>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rzym (09.05.2023 - 20.05.2023)

Status
Zamknięty.
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Bouzkova-Kudermetova 1 @2.5

Kudermetova jest w dobrej formie, co bylo widac w Madrycie, ale na tutjeszym turnieju jej nie widziałem. Wczoraj jednak ogladalem duza czesc meczu Bouzkovej z Gauff i nie jest zle. Czeszka wybiegana, zlapala rytm, kilka super zagran i dobyr rytm na poziomie 2-go 0 3-ego seta. Mysle, ze jest niedoceniona w tym zestawieniu, tym bardziej ze korty nei sa tak szybkie jak w Madrycie, co idelanei zobrazoala mecz Garcia z Osorio chociazby. Kudermetova po dobrym turnieju, wiec moze byc zaskoczona dobra dyspozycja rywalki, a Bouzkovej determinacji nie zabraknie.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Badossa - Muchova
Muchova kurs 2.75
Muchova i over 19.5 gema Kurs 4.0
Williamhill
No moze i Badossa tutaj faworytką , dobry wystep w Madrycie , tutaj pokonała ubiegłoroczna finalistkę Jabour choc chyba nie całkiem zdrową i pod formą w poprzedniej rundzie odprawiła Kostiuk choc mľoda ukrainka miała 3:1 w pierwszym secie 4:3 i serwis , łatwą piłke na 5:3 ktora wyladowała w siatce i ostarecznie to się zemsciło.Badossa w pierwszej rundzie tez duze klopoty z Friedsam.
Muchova w Madrycie odpadła z Begu ale tutaj w Rzymie niezły zestaw przeciwniczek , Giorgi , Trevisan , Rakhimova i wydaje mi się ze dzisiejszy mecz w okolicach 50/50 i kurs 2.75 na Muchova moim zdaniem zawyżony.
Wh2h jeden mecz 2 lata temu na Wimbledonie 2:0 Muchova 7:6 6:4 i ten wynik to dodatkowy mały argumęt za moim typem.Powinien byc dobry mecz i raczej na styku.
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Totalnie się nie zgadzam z typem na Muchovą, Czeszka mogła już odpaść z Trevisan a wczoraj tylko nieporadność Giorgi spowodowała, że wyszła ze stanu 1:5 w pierwszym secie. W drugim już mentalnie się nie podniosła po takim secie. Czeszka broni się serwisem, skraca wymiany i nie ma pomysłu na tak wolnej mączce. Zdecydowanie Badosa jest tu faworytką i nie widzę argumentów dla Karoliny
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dla mnie podstawowy argumęt za Muchową to kurs i jego relacja do szansy że wejdzie .A 1.44 na Badossę????
żaden pewniak moim zdaniem.Wczoraj Kostyuk miała duzo dobrych pomysłó i, co z tego bo wykonanie jeszcze mósi pójsc za tym w parze.Muchova mogła odpaśc z Trevisan ale nie odpadła , Badossa mogła odpaśc z Friedsam ale nie odpadła .Dzisiaj któraś na pewno odpadnie i nadal uwazam ze blisko 50/50.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Vondrusova - Rybakina
Tu moim zdaniem może być meczycho.Vondrusova srodze przejechała się po Andrescu i Shakkari i buki tu ja faworyzują .Rybka w Madrycie i Sztutgarcie poległa dośc wczesnie a tu drobne kłopoty już z Paolini ale moim zdaniem Vondrusova tutaj nie będzie mieć wcale łatwo.W sumie miałem ten mecz odpósci ale będę go mógł obejrzeć .
zagram over 1,5 tajbreka kurs 34 betfair
za drobne
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Graj Badossę po 1.44 bo nie widzisz dla Muchowej argumętów , zwłaszcza że ma w h2h jeden wygrany mecz z Badossą
Porównywanie h2h jeśli spotkanie odbyło się na trawie do dzisiejszej cegły ma taki sens jak porównanie cen masła w sklepie sprzed kilku lat. Nie gram Badosy, ale taka argumentacha jest żałosna...bo kurs. Bez odbioru żal czytać takich "fachowców"
 
Otrzymane punkty reputacji: +258
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Bouzkova-Kudermetova 1 @2.5

Kudermetova jest w dobrej formie, co bylo widac w Madrycie, ale na tutjeszym turnieju jej nie widziałem. Wczoraj jednak ogladalem duza czesc meczu Bouzkovej z Gauff i nie jest zle. Czeszka wybiegana, zlapala rytm, kilka super zagran i dobyr rytm na poziomie 2-go 0 3-ego seta. Mysle, ze jest niedoceniona w tym zestawieniu, tym bardziej ze korty nei sa tak szybkie jak w Madrycie, co idelanei zobrazoala mecz Garcia z Osorio chociazby. Kudermetova po dobrym turnieju, wiec moze byc zaskoczona dobra dyspozycja rywalki, a Bouzkovej determinacji nie zabraknie.
Mega żenująca jest ta Bouzkova zero serwisu, zero walki dramat...Nie mam pojęcia jak ona mogła pokonać w poprzedniej rundzie Coco 😂
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
I to jest właśnie cały urok WTA ;-) mecz meczowi nie równy , ale dla mnie pokonanie Gauff to zaden wyznacznik .
Po Coco ostatnio przejechało się kilka zawodniczek.Buzkova , Badossa , Potapova
A Kudermetova w Madrycie pokonała Pegulę.
 
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
👉 Kalinina wygra seta @1,5 (vs. Haddad Maia) ✅ forBET. Brazylijka wygrywa wszystkie spotkania do zera, a nie jestem przekonany czy jej forma jest adekwatna do wyników. Na swoim rozkładzie ma Ruse, Linette i Osorio czyli zawodniczki, które mają swoje braki w repertuarze, formie czy też mentalne. Z kolei Ukrainka gra jakiś czas dobry, solidny tenis, szczególnie z głębi kortu. W poprzedniej rundzie w trzech setach pokonała Keys, a wcześniej Kenin czy Blinkovą czyli też zawodniczki, które są niezłe, ale mające swoje braki, szczególnie w grze na mączce. Dla Kalininy będzie to najtrudniejszy test tego turnieju i spodziewam się trudnej przeprawy. H2H ubogie, lecz korzystne dla Ukrainki. Szuka przełamania serii, bo ostatnie siedem spotkań Brazylijki to brak trzysetówki.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Rybakina 5,25
Świątek po bezpardonowej wygranej z Pavlyuchenową oraz Curenko rozegrała gorsze, a na pewno znacznie bardziej wyrównane spotkanie z Vekic. Polka miała sporo problemów, by utrzymać swoje podanie. Na szczęście, jak to mówią, się udało. Nawet parę underów gemowych weszło. Niestety tym razem znów trafia na Rybakinę, która nie gra wszystkiego co umie na red clayu, ale to ciągle Rybakina i jak widać oswoiła się z warunkami panującymi na rzymskich kortach. A to nie dobrze. Nie dobrze też wygląda historia ostatnich spotkań obu pań ze sobą. Trzy ostatnie z nich wygrała Rybakina i to do zera(!). Nie chcę być złym prorokiem, jednak nie wygląda to ciekawie. Kazaszka ma jakiś magiczny sposób na nasza reprezentantkę i albo to się odczaruje dzisiaj, albo seria wygranych przez nią wzrośnie już do czterech. Jest promyk nadziei dla Polki, ponieważ z Rybakiną już raz wygrała no i triumfowała w Rzymie rok temu, a ponadto gra na swojej ulubionej ziemi. Do tego chęć rewanżu jest przeogromna. W zasadzie żaden wynik mnie nie zdziwi. Kibicuję Idze oczywiście, ale kurs, konkurs i statystyki robią swoje. Dziękuję i pozdrawiam oraz powodzenia życzę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1768
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Swiatek - Rybakina
Tutaj moim zdaniem ciezko typowac I moze być ròznie ale moim zdaniem Rybka wyglada tu z meczu na mecz coraz lepiej i jesli iść w jej zwyciestwo to ja pròbuję Rybakina w dwoch krotkich setach.
Rybakina i ponizej 21.5 gema Kurs 11
Williamhill
W sumie to będę zdziwiony gdyby to weszło ale w IW tez byłem zdziwiony wynikiem 6:2 6:2 dla Rybki.
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Absolutnie nie szukałbym niespodzianki w meczu Igi, ostatnie mecze z Rybką to inna nawierzchnia tutaj to będzie inna zabawa. Iga ma problem z mocno bijącymi zawodniczkami owszem, ale Rybka nie jest tak zwrotna jak przykładowo progres w tym kierunku zrobiła Sabalenka. Rybakina nie ma przewagi, gdy na przeciwko stoi zawodniczka, która dobiega i przebija co zresztą pokazł pierwszy set Rybakiny z Paolini, miała też farta, że Kalinskaya kreczowała bo spokojnie mogła to spotkanie przegrać. Jeśli szukać niespodzianki to bardziej skłaniam sie ku Ostapenko, Badosa to jeszcze nie ta forma widać, że jej szuka. Jeśli kondycyjnie Jelena wytrzyma to jest spora szansa na wygraną.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Świątek - Rybakina 2 5.00. ZWROT Było blisko, Rybakina pyknela by ją w 3 secie

Ja rozumiem że Rybakina wygrywała 3 ostatnie mecze z Igą na twardej nawierzchni a nie na ziemnej na jakiej dzisiaj będziemy oglądać obie zawodniczki. Tylko że ten mecz to spore value a buki dają kosmiczne kursy na Jelenie co jest grubym przegięciem. Dla mnie ten mecz to 50/50. Rybakina zdecydowanie nie leży Idzie, a Iga jest młoda zawodniczka która na pewno ma w myślach h2h . Roland Garros za pasem, dużo tenisistów/tenisistek nie spina się za bardzo w Rzymie. Myślę że zobaczymy dobry wyrównany mecz, ale bardziej doświadczona Kazaszka się okaże się lepsza
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Badosa - Ostapenko 2 2.40

Zdecydowanie Lotyszka, która jest w kapitalnej formie. Ograła w Rzymie 3 świetne zawodniczki, najpierw będąca w super formie Cirsteę, potem Krejcikovą gdzie w drugim secie przeprowadziła prawdziwy gwałt na Czeszce a na końcu Kasatkinę która zawsze jest niebezpieczna. Ostapenko jak dla mnie będzie jedną z głównych faworytek do wygrania French Open, obok Igi i Sabalenki . Badosa forma bardzo nierówna, dużo brakuje jej do dawnej dyspozycji. Wczoraj prawdziwe męczarnie z Muchovą po bardzo wycienczajacym meczu w którym do końca drżała o wygraną. Osobiście gram grubo wg swoich możliwości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1377
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Świątek - Rybakina o17,5 gema @1,42
Superbet


Mecz o wejście do półfinału gdzie czeka już zawsze groźna Ostapenko. Iga będzie chciała się zrewanżować Elenie za dwie porażki w tym roku w AO oraz IW, gdzie Kazaszka nie dała szans Świątek dominując oba spotkania. Jednak dziś mecz rozgrywany w królestwie Igi, czyli kort ziemny. Gdyby mecz był rozgrywany w Madrycie czy Stuttgarcie dawałbym większe szanse Rybakinie bo tam mączka wysypana jest na betonie przez co piłka ma inną prędkość po odbiciu od podłoża oraz obiera inny kąt. W Rzymie korty są naturalne. Do tego spora wilgotność. Duzo padało w ostatnich dniach przez co piłki będą nasiąknięte wodą i będą ciężkie. Kort grząski. Tu Iga powinna mieć przewagę, bo jest zawodniczką lepiej poruszającą się po korcie. Widziałem w tym turnieju wszystkie mecze zarówno Igi jak i Rybakiny, której mocno kibicuję ale dziś może mieć trudną przeprawę. Świątek zdecydowanie lepiej weszła w turniej demolując dwie pierwsze rywalki. Wczoraj dużo słabszy mecz z jej strony. Bardzo dużo niewymuszonych błędów zwłaszcza ze strony forehandowej. Był jeden gem w drugim secie przy serwisie Vekic, który Iga przegrała do zera uderzając 3x w dół siatki i raz wywalając piłkę daleko w aut. Nie był to na pewno jej dzień. Ale mimo wszystko potrafiła wygrać to spotkanie. Rybakina natomiast ciężkie wejście w turniej. Rozkręca się z seta na set. W meczu z Vondrousovą, mimo gładkiej wygranej sporo błędów. Masa bp które musiała bronic. Na jej szczęście Marketa była jeszcze gorsza w tym pojedynku. Ja idę w over gemowy, bo nie sądzę by był to mecz do jednej bramki. Drugi słaby mecz z rzędu Polce nie powinien się przytrafić. Kurs idealny do dubla.

Nie rozumiem jak można pisać, że ten mecz jest 50/50 albo że Rybakina jest bardziej doświadczona. To że jest kilka lat starsza nie oznacza że ma więcej doświadczenia. Oczywiście to tylko sport i nie takie rzeczy widzieliśmy, ale właśnie w tenisie jest masa czynników jakie wpływają na grę zawodnika a jednym z większych jest nawierzchnia rozgrywania meczu. Iga w swojej historii w Rzymie przegrała tylko jeden mecz i to był jej pierwszy pojedynek na tym turnieju w 2020 roku z Rus. Wtedy turniej był przeniesiony na wrzesień a następnie Świątek wygrała RG. Od tamtej pory wygrała dwie edycje tego turnieju i ma passę 24 wygranych setów z rzędu. Nie licząc meczu z Rus Iga przegrała od 2021 roku w Rzymie jednego seta z Krejcikovą na 28 rozegranych. W ostatnich kilku latach przegrała na mączce pojedyńcze mecze. To jest jej podwórko tak samo jak w przypadku Nadala. Wcale nie zdziwi mnie łatwa wygrana Igi w stylu 6:2 6:3 bo ją na to po prostu stać. Ja jednak liczę że zobaczymy kawał dobrego tenisa bo obie panie bardzo dobrze spisują się w tym roku.

I na koniec mała ciekawostka. W tym roku za wygranie turnieju w Rzymie zawodniczka otrzyma 1000 pkt do rankingu a nie 900 jak było do tej pory. Także w przypadku wygranej w całym turnieju, Iga zyska jeszcze dodatkowe 100 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +941
act 8,6K

act

Użytkownik
Miał ktoś pograne zwycięstwo Rybakiny i over jej asów w Forebet? Rozliczyli jako zwrot, myślicie, że jest szansa na zmianę rozliczenia?
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
E. Rybakina - J. Ostapenko 1 @1.60 Unibet

Bardzo fajny mecz dla oka rozegrały wczoraj późnym wieczorem Iga z Eleną w Rzymie - niestety zakończony kreczem naszej zawodniczki w 3 secie, ale było co oglądać. Pociski latały z jednej i drugiej strony , jak na tak wolną nawierzchnie to prędkości uderzanych piłek były zabójcze. Obecnie obok wspomnianych dziewczyn to mamy Sabalenkę w kobiecym tourze , i zazwyczaj to te 3 Panie walczą o najwyższe cele w tym sezonie. Zwycięstwo z Igą na pewno doda jeszcze skrzydeł kazachskiej zawodniczce i powinna wygrać cały turniej, oczywiście z zaznaczeniem powinna, bo to tylko WTA. Nie wierzę w Ostapenko, ona ma przebłyski dobrej gry, ale i też nie wytrzymuje psychicznie w kluczowych momentach. Jej marny serwis powinien być za każdym razem atakowany przez dobrze zbudowaną Rybakinę. Nie widzę dziewczyny, która dotarła do półfinału, która mogłaby zagrozić kazachskiej tenisistce i myślę, że to ona zgarnie tytuł w Rzymie. Oczywiście zagram też asy tej dziewczyny, bo zarówna na hardzie jak i na mączce , serwis to jej kolejny mocny atut.


Rybakina wygra WTA Rzym @2.15 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +458
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Miał ktoś pograne zwycięstwo Rybakiny i over jej asów w Forebet? Rozliczyli jako zwrot, myślicie, że jest szansa na zmianę rozliczenia?
Pewnie dla tego zwrot bo zakład łączony. W zasadzie to meczu nie wygrała. Mnie bardziej dziwi że ktoś pisał że dostał zwrot za o6,5 gema Rybakiny gdzie po dwóch setach już linia była pokryta. Ale to już pewnie indywidualna sprawa buka jak rozlicza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom