrzejszego meczu? Zastanawiam się nad graniem Kerber, ale pytanie, jaki wynik w pierwszym meczu daje jej awans bez wychodzenia na kort.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Zastanawiam się nad graniem Kerber, ale pytanie, jaki wynik w pierwszym meczu daje jej awans bez wychodzenia na kort.
Rodzyn, nie bądź takim leniem. Wystarczy głupią tabelkę otworzyć i wsio jasne.

Kerber wychodzi po pierwszym meczu, jeśli:

- Cibulkova wygra w jakimkolwiek stosunku;
- Halep wygra 2:1.

Przy sporządzaniu końcowej tabeli bierze się w pierwszej kolejności pod uwagę liczbę wygranych spotkań. Jeżeli dwie zawodniczki mają tą samą liczbę wygranych spotkań, wtedy decyduje bezpośrednie spotkanie między nimi.
Jeżeli trzy zawodniczki mają ten sam bilans spotkań, wtedy w pierwszej kolejności brany jest pod uwagą bilans setów (jeżeli dwie z trzech zawodniczek ma ten sam bilans setów, wtedy decyduje bezpośredni mecz między nimi), a na końcu bilans gemów (jeżeli trzy zawodniczki mają ten sam bilans spotkań i setów).
Chyba nic nie pomyliłem jeśli chodzi o warianty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Czy ktoś jest w stanie rozpisać mi wszystkie możliwe rozwiązania biorąc pod uwagę wynik pierwszego jutrzejszego meczu? Zastanawiam się nad graniem Kerber, ale pytanie, jaki wynik w pierwszym meczu daje jej awans bez wychodzenia na kort.
Jest kilka mozliwosci zapoznaj sie z regulaminem WTA Final i wtedy mozesz sobie pokalkulowac.
Z wiki
Round robin tie-breaking methods
The final standings of each group are determined by the first of the following methods that applies:
1.Greatest number of wins.
2.Greatest number of matches played.
3.Head-to-head results if only two players are tied, or if three players are tied then:
a. If three players each have the same number of wins, a player having played less than all three matches is automatically eliminated and the player advancing to the single elimination competition is the winner of the match-up of the two remaining tied players.
b. Highest percentage of sets won.
c. Highest percentage of games won.
O Kuchcik juz opisal ????
Jesli Simona wygra 2-0 to Kerber musi ugrac min 1 seta by awansowac. Jesli dobrze kalkuluje
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czy ktoś jest w stanie rozpisać mi wszystkie możliwe rozwiązania biorąc pod uwagę wynik pierwszego jutrzejszego meczu? Zastanawiam się nad graniem Kerber, ale pytanie, jaki wynik w pierwszym meczu daje jej awans bez wychodzenia na kort.
Halep 2-0
Simona ma 2 zwycięstwa i bilans setów 4-2. Porażka z Kerber.
Angie wygrywa, to sytuacja jest jasna, wychodzi z pierwszego, a Halep z drugiego.
Keys wygrywa 2-0 i wszystkie trzy mają po 2 zwycięstwa, Amerykanka i Rumunka bilans 4-2, Kerber 4-3 i to ona odpada.
Keys 2-1, Halep 4-2, Angie 5-3, Madison 4-3. Odpada Keys.
Halep 2-1
Simona też ma 2 zwycięstwa, ale bilans 4-3.
Angie wygrywa, to sytuacja jak wyżej.
Keys wygrywa 2-0, to wychodzi z pierwszego miejsca, a Simona i Angie mają ten sam procent wygranych setów i liczą się gemy. Tutaj już kwestia będzie zależała od poprzednich i jutrzejszych meczów. Na ten moment Simona ma 18-18, a Angie 27-21.
Halep 1-2
Simona 1 zwycięstwo.
Kerber wygrywa, Simona sety 3-4, Domi 3-5, Keys 2-4, albo 3-4, przy porażce Amerykanki 2-1 liczą się znowu gemy. Madison ma na razie bilans 18-17.
Keys wygrywa, zajmuje pierwsze miejsce, a Angie drugie.
Halep 0-2
Kerber wygrywa, Simona 2-4 w setach, Domi 3-4, Madison 2-4 (2-0 Angie), bądź 3-4 (2-1). 2-0 dla Kerber daje awans z drugiego miejsca Cibulkowej, przy 2-1 liczą się gemy Słowaczki i Amerykanki.
Keys wygrywa, bierze pierwsze miejsce, a Angie drugie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Tylko jaki cel miała by Kerber aby przegrać z Keys przy jakimkolwiek wyniku pierwszego meczu ?
Kerber jest w klarownej sytuacji, będzie mieć 1 dzień na odpoczynek przed półfinałem. Dodatkowo wygrana nad Keys wzbogaci ją o 150 000$. W chwili obecnej jest lepsza od Amerykanki w każdym aspekcie, kurs &gt;1,5 jest świetny do gry.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Odnosnie w/w posta to cel bylby taki ze przy przegranej
Jak 2posty wyzej kolega napisal i tak wchodzi z 2 miejsca
Biorac pod uwage dzisiajsza wygrana do 0 cibulkowej
A te 150000jest mala kwota w porownaniu do tego co
Mozna w finale zgarnac,lepiej odpoczac ja bym przynajmniej
Tak zrobil ale kto wie jak podejdzie jak jej trenerzy
Podpowiedza czy ma sie oszczedzac itp,
 
R 28

roki1

Użytkownik
Murguza-Kuznetsowa 2 kurs 1.91 WH
Ja ide w strone Kuznetsowej. Ma lepsza forme dziewczyna jak dla mnie na tym turnieju jak i w ostatnim czasie. Dobrze serwuje,sporo asow,dobre dlugie wymiany. Moc odpowiednia jest w tym wszystkim. Kondycyjnie bardzo dobrze przygotowana,przerwy w graniu ma teraz wiec juz wogle bardzo dobrze. Kto wie czy tego nie wygra. Murguza czasami wyglada fajnie,zeby zachwile dac tlenu zawodniczce.Bo bedzie po autach sypac. Widac,ze czegos tam brakuje. Nie jest regularna i to wszytko pozwala mi myslec o dobrym koncowym sukcesie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom