>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Rome, 11.05-17.05.2015

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Sharapova M. - Azarenka V. 2 (+1,5 seta) @ 1,50 Unibet ⛔ 6-3 6-2 Masha za mocna...
Sharapova M. - Azarenka V. 2 @ 2,33 Unibet
⛔
Oddsmakerzy przytomnie widzą, że Vicka jest w naprawdę dobrej formie, a Masha jeszcze jej szuka przed RG. Oglądałem wczorajsze spotkania obu pań. Wniosek jest taki, że Maria gra naprawdę falami. Gdyby wczoraj po przeciwnej stronie siatka stała zawodniczka, która miałaby więcej oleju w głowie i nie była tak przestraszona to wynik byłby zgoła odmienny. Długimi momentami Bojana sprawiała sporo trudności swoją grą. A dodać trzeba, że Serbka gra tym samym, agresywnym stylem, co Azarenka. Z tą różnicą, że rzadziej trafia, ma trochę mniej siły w łapie i ogólnie nie ten poziom umiejętności. 1 serwis Sharapovej stał na tragicznym poziomie i trafiała co 2 piłkę, ale tylko 6 DF to trochę mała liczba jak na Nią. Problem polega na tym, że gdy serwis nie ustawiał wymiany to 3-4 uderzenia i ktoś psuła. Dzisiaj Vicka będzie mniej psuć, a ofensywnie sprawi mnóstwo problemów. W meczu z Hradecką Białorusinka popełniła bodajże 16 lub więcej DF. W 2 secie kompletnie stanęła, podobnie z resztą jak wczoraj. Azarenka jednak rozkręca się z meczu na meczu i stara się demolować rywalki. Bilans obu pań wynosi 7-7, więc każdy widzi, że to spotkanie powinno być wyrównane. Sercem jestem za &#39;&#39;dogiem&#39;&#39; i pobieram te kursy. Spodziewam się dobrego spotkania z obu stron, ale charakter, wola walki oraz chęć udowodnienia światkowi tenisowemu, że za wcześnie skreślili Azarenkę pozwala mi mieć nadzieję na jej zwycięstwo.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Sharapova M. - Azarenka V. 2 (+1,5 seta) @ 1,50 Unibet
Sharapova M. - Azarenka V. 2 @ 2,33 Unibet
Oddsmakerzy przytomnie widzą, że Vicka jest w naprawdę dobrej formie, a Masha jeszcze jej szuka przed RG. Oglądałem wczorajsze spotkania obu pań. Wniosek jest taki, że Maria gra naprawdę falami. Gdyby wczoraj po przeciwnej stronie siatka stała zawodniczka, która miałaby więcej oleju w głowie i nie była tak przestraszona to wynik byłby zgoła odmienny. Długimi momentami Bojana sprawiała sporo trudności swoją grą. A dodać trzeba, że Serbka gra tym samym, agresywnym stylem, co Azarenka. Z tą różnicą, że rzadziej trafia, ma trochę mniej siły w łapie i ogólnie nie ten poziom umiejętności. 1 serwis Sharapovej stał na tragicznym poziomie i trafiała co 2 piłkę, ale tylko 6 DF to trochę mała liczba jak na Nią. Problem polega na tym, że gdy serwis nie ustawiał wymiany to 3-4 uderzenia i ktoś psuła. Dzisiaj Vicka będzie mniej psuć, a ofensywnie sprawi mnóstwo problemów. W meczu z Hradecką Białorusinka popełniła bodajże 16 lub więcej DF. W 2 secie kompletnie stanęła, podobnie z resztą jak wczoraj. Azarenka jednak rozkręca się z meczu na meczu i stara się demolować rywalki. Bilans obu pań wynosi 7-7, więc każdy widzi, że to spotkanie powinno być wyrównane. Sercem jestem za &#39;&#39;dogiem&#39;&#39; i pobieram te kursy. Spodziewam się dobrego spotkania z obu stron, ale charakter, wola walki oraz chęć udowodnienia światkowi tenisowemu, że za wcześnie skreślili Azarenkę pozwala mi mieć nadzieję na jej zwycięstwo.
Muszę przyznać, że forma Azarenki imponująca, dawno nie widziałem jej w tak dobrej formie. Chociaż nadal zdarzają się jej słabsze momenty. Generalnie z meczu na mecz gra coraz lepiej. Kursy atrakcyjne, też próbuję w jej stronę.
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Sharapova-Azarenka 2 @2.35
Oplaca sie zaatakowac Azarenke wedlug mnie. Ciezko mi o Sharapovej cos powiedziec bo narazie gra mecze w porach, ze obejrzec nie moge. Azarenka ma forme, ograla Wozniacki i Begu, takze lepsze rywalki. Nie chce mi sie tego opisywac gleboko, ale zwyciestwo Bialorusinki jest realne. Sharapova bedzie tez chciec zagrac o wygrana turniejowa. Sharapova od kilku sezonow, albo w Madrycie albo w Ryzmie walczy o wygrana koncowa i na pewno budujace jest dla Rosjanki, ze nie ma juz Sereny Williams, ale nie musi jej sie udac przeciez i tym razem, wiec szukanie wygranej Azarenki ma sens. Byle te skurcze miesni Azarence w pewnym momencie nei zaczely nadto dokuczac jak wczoraj.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Sharapova za mocna. Jestem pod wrażeniem siły jej uderzeń. Azarenka nie ma nic do gadania. Pomimo tego, że pierwszy serwis mało kiedy wchodzi i pojawiają się DF nie przeszkadza jej to kontrolować w pełni spotkania. Faworytka oprócz oczywiście Halep do kończowego triumfu.
Szkoda bo też na Wike pograłem...
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Sharapova (-5,5 gema)-Gavrilova 1 @1.75
To ze Sharapova wygra to raczje nie ulega watpliwosci po wczorajszym meczu Sharapovej z Azarenka. Maria jest bez watpienia glowna kandydatka do wygranej, tylko jak tu atakowac kursy rzedu 1.1-1.15. Gavrilova swietny wynik, aleSahrapiva jest w takim gazie, ze nie wiem jak moglaby przegrac. Zreszta Sharapova ma swoje male porachunki z Gavrilova za Miami, gdzie sensacyjnie wygrala Gavrilova. Tutaj dyspozycja jednak spraiwa, ze faowryt jest bardzo wyrazny. Nie wiem co tu ujmowac w analizie, poniewaz po prostu nie wyobrazam sobie porazki Maszy w tym polfinale.
 
vojo 19

vojo

Użytkownik
Nie wiem co tu ujmowac w analizie, poniewaz po prostu nie wyobrazam sobie porazki Maszy w tym polfinale.
Porażki to raczej nie będzie, ale od wygrania to pokrycia -5,5 to jest kawałek drogi. Młoda gra nieźle w tym sezonie, kryje handi na poziomie 63%. Maria odkąd weszła na clay gra w kratkę tzn w sensie krycia handi. Dla mnie no-bet
 
fuckland 57

fuckland

Użytkownik
Halep+Sharapova ako @1.44 brac i sie nie zastanawiac
widze tutaj szybkie 2-0 u jednej i drugiej
propsy dla bruksela za wczorajszy kozacki typ ale Halep idzie tutaj jak burza po nastepny puchar, jedyna rywalka dlaniej do Sharapova w jakiejs kosmicznej formie, co swoja droga wczoraj pokazala
to bedzie final marzen ????
 
D 38,2K

drpajchivo

Użytkownik
Gavrilova - Sharapova
@6,0 bet365
stawka 80pln
Ja pójdę w stronę Darii. Kurs na Sharapovą całkowicie nieopłacalny, a młodsza z Rosjanek ma potencjał. Podczas turnieju w Miami pisałem, że Dasha potrafi grać z zawodniczkami ze szczytu rankingu, a sama Sharapova potrafi przegrać z własnymi błędami. Tak też się stało, a Gavrilova w 100% wykorzystała swoją szansę i wykorzystała wszystkie potknięcia rywalki.
Dzisiaj sytuacja nieco inna - Masha jest w znacznie lepszej formie, skalibrowała celownik, nie popełnia tylu błędów co podczas WTA Miami, pokazuje to choćby szybkie 2-0 z Viką. Wszystko wskazywałoby na bezproblemowe zwycięstwo, ale warto zauważyć że i Dasha poczyniła spore postępy, widać dużą pracę nad psychiką, nadal przeżywa każdy punkt, natomiast po chwili następuje spokój i wygląda jakby zaczynała mecz zupełnie od nowa, dziewczyna bardzo ochłonęła w porównaniu do tego jaka była jeszcze miesiąc-dwa temu.
Obie wzajemnie mają sobie coś do udowodnienia i pokazania, umiejętności i forma na korzyść Marii, zapał i i głód zwycięstwa na korzyść Darii. Spodziewam się ciekawego widowiska.
⛔
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
6. Sharapova 2:0 1.50 Unibet 4/10 +2j
Sharapova idzie jak burza przez ten turniej. Chyba lekko zmotywowała ją przegrana z Kuznetsova w Madrycie, bo widać niesamowite zacięcie i mobilizację w jej meczach tutaj na cegle w Rzymie. To jak odprawiła Azarenkę...cud i miód. Po odpadnięciu Halep to Rosjanka jest olbrzymią faworytką do wygrania całego turnieju.
Z drugiej strony młoda Gavrilova która chyba rozgrywa turniej życia. Utalentowana 21-latka, z mistrzostwem juniorskiego US Open w singlu, RG w deblu złotem na olimpiadzie juniorskiej. Na pewno ma talent, na pewno ma umiejętności, tutaj odprawiła już zaskakująco m.in Ivanovic, ale czy jej pasja wystarczy na Sharapovą? Jak dla mnie nie, jednak to starsza z Rosjanek z niejednego piec już chleb jadła i doświadczeniem bije na głową swoją dzisiejszą przeciwniczkę. Gavrilova, być może, to pieśń przyszłości, Maria Sharapova jest tu i teraz. Jeśli wczoraj w tak wyraźny sposób potrafiła zdominować Azarenkę to jeśli tylko dzisiaj trochę nie przyśpi to wygra spokojnie z Gavrilovą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
7. Hingis/Mirza 1.41 Marathon 4/10

O Hingis i Mirzie pisałem już wystarczająco wcześniej. jeden z najlepszych obecnie debli. Babos z koleżanką nie są złe. Są doswiadczone, raz na jakis czas osiągną podobny do tego rezultat, ale nic ponadto. To nie taki poziom żeby wygrywać mecze jak ten.
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Sharapova-Suarez N. 1 @1.25
Sharapova musi postawic kropke nad &quot;i&quot;. Rosjanka gra najlepeij, najpewniej i po raz kolejny planuje wygrac w Rzymie po dwoch ostanich triumfach Sereny Williams. Suarez podkreslam na kazdym kroku, ze jest swoetna tenisistka, technicznie jedna z najlpeszych w tourze, tylko jej trudno jest wygrac z silowymi zaowdniczkami, oczywiscie mowie o tych zawodniczkach ze scislego topu. Powszechnie wiadomo jak koncza sie starcia Suarez Navarro z Serena Williams, Sharapova tak mocno nie bije, ale to wciaz bedzie bardzo duzy problem dla Hiszpanki. Sueraz moze jedynie probowac grac wczoraj jak Gavrilova, korej od wczoraj jestem ogromnym fanem, ale faworytem i tak w finale bedzie Sharapova. Nie chce sie bawic w hc, wiec taka propozycja na Rosjanka do podbicia jakiegos zakladu akumulowanego. Ten mecz wydaje mi sie pewniejsza inwestycja niz spotkanie Djokovica z Federerem.
 
M 0

mr_hossa

Użytkownik
Witam, co myślicie o takim typie +4,5 Navarro po kursie 2,08 ??? Rosjanka pewnie to wygra ale czy reprezentantka Hiszpanii zdoła uciułać po 4 gemy w każdym secie? Jak myślicie?
No i jednak nie weszło. 6:4 5:7 1:6 ⛔
 
paul-scholes 38

paul-scholes

Użytkownik
Myślę, że na luzie, ba!, sądzę, że zdoła minimum jednego seta zabrać Rosjance. Wczoraj Sharapova nie zagrała jakoś fantastycznie, po prostu jej przeciwniczka popełniała masę błędów. Ciężki mecz do obstawienia, ale za ten kurs ten handicap może być do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom