>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Rzym - 14.09.2020-21.09.2020

Status
Zamknięty.
M 20

matjenko

Użytkownik
Muguruza : Konta
Typ : powyżej 21,5 gema
Kurs : 1.83 BWIN
15:30


Fatalna gra Konty na serwisie, poza tym Muguruza pokazała jej jak się gra w sytuacjach zagrożenia

Zacznijmy od meczy pomiędzy obiema Paniani, każdy 3 setowy i zawsze zacięte pojedynki. Styl gry bardzo podobny wiec troszke mnie śmieszy argumentacja o tym ze Konta będzie ja rozrzucala, a Muguruza będzie biegała i popełniała błędy.
Obie grają mocno, często przyspieszając grę jeśli pojawi się krótsza i wolniejsza piłka. To ze Konta rozrzucala Begu wynika tylko ze stylu gry zawodniczki.
Wydaje mi się, ze mecz znów będzie zacięty, możliwe ze zobaczymy tb, a wtedy o pokrycie tej lini będzie dość łatwo.
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Vondrousova-Svitolina 2 @1.45

Konsekwentnie w strone Svitoliny. Nie ma sensu trzeci raz pisac na jej temat tego samego.

Oczywiscie szukam tez plusow po stronei Vondrousovej i na pewno jest progres u Czeszki i widac, ze ubiegloroczna finalistka French Open przygotowala sie na ta czesc sezonu i wczoraj bardzo ladny mecz dla oka zagrala Vondrousova z Hercog w decydujacej partii, ale Rzym to jednak miejsce dla Svitoliny, ktora musial sie tez ostro wczoraj napracowac w meczu z swietnei wygladajaca Kuznetsova. Kuznetsova byla nawet w pewnym momecie blizej zwyciestwa w pierwszje partii, ale im dluzej trwal mecz tym jednak jakosc u Svitoliny jeszcze rosla. W moim odczuciu sytuacja troche podobna do wczorajszej podczas meczu Svitoliny z Kuznetsova Vondorusovej potrzebny jest dobry mecz, by sobie udowodnic ze jest gotowa na French Open, a Svitolina chce znowu odegrac pierwszoplanowa role i zagrac o turniejowe zwyciestwo. Typ na Ukrainke i teraz wypada poszukac drugiego typu pod kombinacje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 20

matjenko

Użytkownik
Halep : Pliskova
Typ: set Pliskova
Kurs : 1.62 BWIN

Mecze bezpośrednie na korzyść Halep i tez jej umiejętności cenie wyżej, aczkolwiek Ploskova prezentuje się w Rzymie bardzo dobrze. Myśle, ze set jest spokojnie w jej zasięgu tym bardziej, ze jest to 3 finał Halep w Rzymie i jak dotąd nie potrafiła wygrać tego decydującego meczu.
Oglądałem mecze obu w tym turnieju i to co rzuca mi się w oczy w grze Halep to jej niesamowita konsekwencja i to stawia ja w roli faworyta tego spotkania.
Ale! Ale szanse Pliskovej można upatrywać w tym iż w tym roku korty w Rzymie są szybsze co potwierdziła sama Pliskova. Dużo oczywiście będzie zależało od jej głowy, bo umiejętności i przede wszystkim możliwości ma ogromne, czasami niestety 1 piłka potrafi zburzyć jej cała grę, zaczyna się siłowe walenie na oślep.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Nie oglądałem spotkania, ale widzę że Pliskova skreczowała, pytanie na jak bardzo powazna jest kontuzja, i czy zagrożony jest jej występ we French Open?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom