>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - RG 2010 23.05.-05.06.

Status
Zamknięty.
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
Stosur - Jankovic typ 2
Ja dzisiaj typuje na Jelene, oczywiście Stosur wymiata, ale ja pamiętam mnóstwo turniejów w których jakaś zawodniczka ogrywała gwiazdy żeby później odpaść z teoretycznie gorszą rywalką(nie biore tu pod uwagę formy obu zawodniczek), więc dzisiaj wszyscy typujecie na Stosur u ja gram na Janković, która nie jest bez szans.
no dobra, ale te argumenty to już były jak miała z Williams grać, że wygrała z Henin to teraz polegnie z Sereną, bo wygrała z teoretycznie lepszą zawodniczką etc.
A co do Dementiewej, to dopóki Pietrowej tak noga nie bolała, to Jelena na korcie nie istniała. Wiadomo to jest WTA, ale patrząc na formę w tym turnieju to Francesca ma ją dużo lepszą.
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
S. Stosur wygra RG 2,25 bet-at-home
Australijka jest w wybornej formie co pokazała w turniejach przed RG, oraz w meczach z Syrenką i belgijką Henin, które były uznawane za jedne z faworytek do zwycięstwa przed rozpoczęciem turnieju.
Z moich spekulacji wynika, że Stosur łatwo dziś wygra z Serbką, a następnie zmierzy się z Schiavone. H2H obu Pań to 4-1 na korzyść Australijki, warto dodać, że zwycięski mecz Schiavone miał miejsce w roku 2005!
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Francesca Schiavone - Elena Dementieva
Typ: 1
Wynik: ✅ 1-0 (7-6 i krecz Dementievy)
Francesca gra dobry tenis dla oka widza ze względu na to, że gra mocno, ryzykownie, szuka wyszukanych rozwiązań, efektownie kończy wymiany. Jest to bardzo nieprzyjemny dla rywalek tenis, stąd np. Agnieszka Radwańska nienawidzi z nią grać. W dodatku gdy jest w formie robi dosyć mało niewymuszonych błędów, a na takową właśnie idealnie trafiła podczas tego szlema. Z meczu na mecz gra coraz lepiej, widziałem ostatnie dwa spotkania z Kirilenko i Wozniacki, obie były na straconej pozycji od początku wg. mnie. Dobrą dyspozycją nie może się pochwalić Elena, co zresztą wiadome było od dawna i chyba nikt nie upatrywał w niej finału Roland Garros (którego, zgodnie z tą analizą nie ma prawa być). Strasznie nierówna jest Rosjanka, co potwierdza chociażby męczarnia, bo tak to trzeba nazwać, ze słabszą niby w każdym aspekcie gry Olą Woźniak (stracony pierwszy set i później także było gorąco). Petrova powinna ją wyeliminować, ale do gry wtrąciła się kontuzja i po pierwszym łatwym secie dla Nadii, zaczął się płacz i zgrzytanie zębów, przez co oddała mecz Rosjance (czemu nie kreczowała będąc bez szans chyba nigdy nie zrozumiem). To, że z taką formą doszła do półfinału źle świadczy o obecnym, żenującym poziomie WTA, o czym zresztą mówi się nie od dziś. Jeśli Francesca nie spali się psychicznie, a Dementieva nie dozna żadnego olśnienia w postaci małej ilości UE, będziemy świadkami 2-setowego pojedynku i to Włoszka wyląduje w finale.
Udało mi się złapać przepiękny kurs 2,18 w Pinnacle, co stosownie wykorzystałem obstawiając typ za grubszą kasę. W tej chwili już chyba w każdym buku jest poniżej 2.
Samantha Stosur - Jelena Jankovic
Typ: 1
Kurs: 1,69
Wynik: ✅ 2-0 (6-1, 6-2)
Idąc na skróty - Stosur pierwszy set z Henin miała słaby, bo robiła dużo niewymuszonych błędów, ale potem jak się wstrzeliła, to zaczęła robić ich coraz mniej, wszystkie potężne uderzenia crossowe zaczęły wchodzić, co trwało także w większości meczu z Sereną i tak oto jest po raz drugi z rzędu w półfinale Roland Garros. Gra Jankovic totalnie nie przekonuje, wczoraj z Shvedovą mogła stracić seta, łamały się jak szalone, tak jak ktoś napisał wyżej - ma ogromne problemy z utrzymaniem własnego podania. W przeciwieństwie do Australijki, która ze swoim serwisem (jeden z lepszych w tourze) rzadko daje się złamać, trochę dużo podwójnych, ale nadrabia asami i &quot;prawie asami&quot;.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oglądałem dwa ostatnie pojedynki Schiavone. Nie znam się na tenisie, ale wydaje mi się, że pewnie wygląda wygrana w pierwszym secie Włoszki. Demencja zagrała słabo pierwszy set z Petrovą. Schiavone na początku zawsze gra mocno i pewnie. Wozniacki w pierwszym secie nie miałą nic do powiedzenia ze Schiavone. Więcej walczyła już Kirilenko w 4ej rundzie, ale też tylko dzięki swojemu serwisowi i ciekawszej grze przy siatce - Wozaniacka zagrała dramatycznie przy siatce, jakby się bała. Tak przejrzałem niemal całe RG w tym sezonie, bez pierwszej rundy to Schiavone zawsze wygryuwała pierwszy set. Dla mnie to pewniejszy typ niż wygrana w całym meczu. Tyle, że podkreślam - typ oparty na obserwacjach ze spotka Schiavone i Demencji z Petrovą ;)
1.85 2/10 ;) ✅ 7:6 dla Schiavone ;)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Kto wygra Roland Garros &#39;10?: Samantha Stosur @ 2.70 5/10
Sportingbet

Ta zagadka w tym sezonie w kobiecym Szlemie powinna być już tylko kwestią czasu. Samantha kobieta która jako jedyna najlepszej trzyma swój styl za lejce, zdarzają się jej też wpadki ale to już nie z po prostu jakiegoś widzi mi się, lecz jednak ze stresu który był widziany w niektórych partiach w meczu z Henin czy z Sereną styl Australijki opisywałem nie raz jeśli nauki po meczu z Henin, przeniosła na kort z Sereną to te dwa mecze powinny dać jej doświadczenie z Janković która jest najsolidniejsza zawodniczką z samego szpica rankingu w tym sezonie lecz nie wiem czy nawet jej defensywne zagrania odkręcą zabójczy fh Samanthy czy piekielnie mocny serwis i dodawany ten kick robiony zwinnym nadgarstkiem na pomoc czasami już w pierwszym serwisie lub podczas drugiego. H2H 3-1 dla Serbki lecz jednak w tym sezonie jest 1-1 i ta porażka z Jeleną była podczas IW kiedy nie było mocnych na Serbkę tutaj jak narazie jest odwrotnie i liczę na zwycięstwo Stosur. Trudno prognozować kto będzie w finale z drugiego półfinału ale sądzę że cwaniara Dementieva jednak Schiavone gra dobrze ale fh czy bh grany na końcową linie nie powinien przeszkodzić Elenie w dosyć prostym tenisie jeśli się ją ogląda ponieważ ona preferuję prosty styl prawo, lewo i winner lub lekkie podejście do siatki jeśli wymaga tego akcja. I naprawdę świetnym finałem powinien być właśnie pojedynek Australijki z Rosjanką H2H 4-2 ale bilans nie będzie tutaj grał tylko większa determinacja i sądzę że jednak Australijka zasługuję na Szlema, bo osobiście jak dla mnie powinna być w rankingu tuż, tuż za plecami sióstr W. ale niedługo może i światową NR #1.
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Oglądałem dwa ostatnie pojedynki Schiavone. Nie znam się na tenisie, ale wydaje mi się, że pewnie wygląda wygrana w pierwszym secie Włoszki. Demencja zagrała słabo pierwszy set z Petrovą. Schiavone na początku zawsze gra mocno i pewnie. Wozniacki w pierwszym secie nie miałą nic do powiedzenia ze Schiavone. Więcej walczyła już Kirilenko w 4ej rundzie, ale też tylko dzięki swojemu serwisowi i ciekawszej grze przy siatce - Wozaniacka zagrała dramatycznie przy siatce, jakby się bała. Tak przejrzałem niemal całe RG w tym sezonie, bez pierwszej rundy to Schiavone zawsze wygryuwała pierwszy set. Dla mnie to pewniejszy typ niż wygrana w całym meczu. Tyle, że podkreślam - typ oparty na obserwacjach ze spotka Schiavone i Demencji z Petrovą ;)
1.85 2/10 ;)
To nie jest tak, że Demencja zagrała lipnie w 1 secie z Petrovą, a dalej obudziła się i zmiotła rodaczkę z kortu. Sprawa wygląda troszkę inaczej ???? w 1 secie kontuzja Petrovej nie dawała o sobie jeszcze znać, jednak 2 kolejne sety to Petrova w zasadzie jedynie mogła już kreczować, ale chyba nie chciała robić zawodu kibicom.
Demencja nie gra rewelacyjnie w tym RG, ale ma po prostu łatwą drabinką + ogrom szczęścia (przyp. mecz z Petrovą)
 
D 0

domel86

Użytkownik
Kto wygra Roland Garros &#39;10?: Samantha Stosur @ 2.70 5/10
Ta zagadka w tym sezonie w kobiecym Szlemie powinna być już tylko kwestią czasu. Samantha kobieta która jako jedyna najlepszej trzyma swój styl za lejce, zdarzają się jej też wpadki ale to już nie z po prostu jakiegoś widzi mi się, lecz jednak ze stresu który był widziany w niektórych partiach w meczu z Henin czy z Sereną styl Australijki opisywałem nie raz jeśli nauki po meczu z Henin, przeniosła na kort z Sereną to te dwa mecze powinny dać jej doświadczenie z Janković która jest najsolidniejsza zawodniczką z samego szpica rankingu w tym sezonie lecz nie wiem czy nawet jej defensywne zagrania odkręcą zabójczy fh Samanthy czy piekielnie mocny serwis i dodawany ten kick robiony zwinnym nadgarstkiem na pomoc czasami już w pierwszym serwisie lub podczas drugiego. H2H 3-1 dla Serbki lecz jednak w tym sezonie jest 1-1 i ta porażka z Jeleną była podczas IW kiedy nie było mocnych na Serbkę tutaj jak narazie jest odwrotnie i liczę na zwycięstwo Stosur. Trudno prognozować kto będzie w finale z drugiego półfinału ale sądzę że cwaniara Dementieva jednak Schiavone gra dobrze ale fh czy bh grany na końcową linie nie powinien przeszkodzić Elenie w dosyć prostym tenisie jeśli się ją ogląda ponieważ ona preferuję prosty styl prawo, lewo i winner lub lekkie podejście do siatki jeśli wymaga tego akcja. I naprawdę świetnym finałem powinien być właśnie pojedynek Australijki z Rosjanką H2H 4-2 ale bilans nie będzie tutaj grał tylko większa determinacja i sądzę że jednak Australijka zasługuję na Szlema, bo osobiście jak dla mnie powinna być w rankingu tuż, tuż za plecami sióstr W. ale niedługo może i światową NR #1.
Popieram w całej rozciągłości cytowaną wypowiedź. Jestem po obejrzeniu dzisiejszych obu pojedynków. Schavione - nic Jej nie ujmując grała cały czas &quot;na styku&quot; z lekko kontuzjowaną Dementievą. Tie break i zwycięstwo.. Gdyby nie ten ból Eleny, to kto wie jakby się dalej spotkanie potoczyło... Natomiast drugi mecz - czy w ogóle jest sens opisywać? Samantha zagrała jak profesorka. Jankovic ugrała wyłącznie 3 gemy, to chyba świadczy o czymś, prawda? Jak dla mnie Australijka to murowana faworytka do wygrania finału RG. Psychicznie jest strasznie mocna, kondycyjnie również nic nie brakuje także... ostatnie spotkanie powinno być tylko formalnością jeśli nic złego się nie wydarzy.
Kto wygra RG @ Samantha Stosur (2.30)
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Ja też zagrałem na wygraną Stosur w RG przed półfinałami :_) a teraz już pytanie z innej beczki, wie ktoś jaki był kurs na wygranie RG przez Stsour przed rozpoczęciem całego turnieju ? Pytam się z ciekawości, bo chciałem zagrać, Ba byłem nawet blisko zagrania takiego typu, ale kolega z UK wybił mi to z głowy ... dlatego też chcę wiedzieć ile straciłem ? ????


http://forum.bukmacherskie.com/f15/tenis-przepis-na-sukces-40605-3.html#post1645206

rox
 
F 0

filweb

Forum VIP
Stosur - Schiavone 2 4,68
Wedle mojej oceny bukmacherzy mocno przesadzili. Jasne, Samantha powinna być zdecydowaną faworytką w tym starciu, ale nie możemy zapominieć o kilku szczegółach. Po pierwsze, Australijka ma czasem przestoje w swojej grze. Gdyby Jelena Jankovic potrafiła je wykorzystać, być może panie grałyby dziś 3-ego seta. Poza tym, każdy doskonale wie, co stanie się z grą Stosur, jeśli choćby na chwilę zawiedzie ją serwis. Włoszka to zawodniczka szalenie niewygodna, o potężnej motywacji i woli walki, z pewnością łatwo się nie podda.
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
filweb być może ma motywacje, wole walki oraz jej styl jest niewygodny ale, ale oglądając jej mecz dzisiaj z Demencją nie błyszczała i Bóg jeden wie, co by było gdyby Rosjanka była w pełni przy siłach. Nie jestem zwolennikiem Stosur, ale typ na Schiavone wydaje się być czystym szaleństwem. Moim zdaniem gładkie 2:0 ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Nie jest to czyste szaleństwo.
Wiadomo, że Stosur gra świetnie w tym turnieju, ale jakby nie patrzeć Frania nie dostała WCetki do finału, musiała tam dojść i w pełni na to zasłużyła. Finał powinna wygrać Sam, bo to byłoby coś niezwykłego, gdyby po takich wynikach nie wygrać... ale to ciągle jest WTA, a tutaj wszystko możliwe. Kurs ~1.20 na wygranie finału RG... bardzo mały i podążając tropem filweba typ na Włoszke to zdecydowany value.
Nie patrząc na kursy, to Australijka powinna wygrać, i to 2:0, jak mówił Madridistas.
To, kto jak zagra ten finał zależy od sposobu i strategii... można sugerować się kursami i stawiać na Franie lub nie patrząc na cyferki i grać Samanthe.
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Stosur jest faworytką, dlatego że jest właśnie mocna psychicznie. Przynajmniej w tym RG. Ponadto, co widać po meczu z Jankovic - jej morale jest na poziomie {Archaniołów z kilkoma niezłymi artefaktami} niebotycznym. Myślę, że gdyby ktoś dziś spytał Samanthę, czy wygra z Rafą - to ona z pełnym przekonaniem odpowiedziałaby, że tak. Stosur ma przestoje w grze, ale jej serwis sprawiał kłopoty Henin, Williams, czy Jankovic - to JA nie wiem, co z nim zrobi Włoszka. Jelena nawet z drugim serwisem - mocno wyrzucającym, ale wolnym - miała problemy, a przecież Włoszka jest dużo niższa, niż Serbka i wolniejsza, niż Henin. Myślę, że Australijka może spokojnie nawet mniej ryzykować serwisem, a i tak będzie miała przewagę w tym aspekcie. Nawet dziś Dementieva potrafiła ustawić Schiavone pod swoją grę w wielu wymianach. Uniemożliwić jej grę fh. Stosur tym bardziej nie będzie miała z tym problemu. Niestety dla widowiska - 2-0 Stosur.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Wiadomo, że jak się stawia po takim wysokim kursie to nie oczekuje się wygranej 2-0 underdoga. Zdaję sobie sprawę, że Stosur jest zdecydowaną faworytką meczu. Posiada walory, których nie posiada żadna zawodniczka w tej chwili w tourze. Ale właśnie dlatego, że to WTA, a nie ATP, ten finał może wygrać także Włoszka. Wygrałaby 3 z 10 takich sobotnich finałów RG ze Stosur.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Jak dla mnie to może Włoszka byłaby w stanie wygrać 1 na 10 z takich pojedynków. Gdyby Dementieva była w swojej optymalnej formie i bez kontuzji wczorajszy mecz miałby zupełnie inny przebieg. Rosjanka dużo psuła, a Francesca potrafiła to wykorzystać. Jutro cudu nie będzie. Inna sprawa, że na Stosur po 1,2 nie mam zamiaru grać.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Samantha Stosur - Francesca Schiavone
Typ: 2
Kurs: 5
Wynik: ✅ 0-2 (4-6, 6-7 [2-7])
Samanthę darzę ogromną sympatią od zawsze. Pomijając jakieś tam sentymenty, przepadam za jej surową grą. Niejeden facet miałby z nią problemy :grin: Dobrze się to ogląda. Mało która tenisistka obecnie umie tak ośmieszyć przeciwniczki samym podaniem serwując dużą ilość asów lub doprowadzić do szybkiego punktu poprzez serwis i natychmiastowy atak, nawet drugim serwisem, którym często ryzykuje, przez co robi niestety trochę DF, ale kto z kobiet nie robi? Niestety albo stety Samantha także preferuje ostry styl gry, szybkie przejęcie inicjatywy poprzez granie niełatwych i ryzykownych piłek, więc gdy zdarza się jej gorszy dzień, bądź nawet krótki okres czasu, popełnia błąd za błędem. Doskonale było to widoczne w spotkaniu z Henin - pierwszy set gładko przegrany, liczba niewymuszonych spora. Drugi i trzeci set - zaczęła trafiać i Belgijka, tak przecież doświadczona i rewelacyjna, nie miała wiele do powiedzenia. Koniecznie trzeba wziąć pod uwagę to, że takich gorszych momentów miała podczas tego RG kilka i teraz mogą się znów pojawić. Tutaj mamy finał, a finały rządzą się swoimi prawami. To jest WTA, tutaj niespodzianki są codziennie. To są kobiety - tego nie muszę rozwijać. Wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia i jedna, dwie piłki mogą zadecydować o rozstrzygnięciu gema/seta/meczu. Nie chcę się za bardzo rozpisywać na temat Schiavone. Jedna z najbardziej walecznych tenisistek, nie ma szans by łatwo odpuściła. Mam nadzieję, że nie będzie taka spięta jak w meczu z Dementievą, gdzie grała - jak na nią - zbyt asekuracyjnie. Wierzę także, że poprawiła return, bo z Rosjanką średnio jej to wychodziło, a Australijka nie daje łatwiejszych piłek do odbioru. Musi się wyluzować i grać swoje, ryzykować do czego nas przyzwyczaiła, a na pewno nie stoi na straconej pozycji.
Nie wiem co Wy zamierzacie grać w tym meczu, ale żadnych ujemnych handicapów na Stosur nie polecam. Tak jak napisałem - wszystko się może zdarzyć. Lepiej postawić za grosze na Włoszkę, a kibicować i tak Samancie ????
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
tenis, WTA French Open, godzina 15:00
Stosur, Samantha - Schiavone, Francesca
typ: How many aces Stosur will serve? Over 5.5
kurs: 1.85
buk: Betsafe
Skład tegorocznego finału Roland Garros pań jest sporą niespodzianką ponieważ zagrają w nim Samantha Stosur (7 w rankingu WTA) z Włoszka Francesca Schiavone (17). Faworytką jest Stosur która w drodze do finału pokonała faworytki turnieju takie jak Justine Henin czy Serena Williams ja z tym typem oczywiście się zgadzam ale ze względu na słaby kurs (1.15-1.20) proponuje zagrać over 5.5 asów serwisowych w wykonaniu Australijskiej tenisistki.
Samantha Stosur jest to zawodniczka grająca siłowy tenis mająca co za tym idzie dobry mocny serwis w klasyfikacji na ilość asów serwisowych zajmuje 2. miejsce tuż za Sereną Williams. Amerykanka ma ich 37, Stosur 31 i dzisiaj myślę, że oprócz zwycięstwa w turnieju Australijka będzie również polować na asy by mieć ich najwięcej na swoim koncie w całym turnieju.
Stosur nie specjalnie zaczęła RG jeśli chodzi o asy w meczu z Simoną Help miała tylko jednego by w następnym pojedynku z De Los Rios mieć ich już 14. W kolejnych meczach równiez nie zachwycała jeśli chodzi o asy z Pivovarova jeden a z Henin dwa jednak już z Belgijką widać było, że serwis to bardzo mocna broń Australijki i mimo małej ilości asów to właśnie serwisem Stosur pokonała Henin. W meczu z Sereną Williams tych asów było już 6 natomiast w półfinale z Jankovic 7 więc ta tendencja idzie do góry.
Co do Schiavone to nie jest to zawodniczka grająca siłowy tenis i obawiam się, że może mieć bardzo duże problemy z serwisem Stosur. Do tej pory Włoszka grała z zawodniczkami które nie dysponują wielką siłą rażenia jeśli chodzi o serwis: Kirilenko, Wozniacki, Dementieva natomiast po pierwszym secie skreczowała ale widać było, że gdy trafiała pierwszym serwisem Włoszka miała spore problemy z odbiorem. Stosur natomiast jest to zawodniczka która serwisem może nawet wygrać spotkanie i myślę, że dzisiaj tak właśnie będzie wyglądał mecz, Australijka &quot;rozstrzela&quot; swoim serwisem Włoszkę dlatego mój typ na ten mecz o over 5.5 asów serwisowych w wykonaniu Samanthy Stosur.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Nieprawdopodobne...
Stosur turniej życia, rewelacyjne spotkania, wydawałoby się pewna faworytka do zgarnięcia pucharu..., ale Schiavone zagrała mecz życia, miała swój najlepszy dzień w karierze... A Stosur, zagubiona... nie wiedziała ocb... Tak, jak jej sympatycy.
Pod względem zasłużenia na tytuł to mimo wszystko za ogół wygrać powinna Sam, ale jak w to tenisie, o zwycięzcy decyduje forma dnia, a nie turnieju.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Stosur zagrała na 70% możliwości, a Schiavone... na 250%. Dawno nie widziałem w żadnym meczu WTA zawodniczki tak skoncentrowanej i ułożonej taktycznie pod przeciwnika jak Włoszka. Przez cały mecz była pół kroku przed Stosur. Mecz o zaskakującym przebiegu, ale bardzo ciekawy. A bukmachersko przypomina starą jak świat regułę, że nie ma pewniaków, są tylko faworyci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom