>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rzym (09.05.2023 - 20.05.2023)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm z tym rozliczniem jako zwrot jest roznie , u wielu bukow rozlicza kupony system. Ja miałem spory profit w betfair na livie na dwoch kuponach za drobne over 1.5 tajbreka po kursach 41 i 51 zawartych na livie.Po zakonczeniu tajbreka w drugim secie był juz spory profit.Jak Iga podeszła do siatki kliknołem zamknij ale system juz odrzuciľ.
Natomiast w trzech kuponach trixie miałem tez Rybakina i ponizej 21.5 gema w williamhill z poprawna pozycja Ruud i over 19.5 gema i w tych pozycjach dostałem void choc juz po dwoch setach było 21gemow.

Wie ktos moze co było powodem kreczu?
Screenshot_20230518-092218_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230518-092104_Betfair Sports.jpg
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Miała problem z nogą. Była już przerwa medyczna po 2 secie. Pewnie nie chciała już ryzykować przed rg. Próbowała jeszcze grać ale nie dało rady szybko złamać
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Pegulla/Gauff - Krawczyk/Schuurs
Krawczyk/Schurrs 2:1 w setach
Kurs 5.00 williamhill
Moim zdaniem dwie dosyc wyrównane pary.To wyrownanie mamy tez w h2h remis 2:2 wszystkie mecze ubiegły rok i 3 na 4 konczyły sie super tajbrekiem.
Jeden mecz na cegle Madryt w ubiegłym roku wygrały Krawczyk/Schurrs 2:1
Hm obie pary grały ostatnio z parą Melichar/Perez
Pegula/Gauff tu w Rzymie dwie rundy temu wygrały 2:1 po super tajbreku
A Krawczyk/Schuurs zdecydowanie 2:0 w Sztutgarcie.
Myslę ze spore szanse ze padną sety z obu stron a jesli isc tym tropem to probuję typowac dokładny wynik.
 
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Kalinina vs. Kudermetova
Spotkanie półfinałowe turnieju w stolicy Włoch, którego skład jest dość zaskakujący, szczególnie osoba Kalininy. Kudermetovą też raczej mało kto obstawiał, a przecież jedna z nich zagra w finale. Niewątpliwie życiowy występ dla jednej i drugiej, a faworytką bukmacherów jest ta bardziej doświadczona czyli Veronika. Mecz ma także dodatkowy podtekst, ponieważ zagra Ukrainka z Rosjanką. Ostatnie spotkania między zawodniczkami z tych krajów padały raczej łupem Rosjanek. Mam wrażenie, że zawodniczki zza naszej wschodniej granicy nie do końca wytrzymywały mentalnie ciężaru tych spotkań. Przegrywały zazwyczaj gładko lub oddawały walkowerem, głównie Tsurenko oraz Kostyuk. Jednak Kalinina nieco wyłamuje się z tego schematu, ponieważ w Rzymie pokonała już Blinkovą, a w tym roku ogrywała już Kudermetovą. Tutaj warto wspomnieć o H2H, które wynosi 1-1, ale w obu meczach Anhelina urwała co najmniej seta. W tym turnieju straciła dwa sety, z Haddad Maią oraz Keys i trzeba pochwalić ją za bardzo dobrą grę z głębi kortu. Nie wstrzymuje ręki, gra kątowo, dość ofensywnie, a także wplata elementy małej gry czy też skróty. Jest to tenisistka z dużym potencjałem, lecz na pewno ma rezerwy na serwisie. Miała ogromny problem z Brazylijką, głównie przez jej ryzykowny styl. Doskwierał jej uraz, przez co złapała luz i atakowała z dużą siłą większość piłek. Kudermetova od połowy lutego do końcówki kwietnia zaliczyła fatalny okres, przegrywając większość spotkań. Odżyła dopiero w Madrycie osiągając półfinał i zaraz później zrobiła to samo w Rzymie, a ma przecież dużą szansę nawet na finał i walkę o triumf. We Włoszech jednak nie grała z wielkimi rywalkami i trudno mówić o fantastycznej grze. Na swoim rozkładzie ma Parrizas-Diaz, Potapovą, Bouzkovą oraz Zheng czyli co najwyżej solidne zawodniczki, które na cegle nieco tracą (Potapova/Zheng). Wydaje się, że Kalinina będzie dla niej najtrudniejszym sprawdzianem, o ile ta zdążyła dojść do pełni sił, po bardzo wyczerpującym meczu z Haddad Maią. Dla mnie jest to spotkanie z lekkim wskazaniem na Kudermetovą. Wydaje się, że kluczem będzie siła mentalna i opanowanie nerwów. Presja będzie skierowana na faworytkę, więc to kolejna szansa dla Kalininy, która póki co gra bez zarzutu. Alternatywnie można spróbować powyżej 19,5 gemów.

👉 Kalinina wygra seta @1,58 (forBET) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1395
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Veronika Kudermetova Over 4 Aces & Anhelina Kalinina Over 2Aces kurs 7.5 Williamhill

Linie dosyć wysokie ale w mojej opiniii po takim kursie można spróbować,Spore szanse że mecz pójdzie w dystans , mogą tu być nawet 3 zacięte sety.
Kudermetova Chince Zheng poslała 11 asów więć 5 na pewno w jej zasięgu
Kalinina w długim zaciętym meczu z Haddad posłała 4 , za to w podobnym meczu z Keys ani jednego , jest też krótki mecz z Blinkovą i posłała jej 7 asów , czyli 3 asy również w zasięgu zadecyduje dyspozycja dnia na serwisie
20 stopni celcjusza , pochmurno ale nie powinno padać leciutki wiaterek 7km na godzinę też moze lekko asom pomóc.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom